Сторінок:
Actions
  • #241 від RG 11 Jun 2018
  • Давайте по порядку. Форум є зібранням дописувачів, які мають що один одному сказати. Тому якісь жорсткі мовні обмеження - це якесь завідоме резонерство.

    Якщо хтось підраховує, наскільки для українізації критично важливо писати на форумах виключно українською - нмд, це десь 0,001% і по факту дійсно  породжує більше срачу, ніж конструктиву.

    Питання освіти, використання мови держслужбовцями та в засобах масової інформації - на декілька порядків важливіші речі і там дійсно треба вести чітку лінію.

    Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української. Але заганяти до цього палицями вважаю неправильним   :Prapor2:

    Тому, панове, ви тут просто страждаєте фігнею вже 8 сторінок   :smilie7:
  • #242 від Feral Cat 11 Jun 2018
  • Кацапомовна Україна - це взагалі повний нонсеннс. Кацапська блювотина і більш нічого.
    Дехто вважає цю смердючу блювотину вартою збереження і плекання.
  • #243 від finli 11 Jun 2018
  • Яка лексика. хуторянська Україна...Як Очікувано.

  • #244 від finli 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.

  • #245 від Feral Cat 11 Jun 2018
  • Яка лексика. хуторянська Україна...Як Очікувано.

    100%

    Що поробиш, вони - люді русской культури... :gigi:
  • #246 від finli 11 Jun 2018
  • Таки Да . Хуторяни ми, Газди, Куркулі.

    Кулаки - по вашому.
  • #247 від RG 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.

    Якшо навіть не заглиблюватись в питання правильності/неправильності, підхід в плані ефективності абсолютно малорезультативний.

    Якщо би на форумах писали школярі - тоді можливо й так, варто би було піддавлювати. А з дорослими - не спрацює навіть на 5 %.

     
  • #248 від Feral Cat 11 Jun 2018
  • Ось вам наші хуторяни...
    Прекрасно живуть без вашої русскої “культури“ і дегенеративного язика...  :smilie5:

  • #249 від bоrderlander 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.
    Пане Фінлі, завжди поіважав Вашу думку, але зараз Ви опиеились в одному таборі з кацапоботами типу Кота. Це як би причина замислитись, як би голосно в Ваших грудях не волав про справедливість попіл Клааса...
  • #250 від finli 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.

    Якшо навіть не заглиблюватись в питання правильності/неправильності, підхід в плані ефективності абсолютно малорезультативний.

    Якщо би на форумах писали школярі - тоді можливо й так, варто би було піддавлювати. А з дорослими - не спрацює навіть на 5 %.

    Я виділив болдом.
  • #251 від finli 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.
    Пане Фінлі, завжди поіважав Вашу думку, але зараз Ви опиеились в одному таборі з кацапоботами типу Кота. Це як би причина замислитись, як би голосно в Ваших грудях не волав про справедливість попіл Клааса...


    Іноді змушений писати не популярні речі ...
  • #252 від RG 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.

    Якшо навіть не заглиблюватись в питання правильності/неправильності, підхід в плані ефективності абсолютно малорезультативний.

    Якщо би на форумах писали школярі - тоді можливо й так, варто би було піддавлювати. А з дорослими - не спрацює навіть на 5 %.

    Я виділив болдом.

    Ніколи не вважав правильним робити те, що в принципі не може дати потрібного результату
  • #253 від finli 11 Jun 2018
  • 1991-2018 + війна
  • #254 від finli 11 Jun 2018
  • на нашому терпінні, на нашій толерантності, на розумінні  ...тупо паразитують
  • #255 від bоrderlander 11 Jun 2018
  • Особисто я за те, щоб на форумах було якомога більше української.

    І це - головне. RG

    Методи?Другорядне. "Дрючком по спині" - впертим войовничім дебілам. Переконанням, заохоченням - людям з мозком.
    Пане Фінлі, завжди поіважав Вашу думку, але зараз Ви опиеились в одному таборі з кацапоботами типу Кота. Це як би причина замислитись, як би голосно в Ваших грудях не волав про справедливість попіл Клааса...


    Іноді змушений писати не популярні речі ...
    Стояти пліч о пліч з кацапським ботом Котом? Він що, Ваших дітей в заручники взяв?
  • #256 від WestNik 11 Jun 2018
  • як на мене, тут дехто не розуміє, в якій ситуаціі зараз перебуває Украіна

    і наскільки сильно треба хотіти її знищення, щоб зтравлювати між собою патріотів
  • #257 від finli 11 Jun 2018
  • Пліч  о пліч ?   :smilie1:

    Чекайте, ще трохи і я почну виправдовуватись чому  зруйнував Карфаген.
  • #258 від Feral Cat 11 Jun 2018
  • Всі, хто називає мене тут кацапоботом - типові обмежені лайдаки, по суті своїй - дрімучі, тупі, і готові лизати дупу кожному кацапському “лібералові“.
    Я завжди вважав, що в Україні найбільше зло йде від подібного типу колаборантського лайна, від тих, хто від страху за свою шкуру чи статки завжди лизатимуть лапті кацапам, позиціонуючи себе як “помірковані і розважливі українці.“  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  • #259 від Дрейк 11 Jun 2018
  • Шановне панство я вас люблю! :) Дев"ять сторінок запеклої мовної баталії на 98 відсотків українською мовою! І що приємно, практично без взаємних образ. За деякими винятками. Це браво! :)
    Але ці "деякі винятки" як що ще раз відкриють з-за океану свого блохастого рота на справжніх патріотів України будуть відправлені у свою персональну гілку під назвою "Котячий лоток".
  • #260 від finli 11 Jun 2018
  • як на мене, тут дехто не розуміє, в якій ситуаціі зараз перебуває Украіна

