Автор Тема: Дополнительные проблемы солдатам от Минобороны  (Прочитано 645 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Військові можуть залишитися без грошей через нововведення чиновників

Сьогодні, 10:25

Солдатам хочуть видавати зарплату готівкою у зоні АТО.

Поки бійці воюють у зоні АТО, Міноборони почало війну з приватними банками, йдеться у сюжеті ТСН.

Усім військовим частинам та солдатам з першого жовтня наказують відмовитися від старих банків. Зарплати тепер мають отримувати або готівкою, або на картки банків державних. При цьому картки солдатам доведеться оформляти на передовій. Родини бійців уже виступили проти такого рішення. Мовляв, це небезпечно для самих солдатів і може залишити без грошей їхні родини.

У Новограді-Волинському рідні військовослужбовців і волонтери із плакатами в руках пікетують міськраду. Вони вимагають відтермінувати рішення Міністерства оборони, бо в той час, коли на передовій стріляють, у відомстві хочуть перевести зарплати військовослужбовців на картки держбанків, а за жовтень узагалі виплатити готівкою.

Держава створює чергову проблему звичайним солдатам, їхнім сім'ям, адже крім того, що немає техніки, боєць невдягнений сидить, він ще має думати, як дружині передати гроші. Це не кажучи про те, що у державних банків немає систем електронного переказу готівки, нерозгалужена мережа банкоматів. Але і це, визнають мітингувальники, не найгірше. Адже щоб отримати картки, солдатам треба обов'язково бути присутніми в банку. Інакше гроші доведеться отримувати готівкою.

"Нашим хлопцям, які зараз утримують аеропорт у Донецьку чи в інших містах, готівкові гроші не треба, та й хто їх туди повезе", - говорить один з учасників акції Андрій Єгоров.

До того ж, за словами рідних мобілізованих, міністерство не врахувало, що чимало бійців втратили у боях паспорти. Тобто ні готівки, ні картки отримати не зможуть. А поки документ відновлюватимусь, його сім'я сидітиме без грошей. Водночас, навіть якщо гроші доставлятимуть на передову, можуть виникнути інші проблеми.

"Не кожен солдат їх зможе зберігати. Це брати зарплатню, а вона чималенька по теперішніх часах, і нести її з собою у бій? Це провокуватиме мародерство, це будуть крадіжки, і наші діти ще з однієї сторони будуть там незахищені", - наголошує мати одного з бійців Антоніна Подскрипка.

У Міноборони виправдовуються тим, що це не їхня ідея.

"Мене поставили перед фактом. Є постанова - Міністерству оборони перевести певні рахунки на певні банки. Можна судитися з ними, можна ще щось. Але якщо вони такий механізм напрацювали, то хай несуть відповідальність", - заявив очільник Міноборони Валерій Гелетей.

Кажуть, усе, що зі свого боку змогли зробити - дати солдатам самим вибирати один із трьох банків на загальних зборах колективу. От тільки які збори можуть бути на передовій, кажуть батьки, збагнути не можуть. Тому вимагають або скасувати цю постанову взагалі, або відтермінувати і доопрацювати, щоб у час протистоянь у військовослужбовців та їхніх сімей не з'явився новий ворог - безгрошів'я.

"У мене дуже великий сумнів, що військовослужбовцям вдасться якимось чином отримувати ці кошти вчасно і на свої потреби. Я вже не кажу про можливість, її у них відібрали, пересилати на дублюючу карту ці кошти своїм родинам. Напевно, ці гроші будуть працювати на державні банки, а не на наших військових і членів їхніх сімей", - зауважив Ярослав Мудрик, голова батьківського комітету бійців 51-ї ОМБР.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/viyskovi-mozhut-zalishitisya-bez-groshey-cherez-novovvedennya-chinovnikiv-372205.html
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
минобороны решает самые важные задачи - переводит солдат на другие банковские карточки :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
кстати, хочу сказать, что скорее всего их переводят на "Ощадбанк", на котором пасется Кролег.

а переводят наверняка с "ПриватБанка", чтобы лишний раз подъебнуть Коломойского :gigi:

но все равно я не понимаю, зачем это делается? дополнительные проблемы создаются?

вот как специально ебут мозги людям.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Більшість державних установ мали брок - бізнесс

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Більшість державних установ мали брок - бізнесс
да тут Кроль приложил лапу.

вот в конце статьи есть слова Гелетея, что они выполняют постанову КМУ. значит Кроль дал указание. петух
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Судячи навіть з заяв Айдарівців яких випустили сьогодні вночі, гроші не виплачують, а це може означати одне, що їх просто немає, тому надумка з переводами, завжди дає відсрочку з виплатами, і час для держави :weep:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Наличку подвозить на передовую - идиотизм. Мало того что небезопасно, так еще и будет дополнительная отмазка "оплату в полном объеме не даем, потому что в банках сложности с наличкой".

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Маразм к зиме крепчает повсеместно.

Например, вахтерша и млиционер на м. Л.Толстого вчера (04.10.14 - 09.08) грудью встали, не пропуская бойца "Донбасса" в форме и с удостоверением, мол нет таких льготников в списках, а он им рассказывал, что они их козлов, защищает. В общем, конфликт за две гривны дошел до пихания друг друга в грудь, а после донбасовец не выдержал, просто перепрыгнул турникет и пошел на эскалатор, а милиционер сказал - ну и хрен с ним, не буду я за ним бегать.

На чем конфликт был исчерпан...
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
А сделать просто по человечески нельзя - человек дает реквизиты карточки и ему туда платят????

И не дело государства вообще, что это за банк.
Contra Spem Spero