Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 20967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

Верховна рада  приняла закон про зброю ?
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
хоча в Конституції написано що я зобовязаний .

Еще раз.. Ярош, Филатов и Береза - народные депутаты ВР. Кто им мешал?!!

Именно. Законно избранные народом - то не в счет. А вот с автоматом под АП - то народ. Лугандон это называется.
Кстати, в современной войне с одним автомотом много не навоюешь. Он годитися только идти под АП изображать из себя "народ".

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

Верховна рада  приняла закон про зброю ?
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
хоча в Конституції написано що я зобовязаний .

Еще раз.. Ярош, Филатов и Береза - народные депутаты ВР. Кто им мешал?!!

Коституція України принята давним давно ....
а винуваті Ярош, Філатов і Береза....

Не пересмикуйте .  Винувата держава Україна і її органи Президент України - гарант Конституції України, Верховна Рада...

Приняли Конституцію України  - ВИКОНУЙТЕ !!!!
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Ірина Фріз / Iryna Friz
Щодо ситуації з ДУК-ПС. Викликає подив і розчарування позиція, що зайнята окремими представниками цього формування щодо інтеграції до Збройних сил України. Хочу підкреслити, що входження добровольчих підрозділів до лав ЗСУ або НГУ є єдиним можливим, логічним та правильним кроком. Сьогодні ми маємо унікальну можливість спостерігати за сценарієм подальшого розвитку подій в умовах не інтегрованих добровольчих підрозділів – це ситуація у Лівії. Я переконана в тому, що наш противник зацікавлений у створенні штучного протистояння добровольців та державної влади. Але я хочу також застерегти всіх тих, хто залишається на позиції збереження автономності за добровольцями. Київська Русь пала через відсутність єдиної армії та суперечки між різними дружинами князів.
Сучасна армія не є аналогом автономних роздроблених партизанських загонів. Це злагоджені підрозділи, що мають єдине керівництво, логістичну підтримку та бойову координацію. Створити таке на базі автономних одиниць неможливо. Інше питання – це довіра до керівництва ГШ. Але з боку ДУК-ПС – це питання не є пріоритетним.
Керівництво ДУК-ПС має свого представника в парламенті. Президент дослухається до всіх керівників бойових частин, що задіяні в зоні АТО. Призначення пана Яроша радником голови ГШ – яскравий приклад. Але я категорично проти того, щоб в Україні створювалися політичні партії зі збройними формуваннями. Я категорично проти того, щоб замість одного поваленого диктатора до влади приходили інші зі зброєю в руках.
Сьогодні є унікальна можливість створити нову українську армію. За участю всіх тих бійців, що отримали безцінний бойовий досвід та продемонстрували вміння, готовність та героїзм при вирішенні завдань. Але, зрозуміло, що це неможливо в умовах існування десятків напівавтономних структур.
Як голова підкомітету Комітету з питань Національної безпеки та оборони, я готова разом з представниками ДУК-ПС оперативно розробити та подати на розгляд парламенту законопроект щодо створення резерву ЗСУ та інші законодавчі акти, що дозволять створити найкомфортніші умови для інтеграції ДУК-ПС до ЗСУ із збереженням організаційної та кадрової структури.
В той же час хочу нагадати всім, хто бажає розхитати ситуацію напередодні можливого наступу військ агресора: жодна країна світу не має армії, що створена з окремих добровольчих частин. Навіть країни Африки, де існували потужні парамілітарні підрозділи пішли шляхом їх залучення до регулярних збройних сил.
Наостанок хочу додати, що сьогоднішні події під Адміністрацією Президента України – чудовий подарунок для політичного керівництва Російської Федерації, що за допомогою телекартинки зцементує під собою владу та дасть додатковий поштовх антиукраїнським настроям в Росії. Чи розуміють це в ДУК ПС?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

Верховна рада  приняла закон про зброю ?
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
хоча в Конституції написано що я зобовязаний .

Еще раз.. Ярош, Филатов и Береза - народные депутаты ВР. Кто им мешал?!!

Коституція України принята давним давно ....
а винуваті http://ukrpravda.net/index.php?topic=33147.0....

Не пересмикуйте .  Винувата держава Україна і її органи Президент України - гарант Конституції України, Верховна Рада...

Приняли Конституцію України  - ВИКОНУЙТЕ !!!!

Ярош, Филатов и Береза  теж офіційна  Влада...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

Верховна рада  приняла закон про зброю ?
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
хоча в Конституції написано що я зобовязаний .

Да, да, да...

А кто такой "народ украины"? уточните.

