Автор Тема: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті  (Прочитано 795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« : Квітня 04, 2024, 06:30:56 06:30 »
...а не криворогому сантехніку, що робив вам "євроремонт"

Л - Логіка зєлєбобів при зализуванні очка зєлєпоца.

Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #1 : Квітня 04, 2024, 07:15:23 07:15 »
Наступний хід конем має бути:  'Єслі нє Зєлєнскій, то кто ?' (с) 

Вся ця фігня вже багато разів пройдена  :smilie7:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #2 : Квітня 04, 2024, 07:32:59 07:32 »
Зеленський - це те, що хоче чи то хотів мудрий нарід український.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #3 : Квітня 04, 2024, 07:42:02 07:42 »
Зеленський - це те, що хоче чи то хотів мудрий нарід український.

Навіть як що, муд припездений на всю голову народ хотів цього шлімазла, то він точно не хотів повного комплекту жидового племені, не хотів Татарова і Смірнова, не хотів Шрека і Гетманцева, не хотів Машку і Юзіка.
І за це підарку прийдеться  відповідати.
А народ вже платить страшну ціну.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15817
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #4 : Квітня 04, 2024, 08:16:59 08:16 »
Наступний хід конем має бути:  'Єслі нє Зєлєнскій, то кто ?' (с) 

Вся ця фігня вже багато разів пройдена  :smilie7:
Вже, чув півроку назад

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #5 : Квітня 04, 2024, 09:28:54 09:28 »
Навіть як що, муд припездений на всю голову народ хотів цього шлімазла, то він точно не хотів повного комплекту жидового племені, не хотів Татарова і Смірнова, не хотів Шрека і Гетманцева, не хотів Машку і Юзіка.
І за це підарку прийдеться  відповідати.
А народ вже платить страшну ціну.

То треба з народом працювати, вчити, інформувати, підвищувати грамотність і здатність робити правильні висновки та планувати своє життя.

Саме воно не народиться.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #6 : Квітня 04, 2024, 09:40:13 09:40 »
То треба з народом працювати, вчити, інформувати, підвищувати грамотність і здатність робити правильні висновки та планувати своє життя.

Саме воно не народиться.

Я вже декілька років є членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Окрім всього іншого ми зорганізували в своєму районі курси Української мови (безкоштовні).
Інколи запрошуємо до себе письменників, істориків, ...

А ти? Що робиш ти, для впровадження своїх дуже гарних ідей?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #7 : Квітня 04, 2024, 10:50:38 10:50 »
Я вже декілька років є членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Окрім всього іншого ми зорганізували в своєму районі курси Української мови (безкоштовні).
Інколи запрошуємо до себе письменників, істориків, ...

А ти? Що робиш ти, для впровадження своїх дуже гарних ідей?

Це дуже гарна справа, дякую.

Стосовно мене, то я не претендую й не маю морального права вважати себе повчальником або вчителем, який може вести інших шляхом праведників. Роблю те, що у моїх скромних силах і те, що вмію, та волію краще не виставляти подробиці на загальний огляд.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #8 : Квітня 04, 2024, 11:02:15 11:02 »
Це дуже гарна справа, дякую.

Стосовно мене, то я не претендую й не маю морального права вважати себе повчальником або вчителем, який може вести інших шляхом праведників. Роблю те, що у моїх скромних силах і те, що вмію, та волію краще не виставляти подробиці на загальний огляд.

Про шлях праведника, це легке перебільшення, у нас хіба що Ірпін тягне на праведника.
Ок!
Можу дати картку друзів, які напряму працюють з військовими, і їм постійно потрібні донати. Сам туди кидаю.
Жодного загального огляду не буде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #9 : Квітня 04, 2024, 11:12:16 11:12 »
Я вже декілька років є членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 :smiley15:

Я був на установчому з`їзді Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка (яке, згодом, перебрало назву «Просвіта») в лютому 1989-го.
Возив до Криму перші числа газети «Слово»....

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #10 : Квітня 04, 2024, 11:19:34 11:19 »
у нас хіба що Ірпін тягне на праведника.

