Автор Тема: Истинное катакомбное полицейское православие - опрос  (Прочитано 9246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
А где пастафарианство?!
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
А где пастафарианство?!
там есть строка для всех остальных
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
2 Дарт Вейдер:
Гарний ти хлопець, але дурний
тебе піп хрестив (народна мудрість).

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

мне нравится в католических храмах. мне там спокойней, чем в православных.
у православных в гостях миня аж трисет :weep:

На Гоголя 4 , моя колишня парохія . Зараз там катедра , напевно коли приїду і зайду , то вже нічого там не впізнаю ...  :smilie2:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Шоцемамо?:
"Те же агностики- атеисты тоже только верят в то, что Бога нет"
Нет,агностики не являются атеистами.
Я не утверждал, что агностики являются атеистами.
Я утверждаю, что агностики по определению не могут верить в Бога.
Во всяком случае, в христианского Бога.
 
ну и ладно...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

мне нравится в католических храмах. мне там спокойней, чем в православных.
у православных в гостях миня аж трисет :weep:

На Гоголя 4 , моя колишня парохія . Зараз там катедра , напевно коли приїду і зайду , то вже нічого там не впізнаю ...  :smilie2:
ви священник?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

мне нравится в католических храмах. мне там спокойней, чем в православных.
у православных в гостях миня аж трисет :weep:

На Гоголя 4 , моя колишня парохія . Зараз там катедра , напевно коли приїду і зайду , то вже нічого там не впізнаю ...  :smilie2:
кстати, я там ни разу не был.
в католические я ходил на западной. там оригинальные еще старые остались, с органчикам и все такое.
мне там понравилось, кароч
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
2 Дарт Вейдер:
Гарний ти хлопець, але дурний
тебе піп хрестив (народна мудрість).
объясни мне тупому, что сказать-то хотел, сын мой? :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

ви священник?

Ні . Цофнулем сіє після третього курсу перед кляузурою і нижчими свяченнями . І не в целібаті справа ( це я наперед забігаю з відповіддю )  :gigi:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

ви священник?

Ні . Цофнулем сіє після третього курсу перед кляузурою і нижчими свяченнями . І не в целібаті справа ( це я наперед забігаю з відповіддю )  :gigi:
а шо так? Не ваше покликання?

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Католические священники в Харькове, как правило, поляки.
ну и ладно...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Христианство сделало Европу - Европой, самой развитой, культурной и передовой частью мира, византийское православие сделало Русь европейской страной, в кратчайшие сроки. Это данность.

Что касается меня, то я крещена, с точки зрения церкви, скорее, "захожанка", чем прихожанка, но захожу достаточно регулярно. МОральный облик Гуняева не волнует вообще - кто понимает, на чем построена хритианская мораль и ответственность, тот прекрасно понимает - почему. Его грехи - это исключительно его личные проблемы.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

а шо так? Не ваше покликання?

Чисто академічно мені  дуже подобалось . Але 6 років студентом це одна справа , а решта життя на парохії в Бучачі або Летичеві , це інша .Після третього року замість кляузури став на пробацію в одному монашому ордені . Через рік остаточно переконався , що з мене пастирь вийде дуже посередній . В Україні орден  чомусь зробив "наголос " на пасторальній складовій . Це явно не моє .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Христианство сделало Европу - Европой, самой развитой, культурной и передовой частью мира, византийское православие сделало Русь европейской страной, в кратчайшие сроки. Это данность.
лолшто? :lol:

Цитувати
Что касается меня, то я крещена, с точки зрения церкви, скорее, "захожанка", чем прихожанка, но захожу достаточно регулярно. МОральный облик Гуняева не волнует вообще - кто понимает, на чем построена хритианская мораль и ответственность, тот прекрасно понимает - почему. Его грехи - это исключительно его личные проблемы.
то есть вы прихожанка РПЦ/УПЦ-МП?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Католические священники в Харькове, как правило, поляки.

