Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 20973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.

Это ты про законно избранного на свободных выборах Янука, что-ли?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
заєбалі законнікі сраниє

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
да і ще - правий сектор підараси

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
От ПС  і хоче в закони України внести  закон про добровольчі загони.

цю інформацію я вчора почув по громадському

При помощи ультиматумов ?

Якщо держава не виконує своїх обовязків  Народ України має право вимагати .

На каком основании кто-то вдруг решил, что может выступать от имени ВСЕГО НАРОДА УКРАИНЫ??!!!! Кто давал ему такое право?
згадалося
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.

Это ты про законно избранного на свободных выборах Янука, что-ли?
Чомусь нагадує чисто рашистське трактування. Хіба Янука хтось арештовував і палив АП? Він і його уряд самі повтікали. Рада, між іншим, як представницький орган народу працювала, і саме завдяки цьому світ визнав всі подальші її дії.
А може комусь це не вдалось тоді - повністю зруйнувати систему влади, щось не спрацювало до кінця?
І дуже хочеться довести справу до кінця по лекалам Хуйла?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Владимир Голышев shared Юрій Кузьменко's допис.

14 год · Змінено · .


ВИШЕНКА НА ТОРТЕ

Артём Скоропадский по-прежнему удостоверяет свою личность паспортом с птицей на фамилию "Бычков"? И по-прежнему, прекрасно обходится без трудного иностранного языка (украинского), отдавая предпочтение родному - русскому? Я ничего не путаю?
То есть, Украине угрожает ГРАЖДАНИН РОССИИ? Я правильно понял?
 Круто чо.  :smilie1:
Я только сейчас об этом подумал: сколько возмущения вызывал гражданин РФ Бородай, когда работал "премьер-министром" в Донецке! А рускоязычный россиянин Бычков, в роли главного спикера "Правого сектора", почему-то никого не волновал.
 Впрочем, мало кто заметил, что с начала 2015 года вся российская дипломатия работает исключительно благодаря ротовой щели Яроша. Что уж про пиромана Артёма говорить!..

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?
Quo Vadis

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.

Это ты про законно избранного на свободных выборах Янука, что-ли?

Законно избранный, легетимный - да. Но после этого он совершил кучу преступлений, в частности, узурпировал власть  он стал никто и звать его никак. и в принципе, его арестовать был должен любой милиционер. а способствовать соблюдению закона  - обязанность гражданина  :smilie1:

А те "патриоты", которые сейчас призывают на ровном месте, от нехуй делать, творить беззаконие, свергать власть как раз идут по стопам януковича. ну или моторолы. кому как удобнее. бо хотят сделать то же самое - узурпировать власть - а это преступление.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Я тоже про это говорю. Потому и сравнил с моторолой.
Подмена законно избранных на свободных выборах представителей народа, мнением кучки вооруженных людей и есть вооруженный переворот. Что и произошло в Лугандоне.

Это ты про законно избранного на свободных выборах Янука, что-ли?
Чомусь нагадує чисто рашистське трактування. Хіба Янука хтось арештовував і палив АП?

Кстати да!
Даже янука (узурпатора) не штумовали/ не палилили АП. А все было чинно, благородно, по закону и через Раду.


Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча

А те "патриоты", которые сейчас призывают на ровном месте, от нехуй делать, творить беззаконие, свергать власть как раз идут по стопам януковича. ну или моторолы. кому как удобнее. бо хотят сделать то же самое - узурпировать власть - а это преступление.

Вукер як ти мене вже задовбав ....
Згадався анігдот радянський
===
Судять мужика за виготовлення самогонки  - знайшли самогонний аппарат
і дали посліднє слово :

- Пане суддя - то судіть мене і за звалтування
-ЯК !!
-Так аппарат є.
===
Що ти приписуєш якесь  повалення влади і інше всяке ....


 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?

По ІР сказати нічого неможливо, Дуст які дуже багато інших користувачів заходить Оперою, через її проксі.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?

Он много ругался. По делу, но много. Все правильно.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?

Он много ругался. По делу, но много. Все правильно.

на твою думку - zedd - негативний/позитивний персонаж?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?

Он много ругался. По делу, но много. Все правильно.

на твою думку - zedd - негативний/позитивний персонаж?

Рябко не сірий і не білий. Він - рябий.

Загалом - негативний. Така моя думка.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Владимир Голышев shared Юрій Кузьменко's допис.

14 год · Змінено · .


