Автор Тема: "Поїзд їде, воно лізе" (Макака знову оскаженіло пхається до корита)  (Прочитано 3191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
В мене складається враження, що Україні значно легше буде позбавитись від коронавірусу, ніж позбавитись від чиказької макаки Уляни.

Здавалось би, коли ти,Макако, нарешті вгамуєшся ???
Скільки ти вже бід наробила Україні й українцям? Що ти ще хочеш тут зробити? Щоб тут українців не стало зовсім? Що, в світового жидівства в ДержДепу США щодо України свої особливі плани ? І які ж ?

Знищення сільської медицини (точніше того,що від неї ще якось існувало), знищення санепідемслужби, створення таких умов, що лікарі й медпрацівники змушені виїжджати за кордон на заробітки і ще багато що. (це все Макака,це все її волохатих лап справа. Ніхто не забув?)

Після виборів Президента Макаку нарешті вдалось вихуярити з МОЗ. Вже навіть Сорос і ДержДеп США не допомогли. До цього Петро Порошенко теж намагався позбавитись від Макаки. Але через наближення виборів не зміг. Був би обраний не Зеленський, а Порошенко, то Указ про звільнення Макаки с посади ВО МОЗ був би одним з перших! Та й будь-хто, якби був обраний в 2019 році Президентом, впершу чергу очистив би Україну від цієї американської макаки.

До чого я все це кажу? Макака вже давно поїхала додому,а зараз в час епідемії, постійно пописує свої йобнуті статей й дає українським лікарям і чиновникам поради в стилі "Правильне використання засобів індивідуального захиту"
https://www.pravda.com.ua/articles/2020/04/27/7249576/

Хочу сказати, що її батько з матір"ю свого часу не використали правильно відповідний "засіб індивідуального захисту" і як наслідок маємо в Україні руйнування медицини і перш за все відсутність  в країні підрозділів санепідемслужби під час пандемії.
...........................................................................

Якщо ця йопана макака читає мій пост, то до неї декілька персональних запитань:
1. Чому я не можу звернутися до гастроентеролога із загостренням панкреатиту? Чому я маю спочатку йти до "сімейного лікаря" за талоном, якщо сімейний лікар нічого у лікуванні панкреатиту не є фахівцем?
2. Якщо трапився серцевий чи гіпертонічний напад, то чому треба йти до "сімейного лікаря", взяти талон, а тоді до кардіолога? Та це ж просто єзуїтське знущання над здоровим глуздом.
3. Хто і як зможе їхати з глухих сіл спочатку за талоном, потім уже до фахівця???

Якби Президентом в 2019 році був би обраний не той хто обраний, а особисто я, то я б її так просто до Америки не випустив би.

Затримав би її прямо в будівлі МОЗ, прив"язав би її за ноги до коня і протаскав би отак аж до будівлі  Посольства США. Якби вона після того ще б дихала, то чиновники МЗС оформили б їй депортацію "довічно" і передали б  її "зрук в руки".
А якби вже ні - то просто викликав до входу в посольство працівників посольства і під розписку вручив їм їхню громадянку. Мовляв, забирайте свій напівфабрикат. Хай відправляють її дип. поштою в рідну країну.


Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
В мене складається враження, що Україні значно легше буде позбавитись від коронавірусу, ніж позбавитись від Макаки

Стиліст - сестра таланту, пане Бумеранг.
Можна було написати коротше (наведене вище), і всі з вами погодилися б

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Стиліст - сестра таланту, пане Бумеранг.
Можна було написати коротше (наведене вище), і всі з вами погодилися б
Дякую за оцінку.
Однак, не погоджусь. Бо тут на форумі, більшість форумчан ще й сьогодні проливають крокодилячі сльози за Уляною.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6421
1. Чому я не можу звернутися до гастроентеролога із загостренням панкреатиту? Чому я маю спочатку йти до "сімейного лікаря" за талоном, якщо сімейний лікар нічого у лікуванні панкреатиту не є фахівцем?
Тому що якщо сімейний лікар з 7 роками інтернатури не є фахівцем, то ви тим більш ним не є, й самі собі ставити діагноз "загострення панкреатиту" не можете.
2. Якщо трапився серцевий чи гіпертонічний напад, то чому треба йти до "сімейного лікаря", взяти талон, а тоді до кардіолога? Та це ж просто єзуїтське знущання над здоровим глуздом.
Тому що, оскільки ви не є фахівцем, то не вам вирішувати, чи то взагалі був серцевий напад (а не затиснення нерву), й до якого саме спеціаліста з якими саме даними функціональної діагностики йти.
3. Хто і як зможе їхати з глухих сіл спочатку за талоном, потім уже до фахівця???
Ви особисто можете виділити кошти, й збудувати клініки в кожному глухому селі. Або не ставити комуністичних питань.  :smiley15:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Макакій біснується  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Тому що якщо сімейний лікар з 7 роками інтернатури не є фахівцем, то ви тим більш ним не є, й самі собі ставити діагноз "загострення панкреатиту" не можете.Тому що, оскільки ви не є фахівцем, то не вам вирішувати, чи то взагалі був серцевий напад (а не затиснення нерву), й до якого саме спеціаліста з якими саме даними функціональної діагностики йти.Ви особисто можете виділити кошти, й збудувати клініки в кожному глухому селі. Або не ставити комуністичних питань.  :smiley15:

До царювавння в МОЗ Макаки все було нормально, кожен міг прийти до того фахівця, який йому потрібен. Якщо пацієнт помиляється, не страшно, фахівець направить до іншого або дасть направлння на обстеження.

Коли з"явилися у владних кабінетах всі ці ДержДепівські бляді ( з 2014 року), то життя в Україні швидко стало нестерпне.
Клініки в кожному селі не треба. Але в районних центрах - обов"язково, в кожному. Ще й зараз так і є, тільки ці районні поліклініки й районні лікарні станараннями чиказької макаки на межі закриття або просто не функціонують.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Убютку Супрун "болить".

От же потвора ватна.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884

Коли з"явилися у владних кабінетах всі ці ДержДепівські бляді ( з 2014 року)

Вєрнітє савєцкій саюс!

Путєн, ввєді вайска!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Вєрнітє савєцкій саюс!

Путєн, ввєді вайска!

Якщо в Україні не відновиться хоча б та примітивна соціальна база, яка була навіть в УРСР, то Держава Україна не втримається в своїх територіальних межах і припинить своє існування.

Особисто я живу там де народився, переселятись нікуди не збираюсь, але я й не хочу, щоб Україна  перетворювалась на відстійник для євреїв, які мали б автономне соціальне забезпечення з США і я не хочу щоб в Україні припинилось  повноцінне життя  для самих українців.

І "Путєн ввєді" тут ні причому.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Убютку Супрун "болить".

От же потвора ватна.

в нього Супрун Таміфлю від Луї Віттона вкрала, от і закровоточила ранка  :lol:


Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
До царювавння в МОЗ Макаки все було нормально...
Це не вперше ви, пане Бумеранг, робите спроби "клікуху" Юулі  навісити на пані Ульяну...
Не вийде - прижилося.
Здається це "поганяло" виникло після порівняння фото мавпи  ( будови нижньої частини її вуха), з вашою "іконою". Ну й чому, власне, " тигрюля" можна, а Макака - ні? Як там: - всі звірі рівні...?

Доречі, люди з приросшою мочкою вуха, вважаються заздрістними, та такими, що наполегливо приписують собі чужі досягнення...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Це не вперше ви, пане Бумеранг, робите спроби "клікуху" Юулі  навісити на пані Ульяну...
Не вийде - прижилося.
Здається це "поганяло" виникло після порівняння фото мавпи  ( будови нижньої частини її вуха), з вашою "іконою". Ну й чому, власне, " тигрюля" можна, а Макака - ні? Як там: - всі звірі рівні...?

Доречі, люди з приросшою мочкою вуха, вважаються заздрістними, та такими, що наполегливо приписують собі чужі досягнення...

вросша мочка - один з проявів злісного алкоголізму папірєдніків предків
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Якщо в Україні не відновиться хоча б та примітивна соціальна база, яка була навіть в УРСР, то Держава Україна не втримається в своїх територіальних межах і припинить своє існування.

Слухай ротожоп, а хто тобі повиен цю базу відновлювати?
Якісь лохи зі своєї кишені, поки ти лежатимеш на дивані?

Йди нахуй.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Якщо в Україні не відновиться хоча б та примітивна соціальна база, яка була навіть в УРСР, то Держава Україна не втримається в своїх територіальних межах і припинить своє існування.

Особисто я живу там де народився, переселятись нікуди не збираюсь, але я й не хочу, щоб Україна  перетворювалась на відстійник для євреїв, які мали б автономне соціальне забезпечення з США і я не хочу щоб в Україні припинилось  повноцінне життя  для самих українців.

І "Путєн ввєді" тут ні причому.
Скажи а почему в совке херургу надо было платить отдельно а анестезиологу отдельно чтобы тебя нормально обслужили? Для меня это всегда было загадкой.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Убютку Супрун "болить".

От же потвора ватна.

