Автор Тема: У Києві від вибуху в машині загинув журналіст Павло Шеремет  (Прочитано 40508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Яку касету по Києву?
Наводили на брифінгу записану телефонну розмову когось з затриманих, що добре було б касету чи пакет "Граду" по Києву.
https://www.unian.ua/m/society/10792133-pidozryuvana-u-vbivstvi-sheremeta-obgovoryuvala-obstril-kiyeva-gradami.html

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Бо ви маніпулюєте термінами і на підставі цього робите маніпулятивні припущення, розводитесь в речах в яких не в зуб ногою .

Та йопт... Скіки вже можна... Я, здається, послідовно заявляю свою позицію: є аргумент - є контраргумент. "Не в зуб ногою" - то не є аргумент. Вкажіть, де я "не в зуб ногою". Давайте повернемося до теми обговорення: ви кажете, що я "маніпулюю". ЧИМ САМЕ? Я просто не розумію, що ви хочете в цій частині дебатів довести. Вам треба розбивку по тому, що слідаки зробили? Я її не маю. Але так само - навіщо вона вам, що саме ви нею підсилите як свій аргумент?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Наводили на брифінгу записану телефонну розмову когось з затриманих, що добре було б касету чи пакет "Граду" по Києву.

А знаете, если мои телефонные разговоры записать, то там И НЕ ТАКОЕ услышишь, скомпилируешь и запишешь! (примечание для Зеленого СБУ, слушайте всю юхню мою по телефону, пока я живой.  Я эту власть ненавижу. И по телефону дофига чего можно записать! ТОлько в 5-30 не вваливайтесь. Я сплю.)

 :fp

Нужно было ликвидировать Шеремета? Этого великого журналиста в очень узких кругах?

Нанимается киллер. ОДИН. Не из Украины. Звать его никак. Он НИКТО. Профессионал.

Может быть снайпером. Может быть подрывником. Может быть "химиком". Может быть "автогонщиком с камазом-поперек". ОДИН. ВЪЕБАЛ. УШЕЛ. ПОЛУЧИЛ БАБКИ. ИСЧЕЗ. Ни одной улики. Максимум это будет стоить сто тысяч долларов.

зачем нанимать целый взвод "ветеранов", где один готовит взрывчатку, еще двое покупают сумки для переноса, еще четверо фотографируют (нахуя?, когда можно запомнить, набросать схему на бумаге и сожрать) камеры...еще трое везут на такси, еще четверо поднимают автомобиль домкратом и пятеро крепят к днищу. И все, йобанарот, как один САПЕРЫ волонтеры-эндокринологи, рентгенологи и ихтиологи на гражданке. Одно их объединяет. ПУБЛИЧНЫЕ патриоты, которые имеют связи и могут вывести на Майдан.

Вот и вся хуйня зеленая. КОМУ это лепят?

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
зачем нанимать целый взвод "ветеранов", ?

Зачекайте... Хто сказав, що їх винайняли? Основна версія полягає в тому, що вони організували це самі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Зачекайте... Хто сказав, що їх винайняли? Основна версія полягає в тому, що вони організували це самі.

НАХУЯ?

ХТО ТАКИЙ ШЕРЕМЕТ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Та йопт... Скіки вже можна... Я, здається, послідовно заявляю свою позицію: є аргумент - є контраргумент. "Не в зуб ногою" - то не є аргумент. Вкажіть, де я "не в зуб ногою". Давайте повернемося до теми обговорення: ви кажете, що я "маніпулюю". ЧИМ САМЕ? Я просто не розумію, що ви хочете в цій частині дебатів довести. Вам треба розбивку по тому, що слідаки зробили? Я її не маю. Але так само - навіщо вона вам, що саме ви нею підсилите як свій аргумент?
Про телефонні прослуховування ви навели два взаємовиключних твердження. Які з цього приводу ваші коментарі?
 Це о 17-43:"Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено"
 Це о 19-21:"Я не знаю, СКІЛЬКИ САМЕ вони прослуховували".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Хто такий був Гонгадзе до його вбивства? Сидів на УП з 300 посєтітєлєй в дєнь? Так і Шеремет.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
А знаете, если мои телефонные разговоры записать, то там И НЕ ТАКОЕ услышишь, скомпилируешь и запишешь! (примечание для Зеленого СБУ, слушайте всю юхню мою по телефону, пока я живой.  Я эту власть ненавижу. И по телефону дофига чего можно записать! ТОлько в 5-30 не вваливайтесь. Я сплю.)