ВИШЕНКА НА ТОРТЕ

Артём Скоропадский по-прежнему удостоверяет свою личность паспортом с птицей на фамилию "Бычков"? И по-прежнему, прекрасно обходится без трудного иностранного языка (украинского), отдавая предпочтение родному - русскому? Я ничего не путаю?
То есть, Украине угрожает ГРАЖДАНИН РОССИИ? Я правильно понял?
 Круто чо.  :smilie1:
Я только сейчас об этом подумал: сколько возмущения вызывал гражданин РФ Бородай, когда работал "премьер-министром" в Донецке! А рускоязычный россиянин Бычков, в роли главного спикера "Правого сектора", почему-то никого не волновал.
 Впрочем, мало кто заметил, что с начала 2015 года вся российская дипломатия работает исключительно благодаря ротовой щели Яроша. Что уж про пиромана Артёма говорить!..


Ваша дружина - омереканка! (дубль 2)  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Всі розборкиз ПС треба залишити на післявійни. Зараз треба співпрацювати. Зто розкручує протистояння - той працює на поразку.
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Всі розборкиз ПС треба залишити на післявійни. Зараз треба співпрацювати. Зто розкручує протистояння - той працює на поразку.

Хто розкручує? Конкретно.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Шоколад, на пару з цуценюком.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

Svetlana Kongo
Yesterday at 12:30 · Dnipropetrovsk ·
Итак! Расскажите мне!
Если ПС совершал бесконечные подвиги в Песках и ДАП, где блядь все это время вештался мой мужик?! И ещё куча других мужиков, мужей моих подруг, клиенток, знакомых? Где они все шароебились, пока ПС воевал? И да, милый, где твой сука автомат? Ты почему его домой не принёс?
----------------
 :smiley24:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.


Но прошлые заслуги
Эти:
" 31.03.14 21:12
В центре Киева произошла перестрелка -
ранен первый заместитель главы КГГА.
ФОТО (обновлено)
В Центре Киева возле ресторана "Мафия" на Крещатике
произошла стрельба.
Три человека получили ранения. Их увезли "скорые",


"В четверг, 19 марта, сотрудники ГАИ г. Новомосковск на
трассе Харьков - Симферополь в Днепропетровской
области задержали автомобиль с арсеналом боеприпасов.
Об этом сообщает пресс-служба Государственной
автоинспекции в Днепропетровской области.
Изначально автомобиль УАЗ-452 передвигался без
номерных знаков и был задержан за нарушение ПДД. Во
время проверки было выяснено, что авто не
зарегистрировано в установленном порядке. Водитель, 37-
летний военнослужащий, житель г. Днепропетровск, не
предъявив водительского удостоверения, заявил, что авто
— якобы подарок волонтеров.
пресс-служба ГАИ
На место происшествия прибыла следственно-
оперативная группа, которая при осмотре автомобиля
выявила следующий арсенал боеприпасов: 4 гранаты (две
Ф-1 и две РГД-5) с запалами к ним, а также 335 патронов
калибра 5,45 к автомату АКСУ." ?
sine ira et studio

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Це брехня. Навіщо таке писати? видаліть цей рядок!

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Це брехня. Навіщо таке писати? видаліть цей рядок!

У вас такие мнения, у других - другие. Не командуйте. ОК? Слово "практически" употреблено не случайно. Я не говорю, что ПС там не было.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Це брехня. Навіщо таке писати? видаліть цей рядок!

У вас такие мнения, у других - другие. Не командуйте. ОК? Слово "практически" употреблено не случайно. Я не говорю, что ПС там не было.

У мене не думка, а факти. Тому прошу видалити рядок! Скільки фактів треба навести, щоб Ви це зробили? Видаліть свою брехню, а я цей пост.

При обороне аэропорта в Донецке погиб 19-летний боец "Правого сектора" Святослав Горбенко.


===========

"Правосек" із ФСБ: як росіянин воює на Донбасі: У нас люди в черзі стояли, щоб потрапити на позиції в Донецькому аеропорту, на відміну від деяких частин ЗСУ.

« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 12:30:47 00:30 від massii »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Це брехня. Навіщо таке писати? видаліть цей рядок!

У вас такие мнения, у других - другие. Не командуйте. ОК? Слово "практически" употреблено не случайно. Я не говорю, что ПС там не было.

У мене не думка, а факти. Тому прошу видалити рядок! Скільки фактів треба навести, щоб Ви це зробили? Видаліть свою брехню, а я цей пост.
« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 01:31:57 01:31 від massii »

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
zedd-а забанили

dust вискочив
чи може квант?

Он много ругался. По делу, но много. Все правильно.

на твою думку - zedd - негативний/позитивний персонаж?

Рябко не сірий і не білий. Він - рябий.

Загалом - негативний. Така моя думка.

zedd - это Егорий.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Насчет Песков - ПС там был и воевал, насчет ДАП - нет, практически.

