Автор Тема: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде  (Прочитано 1039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46566
  • Never give in!
Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« : Серпня 27, 2014, 04:21:24 04:21 »
Ситуація на сході абсолютно незрозуміла ані з військовї, ані з політичної точки зору.
Зустріч в Мінську не могла дати жодних позитивних результатів, оскільки хуйло просто валяв ваньку і всі це бачили.
Війни між Україною і Росією як такої немає, бо взаємна торгівля і транспортне сполучення не зазнали серйозних змін, але тим часом наші люди гинуть.
Захід все бачить, але жодним чином реально на стан речей не впливає. Америка ніяк не може розродитися допомогою зброєю.
Це якийсь Орвелівський маразм.


If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #1 : Серпня 27, 2014, 04:22:44 04:22 »
Пояснюю, ми дамо кацапам пизди. По їбалу

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #2 : Серпня 27, 2014, 05:26:29 05:26 »
Это все запад виноват что мы торгуем, снабжаем, возим. Еще больше он виноват что нам не дает оружия которым завалены наши склады (хватит на 3 войны мировых). А вообще весь мир виноват что мы не даем сдачи, а вдруг начнется полномасштабная война и нам денег не дадут. Может лучше сдаться и людей сохранить? Если мы такие немощьные и хитрые.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46566
  • Never give in!
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #3 : Серпня 27, 2014, 05:32:47 05:32 »
Я думаю, що на зиму треба повністю ізолювати ту територію, яку контролюює вата, і залишити все як є. Хай кричать рассєя і жеруть сніг.
Біженців звідти не приймати, а тих, які втекли - відправити назад.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #4 : Серпня 27, 2014, 05:57:42 05:57 »
Я думаю, що на зиму треба повністю ізолювати ту територію, яку контролюює вата, і залишити все як є. Хай кричать рассєя і жеруть сніг.
Біженців звідти не приймати, а тих, які втекли - відправити назад.
все йде до того що з того південнозахідного куточка Донецьк-Луганськ зроблять нове придністров"я. Нам треба закріпляти рубежі щоб не дати тому куточку розширюватись.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #5 : Серпня 27, 2014, 08:03:58 08:03 »
Ситуація на сході абсолютно незрозуміла ані з військовї, ані з політичної точки зору.
Зустріч в Мінську не могла дати жодних позитивних результатів, оскільки хуйло просто валяв ваньку і всі це бачили.
Війни між Україною і Росією як такої немає, бо взаємна торгівля і транспортне сполучення не зазнали серйозних змін, але тим часом наші люди гинуть.
Захід все бачить, але жодним чином реально на стан речей не впливає. Америка ніяк не може розродитися допомогою зброєю.
Це якийсь Орвелівський маразм.

Европа хоче щоб ця війна кофлікт заморозився, і щоб вони могли і надалі торгувати з рашистами, і тим самим кріпити військову міць хуйла  :smilie2: :smilie9:. Хуйлостану треба як мінімум сухопутний "коридор" в крим, бо інакше там буде просто дупа. (Задача подальшої хуйловської перспективи - це захоплення якомога більших територій, які можна буде взяти. ) Америка очолювана Обамою не буде влазити  - це ми вже побачили в сирії. Обамина ідея фікс наразі це доступна медицина для американців, та і він взагалі прийшов на хвилі для "внутрішнього користування". Говорить він красиво, але його "червоні лінії" вже хуйло не бере до уваги.
Тепер якщо все це поєднати, можна бачити як зараз Пєті непереливки, а так само і нам всим..

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #6 : Серпня 27, 2014, 11:06:54 11:06 »
Ситуація на сході абсолютно незрозуміла ані з військовї, ані з політичної точки зору.
Зустріч в Мінську не могла дати жодних позитивних результатів, оскільки хуйло просто валяв ваньку і всі це бачили.
Війни між Україною і Росією як такої немає, бо взаємна торгівля і транспортне сполучення не зазнали серйозних змін, але тим часом наші люди гинуть.
Захід все бачить, але жодним чином реально на стан речей не впливає. Америка ніяк не може розродитися допомогою зброєю.
Це якийсь Орвелівський маразм.
повністю згідний
українська влада хоче і рибку зїсти і нахуй сісти
на хуй вони вже сіли а от з рибкою туговато

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Щось я не можу зрозуміти куде все це йде
« Reply #7 : Серпня 27, 2014, 11:09:42 11:09 »
 :smiley24: :lol: :lol: :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force