Сторінок:
Actions
  • #271 від RG 12 Apr 2021
  • #272 від Адам Жоржович 12 Apr 2021
  • Ну можна ще приплюсувати радикальних лібералів СФ........ No human is illegal

    Ну я й кажу: консенсус у партії з цього питання був ще не так давно - від лідерів до маргиналів.  :idea: І раптом лідери перевзулися в повітрі і заголосили по-трампонські.  :gigi:
  • #273 від Uki 12 Apr 2021
  • Ну я й кажу: консенсус у партії з цього питання був ще не так давно - від лідерів до маргиналів.  :idea: І раптом лідери перевзулися в повітрі і заголосили по-трампонські.  :gigi:

    Ти не правий..... У демсів крім армії міленіалів сандерса та радикальних лібералів СФ є ще дуже велике помірковане крило.........
  • #274 від Адам Жоржович 12 Apr 2021
  • Ти не правий..... У демсів крім армії міленіалів сандерса та радикальних лібералів СФ є ще дуже велике помірковане крило.........

    Де ж я "не правий"? Пизділа Пелосі про "аморальність стіни" починаючи з 2016-17? Пизділа (цитат у пресі дохуя). Співпадала ця позиція з позицією йобнутих маргиналів? Авжеж. А тепер позиція лідерів партії стосовно стіни з позицією маргиналів знов розійшлася, причому маргинали як раз із своїх позицій нікуди не посунулися.  :pooh_lol:
  • #275 від Uki 12 Apr 2021
  • Де ж я "не правий"? Пизділа Пелосі про "аморальність стіни" починаючи з 2016-17? Пизділа (цитат у пресі дохуя). Співпадала ця позиція з позицією йобнутих маргиналів? Авжеж. А тепер позиція лідерів партії стосовно стіни з позицією маргиналів знов розійшлася, причому маргинали як раз із своїх позицій нікуди не посунулися.  :pooh_lol:

    Не розумію шо тебе дивує....... Помірковані поки що мають більшість, саме тому кандидатом став Байден а не сандерс чи воррен...... відповідна політика і втілюється.......

    Те що демси будуватимуть комунізм - всього лише плід фобій та пропаганди радикальних трампістів......
  • #276 від Адам Жоржович 12 Apr 2021
  • Не розумію шо тебе дивує....... Помірковані поки що мають більшість, саме тому кандидатом став Байден а не сандерс чи воррен...... відповідна політика і втілюється.......

    Мене нічого не дивує, я просто вказую на факт, що "помірковані" лідери демпартії зараз проводять трампістську політику, проти котрої вони 4 роки аж всиралися.  :pooh_lol:
  • #277 від Uki 12 Apr 2021
  • Мене нічого не дивує, я просто вказую на факт, що "помірковані" лідери демпартії зараз проводять трампістську політику, проти котрої вони 4 роки аж всиралися.  :pooh_lol:

    ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....
  • #278 від Ali(UA) 12 Apr 2021
  • ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....
    вони імвграцією давили трампа . і радикали і помірковані, бо то була їх стратегія перемоги, одна з.
  • #279 від Uki 12 Apr 2021
  • вони імвграцією давили трампа . і радикали і помірковані, бо то була їх стратегія перемоги, одна з.

    Трамп сам зробив це питання токсичним наступними кроками:
    • Спробою ділити іммігрантів за релігійними ознаками підкріплені балачками про расовий поділ також (краще з норвегії чим з shitwhole countries)
    • Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні
    • Тим шо зробив зі стіни якийсь фетіш при тому що її успішно потихеньку будували і до нього і, як бачимо, продовжуватимуть будувати і після нього

  • #280 від Адам Жоржович 12 Apr 2021
  • ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....

