Автор Тема: все таки треба розстрілювати Квант - ходи сюди і розскажи нам  (Прочитано 1697 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Щоб тут Квант не писав тут похвали нашому військовому керівництву - але по моєму їх потрібно всіх рострілювати

Ukrainian Interior Ministry still using Russian email services to recruit volunteers. #infosec via @watcher_com_ua pic.twitter.com/SAtJThHqK4

https://twitter.com/tanyalokot/status/502166659751489536/photo/1
« Останнє редагування: Серпня 20, 2014, 10:14:55 22:14 від Геннадій-Умань »

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: все таки треба розстрілювати
« Reply #1 : Серпня 20, 2014, 09:50:16 21:50 »
Ой треба. 

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: все таки треба розстрілювати
« Reply #2 : Серпня 20, 2014, 10:05:31 22:05 »
Щоб тут Квант не писав тут похвали нашому військовому керівництву - але по моєму їх потрібно всіх рострілювати

Ukrainian Interior Ministry still using Russian email services to recruit volunteers. #infosec via @watcher_com_ua pic.twitter.com/SAtJThHqK4

https://twitter.com/tanyalokot/status/502166659751489536/photo/1

плять ну этож беспросветная тупость.

таки да.. Насчет "пули в задницу" Аль Капоне был прав однозначно. Другого я не вижу

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: все таки треба розстрілювати
« Reply #3 : Серпня 20, 2014, 10:10:46 22:10 »
как минимум отпиздить, чтобы не смогли встать месяц-другой, а потом - на пенсию по инвалидности
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: все таки треба розстрілювати
« Reply #4 : Серпня 20, 2014, 10:13:28 22:13 »
це просто - не знаю я б напевно вибрав би щоб моїм командиром був бухгалтер чим ці дибільні військові офіцери - шансів вижити більше напевно

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
У цього дядька- камандіра просто стоїть монітор на столі. Він і не знає що в нього до чого, а вчитись і бігати крос йому мішають великі звьозди.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
И? Они этим кандидатам в добровольцы какие-то особые секретные данные по мылу высылают или что?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
И? Они этим кандидатам в добровольцы какие-то особые секретные данные по мылу высылают или что?

я більш чим впевнений що переписка також іде через мило - і вгадай 100% напевно мейл ру, тут сама суть дибілізма показана

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
И? Они этим кандидатам в добровольцы какие-то особые секретные данные по мылу высылают или что?

я більш чим впевнений що переписка також іде через мило - і вгадай 100% напевно мейл ру, тут сама суть дибілізма показана

Ну, во-первых, Вы не знаете, мэйл.ру ли это. А, во-вторых, какая там может быть переписка? Прибудьте туда-то для дальнейшего рассмотрения Вашей заявки, при себе нужно иметь такие-то документы?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
слухай Таратайка - цей пост не для таких як ти - тут довго все пояснювати - про людські звички сутність і тд тп - проблема не в в цій самій електронній почті - це просто показник. І якщо в такому простому випадку повний фейл то про що інше можна говорити ?

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
И? Они этим кандидатам в добровольцы какие-то особые секретные данные по мылу высылают или что?

я більш чим впевнений що переписка також іде через мило - і вгадай 100% напевно мейл ру, тут сама суть дибілізма показана

Когда камп работает с сервисами мейл ру значит все данные доступны ФСБ

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
слухай Таратайка - цей пост не для таких як ти - тут довго все пояснювати - про людські звички сутність і тд тп - проблема не в в цій самій електронній почті - це просто показник. І якщо в такому простому випадку повний фейл то про що інше можна говорити ?

Да не, я прекрасно поняла, что эта тема для "алармистов" и любителей орать "все пропало" ))) Какие такие "сИкреДные данные" можно добыть из переписки центра по привлечению добровольцев и кандидатов в добровольцы, конечно, никто тут уточнить не удосужится )) Ну и ладно, это было ожидаемо )

Ухожу-ухожу-ухожу... Не смею мешать впадению в истерику ))