Вот моторола тоже себя считает народом домбаса. И че. Это он и есть? "народ домбаса"?

Так что концепция "у кого автомат - тот и народ" - не новая. Лугандон называется.

ТИ ГІВНО  !!!  Ти порівняв мене з якимось "моторолою" який видумав собі  якусь лугандонію якої як державу не визнав навіть агресор. Ти порівняв зрадників України з Народом України.

Чтобы тебя не называли моторолой - нефик разговаривать как моторола. в частности, говорить от имени "народа", только потому, что тебе так хочется и ты типа "правее всех". При избранных народом, не мифически, а напрямую в народном голосовании его представителях, на которых и положена ответственность говорить от его имени.

Любой демагог, говорящий "от имени народа" не имея на то никаких оснований кроме треуголки на голове (или еще хуже автомата) - и есть моторола той или иной степени ебанутости.
« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 10:33:14 10:33 від ВУКЕР »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
резюме - партизанщиной уместно заниматься на оккупированных территориях.

А не внутри страны. То что получилось сейчас из ДУК ПС - это партизанский отряд в 1942 году в Томской области.  :smilie2:

Если бы они отбили у захватчика и контролировали пару районов в Крыму или восточной Лугандонии - были бы герои. В Песках и ДАП - тоже были герои, кто был, конечно.

А на Днепропетровщине и под АП - хз. кто, если честно.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
Ні, якщо йти законним шляхом. Добровольцем в ВСУ і будь ласка, захищайте, дадуть і зброю і все інше.
Чи ви будете в одиночку з-за куща воювати?

Какие партизаны кадры пропадают зазря :weep:  :lol:

Не беруть  - 57 років. Законом заборонено !.
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Цитувати
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
Ні, якщо йти законним шляхом. Добровольцем в ВСУ і будь ласка, захищайте, дадуть і зброю і все інше.
Чи ви будете в одиночку з-за куща воювати?

Какие партизаны кадры пропадают зазря :weep:  :lol:

Не беруть  - 57 років. Законом заборонено !.

Тогда можете организовать партизанский отряд на оккупированных территориях.
Конечно, если средства есть.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

На каком основании кто-то вдруг решил, что может выступать от имени ВСЕГО НАРОДА УКРАИНЫ??!!!! Кто давал ему такое право?
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча


Коституція України принята давним давно ....
а винуваті Ярош, Філатов і Береза....

Не пересмикуйте .  Винувата держава Україна і її органи Президент України - гарант Конституції України, Верховна Рада...

Приняли Конституцію України  - ВИКОНУЙТЕ !!!!

ні хуя собі
ЦІЛА держава винувата перед купкою гандонів

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Не беруть  - 57 років. Законом заборонено !.

"Кто хочет , тот ищет возможности, кто не
хочет — ищет причины."
Есть узаконенные добробаты, есть волонтёрство(тыловое обеспечение не менее важно)...
sine ira et studio

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

На каком основании кто-то вдруг решил, что может выступать от имени ВСЕГО НАРОДА УКРАИНЫ??!!!! Кто давал ему такое право?

Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.
Лепет "что мы не такие, мы харошие" - детский и ничего не меняет. узурпация волеизъявления народа - есть узурпация, под каким соусом его не подавай.
« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 10:42:40 10:42 від ВУКЕР »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
ПС, давайте прямо, чем именно вы недовольны?

Вы не хотите служить в армии, куда пошли тысячи людей добровольно и десятки тысяч - по мобилизации?

Так нахрен такие "патриоты" нужны вообще. Идите в ВСУ, делайте там карьеру, меняйте ее изнутри, становитесь там лучшими солдаиами и командирами, реформируйте систему личным примером...

Все.




Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
Ні, якщо йти законним шляхом. Добровольцем в ВСУ і будь ласка, захищайте, дадуть і зброю і все інше.
Чи ви будете в одиночку з-за куща воювати?

Какие партизаны кадры пропадают зазря :weep:  :lol:

Не беруть  - 57 років. Законом заборонено !.

неправда.
не то, щоб я підштовхував , аби ти пішов, але це неправда.
у мене недавно проходив навчання український грузин по імені Абашидзе - йому виповнилося 59.
мій товарш по роботі - інструктор старшина "дядя_вася" - йому 57 років.

і т.д.і т.п.
але, кому за 45 (тим більше - за 50) - дуже добре думайте - чи готовий організм до навантажень , бо навіть спати в койці чи на карематі - це не вдома на матрасі ортопедичному.



Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

На каком основании кто-то вдруг решил, что может выступать от имени ВСЕГО НАРОДА УКРАИНЫ??!!!! Кто давал ему такое право?