Добродій irpin, звісно заперечить.

Але — маєте рацію — надиво позитивний та доброзичливий чоловік.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26920
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #11 : Квітня 04, 2024, 11:38:11 11:38 »
Навіть як що, муд припездений на всю голову народ хотів цього шлімазла, то він точно не хотів повного комплекту
(click to show/hide)

Бог наказывает нас исполнением наших желаний

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #12 : Квітня 04, 2024, 11:47:34 11:47 »
Про шлях праведника, це легке перебільшення, у нас хіба що Ірпін тягне на праведника.
Ок!
Можу дати картку друзів, які напряму працюють з військовими, і їм постійно потрібні донати. Сам туди кидаю.
Жодного загального огляду не буде.

То розмістіть просто тут, багато хто захоче долучитися.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6265
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #13 : Квітня 04, 2024, 12:52:15 12:52 »
Ну, головна проблема та ворог - це дійсно іпана русня.
Бубачька - це друга похідна проблеми другого порядку, а саме - підготовки до повномасштабної війни з русньой.
Аби не перебувати у відверто поганому та неприємному світі реальності, нарід захотів вірувати в можливість домовлятися з русньой, шоб ото війни не було.
В той час як Бубачька по-перше так само вірував (а чому ні?), а по-друге відверто не стидався фантазувати, що от він сам і домовиться.
Тобто, якби не було русні, бубачькі були б такою ж "проблемою", як й будь-які ойропейські популісти при владі.
Яких наразі пів-ойропи.
І які займаються тим, що фантазують як вони домовляться з русньой, шоб ото війни не було... ой  :laugh:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #14 : Квітня 04, 2024, 12:55:41 12:55 »
Ну, головна проблема та ворог - це дійсно іпана русня.
Бубачька - це друга похідна проблеми другого порядку, а саме - підготовки до повномасштабної війни з русньой.
Аби не перебувати у відверто поганому та неприємному світі реальності, нарід захотів вірувати в можливість домовлятися з русньой, шоб ото війни не було.
В той час як Бубачька по-перше так само вірував (а чому ні?), а по-друге відверто не стидався фантазувати, що от він сам і домовиться.
Тобто, якби не було русні, бубачькі були б такою ж "проблемою", як й будь-які ойропейські популісти при владі.
Яких наразі пів-ойропи.
І які займаються тим, що фантазують як вони домовляться з русньой, шоб ото війни не було... ой  :laugh:

Когда для сложной работы нанимается бригада клоунов, было бы наивно рассчитывать на хороший результат.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20347
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #15 : Квітня 04, 2024, 02:59:03 14:59 »
Когда для сложной работы нанимается бригада клоунов, было бы наивно рассчитывать на хороший результат.


si vis pacem, para bellum
в соседнем доме живет  вооруженный наркоман, который постоянно угрожает и выдвигает свои отелки.Вместо забора ты ставишь мангал, организуешь выиупления клоунов  и открываешь калитку , которая и так без замка. Вместо нанять озхрану, снимаешь со своего участка сигналищацию и камеры наблюдения.

это я пишу для комашки
которая никак не поймет прямую ответственность Кловуна, который и сейчас пытается уйти от проблем закрыв глащки





Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #16 : Квітня 04, 2024, 03:14:57 15:14 »

si vis pacem, para bellum
в соседнем доме живет  вооруженный наркоман, который постоянно угрожает и выдвигает свои отелки.Вместо забора ты ставишь мангал, организуешь выиупления клоунов  и открываешь калитку , которая и так без замка. Вместо нанять озхрану, снимаешь со своего участка сигналищацию и камеры наблюдения.

это я пишу для комашки
которая никак не поймет прямую ответственность Кловуна, который и сейчас пытается уйти от проблем закрыв глащки

Интересное дело.

Так смеяться, жарить шашлыки гораздо интереснее и приятнее.

Народ хотел клоунов и шашлыков, а не воевать и вот это все

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6265
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #17 : Квітня 04, 2024, 03:28:00 15:28 »
si vis pacem, para bellum
в соседнем доме живет  вооруженный наркоман, который постоянно угрожает и выдвигает свои отелки.Вместо забора ты ставишь мангал, организуешь выиупления клоунов  и открываешь калитку , которая и так без замка. Вместо нанять озхрану, снимаешь со своего участка сигналищацию и камеры наблюдения.