    Блядь, Укі, харе придурюватися. Я надрукую повільно, щоб до тебе дійшло: Ненсі Пелосі (Nancy Pelosi) котра була і є одним з найвищіх лідерів Демпартії заявляла буквально "стіна - аморальна". На тобі відево, якщо текстом не доходить:




    Якщо це "мовчали", то я - іспанський льотчик.  :cp:
  • #281 від Ali(UA) 13 Apr 2021
  • Трамп сам зробив це питання токсичним наступними кроками:
    • Спробою ділити іммігрантів за релігійними ознаками підкріплені балачками про расовий поділ також (краще з норвегії чим з shitwhole countries)
    • Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні
    • Тим шо зробив зі стіни якийсь фетіш при тому що її успішно потихеньку будували і до нього і, як бачимо, продовжуватимуть будувати і після нього

    "Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні" это ты про АОС  и клетки? славно потрудились пропагандистка ...
    по поводу разделения по расам, не буть гипокритом. кого бы ты хотел иметь соседями, каких то массивов из Сирии или поляков?
  • #282 від Uki 13 Apr 2021
  • "Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні" это ты про АОС  и клетки? славно потрудились пропагандистка ...

    Боже, як все печально  :fp2 причому там аос :fp2 Я слухав сешшинса та стіва міллера......... Вони намагались відродити політику Куліджа у цьому питанні........ Думали що б такого злого та поганого зробити щоб людям страшно навіть думати було про наближення до кордону  :fp2
    Вони самі про це казали......... Потім замовкли правда.......
  • #283 від Uki 13 Apr 2021
  • по поводу разделения по расам, не буть гипокритом. кого бы ты хотел иметь соседями, каких то массивов из Сирии или поляков?

    Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами...... Сирієць, поляк, мексиканець чи туркмен для мене значення немає..... Трампу треба було в цьому напрямку і працювати........ шукати спосіб впровадити merit based систему видачі імміграційних віз.......  а не забороняти муслімів та ляпати язиком про shithole countries і "норвезьких арійців"  :weep:
  • #284 від Адам Жоржович 13 Apr 2021
  • Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами......

    .... але демократи вперто наполягають на безконтрольній іміграції самих неосвічених та ще й готових порушувати закон. :fp3
  • #285 від Uki 13 Apr 2021
  • .... але демократи вперто наполягають на безконтрольній іміграції самих неосвічених та ще й готових порушувати закон. :fp3

    не всі......
  • #286 від Адам Жоржович 13 Apr 2021
  • не всі......

    Ну може десь парочка є, котрі заблукали.  :weep: Десь у Вермонті, куди бадьорі і немиті "інтеліхєнти" з Сальвадору не добігають.  :gigi:
  • #287 від Ali(UA) 13 Apr 2021
  • Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами...... Сирієць, поляк, мексиканець чи туркмен для мене значення немає..... Трампу треба було в цьому напрямку і працювати........ шукати спосіб впровадити merit based систему видачі імміграційних віз.......  а не забороняти муслімів та ляпати язиком про shithole countries і "норвезьких арійців"  :weep:

    вот вы вечно демократы говорите одно, и постоянно с самими собой в противоречиях. и счас же будет убеждать что родился и впитал дайверсити и инклюзивность с молоком матери. или это уже террор общественного мнения ЛА? типа я такой как все, и мы все дайверсити сила? ты это настроения партии большевиков, можешь при себе оставить. я сам решения принимаю исключительно того что выгодно лично мне.
  • #288 від Ali(UA) 13 Apr 2021
  • Боже, як все печально  :fp2 причому там аос :fp2 Я слухав сешшинса та стіва міллера......... Вони намагались відродити політику Куліджа у цьому питанні........ Думали що б такого злого та поганого зробити щоб людям страшно навіть думати було про наближення до кордону  :fp2
    Вони самі про це казали......... Потім замовкли правда.......