 :fp

Нужно было ликвидировать Шеремета? Этого великого журналиста в очень узких кругах?

Нанимается киллер. ОДИН. Не из Украины. Звать его никак. Он НИКТО. Профессионал.

Может быть снайпером. Может быть подрывником. Может быть "химиком". Может быть "автогонщиком с камазом-поперек". ОДИН. ВЪЕБАЛ. УШЕЛ. ПОЛУЧИЛ БАБКИ. ИСЧЕЗ. Ни одной улики. Максимум это будет стоить сто тысяч долларов.

зачем нанимать целый взвод "ветеранов", где один готовит взрывчатку, еще двое покупают сумки для переноса, еще четверо фотографируют (нахуя?, когда можно запомнить, набросать схему на бумаге и сожрать) камеры...еще трое везут на такси, еще четверо поднимают автомобиль домкратом и пятеро крепят к днищу. И все, йобанарот, как один САПЕРЫ волонтеры-эндокринологи, рентгенологи и ихтиологи на гражданке. Одно их объединяет. ПУБЛИЧНЫЕ патриоты, которые имеют связи и могут вывести на Майдан.

Вот и вся хуйня зеленая. КОМУ это лепят?
Ну, так  не всі це розуміють.
 А щодо ліквідації ви дещо не праві, там у процесі багато може людей бути задіяно.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Зачекайте... Хто сказав, що їх винайняли? Основна версія полягає в тому, що вони організували це самі.

Основна версія зебілів?
То ти зебіл?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Бойко спиздил на вышках сколько там? 300 миллионов долларов?

И ЧТО?

Журналистов, кто вел расследование убили? Нет.

Бойко где? В Верховной Раде!

Кто такой Шеремет? Тот, кто полунамеками тихонько повествовал в узкм кругу читателей УП про "Одесские припортовые" и пр.?

Ребята...Да на расследования журналистов давно все "ИМУЩИЕ" ХУЙ забили! Давно! Главное не тот, кто расследует, а кто СУДИТ. А там все схвачено со времен кучмы. Одни и те же ебала судей.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
На Бигуса еще не покушались?  :lol:

А на Сирожу Лещенко?

А на КАЖДОМ!! канале Украины...- свой пул журналистов-расследователей? Да хуй на них клали наши денежные мешки! Пока под ними вся судебная система.

Шеремет. Не смешите мои тапочки. Источник "дестабилизации". Да 99,99 % не знают, кто это.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Александр Курбатов (журналист Бугус.инфо) у себя на ФБ:

Поліція і прокуратура знов пробили дно: у день, коли Яна Дугар, на думку слідства, знімала камери спостереження, вона була за кордоном, у Італії і Румунії.  ̶Ц̶е̶ ̶1̶1̶ ̶л̶и̶п̶н̶я̶ ̶2̶0̶1̶6̶ ̶р̶о̶к̶у̶ ̶і̶ ̶ї̶ї̶ ̶з̶н̶а̶х̶о̶д̶ж̶е̶н̶н̶я̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶р̶д̶о̶н̶о̶м̶ ̶п̶і̶д̶т̶в̶е̶р̶д̶ж̶у̶є̶т̶с̶ь̶я̶ ̶п̶е̶ч̶а̶т̶к̶о̶ю̶ ̶у̶ ̶п̶а̶с̶п̶о̶р̶т̶і̶ ̶і̶ ̶а̶в̶і̶а̶б̶і̶л̶е̶т̶а̶м̶и̶.̶ ̶А̶д̶в̶о̶к̶а̶т̶ ̶п̶о̶к̶а̶з̶у̶є̶ ̶з̶а̶к̶о̶р̶д̶о̶н̶н̶и̶й̶ ̶п̶а̶с̶п̶о̶р̶т̶ ̶Я̶н̶и̶ ̶і̶з̶ ̶п̶е̶ч̶а̶т̶к̶а̶м̶и̶ ̶і̶ ̶в̶і̶д̶м̶і̶т̶к̶а̶м̶и̶.̶  Мова про поїздку Дугар у  2019 році. Саме тоді, 11 липня 2019 року поліція зробила відео Дугар, а вона повернулся в Україну 13 липня, і не могла бути знятою для зразку, щоб провести експертизу для порівняння з особою, що знімала камери біля будинку Шеремета.