это я пишу для комашки
которая никак не поймет прямую ответственность Кловуна, который и сейчас пытается уйти от проблем закрыв глащки
В мене на кловунє світ кліном не зійшовся якось. В мене в голові пусто, тому вистачає місця пам'ятати що в нас ушльопків з прямою відповідальністю - реально кожний другий з політики. Ну наприклад повним складом всі риги. Пам'ятаєте таких? Вони живі й чудово себе чухають.
Те саме буде й з кловуном, якщо Україна вистоїть.
Якщо не вистоїть, то звісно що кловуни згинуть так само як й усі, разом з ригами між іншим. Теж не раз вже бувало в нашій історії.
В вашому прикладі, власне, проблема в озброєному наркомані.
Отакі справи.
І так, я відверто не розумію кайфу зібратися на одному форумі десяти порошенківцям, й доводити (цедзіп) один одному шо місяць не з сиру зроблено, й що бубачька напряму відповідальний за розмінований Чонгар, й так далі

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15817
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #18 : Квітня 04, 2024, 04:15:31 16:15 »
Ну наприклад повним складом всі риги. Пам'ятаєте таких? Вони живі й чудово себе чухають.

У ригів знищили їх бізнес, знищили партію і політичний вплив - дуже чудово вони себе почувають


 бубачька напряму відповідальний за розмінований Чонгар, й так далі

Бо він голова держава і як голова держави, він відповідальний за наслідки своєї політики

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2304
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #19 : Квітня 04, 2024, 04:34:03 16:34 »
У ригів знищили їх бізнес, знищили партію і політичний вплив - дуже чудово вони себе почувають
 Бо він голова держава і як голова держави, він відповідальний за наслідки своєї політики

У него нет никакой политики. Есть политика Украиины = политика, надежды и чаяния большинства украинского народа, вот ее Зеленский и реализует как умеет.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #20 : Квітня 04, 2024, 04:54:04 16:54 »

І так, я відверто не розумію кайфу зібратися на одному форумі десяти порошенківцям,

Я перепрошую, але я так розумію, порошенківці окремо, а ти окремо.
Тож було цікаво послухати про інші, дуже розумні пропозиції???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #21 : Квітня 04, 2024, 05:06:56 17:06 »
Div, це з приводу твого спойлера:



"Дзеркало тижня" пише, що в ОП все ж таки вирішили призначити Кіпера Генпрокурором.  Нині він керує Одеською ВЦА. Але це вже намагалися зробити у липні 2022 року. Тоді його призначення не допустили західні партнери. Нагадаю, що я писав тоді:

Злі язики з Банкової кажуть, що головним фаворитом на посаду Генпрокурора є... (барабанний дріб)... прокурор Києва Олег Кіпер. Він добре знайомий Єрмаку з часів, коли головний завгосп України займався МАФами у Києві та ще не був "менеджером президета".

Олег Кіпер раніше не мав права працювати в органах прокуратури, бо потрапив під закон про люстрацію. Причина люстрації у тому, що Кіпер у «легітимного» працював заступником начальника слідчого управління Генеральної прокуратури України. А відновився Кіпер в органах прокуратури вже після перемоги Зеленського та "слуг" – 11 вересня 2019 року.

Кіпер еталонний представник "прокурорських" часів Януковича. Порішає і зробить для влади все у стилі Пшонки. І вишенькою на торті є те, що Єрмак та Кіпер куми.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4782
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #22 : Квітня 04, 2024, 05:27:15 17:27 »
Добродій irpin, звісно заперечить.

Але — маєте рацію — надиво позитивний та доброзичливий чоловік.

звісно, що заперечу, бо гріхів своїх чималий список маю. але я все запам'ятаю і підловивши ЮАРа на чомусь, - наб'ю горшків, щоб не лаявся.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #23 : Квітня 04, 2024, 05:44:41 17:44 »
звісно, що заперечу, бо гріхів своїх чималий список маю. але я все запам'ятаю і підловивши ЮАРа на чомусь, - наб'ю горшків, щоб не лаявся.