    ну и что тебя смущает в отбирании детей? опять жалеешь бедных нелегалов. какого хера они перлись в страну? сидишь в своем ЛА, вот бля, вот таких вот диванных вояк, подселить на задний двор табор беженцев - ну совсем по другому запоешь  :laugh:
  • #289 від Uki 13 Apr 2021
  • вот вы вечно демократы говорите одно, и постоянно с самими собой в противоречиях. и счас же будет убеждать что родился и впитал дайверсити и инклюзивность с молоком матери. или это уже террор общественного мнения ЛА? типа я такой как все, и мы все дайверсити сила? ты это настроения партии большевиков, можешь при себе оставить. я сам решения принимаю исключительно того что выгодно лично мне.

    Поперше я не демократ...... За респів раніше голосував набагато частіше коли вони не були такими упоротими як трампісти........ Подруге я спочатку для себе обрав дайвьорситі, а вже потім вибрав де осилитись у відповідності з власними поглядами.........
    Потретє ти вже бозна який раз переводиш тему на особистості, намагаючись себе переконувати, який ти пля незалежно мислячий, а твої опоненти - вівці...........  Так от я вже твої вологі мрії та фантазії зрозумів........ не обов'язково це повторювати....... самостверджуйся десь в інших місцях..........
  • #290 від Uki 13 Apr 2021
  • ну и что тебя смущает в отбирании детей? опять жалеешь бедных нелегалов. какого хера они перлись в страну?

    Мене смущає твоє йорзання на пательні........ Спочатку відповідь шо тіпа анивсьоврут, а ти жертвапрапаганди, а потім коли довів що ніхто ніяку пропаганду не слухав - ачтотібясмущаєт  :fp2
    все з тобою ясно.......
  • #291 від Feral Cat 13 Apr 2021
  • Поперше я не демократ...... За респів раніше голосував набагато частіше коли вони не були такими упоротими як трампісти........ Подруге я спочатку для себе обрав дайвьорситі, а вже потім вибрав де осилитись у відповідності з власними поглядами.........
    Потретє ти вже бозна який раз переводиш тему на особистості, намагаючись себе переконувати, який ти пля незалежно мислячий, а твої опоненти - вівці...........  Так от я вже твої вологі мрії та фантазії зрозумів........ не обов'язково це повторювати....... самостверджуйся десь в інших місцях..........

    Тобто ти живеш у чорному кварталі?  :gigi:
  • #292 від Uki 13 Apr 2021
  • Тобто ти живеш у чорному кварталі?  :gigi:

    А в чорному кварталі є дайвьорситі?  :smilie10:
  • #293 від Feral Cat 13 Apr 2021
  • А в чорному кварталі є дайвьорситі?  :smilie10:

    Це питання до таких як ти.
  • #294 від Uki 13 Apr 2021
  • Це питання до таких як ти.

    Відповідь проста..... В ЛА люди практично всих культур та релігій світу живуть та співпрацюють.......
  • #295 від Ali(UA) 13 Apr 2021
  • Відповідь проста..... В ЛА люди практично всих культур та релігій світу живуть та співпрацюють.......
    вопрос про дайверсити как никогда актуален... для крупных контор и айти отделов, где щас одни индусы. очень там дайверсити не хватает  :smilie5:
  • #296 від Ali(UA) 15 Apr 2021
  • https://twitter.com/SpeakerPelosi/status/1382403285890568192

    очередная наглая и тупая попытка захвата власти от леваков.
  • #297 від Uki 15 Apr 2021
  • https://twitter.com/SpeakerPelosi/status/1382403285890568192

    очередная наглая и тупая попытка захвата власти от леваков.

    Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

    Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?
  • #298 від Ali(UA) 15 Apr 2021
  • Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

    Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?
    вернуть меріленду та й усе. нашо ті витребенци...
  • #299 від Ali(UA) 15 Apr 2021
  • https://twitter.com/HeraldSports/status/1382467058345111553

    Флорида не допустила трасгендерів до жіночих видів спорту. молодці!
  • #300 від Feral Cat 15 Apr 2021
  • Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

    Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?

    Ти хоч якусь приблизну уяву про історію США маєш?  :fp2 :fp2
Сторінок:
Actions