Сторінок:
Actions
  • #211 від Outlander 25 Feb 2019
  • Остановытэсь! (С)  Я уже не можу ржати. :weep:

  • #212 від arrow 25 Feb 2019
  • Остановытэсь! (С)  Я уже не можу ржати. :weep:



    freak show  :eyes:
  • #213 від Morcheeba 26 Feb 2019
  • Ржунімагу  :laugh:

    Главноє шо?
    Главноє "грамотний менеджмент" поки бабло сиплеться, а там пропади воно пропадом)))



  • #214 від medved 27 Feb 2019
  • дріжжь      27.02.2019   Ніколи

     :smilie10:
  • #215 від bоrderlander 27 Feb 2019
  • дріжжь      27.02.2019   Ніколи

     :smilie10:
    Ну в нього вчора проскочила фраза "правда насосала"  :laugh:, ось і негайний бан.

    Це хороша ілюстрація до тези, що Казльона Притула мовляв не має часу читати форум і тому не помічає кацапоботів. А якби помітила, то забанила би  :lol:
  • #216 від RG 27 Feb 2019
  • Ну в нього вчора проскочила фраза "правда насосала"  :laugh:, ось і негайний бан.

    Це хороша ілюстрація до тези, що Казльона Притула мовляв не має часу читати форум і тому не помічає кацапоботів. А якби помітила, то забанила би  :lol:

    Значить таки насосала  :smilie5:
  • #217 від Старый Грек 27 Feb 2019
  • Ну в нього вчора проскочила фраза "правда насосала"  :laugh: , ось і негайний бан.

    Це хороша ілюстрація до тези, що Казльона Притула мовляв не має часу читати форум і тому не помічає кацапоботів. А якби помітила, то забанила би  :lol:
    А юльковские стукачи зачем?
  • #218 від Outlander 02 Mar 2019
  • Майдан маловероятен и неизбежен, детвара! (С)  :weep:



    Зачотний лонгрід для розуміння рівня сучасної упячки і упячників. Я колись трішки грався з програмами автоматичної генерації текстів, так от там тексти виходили осмисленішими на порядок.  :gigi:
Сторінок:
Actions