 :smiley15:

Взагалі то я не доброзичливість мав на увазі, а вклад в справу Перемоги (сайт, книжки, статті, ...).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #24 : Квітня 04, 2024, 05:45:40 17:45 »
:smiley15:

Я був на установчому з`їзді Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка (яке, згодом, перебрало назву «Просвіта») в лютому 1989-го.
Возив до Криму перші числа газети «Слово»....

 :smiley24: :upa
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26920
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #25 : Квітня 04, 2024, 06:13:17 18:13 »
Div, це з приводу твого спойлера:



"Дзеркало тижня" пише, що в ОП все ж таки вирішили призначити Кіпера Генпрокурором.  Нині він керує Одеською ВЦА. Але це вже намагалися зробити у липні 2022 року. Тоді його призначення не допустили західні партнери. Нагадаю, що я писав тоді:

Злі язики з Банкової кажуть, що головним фаворитом на посаду Генпрокурора є... (барабанний дріб)... прокурор Києва Олег Кіпер. Він добре знайомий Єрмаку з часів, коли головний завгосп України займався МАФами у Києві та ще не був "менеджером президета".

Олег Кіпер раніше не мав права працювати в органах прокуратури, бо потрапив під закон про люстрацію. Причина люстрації у тому, що Кіпер у «легітимного» працював заступником начальника слідчого управління Генеральної прокуратури України. А відновився Кіпер в органах прокуратури вже після перемоги Зеленського та "слуг" – 11 вересня 2019 року.

Кіпер еталонний представник "прокурорських" часів Януковича. Порішає і зробить для влади все у стилі Пшонки. І вишенькою на торті є те, що Єрмак та Кіпер куми.

И как мой текст связан с этим Кипером?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #26 : Квітня 04, 2024, 06:19:30 18:19 »
З тим текстом, що ти сховав під спойлером.
Чи то не ти?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20347
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #27 : Квітня 04, 2024, 07:51:34 19:51 »
на счет фишера
это отборная северодонецкая зесучечка
бамбас он тоже разный
есть бескопромиссный Вадим вроде, который даже занадто прямолинейный, и птшет на кацапском,но который не предаст

а есть гибкте приспособленцы типа фишера, который не смотря на дописи украинською сдаст на раз

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26920
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #28 : Квітня 04, 2024, 07:51:56 19:51 »
З тим текстом, що ти сховав під спойлером.
Чи то не ти?

Теперь понятно. Я просто думал что ты насчет того что я оставил

Я ж его специально спрятал потому как то частность. Одно из неизбежных последствий 19 года, неизбежных последствий исполнения желаний "мудрого народа".
Вообще странно предъявлять Зеленскому претензии за заполнение всех вакансий своими соседями по лестничной клетке если даже в известном сериале было сделано тоже самое.
Более  того. Любой "из народа", не из Слуг, сделал бы тоже самое. И даже не надо спорить. Я сколько был начцеха столько и сопротивлялся набору по принципу - "у нас вакансия, у кого нибудь есть родственники или знакомые?"
Более того. Щас в любого пальцем тыкну и он скажет - "А чо, эт нормально и правильно, чем ты недоволен"
Более того, я был в шоке когда узнал что Левко Лукъяненко набрал в посольство своих родичей

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20347
Re: Дякуйте гівну, що тече по вашій хаті
« Reply #29 : Квітня 04, 2024, 07:56:12 19:56 »
Интересное дело.

Так смеяться, жарить шашлыки гораздо интереснее и приятнее.

Народ хотел клоунов и шашлыков, а не воевать и вот это все

история давно расставила акценты
оагулям нужен хлеб и зреща

а еслт еще умножитб на пушкина ( которого кстати кацапы и не читали)  то получится профилакьик :fp2

кстати пушкенд проездом в днепре жил там где сейчас прилетают ракеты

про это знают может человек 10 со всех кацапов
а может и никто