Автор Тема: Справжня зрада ? Ось вона. Справжня - справжнюсенька зрада.  (Прочитано 277 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
    Дмитро Вовнянко
    1 ч ·

    От як буває. Написав я про брехню "блокадників" класу "Укрзалізниця возить боєприпаси терористам", розповів що від роду-віку цивільна залізниця військові вантажі не возила (для цього армійські ВОСО існують, в російській армії - особливо) і що дозволяючи нам контролювати залізницю на їхніх теренах, сепари, по суті, передають графіки своїх перевезень в ГУР нашого генштабу та самі створюють дах для нашої агнетури на окупованих теренах.

    А у відповідь мені в приват - пост від знайомих волонтерів. І повідомляють ті волонтери зі слів своїх контактів з того боку, що терористи, знаєте що роблять?

    В депо на своїй території масово зчищають з російських вагонів російські маркування і ставлять на їхнє місце маркування Укрзалізниці. Ну, вантажні вагони-то одні й ті самі - теплушки, "8 коней, або 20 людей". Різниця - лише в емблемці та спецфічному тексті, нанесеному під трафарет спільного совкового зразка.

    І помітили цей процес там ще пару тижнів тому - тобто ще ДО того як "блокадники" занили про УЗ яка допомагає терористам.

    Тобто виходить, спершу пацаки підготували грунт для "зради", а потім "блокадники" захоплено проспівали про зраду на своїх ресурсах?

    Мені от до сказу цікаво. А всім цим Парасюкам, Семенченкам та Сироїдам не буває страшно, що в день коли Москва остаточно і документально визнає свою поразку у цій війні, їм хором доведеться тікати з України на іншу планету? Бо коли Москва почне як у 90-і, канючити харчі для голодуючого населення - відкриється чимало документів не тільки по цій блокаді, а можливо й по Іловайську...

    І бабЮля ж їх на свій літак не візьме...

    Показать перевод

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Егорушка Соболев теж зпаскудився. У кулуарах Ради - "Путін і Порошенко знайшли у цій війні вигоду"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Только по ТВ мужик какойто сказал правильно.
Прежде чем давать космического размера советы президенту и правительству для начала научитесь вывозить мусор из своего города