ПС очень много сделал полезного на ( и около) Саур-Могилы, до Илловайска. Это надо признать и отметить.

Но прошлые заслуги какое отношение имеют к сегодняшним разборкам?

Це брехня. Навіщо таке писати? видаліть цей рядок!

У вас такие мнения, у других - другие. Не командуйте. ОК? Слово "практически" употреблено не случайно. Я не говорю, что ПС там не было.

"У других другие мнения"? У кого? На чому ці "мнения" грунтуються? навіщо таку брехню писати? Вам не соромно?! Люди гинули, залишились інвалідами, живуть в стресі, а Ви цим маніпулюєте. Видаліть рядок і вибачтесь!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Дмитро Ярош: Ми просто захищаємо нашу Батьківщину
Минула важка доба. Кремлівську провокацію, з метою зіштовхнути армійців і добровольців ДУК ПС, вдалося нейтралізувати. І слава Богу! Братовбивства допускати не можна…

Дякую тисячам патріотів, бійцям і командирам ЗСУ, добровольчих батальйонів, українським журналістам за всебічну підтримку Добровольчого Українського Корпусу!

Дякую бійцям і командирам ДУК ПС за витримку, розуміння ситуації та державницькі підходи до справи!

Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий Український Корпус (Про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти – це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності.

Більше ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів чи “прохань” керівництва так званої АТО, або Генштабу. Беручи участь у боях під Славянськом, звільняючи окуповані території, воюючи під Савур-могилою, Іловайськом, в Пісках, в Донецькому аеропорті, в Широкиному та на інших ділянках фронту, ми ніколи не займалися отаманщиною і махновщиною, ми просто захищали нашу Батьківщину. Бо це – і наше Право, і наш Обов’язок!

Тому, будь-які крики про “непідконтрольність” ДУК ПС, є нічим іншим як бажанням придворних лизоблюдів із Банкової і ворогів нашого народу видати праведне за грішне.

Ще раз підкреслюю:
Добровольчий Український Корпус буде вести боротьбу за відновлення територіальної цілісності Держави Україна до її переможного завершення.
Добровольчий Український Корпус не складе зброї і будь-які спроби ворогів здійснити мрію кремлівського карлика Путіна, зруйнувавши добровольчий рух, буде натикатися на тотальний опір і каратися по всій строгості законів військового часу.
Для нас всі Воїни, які воюють на фронті проти російсько-терористичних військ є Братами по зброї, незважаючи на те, до яких з’єднань, частин і підрозділів вони належать.

Зараз частини і підрозділи ДУК ПС діють згідно планів свого командування. Ми не виключаємо, що незважаючи на завірення вищих посадових осіб, можливі й подальші провокативні дії стосовно новітньої Запорізької Січі, тому тримаємо порох сухим.

Закликаємо всіх патріотичні сили максимально посилити тиск на Петра Порошенка і Верховну Раду, щоб домогтися якнайшвидшого прийняття Закону про Добровольчий Український Корпус!

Слава Україні!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
“Правий сектор” допомагає громадам переходити з московської церкви в рідну
30 квітня, 00:25

Наш рух наразі зосереджений на нейтралізації інструментів впливу Кремля, що діють серед українського народу. Один з таких – попи Московського Патріархату. Православні українці приходять до церкви для отримання Святих Таїнств, молитви; а натомість їх обробляють пропагандою проти України. Що можна очікувати від установи, правління якою відбувається з держави-агресора? Справжні віряни все частіше прозрівають і цілими громадами бажають перейти до Української Православної Церкви Київського Патріархату…

Уже вкотре до «Правого сектору» Тернопільщини звернулися громади Кременецького району з проханням допомогти реалізувати їхнє бажання змінити конфесійну приналежність церковних громад у їхніх селах, а найголовніше – захистити їх від приїжджої почаївської «братви».

Мова про села Башуки, Колосова і Куликів (про це село більш детально розповімо пізніше). Ми не робимо нічого, що випливає з наших бажань, своїми діями ми лише підтримуємо громаду, консультуємо їх з юридичних питань, також допомагаємо їм своєю фізичною силою, адже щоразу на такі події діячі МП привозять цілу купу «тітушні».