Ви ж пам’ятаєте: це було дуже, дуже ретельне розслідування, чотири роки! Слідство залучило навіть іноземного спеціаліста, який "мілага узнає по паходкє", але не перевірило документи! Блд, не перевірило бісові документи, які є у прикордонної служби. Перевірка документів - це просто азбука для початківців. Ще раз, слідство тривало чотири роки!

Мова йде про пожиттєве ув’язнення, але слідчі взагалі не задали собі питання про те, де була Яна у той день, яке в неї може  бути алібі. А ще є день і ніч перед вбивством та день вбивства, тобто 19 і 20 липня 2016 року. Дугар у цей час була не у пустелі Сахара, а у  військовій частині з госпіталем, де точно знають, знаходиться у них військовослужбовець, що він там робив. Давайте не вірити документам, журналам з в/ч. Але ж там безліч свідків. Де вони із показаннями, що Дугар не було або вона якось не так себе вела?

Ахуєть! Вибачте, у мене саме такі емоції. Я писав про граблі вчора, але навіть не міг передбачити, що прокурорські і поліція утнуть такий ппц. Я не знаю,  що ще має статися, щоб Аваков і Рябошапка всиділи на своїх посадах.

upd НВ виклали фото паспорту Дугар. Але там лише дати 2018 і 2019 років. https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vbivstvo-pavla-sheremeta-alibi-dugar-novini-ukrajini-50059128.html

upd2 Є витяг із довідки від командира Дугар, який стверджує, що з  03.06.2016 по 26.09.2016 року вона весь цей час вона брала участь у антитерористичній операції. Там щодня проводиться перевірка. Якщо її не було, а поїздка до Києва з АТО і назад - це мінінімум доба, нема жодних проблем це встановити.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Про телефонні прослуховування ви навели два взаємовиключних твердження. Які з цього приводу ваші коментарі?
 Це о 17-43:"Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено"
 Це о 19-21:"Я не знаю, СКІЛЬКИ САМЕ вони прослуховували".

Я все одне не розумію, ДО ЧОГО це. Ви вирішили чіплятися до слів? Що я сказав "прослуховування" замість "оброблені дзвінки"? ЯК САМЕ це змінює зміст цієї дискусії?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Курбатов в ФБ:



Якщо б ми беззаперечно вірили у те, що каже наша поліція, то за вбивство Каті Гандзюк сиділа б невинна людина, Микола Новіков. Про доведеність підозр проти нього особисто казав радник Авакова Антон Геращенко. Хоча вже тоді було відомо, що Новіков  був у зовсім іншому місці під час здійснення замаху.  До речі, Яна Дугарь, одна  з підозрюваних у вбивстві Шеремета у час, коли вона, нібито, знімала на відео камери спостереження біля будинку майбутньої жертви замаху, за офіційними документами була  в АТО. Подивіться на скріні. Що із цими письмовими доказами її алібі, їх досліджували слідчі?

У випадку із Миколою Новіковим, його алібі не цікавило ні слідчих, ні Геращенко - їм просто треба було повісити на  когось замах на Катерину Гандзюк. Зате тепер підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, попри усі докази - на свободі. А його радник став спонсором передвиборчої компанії партії "Слуга народу". Він надав  від 20 до 26 мільйонів гривень, щоб "Слуги" поставили рекорд і створили моно більшість у Верховній Раді.
Посилання на розслідуваання BIHUS.info про ці мільйони для "Слуг" у першому коментарі.

Якщо ми віримо на слово підлеглим Авакова, то виявиться, що саме кардіохірург Юлія Кузьменко вбила полковника  СБУ Хараберюша  у Маріуполі. Про те, що це одна жінка казав той самий радник міністра МВС Антон Геращенко. А ще Геращенко казав, що ця ж сама група готувала замах і на нього самого. Подивіться скріни.