Ще йому болить "госдєп". А ось на "конннніцу будьонава" від благосно дрочить навприсядку. Вата ватная.
« Останнє редагування: Квітня 29, 2020, 06:33:10 18:33 від Адам Жоржович »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Хлоп їбанувся остаточно.
Прямо комнезамівець якийсь...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Слухай ротожоп, а хто тобі повиен цю базу відновлювати?
Якісь лохи зі своєї кишені, поки ти лежатимеш на дивані?

Йди нахуй.

Нахуй тільки бублики вішають.
І ти туди повісишся.
------------------------
Я все життя працював і платив податки, прибутковий податок,колись в пенс.Фонд, в Фонд соц.страху, зараз ЄСВ. І мої батьки вск життя працювали й плптилиподатки тут, а Україні, а не в якісь Макакії за океаном.
І син працює і теж платить щомісячно в укр. бюджет.

Тому я маю право вважати, що я заслуговую на певну соціальну базу, хоча б на дільничного терепев і натвсіх лікарів спеціалісті в районній поліклініці. Все це зазначено в Конституції.

І я не винен, через таких їбонутих як ти, зараз багато громадян, особливо старшого віку, особливо пенсіонерів поставлені на грань виживання.
Я не винен, що йобнуті похуїсти-противсіхи (такі як ти), а потім йобнута "зелена" молодь привели до влади просто відвертих ворогів країни, в якій я все життя живу і плачу податки і тому маю певне право на якісь соціальні гарантії.
 Я не прошу занадто багато, але навіщо ота блядська макака з Америки зруйнувала ту медицину, яка ще існувала і зараз хоче її добити остаточно.???
В поліклініках вже майже не залишилось педіатрів і терапевтів.
В сільській місцевості ті поліклініки або на грані закриття, або фактично не фунціонцють ( бо медперсоналу майже нема).

Якщо ти в Україні не живеш, то й не встрявай в наші теми й проблеми.
Просто тихо сиди й не пизди.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Це не вперше ви, пане Бумеранг, робите спроби "клікуху" Юулі  навісити на пані Ульяну...
Не вийде - прижилося.
Здається це "поганяло" виникло після порівняння фото мавпи  ( будови нижньої частини її вуха), з вашою "іконою". Ну й чому, власне, " тигрюля" можна, а Макака - ні? Як там: - всі звірі рівні...?

Доречі, люди з приросшою мочкою вуха, вважаються заздрістними, та такими, що наполегливо приписують собі чужі досягнення...

Розумієте, пане lutuli, прижилося-не прижилося, це дуже суб"єктивно. Я не раз чув таку кликуху Уляни на упячці. Хоча там її називали просто мавпою.
Як на мене, то Уляна Супрун фізіономічно і поведінкою (рухи, жести, гримаси на обличчі) нагадує саме макаку.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Скажи а почему в совке херургу надо было платить отдельно а анестезиологу отдельно чтобы тебя нормально обслужили? Для меня это всегда было загадкой.

Ще трохи і в Україні нікому нічого не доведеться платити ні окремо, ні разом.
 І лікуватись можна буде тільки за кордоном чи в дуже дорогих клініках.

В Україні залишаться тільки по одному фельдшеру й по одній санітарці на район.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
сеанс садомазо від бума  :lol:


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Двє падрушкі нєразлійвада: юля і алла.
Справді, в цих старих совкових курв так багато спільного.
Пригадуєте як макака співала алочкє «хєпі біздєй...»  :smilie5:
...
А тепер уявіть собі що не макака а Уляна Супрун так по сестринськи
спілкується з пухочьовой...
Це нереально - люди різних Світів!

В ідеалі саме така прірва мала б бути між українцями і кацапами.
Хе хе.. ще макака якось ображалася що Супрун не володіє
російською мовою :smilie5:

« Останнє редагування: Квітня 29, 2020, 11:00:00 23:00 від polelis »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Ще трохи і в Україні нікому нічого не доведеться платити ні окремо, ні разом.
 І лікуватись можна буде тільки за кордоном чи в дуже дорогих клініках.

В Україні залишаться тільки по одному фельдшеру й по одній санітарці на район.

І хто вам винний?
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
І хто вам винний?

За великим рахунком - ніхто
За малим рахунком - проблема в тому що Україна це територія з дуже сприятливими природно кліматичними умовами для проживання людей, і в налідок чого місцеве населення в кожному новому поколінні тупішає.

Населення тупішає, не здатне навіть цінувате те, що ще наявне і поступово або виїжджає за кордон, або поступово вимирає, звільняючи свою територію для інших.

Яке це все має відношення до Уляни Супрун ?
 А таке, що вона позиціонується наче "своя" , бо з діаспори, але не розуміючи життя в Україні вона  нав"язувала такі "рехворми", шкода від яких така, яка не була завдана ні при Кучмі ні при Януковичу.

