Автор Тема: Нужен совет.  (Прочитано 623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Янина Петрова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
Нужен совет.
« : Січня 24, 2019, 03:17:00 15:17 »
Всем привет. Занимаюсь продажей б/у ноутбуков из Европы, в магазине они стоят включенные на полках. Посоветуйте, что делать с нагревом техники, на полках вентиляции нет, подкладываю под ноутбуки деревяшки.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нужен совет.
« Reply #1 : Січня 24, 2019, 03:20:23 15:20 »
Перший день Гео на лікарняному :lol:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #2 : Січня 24, 2019, 03:22:47 15:22 »
Всем привет. Занимаюсь продажей б/у ноутбуков из Европы, в магазине они стоят включенные на полках.
Посоветуйте, что делать с нагревом техники, на полках вентиляции нет, подкладываю под ноутбуки деревяшки.
Питання не в вентиляцii - кому взагалi потрiбнi б/у ноутбуки, коли 90% залiза... морально старiе та взагалi - хлам?..
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нужен совет.
« Reply #3 : Січня 24, 2019, 03:25:01 15:25 »
Флудер-коментатор в запеклій дискусії з рекламним ботом :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #4 : Січня 24, 2019, 03:26:39 15:26 »
Флудер-коментатор в запеклій дискусії з рекламним ботом :weep:
Фермер, а ну запереч менi, що продаж старого залiза - реальний прибуток.
 :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нужен совет.
« Reply #5 : Січня 24, 2019, 03:27:53 15:27 »
Всем привет. Занимаюсь продажей б/у ноутбуков из Европы, в магазине они стоят включенные на полках.
Посоветуйте, что делать с нагревом техники, на полках вентиляции нет, подкладываю под ноутбуки деревяшки.
Питання не в вентиляцii - кому взагалi потрiбнi б/у ноутбуки, коли 90% залiза... морально старiе та взагалi - хлам?..
 :smilie7:

Дивлячись за яку ціну і в якій ситуації
Я, наприклад, зараз пишу на ноутбуці якому вже років пять
До цього років пять користувався приблизно таким самим. Коли він остаточно злавався у мене залишилося купа запчастин, блок живлення, батарея.
Тому я купив використаний схожий ноут.

Поради:
- не запускати ноутбуках ніяких графічних застосунків що навантажують процесор
- зменшити яскравість екранів
- продовжувати підкладати під корпус що небудь, олівці наприклад :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #6 : Січня 24, 2019, 03:36:17 15:36 »
Дивлячись за яку ціну і в якій ситуації
Я, наприклад, зараз пишу на ноутбуці якому вже років пять
До цього років пять користувався приблизно таким самим. Коли він остаточно злавався у мене залишилося купа запчастин, блок живлення, батарея.
Тому я купив використаний схожий ноут.
Поради:
- не запускати ноутбуках ніяких графічних застосунків що навантажують процесор
- зменшити яскравість екранів
- продовжувати підкладати під корпус що небудь, олівці наприклад :gigi:
Теж саме у мене - за пять рокiв майже 10 старих ноутiв, половина з яких... так-сяк працюе, але нутро треба чистити або мiняти.
Останнiй дарунок (я все тягну з вулицi...) ASUS K 54 C  - чудова машина - у мене до нього давно чекав блок живлення, в нутро... сунув CDD на 60 Gb та "свiжу" Windows 7 Pro - всi головнi проги - браузер, Антивiрус, кiнотеатри, С Cliner тощо - лише з Iнтернету.
Память внутр. - макс. 8 Gb - еле це при умовi Windows 7 Pro - 64, бо зараз стоiть 32 розрядна.
Головне, що iз Ю-Тубом проблем нема - гоняе ролики та кiно - мама не горюй (зараз RAM 5 Gb).
Взагалi в машинi 2 ядра, проц. 2,2 - спокiйно гоняе HD та вентилятора не чутно взагалi.
Едина примха - клава - вона вже старенька та плоска, тому iнколи важко швидко друкувати...
Тобто, стара технiка - до 3-5 рокiв, дивлячись в якому станi... може ще працювати.
А от на OLX я б нi чого не купляв - там вже такий бiтий мотлах - навiть на запчастини не йде.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нужен совет.
« Reply #7 : Січня 24, 2019, 04:22:24 16:22 »
Що цікаво, ця Яніна Петрова ніколи не постить ссилок, вона нібито такий "чемний бот", а за нею вже постять її колеги (або сама з іншого ніку).