А що там з організатором замаху на Бабченка? Яке шоу було від СБУ з залученням Президента: воскресіння "вбитого" Бабченка, затримання орагнізатора Бориса Германа, а тепер Герман на свободі, шле фоточки з привітами з Ізраілю.

Так який був мотив у кардіохурга і музиканта-військовослужбовця, щоб холоднокровно підкласти вибуховий пристрій, натиснути кнопну і  вбити Шеремета? Нам кажуть, що мотив - не головне. Для ідеаліста-революціонера-бомбіста  - так. Він в полоні ідей і таке інше. А для цілого гурту інших осіб мотив має бути обов’язково. Там же не лише жінка-хірург із співмешканцем, не  лише військовий рок-музикант, не лише військова  медсестра  Яна Дугарь, не лише Інна і В’ячеслав Грищенки, не  лише їхній товариш, який застрелився... Цих "не лише" вже семеро. А сьогодні до них додалися ще двоє волонтерів, подружжя Акастьолових, до яких прийшли з  обшуком. І ніхто не тікав, не залягав на дно... Не забагато для безкорисливих іделістів?

Я нагадаю, що змова Наді Савченко і Рубана про планування теракту у Києві стала відомою СБУ на першому ж сторонньому військовому, якого спробували завербувати. Зброю для теракту підозрювані тягли вже  під контролем сбушників. А тут лікарка таку банду ідеалістів зібрала, так виходить?     

Мотив має бути тому, що комусь потрібно фінансувати це величезне угруповання і забезпечувати, десципліну і конспірацію великої групи осіб. А поки кількість підозрюваних роздувається, як мильна булька: сьогодні були обшуки у волонтерів Акастьолових - теж по справі Шеремета. Не слідчі, а якийсь принтер, який друкує підозри і ордери.

Тим, хто репертує "вбивця має сидіти в тюрмі", нагадаю, що у випадку із вбивством Гандзюк у тюрмі опинилася б невинна  людина, а вбивці залишилися б невідомими, а безкарність мотивувала б їх до нових злочинів. А, ну да, підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, і так вже  на свободі, а його дружки віслинюють мільйони на потреби партії влади.

Ще одне питання: чому брифінг із доказами  вини підозрюваних у вбивстві Шеремета перетворили на шоу з залученням Президента? У мене поки одне пояснення: щоб натиснути на суддів і сформувати  суспільну думку. Я не знаю, чи пов’язані з вбивством затримані  особи, але я вже багато разів бавчив, як інших людей кидають за грати заради зірочок на  погонах та утримання у міністерських і прокурорських кріслах.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Основна версія зебілів?
То ти зебіл?

Ну, ти, вочевидь - повноцінний ДЕбіл, бо до чого тут "основна версія зебілів", якої, до речі, ми навіть не знаємо? Ми обговорюємо конкретно брифінг.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Я все одне не розумію, ДО ЧОГО це. Ви вирішили чіплятися до слів? Що я сказав "прослуховування" замість "оброблені дзвінки"? ЯК САМЕ це змінює зміст цієї дискусії?
Прослуховування провадиться за рішенням суду щодо конкретної особи і конкретного телефонного номера на певний час. Обробка включає в себе збір і аналіз даних станцій мобільного зв'язку , тобто які пристрої були в їх зоні досяжності, сам факт дзвінків, час, абоненти, ще там що не знаю; по суду беруться ці дані чи ні теж не знаю. Тобто, прослуховувати велику кількість осіб просто неможливо, а обробити дані базових станцій можливо.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46651
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
А вот и фактов с экспертизами подвезли (взято на ФБ у журналистки Инсайдера Худецкой Ольги):


Посипалась друга експертиза відео.

«наявні зображення зовнішності особи_1 і особи_2, зокрема ознаки обличчя, не дають можливості для ідентифікації особи_1 і особи_2 як однієї і тієї ж особи»

Це експертиза порівняння схожості закладниці вибухівки з відео і Кузьменко*. Зачитано адвокатом у суді.

