Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • Dan Price
    @DanPriceSeattle
    ·
    17h
    Wealth increase in the pandemic for founder/CEOs of
    Amazon: $91 billion
    Walmart: $38B
    Google: $37B
    Microsoft: $33B
    Facebook: $28B
    Nike: $8B
    Apple: $8B

    Small businesses: collectively lost over $200 billion

    We're witnessing a record wealth transfer.
  • #2 від RG 20 Nov 2020
  • Іудушка-економіст   :lol:
  • #3 від Uki 20 Nov 2020
  • Чому тоді ваші не дають надрукувати нового бабла шоб зробити wealth transfer back  :smilie5:
  • #4 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Чому тоді ваші не дають надрукувати нового бабла шоб зробити wealth transfer back  :smilie5:
    я так розумію ваш план передбачає 0 долярів мілкому бізнесу, роздати по суті гроші БЛМу та гєтто. це те що я памятаю ще з вересня.
  • #5 від majesty 20 Nov 2020
  • проклятім капиталистам вігодно :Ignor:
  • #6 від Uki 20 Nov 2020
  • я так розумію ваш план передбачає 0 долярів мілкому бізнесу, роздати по суті гроші БЛМу та гєтто. це те що я памятаю ще з вересня.

    Так вони від людей зразу підуть у бізнес....... Бідні не тримають гроші довго.
  • #7 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Так вони від людей зразу підуть у бізнес....... Бідні не тримають гроші довго.
    у великий бізнес. у мене товариш отримав стімулус та побіг купувати тєлєк. а малі бізнеси тупо закриті, бо КОВІД. тому ППП було таке важливе... те чого у демів не було передбачено.
  • #8 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • Чому тоді ваші не дають надрукувати нового бабла шоб зробити wealth transfer back  :smilie5:

    Ти хоч погугли
    Dan Price
  • #9 від Uki 20 Nov 2020
  • у великий бізнес. у мене товариш отримав стімулус та побіг купувати тєлєк. а малі бізнеси тупо закриті, бо КОВІД.

    Більшість адаптувались вже. Косять бабла більше чим раніше........ А те шо закрите - відкриється знову коли епідемія пройде.....
  • #10 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Більшість адаптувались вже. Косять бабла більше чим раніше........ А те шо закрите - відкриється знову коли епідемія пройде.....
    тому поміг ППП якого не було у другому проекті. просто дрібний бізнес проти бідона, тому йому вони нічого не пропонували у другому стимулусі.
  • #11 від Полли 20 Nov 2020
  • Більшість адаптувались вже. Косять бабла більше чим раніше........ А те шо закрите - відкриється знову коли епідемія пройде.....
    коли пройде??? - актуальне питання...
  • #12 від Uki 20 Nov 2020
  • коли пройде??? - актуальне питання...

    До літа вроді обіцяють забезпечити всих вакцинами
  • #13 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • До літа вроді обіцяють забезпечити всих вакцинами

    Завдяки зусиллям адмінстрації Трампа.
  • #14 від Uki 20 Nov 2020
  •  :smilie8:
  • #15 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Завдяки зусиллям адмінстрації Трампа.
    це як в новинах розкажуть... сумніваюся що в новинах трампу шось припишуть. а казати тут один одному мареа справа. то нічого не змінить.
  • #16 від majesty 20 Nov 2020
  • али ты стал марксистом? :weep:
  • #17 від svit 20 Nov 2020
  • али ты стал марксистом? :weep:

    тут парадокс полягягає мабуть в тому що Алі не марксисит.
  • #18 від RG 20 Nov 2020
  • Завдяки зусиллям адмінстрації Трампа.

    Іудушка - фармацевт  :weep:

    Разои з Трампушею   :lol:
  • #19 від woman 20 Nov 2020
  • всем без исключения выгоден, особенно в странах, где люди не молчат и выходят на забасовки типа франции, а так... карантин, комендантский час, дистанция
Сторінок:
Actions