Є такий основний закон України  - Конституція .
і якщо закони України суперечать конституції  - читай Конституцію України.

і знову по колу
в Конституції України написано в статті 17
Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Цей пункт Конституції не виконується
Порушені основні права і обовязки Народу України.
Чи можу я як громадянин України  - заставити державу Україна в особі  Президента України  - гаранта Конституції і Верховну Раду України  - як законодавчий орган України  виконувати Конституцію України?

За допомогою демонстрацій мітингів ітд ітп  - дозволених законом України.
ПС - громадяни України - то які питання ???

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
резюме - партизанщиной уместно заниматься на оккупированных территориях.

А не внутри страны. То что получилось сейчас из ДУК ПС - это партизанский отряд в 1942 году в Томской области.  :smilie2:

Если бы они отбили у захватчика и контролировали пару районов в Крыму или восточной Лугандонии - были бы герои. В Песках и ДАП - тоже были герои, кто был, конечно.

А на Днепропетровщине и под АП - хз. кто, если честно.

Да если бы они Гиркина с кучкой прихвостней в кол. 30 человек год назад зачистили, им народ спасибо сказал. А так... толку мало, пафоса много, сплошной пиар и показуха.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати

Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.


 :smiley24: Точнее и не скажешь.
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Короче, во время войны есть только два варианта:
Ты или за свое государство, или за чужое.

А вот так вот, "я за украину, но против государства", "я за украину, но против законно, свободно и демократически выбранной власти и не буду выполнять их решения" - так не бывает.
Это а) пособничество врагу б) дезертирство в) подрывная деятельность в пользу врага (саботаж)
Больше вариантов нет.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Якщо я візьму  в руки зброю щоб захистити себе і свою родину від зовнішньої агресії - я поза законом  я злочинець .
Ні, якщо йти законним шляхом. Добровольцем в ВСУ і будь ласка, захищайте, дадуть і зброю і все інше.
Чи ви будете в одиночку з-за куща воювати?

Какие партизаны кадры пропадают зазря :weep:  :lol:

Не беруть  - 57 років. Законом заборонено !.

неправда.
не то, щоб я підштовхував , аби ти пішов, але це неправда.
у мене недавно проходив навчання український грузин по імені Абашидзе - йому виповнилося 59.
мій товарш по роботі - інструктор старшина "дядя_вася" - йому 57 років.

і т.д.і т.п.
але, кому за 45 (тим більше - за 50) - дуже добре думайте - чи готовий організм до навантажень , бо навіть спати в койці чи на карематі - це не вдома на матрасі ортопедичному.

Шукати закон України про мобілізацію ???
Згоден, що є порущення законів України ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Короче, во время войны есть только два подхода:
Ты или за свое государство, или за чужое.

А вот так вот, "я за украину, но против государства", "я за украину, но против законно, свободно и демократически выбранной власти и не буду выполнять их решения" - так не бывает.
Это а) пособничество врагу б) дезертирство в) подрывная деятельность в пользу врага (саботаж)
Больше вариантов нет.

 "я за украину, но против государства" - это все равно что против Украины, как и Кремль. Не могут патриоты так говорить. А получающие инструкции из Кремля - могут, и говорят. Хотя даже не сомневаюсь, что большинство из них просто юзают в темную  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
(click to show/hide)

Шукати закон України про мобілізацію ???
Згоден, що є порущення законів України ...

шукай.
якщо програєш - робиш щось корисне для нашого підрозділу ППО.



Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
(click to show/hide)

Шукати закон України про мобілізацію ???
Згоден, що є порущення законів України ...

шукай.
якщо програєш - робиш щось корисне для нашого підрозділу ППО.
;) от і не буду шукати - щоб зробити хоч щось корисне  для вашого підрозділу ППО ;)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
(click to show/hide)

Шукати закон України про мобілізацію ???
Згоден, що є порущення законів України ...

шукай.
якщо програєш - робиш щось корисне для нашого підрозділу ППО.
;) от і не буду шукати - щоб зробити хоч щось корисне  для вашого підрозділу ППО ;)

 :smiley15:

Цитувати
Якісні критерії відбору військовозобов’язаних для призову на військову службу під час мобілізації

1. Призову на військову службу під час мобілізації підлягають: військовозобов’язані, які:

є громадянами України;

мають вік від 20 до 50 років (у добровільному порядку до 60 років); перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах; визнані військово-лікарськими комісіями придатними для проходження військової служби за станом здоров’я;
http://www.mil.gov.ua/ministry/aktualno/do-uvagi-vijskovosluzhbovcziv/yakisni-kriterii-vidboru-vijskovozobovyazanih-dlya-prizovu-na-vijskovu-sluzhbu-pid-chas-mobilizaczii.html


Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
(click to show/hide)

Шукати закон України про мобілізацію ???
Згоден, що є порущення законів України ...