Реформи від Супрун - то це просто виїжджати або вимирати.
"гроші ходять за пацієнтом" - в умовах України це суперлицемірство. Бо без грошей залишаються і лікарі і пацієнти.
Київська область поділена на 5 госпітальних округів. Це значить, що залишиться в області 5 лікарень? Як до них добиратися пенсіонерам з сіл ? Просто  подихати.

Скільки шкоди для укр. медицини не зробили б ні Богомолець, ні Тодуров.
Бо вони хоч і хабарники, але розуміють, що можна взяти,а що необхідно залишити.

А закриття психлікарень і тубдиспансерів з  1-го квітня? Це як?
Ну і т.д,і т.д.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
За великим рахунком - ніхто
За малим рахунком - проблема в тому що Україна це територія з дуже сприятливими природно кліматичними умовами для проживання людей, і в налідок чого місцеве населення в кожному новому поколінні тупішає.

Населення тупішає, не здатне навіть цінувате те, що ще наявне і поступово або виїжджає за кордон, або поступово вимирає, звільняючи свою територію для інших.

Яке це все має відношення до Уляни Супрун ?
 А таке, що вона позиціонується наче "своя" , бо з діаспори, але не розуміючи життя в Україні вона  нав"язувала такі "рехворми", шкода від яких така, яка не була завдана ні при Кучмі ні при Януковичу.

Реформи від Супрун - то це просто виїжджати або вимирати.
"гроші ходять за пацієнтом" - в умовах України це суперлицемірство. Бо без грошей залишаються і лікарі і пацієнти.
Київська область поділена на 5 госпітальних округів. Це значить, що залишиться в області 5 лікарень? Як до них добиратися пенсіонерам з сіл ? Просто  подихати.

Скільки шкоди для укр. медицини не зробили б ні Богомолець, ні Тодуров.
Бо вони хоч і хабарники, але розуміють, що можна взяти,а що необхідно залишити.

А закриття психлікарень і тубдиспансерів з  1-го квітня? Це як?
Ну і т.д,і т.д.

О, богоиольці-тодурови нарешті пішли   :smilie7:

А то розвів тут демагогію, страждалець за народ. Сприятливий клімат, хуйомайо  :weep: 

Бабцефіл, от поясни мені, чому ліки в Україні в півтора-два рази дорожчі, ніж в Польщі ? Ліки ті самі, виробники - міжнародні фармкорпорації (ще ті бандити, але це інше питання). Я вже навіть не кажу, що там на всі основні ліки по рецепту лікаря йде практично 100 % рефундація (тобто вони фактично безплатні для пацієнта).

Причому якраз при Супрун на багато медикаментів ця різниця фактично зникла. А після приходу зеленої плісняви все знову повернулось взад.     

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Прочитала назву теми та ім"я автора і подумала, як прихильник Тимошенко може обзивати свою багиню такими непотребними словами  :weep:

Уляна Супрун намагалася вам увести канадську систему охорони здоров"я. Але мудрий український народ не захотів  :smilie10:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Макакію в штабі дали ЦУ тулити всім, що Тимоха - не макака   :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Кабс, ты хотел же добавить для "живости" общения и драйва....пару-другую зеленых упоротых ватанов на СУП?

А Бумеранг тебе не подходит для общения? Тут и дурь юльковская, и драйв, и бред сумасшедшего, и заказушные тексты от партийного ботяры...все есть. Прям, как на УПЯЧКе. Давай, присоединяйся к комментам неравнодушных к Бумерангу.  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6421
кожен міг прийти до того фахівця, який йому потрібен. Якщо пацієнт помиляється, не страшно, фахівець направить до іншого або дасть направлння на обстеження.
Звісно що не страшно. Дорого. Особливо якщо тому фахівцю платити гроші, а не розраховувати що він на хабарі підніметься.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кабс, ты хотел же добавить для "живости" общения и драйва....пару-другую зеленых упоротых ватанов на СУП?
А Бумеранг тебе не подходит для общения?
Тут и дурь юльковская, и драйв, и бред сумасшедшего, и заказушные тексты от партийного ботяры...все есть.
Прям, как на УПЯЧКе. Давай, присоединяйся к комментам неравнодушных к Бумерангу.  :laugh:
Я не розумiю, коли це Уляна Супрун Тимохе дорогу перейшла?...
Буму в падлу всi карти розкрити - причепився до Уляни та ще й мавпою назвав...
А Юлька... прям Королева краси - свята та не порочна...
Правда, iнколи не забувае мiнетувати у Фiларета та приховувати газовi оборудки з Хуйлом...
 >:(