    і наскільки сильно треба хотіти її знищення, щоб зтравлювати між собою патріотів

    Ще раз повторюю : Мультикультуризм в Україні не пройде. Ніяк. Зовсім.Ні за які здобутки і пролиту кров .
    Українці сплатили мільйони життів за свою хуторянську(с) мову, шаровари та вишиванки...
  • #261 від Feral Cat 11 Jun 2018
  • Дрейк, я на особистості перший ніколи не переходжу.
    А щодо заокеанства, так ніхто б того й не знав, якби ти тут про це влітку 2014 року не розтринділа від злості на мене.

    Бумеранг правий в тому, що вважає, що ситуацію в Україні я розумію і знаю значно краще за всіх вас.
    Бо розумію те, чого ви не хочете розуміти - зв“язок між причинами і наслідками.
    Тому, в принципі, все про що я попереджав протягом років - на жаль, справджується.
    Саме тому, що ви не хочете розуміти причин того, чому країна бабрається в гівні понад два десятки років.
  • #262 від Veni-vidi 11 Jun 2018
  • Таки Да . Хуторяни ми, Газди, Куркулі.

    Кулаки - по вашому.

    персонально ви - довбойоби, як на мене.
    I залиште Ви нарештi цю совiтську звичку
    вєщать од чийогось iменi
  • #263 від RG 11 Jun 2018
  • Дрейк, я на особистості перший ніколи не переходжу.
    А щодо заокеанства, так ніхто б того й не знав, якби ти тут про це влітку 2014 року не розтринділа від злості на мене.

    Бумеранг правий в тому, що вважає, що ситуацію в Україні я розумію і знаю значно краще за всіх вас.
    Бо розумію те, чого ви не хочете розуміти - зв“язок між причинами і наслідками.
    Тому, в принципі, все про що я попереджав протягом років - на жаль, справджується.
    Саме тому, що ви не хочете розуміти причин того, чому країна бабрається в гівні понад два десятки років.

    Це пиздець  :fp2

    Іудушка, ти хоч на ніч знімаєш корону, чи так і спиш в ній  :weep:
  • #264 від Veni-vidi 11 Jun 2018
  • и да. И здесь опять тот же идиотизм.
    У меня сейчас желание забить на*уй
    на все эти форумы и свалить далеко и надолго.
    Кароче кроме матов больше не имею ничего сказать.
    Пошел я
  • #265 від Бувалий 11 Jun 2018
  • Іудушка, ти хоч на ніч знімаєш корону, чи так і спиш в ній  :weep:
    :smiley24:
    Замiсть подушки...
     :smilie7:
  • #266 від RG 11 Jun 2018
  • и да. И здесь опять тот же идиотизм.
    У меня сейчас желание забить на*уй
    на все эти форумы и свалить далеко и надолго.
    Кароче кроме матов больше не имею ничего сказать.
    Пошел я

    Тихо, Вєнєдікт, залишайся з нами.

    Я тебе ще в крамаря не перекував  :smilie7:
  • #267 від WestNik 11 Jun 2018
  • як на мене, тут дехто не розуміє, в якій ситуаціі зараз перебуває Украіна

    і наскільки сильно треба хотіти її знищення, щоб зтравлювати між собою патріотів

    Ще раз повторюю : Мультикультуризм в Україні не пройде. Ніяк. Зовсім.Ні за які здобутки і пролиту кров .
    Українці сплатили мільйони життів за свою хуторянську(с) мову, шаровари та вишиванки...

    Ви хочете виштовхнути наших патріотів співгромадян в обійми хуйла ?

    ні одна людина, яка себе поважає, не дасть себе переконати вашими аргументами
  • #268 від Дрейк 11 Jun 2018
  • Дрейк, я на особистості перший ніколи не переходжу.
    А щодо заокеанства, так ніхто б того й не знав, якби ти тут про це влітку 2014 року не розтринділа від злості на мене.

    Бумеранг правий в тому, що вважає, що ситуацію в Україні я розумію і знаю значно краще за всіх вас.
    Бо розумію те, чого ви не хочете розуміти - зв“язок між причинами і наслідками.
    Тому, в принципі, все про що я попереджав протягом років - на жаль, справджується.
    Саме тому, що ви не хочете розуміти причин того, чому країна бабрається в гівні понад два десятки років.

    Блохастий, ти мене дістав! Ти або закриєшь рота і відчепишься від російськомовних дописувачів цього майданчику. Або я зараз відкрию правила цього форуму і надрукую такі те , що я написала в ТС.
    Чим для тебе це обернеться сподіваюсь ти розумієш!
  • #269 від WestNik 11 Jun 2018
  • и да. И здесь опять тот же идиотизм.
    У меня сейчас желание забить на*уй
    на все эти форумы и свалить далеко и надолго.
    Кароче кроме матов больше не имею ничего сказать.
    Пошел я

    здорове бажання

    якщо можеш- забий, порадію за тебе

    також іноді задумуюся- чи не приділити більше часу роботі

    зароблю більше, більше податків, опять же державі користь
  • #270 від finli 11 Jun 2018
  • Я і не переконую.
     Це історичний факт (Українська історія).
     Аксиома. І лише Враховуючи її можна говорити далі.
Сторінок:
Actions