Автор Тема: А нахрена тогда те выборы?  (Прочитано 1515 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: А нахрена тогда те выборы?
« Reply #30 : Вересня 02, 2014, 07:20:52 19:20 »
Я ЗА выборы. Нормальные партийные выборы с открытыми списками. Шо не так? Я не "адепт 3% партий"  :Prapor2:

Фокус в том что на Украине нет политических партий. В этом состоит самый большой обман. есть условно клановое деление и члены шаек свегда легко перебегают к друг другую. При этом никто мандата не складывает. Ещо раз -какой смысл в выборах?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А нахрена тогда те выборы?
« Reply #31 : Вересня 02, 2014, 08:51:52 20:51 »
А как будут формироваться окружные избирательные комиссии? Кто будет считать наши голоса?  Считать будут в том числе и партии-фейки, про которых никто не слышал, или уже давно забыли .

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: А нахрена тогда те выборы?
« Reply #32 : Вересня 02, 2014, 08:55:26 20:55 »
А как будут формироваться окружные избирательные комиссии? Кто будет считать наши голоса?  Считать будут в том числе и партии-фейки, про которых никто не слышал, или уже давно забыли .

В Сиарой системе - никак. После учредительного собрания -элементарно

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А нахрена тогда те выборы?
« Reply #33 : Вересня 02, 2014, 09:08:53 21:08 »
Ось як формувались окружні комісії при януковичу.( з газети)
   ,,подавати свої кандидатури до складу окружних виборчих комісій можуть не лише партії, які сформували і висунули партійні списки, а й ті, що висунули депутатів-мажоритарників. До того ж у законі прямо не вказано на лімітування кількості подань від партій-суб’єктів до складу окружних виборчих комісій, які виносяться на жеребкування. Це означає, що Партія регіонів зможе забезпечити більшість в окружних виборчих комісіях шляхом реанімації низки партійних підконтрольних проектів, які будуть здійснювати подання до ОВК. Зокрема, можуть отримати «нове життя» партії «Віче», «Відродження», «Сильна Україна», Слов’янська партія тощо.''(листопад ,2011)
  Я розумію, що ми зараз будемо ,,оновлювати Верховну Раду'' за таким самим законом. Ганьба нинішній Верховній Раді!