Автор Тема: Зелений баран прочитав злісний текст невдоволення Клімкіним, що той його ігнорує  (Прочитано 4905 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
На пару з кацапом Аутсідором  :weep:

Аутсідор написав, що голосував за зе, але зараз немаленько так офігіває.

Ніякі вони не кацапи. Були б кацапи, то б топили за зелене гів--но.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Аутсідор написав, що голосував за зе, але зараз немаленько так офігіває.

Ніякі вони не кацапи. Були б кацапи, то б топили за зелене гів--но.

Ну так Сідор і топив. Про кацапський пачпорт він сам писав, так що тут теж всьо чотко  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну так Сідор і топив. Про кацапський пачпорт він сам писав, так що тут теж всьо чотко  :smilie7:

Сідор, наскільки я розумію, був прихильником Ющенка. А такі люди не можуть де-факто бути кацапами. Це просто генетично неможливо  :smilie5:

А про паспорт ... може, в нього і є російський паспорт. Всі ми родом із совка і народилися в Союзі. Сам цей факт кацапом нікого не робить. Купа українських громадян ненавидить Україну і жде руській мір.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Сідор, наскільки я розумію, був прихильником Ющенка. А такі люди не можуть де-факто бути кацапами. Це просто генетично неможливо  :smilie5:

А про паспорт ... може, в нього і є російський паспорт. Всі ми родом із совка і народилися в Союзі. Сам цей факт кацапом нікого не робить. Купа українських громадян ненавидить Україну і жде руській мір.

Ну, прихильниками Ющенка себе багато хто колись виставляв - рибачуки всілякі, червоненки, навіть гепа харківський   :weep:

А кацапський пачпорт - сідор сам казав, що отримав його, бо якась там вигода була. Так що патріот щирий, на ідейному рівні  :smilie5:

І те, що з українським паспортом багато лайна всілякого , тут ніяке  те виправдання.

За зеленого опариша він, очевидно, топив  цілком свідомо, по кацапській вводній 'аби не Порошенко'.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну, прихильниками Ющенка себе багато хто колись виставляв - рибачуки всілякі, червоненки, навіть гепа харківський   :weep:

А кацапський пачпорт - сідор сам казав, що отримав його, бо якась там вигода була. Так що патріот щирий, на ідейному рівні  :smilie5:

І те, що з українським паспортом багато лайна всілякого , тут ніяке  те виправдання.

За зеленого опариша він, очевидно, топив  цілком свідомо, по кацапській вводній 'аби не Порошенко'.

Ну, я не знаю, чи він за нього голосував, хоча він написав, що збирається. Але якби він свідомо за нього топив, то чому зараз критикує?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Ну, я не знаю, чи він за нього голосував, хоча він написав, що збирається. Але якби він свідомо за нього топив, то чому зараз критикує?

Ну можна ще, звичайно, розглянути невелику ймовірність того, що він просто тупий дебіл  :smilie1:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Але, швидше за все, сідор просто ольгінець  :smilie7: 

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Глава МЗС Павло Клімкін заперечив тезу про ймовірну домовленість щодо повернення Росії в ПАРЄ в обмін на звільнення українських полонених і заявив, що головна проблема - "навіть не у цьому".
"Багато пишуть про ймовірний розмін між Європою та Росією: повернення Росії в ПАРЄ на можливе звільнення наших в’язнів. Зрада Європи нам всім болить. Але не ведіться на це. Не шукайте такого роду "логічних" виправдань", - заявив Клімкін на своїй сторінці у Facebook ввечері 29 червня.
"Насправді головна проблема навіть не в цьому. Найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною і спробують нав’язати нам чужу стратегію і тактику", - заявив глава МЗС.
Він додав, що "недосвідченість нової команди" сприяє тому, що "дії будуть російські, а Європа буде спостерігати", а не ділити відповідальність і дії, оскільки Україна є спільним сусідством Росії та Європи.
"Економічний маневр у нас майже відсутній. І ми вже не встигнемо озирнутися, як відверту капітуляцію нам намагатимуться представити як довгоочікувану перемогу. Якщо так трапиться, опинимося на два покоління у "сірій" буферній зоні", - спрогнозував глава МЗС.
Клімкін також заявив, що долю України мають вирішувати лише українці.
"І рішення, якими б складними вони не були, маємо приймати ми самі. Інші будуть нам допомагати лише якщо у нас будуть власні розум та тверда, навіть дуже жорстка воля відстоювати свою позицію", - підсумував він.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Клімкін відстоює а воффа шаурму у фонтані їсть.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Клімкін відстоює а воффа шаурму у фонтані їсть.
Все ж краще, анi ж прийти в ПАРЕ, зняти штани та на роялi грати.
 :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я сьогодні у проміжках між пранням та прасуванням переглянула два останніх випуски Портнікова, і він дуже чітко розставив акценти. Головна теза, що зараз країна практично некерована і це де-факто у стані війни  :smilie9:


[/youtube]

[/youtube]

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Все ж краще, анi ж прийти в ПАРЕ, зняти штани та на роялi грати.
 :smilie1:

А я вже й не знаю. Якби він то зробив у ПАРЄ то ПАРЄ хоча б так побачило що є який-неякий а президент.
А може не пішов через те що у ПАРЄ рояля нема
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Посол: звільнення моряків справді входило до умов повернення РФ у ПАРЄ

Неділя, 30 червня 2019, 16:56

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба підтвердив, що серед умов, які РФ повинна була виконати для повернення до ПАРЄ, було звільнення українських полонених моряків, однак згодом європейці відступили від цієї вимоги.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Кулеба розповів в ексклюзивному інтерв'ю "Час. Підсумки тижня".

За його словами, переговори щодо повернення Росії до ПАРЄ активізувалися ще на початку цього року. Задля цього Кремль мав виконати три умови: повернути Україні полонених моряків, надати доступ Комісару Ради Європи з прав людини до Криму і сплатити внески.

Однак згодом, додав посол, Європа дала зрозуміти Росії, що повернутися вона може і без цих умов. Тому російська нота вітчизняному МЗС щодо моряків з'явилася не через рішення ПАРЄ повернути російську делегацію, а тому що спливав кінцевий термін, наданий Міжнародним трибуналом ООН.

"Просто так збіглося в часі, що в ніч з 24 на 25 червня якраз ухвалили цю резолюцію, а 25 спливав термін. Тому я підтверджую, що тема моряків в ПАРЄ лунала. Але я переконаний, що Росія не збиралася виконувати ці три вимоги, бо вони розуміли, що коаліція на їхню користь вже зайшла в такий стан, коли поверне їх без жодних поступок. Я думаю, сталося саме так", - заявив Кулеба.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :vinsent: Легко сказати - купуйте зброю - воно ж не хлiб та не пиво, та ще й стаття в УК за зброю "приховалася"...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
 Можливо, я не надто слідкую за життям міністрів але щось раніше про такий шлях вирішення конфлікту я не чув:

Зеленський доручив Гройсману притягнути Клімкіна до дисциплінарної відповідальності
1 липня, 2019 - 14:13
 

Фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський спрямував Прем’єр-міністрові Володимиру Гройсману листа щодо розгляду питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Про таке рішення розповів Андрій Богдан, про що повідомляє прес-служба АП.

Таке рішення Володимир Зеленський ухвалив у зв’язку з тим, що МЗС не поінформувало Главу держави про ноту Міністерства закордонних справ Російської Федерації від 25 червня, яка стосувалася звільнення полонених українських моряків, та ноту-відповідь з українського боку.

“Ураховуючи, що міністр закордонних справ України особисто несе відповідальність за стан справ у дорученій йому сфері, вважаю за необхідне порушити питання про здійснення дисциплінарного провадження стосовно міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, про результати якого поінформувати”, – йдеться у листі Глави держави.

Андрій Богдан нагадав, що, відповідно до 102-ї і 106-ї статей Конституції України, Президент відповідає за міжнародний напрям та визначає зовнішню політику України, а згідно з Положенням про Міністерство закордонних справ, міністр закордонних справ зобов’язаний доповідати Главі держави про події на зразок ноти Міністерства зовнішніх справ Російської Федерації щодо 24 моряків.

Він також підкреслив, що процедура повернення моряків, яку пропонувала РФ, не є прийнятною для України, однак у процесі переговорів сторони можуть знайти компроміс – без шкоди для інтересів нашої держави.

Президент також повторно спрямує до парламенту подання про звільнення міністра закордонних справ та інші кадрові питання.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Коли треба було бути в ПАРЄ він марочки реєстрував. Коли країну на дали виставити ганчіркою - заверещалою
п.с. яка в цього бОгдана огидна пика
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
тобто, об'являть догану. ні про шо.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
В продолжение темы https://glavcom.ua/news/soyuzniki-ukrajini-v-parje-chekayut-zayavi-vid-zelenskogo-deputat-606201.html

Союзники України в ПАРЄ чекають заяви від Зеленського - депутат

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Бляйхер сцяв кип'ятком від Зєлєпукіна на виборах, хулі йому тепер ще треба ?  :fp2

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Бляйхер сцяв кип'ятком від Зєлєпукіна на виборах, хулі йому тепер ще треба ?  :fp2

Бореццо!!