Окрім того, щодо походки Бірч зазначає у висновку - норм і законодавчих методик визначення подібності походки немає, і ймовірна подібність є  його суб'єктивною думкою.

*Насправді до суду по Кузьменко подали експертизу, де замість прізвища Кузьменко зазначено Особа_2. І взагалі неясно, з ким порівнюють закладницю з відео і хто зашифрований під особою_2. Але припустимо, йдеться про Кузьменко.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26989

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
А вот и фактов с экспертизами подвезли (взято на ФБ у журналистки Инсайдера Худецкой Ольги):


Посипалась друга експертиза відео.

«наявні зображення зовнішності особи_1 і особи_2, зокрема ознаки обличчя, не дають можливості для ідентифікації особи_1 і особи_2 як однієї і тієї ж особи»

Це експертиза порівняння схожості закладниці вибухівки з відео і Кузьменко*. Зачитано адвокатом у суді.

Окрім того, щодо походки Бірч зазначає у висновку - норм і законодавчих методик визначення подібності походки немає, і ймовірна подібність є  його суб'єктивною думкою.

*Насправді до суду по Кузьменко подали експертизу, де замість прізвища Кузьменко зазначено Особа_2. І взагалі неясно, з ким порівнюють закладницю з відео і хто зашифрований під особою_2. Але припустимо, йдеться про Кузьменко.

Еті бендёровци всє на одно ліТсо. Какая разніца? Прєзідєнт прішол на суд і сказал: віновати оні! Всьо. Суд удаляєццо для виносу наружу пріговора.

Прєдлагяю сократіть до "троєк". Ето дєшевлє для буджєта!

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Еті бендёровци всє на одно ліТсо. Какая разніца? Прєзідєнт прішол на суд і сказал: віновати оні! Всьо. Суд удаляєццо для виносу наружу пріговора.

Прєдлагяю сократіть до "троєк". Ето дєшевлє для буджєта!
можно еще больше оптимизировать и отказаться от троек, приговор пусть у себя в твиттере печатань портняжка, все равно он в уши ОПв дует. Ну Бог дан перепостит с каментами, чтоб наверняка.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Андрес у себя в ФБ:

А теперь саперное.

В "пидозре" аваковского гестапо указано, что "подозреваемый приобрел ПЭ от МОН-50, а именно ролики, гексоген и электродетонатор ЭДП-р.

Ок с ЭДП-р. Предположим, что нашли остатки, чтобы уверенно утверждать, что это ЭРП-р, а не ЭДП, МД-5, МД-2 или УЗРГМ.

Ок с "роликами". Хотя мне трудно представить, что кто-то ковырял ролики из монки, они сидят на довольно прочном герметике. Но ладно. Хотя непонятно, как определили, что это ПЭ от МОН-50, а не ролики от шарикоподшипников ;)

Но гексоген в чистом виде не применяется. Вообще. Только в составе составных ВВ. Ближе всего - ВВ А-IХ-1, гексоген с флегматизатором, который используется, например, в ВОГах. Оно очень твердое и крошащееся, использовать его в СВУ маловероятно.

Если была экспертиза, она должна была однозначно определить, какое ВВ использовалось - что-то из пластидов ПВВ-4, ПВВ-5а (обычное ВВ МОНок), ПВВ-7 или других - МС, ТГ, ТГА, ТГАГ, А-IХ-1, А-IХ-2 и прочих, содержащих гексоген. Другие составляющие везде другие, и определить их количество и состав просто должны были.

Или экспертиза не проводилась, или она не смогла определить используемое ВВ (крайне важный фактор в следствии)...

Купить "гексоген" "подозреваемый не мог, потому что за пределами химзаводов его в чистом виде не существует.

Про метод дистанционного подрыва также ничего не сказано, хотя, если нашли остатки ЭДП-р, хоть какие-то различимые остатки электроники должны были найти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46651
  • Never give in!
Директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко заявив, що коло підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, може бути розширено.

Про це він заявив в ефірі "Прямого".