Невже незрозуміло, що на Загальному форумі не місце для реклами? Он є там у вас спеціальний розділ,  там і пишіть, і то не знаю для чого він зроблений.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #8 : Січня 24, 2019, 04:24:22 16:24 »
Що цікаво, ця Яніна Петрова ніколи не постить ссилок, вона нібито такий "чемний бот", а за нею вже постять її колеги (або сама з іншого ніку).
Невже незрозуміло, що на Загальному форумі не місце для реклами?
Он є там у вас спеціальний розділ,  там і пишіть, і то не знаю для чого він зроблений.
:smiley24:
Боти рiзнi бувають - подивиться на теми нижнього форума... там, взагалi, повна шиза, не висточало лише - Де вчать на повiю?..
 :smilie1:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Нужен совет.
« Reply #9 : Січня 24, 2019, 04:28:06 16:28 »
всем привет. займаюся продажею дерев'яшок для підставляння під ноутбуки, завезені з європи, які перегріваються, якщо поставити їх на полки.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нужен совет.
« Reply #10 : Січня 24, 2019, 04:28:39 16:28 »
 :weep: :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #11 : Січня 24, 2019, 04:30:53 16:30 »
всем привет. займаюся продажею дерев'яшок для підставляння під ноутбуки, завезені з європи, які перегріваються, якщо поставити їх на полки.
:smiley24:
Всi привiт - займаюся полками пiд ноутбуки, переважно старi, на якi кладу доски, аби вони самi нагрiвали ноутбуки, аби тi не перегрiвалися...
 :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нужен совет.
« Reply #12 : Січня 24, 2019, 04:43:58 16:43 »
Що цікаво, ця Яніна Петрова ніколи не постить ссилок, вона нібито такий "чемний бот", а за нею вже постять її колеги (або сама з іншого ніку).

Невже незрозуміло, що на Загальному форумі не місце для реклами? Он є там у вас спеціальний розділ,  там і пишіть, і то не знаю для чого він зроблений.

Є, подивись у її месіджі.
Яніна многостаночніца :weep:
Mocsia delenda est

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Re: Нужен совет.
« Reply #13 : Січня 24, 2019, 05:13:08 17:13 »
Питання не в вентиляцii - кому взагалi потрiбнi б/у ноутбуки, коли 90% залiза... морально старiе та взагалi - хлам?..
 :smilie7:

Я недавно продав фуджицу-сіменс 2005 року (перший ноут сестри) в ідеальному зовнішньому стані, з майже новою (11долл) батарейкою. Проц взяв за 85грн (майж максимальний який можна туди впихнути... максимальний на 200Мгц швидший, але 400грн) і за 120грн 2 гіга памяті
Ноут продався за годину на олх за 1900грн

А ви говорите кому треба б.у. ноути

ЗІ. І да, 2/3 людей ноутбук носять максимум по дому, тому енергоспоживання їм не важливе... а значить і моральне старіння - їх не стосується. Останні 10років процесори не розвиваються. Продуктивніість не росте (10% не ріст!), трохи падає енергоспоживання...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен совет.
« Reply #14 : Січня 24, 2019, 05:36:40 17:36 »

Я недавно продав фуджицу-сіменс 2005 року (перший ноут сестри) в ідеальному зовнішньому стані, з майже новою (11долл) батарейкою. Проц взяв за 85грн (майж максимальний який можна туди впихнути... максимальний на 200Мгц швидший, але 400грн) і за 120грн 2 гіга памяті
Ноут продався за годину на олх за 1900грн
А ви говорите кому треба б.у. ноути
ЗІ. І да, 2/3 людей ноутбук носять максимум по дому, тому енергоспоживання їм не важливе... а значить і моральне старіння - їх не стосується. Останні 10років процесори не розвиваються. Продуктивніість не росте (10% не ріст!), трохи падає енергоспоживання...
Я той самий Фуджiцу... в тому таки 2005 роцi... просто виграв в лотереi пива Славутич - принесли цяцю дому - я думав, що то развод - виявилося, що справжнiй.
Сплатив 1 гр. в кассу та почав юзати - але щось там пiшло не так, та я його "вбив" - через пiв-року продав на запчастини в Эпос.
А вже через три роки почав знаходити та збирати старий хлам - якось так сталося, що за 2012 рiк у мене зявилося 5 ноутiв, але старi, з яких SONY можуть працювати - там проц. 1,6 ГГц, вiн ледь тягне Windows 7 PRO, бо для нього треба великi ресурси.
Я нiчого не купую - це принцип - все на шару.
У мене зараз з раритетiв стоiть... системний блок з Windows XP 3 - там процессор 3 ГГц - як таке можно було викинути?..
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нужен совет.
« Reply #15 : Січня 24, 2019, 06:53:14 18:53 »
Бувалий, ти тепер як чесний мужчина маєш оженитися на Яніні.
І буде у вас ще більше ноутбучного мотлоху :bch:
Mocsia delenda est