Жодної самодіяльності «Правий сектор» не веде, все ми робимо виключно за побажанням громади. Якщо громада хоче перейти від московської церкви до іншої конфесії, то ми їм, звичайно, допомагаємо. Відбувається це не так, як московські попи озвучують для своїх людей, мовляв “приїде ПС і захопить їхню церкву”. Для прикладу, коли ми приїхали в Колосову, спілкуючись з людьми московської громади, почули: «Нам священик казав, що ви приїдете і захопите нашу церкву, а ви приїхали, стоїте тут і нічого не захоплюєте». Було б нескладно захопити церкву, але нема такої потреби, і це, скажімо так, не є адекватною діяльністю, таке собі може дозволити лишень МП, як це вони робили на Дубенщині в селі Птича. Громада вирішила перейти, отже, потрібно оформляти все відповідно до юридичних вимог та законодавства.

Цієї неділі ми були в селі Колосова, де кілька днів перед цим стався такий інцидент: жінку, яка збирала підписи, вдарив піп московського патріархату і ще й відібрав у неї всі документи. Тут, звичайно, ми працювали над тим, щоб міліція зреагувала на це відповідним чином. Порушено кримінальну справу, жінка зняла побої, а ми будемо контролювати, щоб вона дійшла до суду. Питання навіть не в тім, священик він чи ні. Він чоловік, він вдарив жінку, його має бути покарано!

Отже, в неділю ми були в с.Колосова, де виконували функцію охорони української громади, котра має тверде бажання перейти до Київського Патріархату (90% жителів села вже підписалися за перехід в українську Церкву), для того, щоб вберегти людей від «приїжджих» з боку москвофілів. Адже більшість людей, які стояли за МП, не є місцевими жителями. Спочатку, коли ми побачили дві громади, виникла думка, що прихильників МП суттєво більше, але потім місцеві люди пояснили нам, що майже всі там – приїжджі. Тобто 90 відсотків за українську Церкву, а решта – прихильники місцевого попа, котрий, як біснуватий, кидався на людей і «розкидав» прокляття направо і наліво.

Отож, завдання ми виконали. Громада все оформила відповідно до чинного законодавства, збори зафіксовані документально і будуть завірені печаткою сільської ради. Від того моменту вони будуть мати юридичну силу. Надалі ми обов’язково допомагатимемо кожній громаді, яка має тверде бажання перейти з московської церкви в нашу, рідну, українську. Зокрема, в селі Башуки, де цей процес на завершальній стадії, та у селі Куликів, де, аналогічно, можемо і обов’язково будемо допомагати громаді здійснити це так, як вони того хочуть.

Українській Помісній Церкві бути!

Марія Гузьо

інформаційний референт “Правого сектору” Тернопілля

http://pravyysektor.info/news/na-ternopilschyni-pravyj-sektor-dopomahaje-hromadam-perehodyty-z-moskovskoji-tserkvy-v-ridnu/

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Одеський ПС затримав міліціонера-сепаратиста


30 квітня завдяки оперативній інформації та співпраці “Правого сектора” з СБУ, на вул Розкидайлівській було затримано Григоренка Олександра Івановича, сина колишнього начальника обласного управління МВС в Одеській області, генерал-лейтенанта Івана Григоренка. Сам затриманий був викладачем в університеті внутрішніх справ та їздив на новій автівці марки Toyota Corolla держномер ВН5530АХ, яку, звичайно ж, придбав за рахунок власної невеликої зарплатні.

Підставою для затримання даної особи стала відверта агітація на підтримку терористичної організації ДНР та РФ, а також наявність символіки країни-окупанта в його транспортному засобі. Серед вилученого: посвідчення співробітника МВС, шеврони міліції та стрічки “георгіївська”, кольору російського прапора та кольору прапора Одеси. Під час затримання посібник окупанта не приховував прихильного ставлення до Росії та ДНР та заявив, що його батько, генерал міліції працює в РФ. Також “викладач” університету МВС погрожував бійцям ПС, хизуючись своїми родинними зв’язками.

Злочинця вже звільнено з місця роботи та передано співробітникам Служби Безпеки України.

http://pravyysektor.info/news/v-odesi-ps-zatrymav-militsionera-separatysta/ Редагувати Відповісти Цитувати   Повідомити модератору         

Re: Правый Сектор (заява)
komarik2008 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]     cьогодні в 08:33
 IP/Host: ---.returns.volia.net (UA)

 Хай "побратими", колишні, з ВО"Свобода", розкажуть нам про Білозерську

Лівандович, захисти свою колежанку, хоч і колишню!

Вона ж хроша, правда?  Дуже чесна, віддана, ніколи не зрадить товаришів!

Чи та писака лише за баблом ходить - де платня є, там і пише. То у Свободі, поки вони першим номером у своїх хазяїв, а як потім содєржатєлі ура-партіотів на перше місце висунули ПС, то туди побігла "вмирать за Україну".

Але ж не відповість, бо сьогодня і у свободівців і пеесівців день активного відробляння бабла - треба на вулицях працювать!