"МВС вчора на нашому брифінгу і сьогодні в ефірах у різних форматах ми доводимо одну думку. Те, що було оприлюднено вчора – це всього лише підозри стосовно цих осіб. Але, на думку слідства, підозри обґрунтовані. Безумовно, вони ще в ході слідства повинні мати підтвердження. Але у своїй сукупності, на думку слідства, вони достатньо обґрунтовані, щоб пояснити суспільству, чому слідство саме цих осіб вирішило підозрювати, тобто процесуально і юридично, у справі про вбивство Шеремета", - заявив він.

"Ми не могли інакше діяти з огляду на публічний характер цих осіб і на гучність та резонансність справи про вбивство Шеремета, і на постійні гучні вимоги суспільства звітувати про роботу по цій справі  What!?. Безумовно, суспільство має повне право піддавати сумніву логіку й аргументи слідства. Тим паче, журналісти. Безумовно. Але ми оприлюдненням частини, я наголошую, інформації вчора показуємо свою логіку:lol: :lol: :lol: Вона, по-перше, полягає в тому, що підозри щодо цих осіб, як мінімум, обґрунтовані - Чим?!. І слідство хоче далі з ними працювати вже в статусі підозрюваних. Можливо, потім буде інформації більше і ці підозри завершаться обвинувальними актами в суд. І не тільки щодо цих осіб. Можливо, коло підозрюваних буде розширеною. Це також не виключає слідство", - наголосив Шевченко.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
можно еще больше оптимизировать и отказаться от троек, приговор пусть у себя в твиттере печатань портняжка, все равно он в уши ОПв дует. Ну Бог дан перепостит с каментами, чтоб наверняка.

О! Геніально! ЗеКоманда аплодує!  :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
...сука...куда мы катимся....

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Андрес у себя в ФБ:

А теперь саперное.

В "пидозре" аваковского гестапо указано, что "подозреваемый приобрел ПЭ от МОН-50, а именно ролики, гексоген и электродетонатор ЭДП-р.

Ок с ЭДП-р. Предположим, что нашли остатки, чтобы уверенно утверждать, что это ЭРП-р, а не ЭДП, МД-5, МД-2 или УЗРГМ.

Ок с "роликами". Хотя мне трудно представить, что кто-то ковырял ролики из монки, они сидят на довольно прочном герметике. Но ладно. Хотя непонятно, как определили, что это ПЭ от МОН-50, а не ролики от шарикоподшипников ;)

Но гексоген в чистом виде не применяется. Вообще. Только в составе составных ВВ. Ближе всего - ВВ А-IХ-1, гексоген с флегматизатором, который используется, например, в ВОГах. Оно очень твердое и крошащееся, использовать его в СВУ маловероятно.

Если была экспертиза, она должна была однозначно определить, какое ВВ использовалось - что-то из пластидов ПВВ-4, ПВВ-5а (обычное ВВ МОНок), ПВВ-7 или других - МС, ТГ, ТГА, ТГАГ, А-IХ-1, А-IХ-2 и прочих, содержащих гексоген. Другие составляющие везде другие, и определить их количество и состав просто должны были.

Или экспертиза не проводилась, или она не смогла определить используемое ВВ (крайне важный фактор в следствии)...

Купить "гексоген" "подозреваемый не мог, потому что за пределами химзаводов его в чистом виде не существует.

Про метод дистанционного подрыва также ничего не сказано, хотя, если нашли остатки ЭДП-р, хоть какие-то различимые остатки электроники должны были найти.

ТОЛКОВО!

Пистец.

Теперь придут за Андреасом...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33369
  • Стать: Чоловіча
(Пояснюю, якщо не доходить)

ТАК, зміщення Пороха і інтронізація Клоуна - то результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Всі ці "усталі от вайни", "доларпавосімь" - результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Звичайно ж, що НЕ вбивство Шеремета привело до неї. Але то вбивство стало таким самим елементом дестабілізації, як і тисячі інших проявів.

Тому не треба зневажати аргументацію "вони задумували дестабілізацію" - кожен розуміє собі, ЧОГО САМЕ вони хочуть досягти, по-своєму. Раша хотіла прибрати Пороха - і прибрала. Застосувавши тисячі факторів і кондуітів. Включно з "недорогенькими" Упячки. Ці звинувачені хотіли... х.з., що саме вони хотіли - думаю, що як і у Надьки, їм хотілося б, щоб "якось не так, але не знаю точно як". Але вважали мабуть, що якщо розгойдати човна, само якось пойдьот.