шукай.
якщо програєш - робиш щось корисне для нашого підрозділу ППО.
О,а хіба батьки-командири і міністерство на чолі з мудрими достойниками не все зробило для вашого підрозділу? Невже щось упустили в запалі боротьби с правосєками чи підступний путін не дав розвернутись талантам в повну міру?
Батя, мы стараемся ...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
(click to show/hide)
О,а хіба батьки-командири і міністерство на чолі з мудрими достойниками не все зробило для вашого підрозділу? Невже щось упустили в запалі боротьби с правосєками чи підступний путін не дав розвернутись талантам в повну міру?

досконалість не має меж.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Тут пропонували організувати партизанку ....
покажіть  будь ласка закон?
а то ви мене штовхаєте на  створення  незаконнного збройного  угрупування .
Візьму зброю в руку - в тюрму
Якщо створю партизанський загін - тюрма
Убю москаля-окупанта - то я вбив громадянина іншої держави - тюрма.


От  такі в нас закони. і от на що ви мене штовхаєте...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Тут пропонували організувати партизанку ....
покажіть  будь ласка закон?
а то ви мене штовхаєте на  створення  незаконнного збройного  угрупування .
Візьму зброю в руку - в тюрму
Якщо створю партизанський загін - тюрма
Убю москаля-окупанта - то я вбив громадянина іншої держави - тюрма.


От  такі в нас закони. і от на що ви мене штовхаєте...
На оккупированной территории - сколько угодно. В суде, если что, скажете, что это провокации оккупантов... Или вас судьба Савченко пугает? Так от рашистов никто не застрахован.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Тут пропонували організувати партизанку ....
покажіть  будь ласка закон?
а то ви мене штовхаєте на  створення  незаконнного збройного  угрупування .
Візьму зброю в руку - в тюрму
Якщо створю партизанський загін - тюрма
Убю москаля-окупанта - то я вбив громадянина іншої держави - тюрма.


От  такі в нас закони. і от на що ви мене штовхаєте...
На оккупированной территории - сколько угодно. В суде, если что, скажете, что это провокации оккупантов... Или вас судьба Савченко пугает? Так от рашистов никто не застрахован.

покажіть  будь ласка закон?
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Тут пропонували організувати партизанку ....
покажіть  будь ласка закон?
а то ви мене штовхаєте на  створення  незаконнного збройного  угрупування .
Візьму зброю в руку - в тюрму
Якщо створю партизанський загін - тюрма
Убю москаля-окупанта - то я вбив громадянина іншої держави - тюрма.


От  такі в нас закони. і от на що ви мене штовхаєте...
На оккупированной территории - сколько угодно. В суде, если что, скажете, что это провокации оккупантов... Или вас судьба Савченко пугает? Так от рашистов никто не застрахован.

покажіть  будь ласка закон?

Если я вам покажу все законы, вы жрать и спать не сможете. Итальянская забастовка.

Не надо требовать от других, чего не хотите делать сами. Даже не хочу спорить. Я уже просил хотя бы номера законопроектов, внесенных от Яроша или других от ПС.

Но по сути не ответил никто.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Тут пропонували організувати партизанку ....
покажіть  будь ласка закон?
а то ви мене штовхаєте на  створення  незаконнного збройного  угрупування .
Візьму зброю в руку - в тюрму
Якщо створю партизанський загін - тюрма
Убю москаля-окупанта - то я вбив громадянина іншої держави - тюрма.


От  такі в нас закони. і от на що ви мене штовхаєте...
На оккупированной территории - сколько угодно. В суде, если что, скажете, что это провокации оккупантов... Или вас судьба Савченко пугает? Так от рашистов никто не застрахован.

покажіть  будь ласка закон?

Если я вам покажу все законы, вы жрать и спать не сможете. Итальянская забастовка.

Не надо требовать от других, чего не хотите делать сами. Даже не хочу спорить. Я уже просил хотя бы номера законопроектов, внесенных от Яроша или других от ПС.

Но по сути не ответил никто.

по суті  -  є міжнародні закони - договори  якими  регламентується  діяльність  збройних загонів  під час війни
які ратифіковані Верховною Радою України і мають навіть вищу силу ніж закони України.
от наприклад :
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_222

там все описано  - почитайте
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?