Автор Тема: Блін, я бландінка,  (Прочитано 757 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Блін, я бландінка,
« : Вересня 01, 2014, 07:13:54 07:13 »
хоча й фарбована, не могла спати сьогодні ніччю. Я все думала чому ми такі довірливі? Чому ми віримо, що скопом, мітингом можемо керувати нашими військами.Це ж стратегія Хуйла - заслати до нас негідників, які голосно кричать про сві патріотизм
і поведуть за собою справжніх патріотів розвалювати свою ж державу. А ми ведемось і йдемо. Направду наша простота і щирість - хуже воровства.Пора усвідомити нам всім, що стратегічні військові плани на складаються і не проводяться під тиском громадськості. 

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #1 : Вересня 01, 2014, 09:19:58 21:19 »
Я все думала чому ми такі панікери, чому ми пускаємо нашу енергію на страхання себе самих, а не на якісь корисні справи.
Таке враження, що конкурс на тему хто страшніше намалює майбутнє України.
Ідіть страшилки розповідайте на кацапські форуми. Принаймні в такі важкі і сірі дні.
Постарайтесь побудувати якісь оптимістичні плани. Наприклад, скількох кацапів я можу забрати з собою коли піду з життя.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #2 : Вересня 01, 2014, 09:27:41 21:27 »
Да, мыслить нужно конструктивно, исходя и того, чем конкретно можешь помочь в войне.
Возможностей масса: помощь нашим мобилизованным форумчанам и волонтерам, сбор вещей и продуктов, волонтерская помощь в госпиталях, визит в военкомат, рытье окопов (для тех, кто живет близко к линии фронта), борьба с паникой среди родных и близких, а также на этом форуме. В общем, каждый может себя проявить.
А когда занят делом, дурные мысли отходят на второй план.

P.S. В словах блондинки (хотя и крашенной ;-)) смысла больше, чем в высказываниях некоторых здоровых мужиков. Есть повод задуматься
« Останнє редагування: Вересня 01, 2014, 09:29:42 21:29 від Старина Z »

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #3 : Вересня 01, 2014, 09:29:54 21:29 »
Термінале, все не так погано, принаймні не критично.. а українці не дурні... хоч спочатку панікуєм але потім переорієнтовуємось, пристосовуємось і... перемагаємо!
Все буде добре.
Українці, ви - найкращі! Я вас усіх люблю. Полюбила ще з Майдану і, думаю, буду любить завжди:))

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #4 : Вересня 01, 2014, 09:35:51 21:35 »
Я - термаміл. Хоча й блондинка фарбована.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #5 : Вересня 01, 2014, 09:37:27 21:37 »
наяа, вам від мене +1 від українців.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Блін, я бландінка,
« Reply #6 : Вересня 01, 2014, 09:59:54 21:59 »
наяа, вам від мене +1 від українців.
Дякую, і не варто так перейматись, щоб аж не спати цілу ніч, здоровий сон  - це наша краса...ніщо так не надихає на подвиги чоловіків, як гарна, любляча жінка. Так що - на добраніч!
« Останнє редагування: Вересня 01, 2014, 10:03:13 22:03 від наяа »