Автор Тема: Хроники оккупации. Часть 17. Обгоревший полуостров.  (Прочитано 3401 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Так, Денис,
Ваш останній опус свідчить про перехід кількості в якість. Він значно вищого рівня. Конкретні історії, узагальнення, як завжди гарний стиль. Браво і біс!

Ага. Я починаю себе відчувати останнім неосвіченим ділетантом.  :smiley15:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Так, Денис,
Ваш останній опус свідчить про перехід кількості в якість. Він значно вищого рівня. Конкретні історії, узагальнення, як завжди гарний стиль. Браво і біс!

Ага. Я починаю себе відчувати останнім неосвіченим ділетантом.  :smiley15:

Не ви один...

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Толстолобик, Вам советует квалифицированый спец из Калифорнии

Посоветуйте своему другу, когда закончится война, попробовать записаться на курс creative arts в хорошем европейском университете, скажем, The Ecole normale supérieure (ENS Paris) или в University of Cambridge...

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Так, Денис,
Ваш останній опус свідчить про перехід кількості в якість. Він значно вищого рівня. Конкретні історії, узагальнення, як завжди гарний стиль. Браво і біс!

Спасибо друзья. Тронут. Я очень надеюсь - что на таких людей наконец  то начнет появляться спрос в Украине...Потому что ставка на Лену Бондаренко и иже с ними - закончилась катастрофой...
Что там сейчас ПР пытается спихнуть Крым на кого то - это все они, только они и никто кроме них...
Быдлоэлита без мозгов...Довели страну до ручки - пижоны. Теперь кто то виноват...Все вопросы решали, петляли...
Дорешались. Допетлялись... На свалку - там самое место...По результатам деятельности...

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Толстолобик, Вам советует квалифицированый спец из Калифорнии

Посоветуйте своему другу, когда закончится война, попробовать записаться на курс creative arts в хорошем европейском университете, скажем, The Ecole normale supérieure (ENS Paris) или в University of Cambridge...

Сереж - ты представляешь себе уровень владения языком?
Боюсь - это большая проблема... :smilie2:

Offline zorry

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
Толстолобику, Ви мій самий улюблений автор на СУПі ще з часів ФУПу :). Я все ще під враженням Вашого есе про діда-ветерана, а Ви вже новий ліричний текст подарували. Дякую Вам за щирість та доброту, якої зараз так не вистачає. Тримайтесь, бережіть себе, без Ваших дописів світ збідніє.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Толстолобику, Ви мій самий улюблений автор на СУПі ще з часів ФУПу :). Я все ще під враженням Вашого есе про діда-ветерана, а Ви вже новий ліричний текст подарували. Дякую Вам за щирість та доброту, якої зараз так не вистачає. Тримайтесь, бережіть себе, без Ваших дописів світ збідніє.

Спасибо. :Prapor2:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Так, Денис,
Ваш останній опус свідчить про перехід кількості в якість. Він значно вищого рівня. Конкретні історії, узагальнення, як завжди гарний стиль. Браво і біс!

Ага. Я починаю себе відчувати останнім неосвіченим ділетантом.  :smiley15:

Ты лучше расскажи - откуда у тебя на аватарке фотка моего кота Рыжика... :gigi:
Не ви один...