Чоловіче, ти щось починаєш 'наводіть тєнь на плєтєнь', як кажуть ті ж кацапи.

Тут же не йдеться про те, чого вони хочуть досягти, це якби загальновідомо.

Питання стоїть, яким боком до цього вбивства люди, яких вчора назвали винними (причому по бєспрєдєлу, до розслідувань та судів). Цікавить насамперед мотивація, ну і хоча би посилання на реально існуючі докази їх участі.

Та херня, яку тулили Макаков з опаришами, сам розумієш ...  :smilie7:
 
 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46651
  • Never give in!
Суддя Вовк узяв самовідвід на процесі про запобіжний захід Антоненку, підозрюваному у справі про вбивство Шеремета   :Sho_za: :hot: :Sho_za: :hot: :Sho_za:

Суддя Вовк узяв самовідвід на процесі про запобіжний захід Антоненку, підозрюваному у справі про вбивство Шеремета

Захист ветерана АТО Андрія Антоненка заявив про відвід судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка на засіданні з обрання запобіжного заходу у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета у 2016 році, у відповідь той узяв самовідвід.

Засідання відбувалось у п'ятницю у відкритому режимі. На початку засідання захист заявив про відвід судді, а той, у свою чергу, задовольнив прохання.

"Для розгляду заяви про відвід слідчого судді у справі суд відкладається. Співробітник суду вам повідомить про наступне засідання з цього приводу, щодо рішення за заявами про відвід судді Вовка", - повідомив сам суддя Вовк.

До цього захист волонтерки й дитячого медика Юлії Кузьменко також заявив про відвід судді Вовка в засіданні з обрання запобіжного заходу у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета в 2016 році, у відповідь той узяв самовідвід.

Раніше у п'ятницю суддя Вовк зачитав рішення Печерського суду про обрання для іншої підозрюваної у справі вбивства Шеремета медсестри Яни Дугарь запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту до 8 лютого 2020 року.

Як повідомлялося 12 грудня ветерану АТО та музиканту Андрію Антоненку правоохоронці висунули підозру в убивстві журналіста Павла Шеремета, повідомив Антоненко на своїй сторінці у Facebook.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46651
  • Never give in!
Брифінг по справі вбивства білоруського журналіста Павла Шеремета пов'язаний із зустріччю президента України Володимира Зеленського з главою Російської Федерації Володимиром Путіним.

Про це в ефірі "Прямого" заявив політолог Тарас Чорновіл.

"Я схильний пов'язувати вчорашнє політичне шоу (брифінг по справі вбивства Павла Шеремета - ред.) і всі юридичні дії після нього з зустріччю президента Зеленського з Путіним. Ця зустріч була продовженням цілого ряду телефонних дзвінків. Нам говорили про три телефонні розмови, але за моїми даними було від п'яти до восьми розмов з Путіним. В результаті вони подивились один одному в очі й після цього почалися спільні дії", - зазначив політолог.

Чорновіл зауважив, що європейське законодавство розцінює появу глави держави на брифінгу як прямий тиск на суд.

"Поява на брифінгу Зеленського з подальшими заявами згідно, згідно з європейською практикою, розцінюється як прямий тиск на суд і позбавлення права на чесне правосуддя. Це є формальною підставою для початку процедури імпічменту", - відзначив експерт.

Чорновіл додав, що подібні дії президента Зеленського можуть бути спрямовані на відвернення уваги суспільства від можливої здачі державних інтересів.

"Складається враження, що людина розуміє, що зробила щось страшне, але про це поки що ніхто не знає й наперед робляться якісь дії на відвернення уваги. Починаються якісь недобрі речі в країні, як от приїзд в України російського телеканалу "Звезда", але прямих доказів зради поки що немає",- підкреслив політолог.

&feature=emb_logo
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це той самий Вовк?..
Красень - а самовiдвод чому взяв - дело пахнет киросином?..
Зуб даю, что к Новому году вся это байда развалится...
 :gb: