Автор Тема: Україна втрачає Канаду  (Прочитано 594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Україна втрачає Канаду
« : Липня 15, 2019, 12:49:33 12:49 »
Я, що правда, нічого не зрозуміла. Мабуть, не вистачає знань якихось фактів. До чого там Аваков? Добре б, щоб хтось хто у темі пояснив. Але, все одне, щось погане. Ми починаємо скочуватися так швидко, що вже через 2 - 3 місяця і забудемо про європейський шлях та НАТО. Верніше, забудуть про нас.


https://twitter.com/Ukr_Che/status/1150639001872846848

https://twitter.com/PrytSLU/status/1150641492437950464

Недопуск президента Зеленського на борт канадського військового корабля в Одесі був здійснений за прямою вказівкою прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Безумовно Трюдо можна зрозуміти. Стати предметом чужих маніпуляцій не дуже приємно, а в положенні Трюдо ще й політично небезпечно. Коли під час візиту Зеленського в Канаду Трюдо обговорював з ним кандидатуру майбутнього прем'єр-міністра він діяв з найкращих спонукань. Кандидатура Авакова здавалася йому цілком зручною і придатною, тим більше що найближче оточення цілком прихильно характеризувало цю кандидатуру. Але у будь-якій ситуації настає час АЛЕ .... Ми не знаємо чому Трюдо зажадав 'велике досьє ситуації' - багатосторінковий документ спецслужб по конкретному питанні. Швидше за все хтось порушив у ньому якісь сумніви. Може бути що ініціатива розгляду безпосередньо виходила від 'Томаса' (так неофіційно називають главу канадської спецслужби Canadian Security Intelligence Service, чиє ім'я не рекомендується називати), або за своїми обов'язками 'Томас' сам вирішив звернути увагу глави уряду на деякі деталі - це ми навряд чи дізнаємося. Ми знаємо лише результат - лють Трюдо обрушилася на всіх причетних до цього питання. Ми не знаємо зміст документа, але канадські спецслужби за традицією уважно стежать за українською ситуацією і активно обмінюються інформацією зі спецслужбами американськими. Вони багато могли розповісти Трюдо про милі витівки Зеленського і К, про принципи формування команди, про появу в структурах спецслужб України вельми специфічних персонажів і т.п. До речі активна кампанія самопіару Коломойського в українських ЗМІ теж зіграла в цьому певну роль. Не на часі це ... Тут дуже важливо вловити одну дуже тонку деталь. Коломойському зовсім не потрібна підтримка української державної влади. Йому потрібен її НЕЙТРАЛІТЕТ. Будь-яка кандидатура, Разумков. Аваков або хтось інший які будуть цей нейтралітет забезпечувати його влаштовують. Все інше він вирішить за допомогою 'зацікавлених' судів. Саме в цьому ключі він і впливає на вибір кандидатури майбутнього прем'єра. І ось всі ці ігри вилилися в поки приховуваний, але такий, що стрімко набирає обертів, внутріканадський скандал. Недопуск Зеленського на канадський корабель - це просто шалене 'FY' передане доступними способами адресату. Що вирішить Зеленський, або що вирішать у Зеленського, або що вирішать за Зеленського ми поки не знаємо.Источник: https://onpress.info/igri-idiotiv-zelenskij-vtrachaye-kanadu-172602#.XSwPrfyqPko.twitter[/size][/font]

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Україна втрачає Канаду
« Reply #1 : Липня 15, 2019, 12:52:07 12:52 »
 :smiley24: Зеленському - пох... - не пустили  - то й не треба - чого час втрачати - пойду поплаваю в грязном Чёрном море...

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1463
  • Стать: Чоловіча
Re: Україна втрачає Канаду
« Reply #2 : Липня 15, 2019, 01:02:54 13:02 »

народ заслуживает своих правителей
и тем самым отношения к себе других.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Україна втрачає Канаду
« Reply #3 : Липня 15, 2019, 01:10:55 13:10 »
Вибачайте, але вся ця історія - очевидна чухня якась, від початку і до кінця. Можливо навіть ольгінський вкид, з черговим просуванням думки що українських посадовців нам з Канади призначають.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Україна втрачає Канаду
« Reply #5 : Липня 15, 2019, 03:42:46 15:42 »
Я, що правда, нічого не зрозуміла. Мабуть, не вистачає знань якихось фактів. До чого там Аваков? Добре б, щоб хтось хто у темі пояснив.
Я не слідкував за візитом Зеленого Наркоші до Канади, лише по коментарях на форумі дещо дізнавався.
Тоді звучала чи то інфа, чи то вкид, що під час відвідин Канади саме Трюдо порадив Вазєліну Авакова як кандидата на ПМ.
Якщо то була правда, то Трюдо тоді лопухнувся, сприймаючи Рюкзакяна як проукраїнського діяча в оточенні піськопрезидента. А після того діаспоряни йому пояснили українські розклади і зараз він відіграє взад.
Хоча може то була деза з самого початку, фіг їх розбере.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?