За моїх часів  було двоє з Польщі . Обидва україномовні . Решта в основному з Поділля . Зараз напевно вже і місцеві ксьонзи є .
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2014, 08:37:32 20:37 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
2 Дарт Вейдер:
Гарний ти хлопець, але дурний
тебе піп хрестив (народна мудрість).
объясни мне тупому, что сказать-то хотел, сын мой? :smiley16:

Все ти прекрасно розумієш і без пояснень.
Просто не плутай щось (московську релігію) з пальцем,
бо поводишся як  істінно катакомбно поліцейско масковско православний.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
а шо так? Не ваше покликання?
Чисто академічно мені  дуже подобалось . Але 6 років студентом це одна справа , а решта життя на парохії в Бучачі або Летичеві , це інша .Після третього року замість кляузури став на пробацію в одному монашому ордені . Через рік остаточно переконався , що з мене пастирь вийде дуже посередній . В Україні орден  чомусь зробив "наголос " на пасторальній складовій . Це явно не моє .

cheshuntt, а все ж таки: чому католицькі священники на сході України, як правило, поляки?
Невже українські гірше?
ну и ладно...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
2 Дарт Вейдер:
Гарний ти хлопець, але дурний
тебе піп хрестив (народна мудрість).
объясни мне тупому, что сказать-то хотел, сын мой? :smiley16:

Все ти прекрасно розумієш і без пояснень.
Просто не плутай щось (московську релігію) з пальцем,
бо поводишся як  істінно катакомбно поліцейско масковско православний.
ничего не понимаю.

ты православный прихожанин РПЦ/УМП-МП и потому обиделся на меня из-за этой темы?

можешь прямо сказать?

можешь даже пооскорблять, как истинно-православный.

что мешает? я жалобную кнопку никогда не жму  :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Католические священники в Харькове, как правило, поляки.

За моїх сачів було двоє з Польщі . Обидва україномовні . Решта в основному з Поділля . Зараз напевно вже і місцеві ксьонзи є .
Був у двох храмах: на Гоголя та біля м. Героїв Праці.
І там, і там ксьонзи з Польщі.
ну и ладно...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

cheshuntt, а все ж таки: чому католицькі священники на сході України, як правило, поляки?
Невже українські гірше?

Тут є декілька моментів .
Що мається наувазі , з Польщі ? Ну це не як правило , це так би мовити забезпечення тилу . Академічно вони на декілька рівнів перевищують наших , що є зрозумілим . Ксьондз настоятель в більшості випадків українець . Крім того наші ксьондзи в основному з сільскої місцевості Хмельницької і Житомирської області ( галичан на сході немає ) , тому в умовах великих міст ( Харків , Київ , Одеса )  виглядають досить провінційно .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Був у двох храмах: на Гоголя та біля м. Героїв Праці.
І там, і там ксьонзи з Польщі.

Я не буду заперчувати . Парафія Св Вінцента де Поль взагалі то неформально орденська .До того ж там дуже потужня африканська спільнота ( англо і франкомовна ) , нашим хлопцям з цим важкувато вправлятись . На Гоголя зараз я не знаю як справи . Колись було три ксьондза з Хмельницького , один з Бердичива , два з Польщі .
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2014, 09:07:00 21:07 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Христианство сделало Европу - Европой, самой развитой, культурной и передовой частью мира, византийское православие сделало Русь европейской страной, в кратчайшие сроки. Это данность.
лолшто? :lol:

Цитувати
Что касается меня, то я крещена, с точки зрения церкви, скорее, "захожанка", чем прихожанка, но захожу достаточно регулярно. МОральный облик Гуняева не волнует вообще - кто понимает, на чем построена хритианская мораль и ответственность, тот прекрасно понимает - почему. Его грехи - это исключительно его личные проблемы.
то есть вы прихожанка РПЦ/УПЦ-МП?

1. Это не ЛОЛ, это история, и Вы хоть из кожи выпрыгните - не сможете этого опровергнуть )

2. УПЦ МП.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
2 Дарт Вейдер:

Схоже це я не зрозумів. Тому питаю - для тебе немає різниці між
українською, грузинською, грецькою (для прикладу) православною церквою і московською? А є ще УПЦ за кордоном, в північній Америці. Вони всі однакові,
копії РПЦ?

Хрещений мабуть таки в МП, бо було давно, але не належу. Ходжу (рідко) до іншої, теж православної.

Стосовно образ - сподіваюсь, що обійдемось без них.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...

cheshuntt, а все ж таки: чому католицькі священники на сході України, як правило, поляки?
Невже українські гірше?

Тут є декілька моментів .
Що мається наувазі , з Польщі ? Ну це не як правило , це так би мовити забезпечення тилу . Академічно вони на декілька рівнів перевищують наших , що є зрозумілим . Ксьондз настоятель в більшості випадків українець . Крім того наші ксьондзи в основному з сільскої місцевості Хмельницької і Житомирської області ( галичан на сході немає ) , тому в умовах великих міст ( Харків , Київ , Одеса )  виглядають досить провінційно .

Колись, років із дванадцять тому, забрів в Карпатах в глухий дуже бідний кут десь біля Стрия...
Сухий ПОтік зветься.
І випадково потрапив на церковну службу в греко-католицькому храмі,
яку проводив місцевий священник.
По-людськи, зрозумілою мовою він доводив до селян вчення Христа так, як я не чув в жодному великому храмі великого міста.
Не думаю, що поляки-ксьонзи на сході України тільки тому, що українці малопрофесійні (неакадемічні)...
чи провінційні...
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2014, 09:16:45 21:16 від Шоцемамо? »
ну и ладно...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Христианство сделало Европу - Европой, самой развитой, культурной и передовой частью мира, византийское православие сделало Русь европейской страной, в кратчайшие сроки. Это данность.
лолшто? :lol:

Цитувати
Что касается меня, то я крещена, с точки зрения церкви, скорее, "захожанка", чем прихожанка, но захожу достаточно регулярно. МОральный облик Гуняева не волнует вообще - кто понимает, на чем построена хритианская мораль и ответственность, тот прекрасно понимает - почему. Его грехи - это исключительно его личные проблемы.
то есть вы прихожанка РПЦ/УПЦ-МП?

1. Это не ЛОЛ, это история, и Вы хоть из кожи выпрыгните - не сможете этого опровергнуть )

2. УПЦ МП.
1) бред. византийский обряд отделил Русь от Европы, а не сделал Русь частью Европы.
не выдавайте желаемое за действительное. византийская вера на целое тысячелетие ввергла нас в это говно, в котором мы все сегодня барахтаемся.

если князь Вова думал головой, а не жопой, и выбрал Рим, вот тогда, тогда бы мы стали частью Европы и были бы сейчас с ней одним целым.

2) не УПЦ-МП, а РПЦ. имейте мужество это признать.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Праві задні дверцята - більше схоже на мечеть.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
2 Дарт Вейдер:

Схоже це я не зрозумів. Тому питаю - для тебе немає різниці між
українською, грузинською, грецькою (для прикладу) православною церквою і московською? А є ще УПЦ за кордоном, в північній Америці. Вони всі однакові,
копії РПЦ?

Хрещений мабуть таки в МП, бо було давно, але не належу. Ходжу (рідко) до іншої, теж православної.

Стосовно образ - сподіваюсь, що обійдемось без них.
не надо все мешать в одну кучу.

я говорю про Истинное Катакомбное Полицейское Православие.
то есть Русскую Православную Церковь, которая основана в 1943 году распоряжением И.В.Джугашвили.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
1) бред. византийский обряд отделил Русь от Европы, а не сделал Русь частью Европы.
не выдавайте желаемое за действительное. византийская вера на целое тысячелетие ввергла нас в это говно, в котором мы все сегодня барахтаемся.

если князь Вова думал головой, а не жопой, и выбрал Рим, вот тогда, тогда бы мы стали частью Европы и были бы сейчас с ней одним целым.

Вау... Какое "глубокое" знание предмета ))

1. Может, вспомните для начала, когда произошло крещение Руси Владимиром и когда - раздел на католиков и православных?
2. Византия до 14 века минимум оставалась центром цивилизации в Европе - центром культурным, научным и т.п. А в бывшей Западной империи в это время происходило связанное с нашествием варваров и его последствиями катастрофическое падение уровня жизни, а вместе с ним - уровня культуры и всего остального, если прямым текстом, то там была жопа.

Цитувати
2) не УПЦ-МП, а РПЦ. имейте мужество это признать.

С какого бы? Потому что Вам так хочется? Это официальное название церкви, она находится в Украине, имеет автономию, проповеди в моей церкви читаются на украинском языке, на украинском батюшка разговаривает и в быту.