Сторінок:
Actions
  • #1 від Kvant 13 Sep 2014
  • #2 від Блакитний Апельсин 13 Sep 2014
  • ну хто ще ватну хуйню сюди притягне, як не квант. то Гірька вже в нас авторитет?
  • #3 від Kvant 13 Sep 2014
  • ну хто ще ватну хуйню сюди притягне, як не квант. то Гірька вже в нас авторитет?

    Навпаки, кацапи нас за вояків навіть не вважали. Дивіться, що казав Жириновський, який думав, що після вводу військ ситуація кардинально зміниться

  • #4 від Блакитний Апельсин 13 Sep 2014
  • то ж я і питаю, чия думка для тебе авторитетніша: Жиріка чи Гірьки?
  • #5 від DFMB 13 Sep 2014
  • то ж я і питаю, чия думка для тебе авторитетніша: Жиріка чи Гірьки?
    хуйла І :lol:
  • #6 від Matvik 13 Sep 2014
  • А шо, правильно каже.
  • #7 від Feral Cat 13 Sep 2014
  • Картаве москальське лайно. Щкода, що нема у нас спеців, щоб піймали цього уйобка і привезли на Майдан.
  • #8 від Дрейк 14 Sep 2014
  • народ, а с каких пор мнение врага перестало быть интересным? А-а-а-а наверное с тех самых как сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело
  • #9 від EZelenyk 14 Sep 2014
  • ... сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело
    Именно так.
  • #10 від Irris 14 Sep 2014
  • Без усов он уж не таракан, смахивает на кролика-девочку.
    Такое впечатление, что он с помощью усов и жестокости пытается доказать миру, что он мужик.
  • #11 від free UA 14 Sep 2014
  • с помощью усов и жестокости пытается доказать миру, что он мужик.

    значит больше нечем... у кого-то зато джип большой.
    а у гиркинда и джипа нет. Зато есть хуйло

  • #12 від наяа 14 Sep 2014
  • Квант дістав постійно сюди тягати лайно кацапське! Ця людина вже нікому не цікава крім відповідних органів.
  • #13 від Дрейк 14 Sep 2014
  • Квант дістав постійно сюди тягати лайно кацапське! Ця людина вже нікому не цікава крім відповідних органів.

    Ошибаетесь. Мне этот автор интересен. Он аргументирует свою позицию, в отличии от его оппонентов. А вот что интересного посетители почерпнули на этом форуме от Вас?
  • #14 від olegae 14 Sep 2014
  • Пропоную робити попередження, а потім і банити за відео без бодай короткого викладу його змісту
  • #15 від Дрейк 14 Sep 2014
  • ... сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело
    Именно так.

    Почему?  :smilie10:
  • #16 від Askold 14 Sep 2014
  • Квант дістав постійно сюди тягати лайно кацапське! Ця людина вже нікому не цікава крім відповідних органів.

    Ошибаетесь. Мне этот автор интересен. Он аргументирует свою позицию, в отличии от его оппонентов. А вот что интересного посетители почерпнули на этом форуме от Вас?

    +1
  • #17 від Askold 14 Sep 2014
  • Пропоную робити попередження, а потім і банити за відео без бодай короткого викладу його змісту

    Про тинц без висера вже сто разів говорили.
    Безумовно це моветон, але ні разу не порушення правил.
    Тим більше що з заголовку теми зрозуміло про що йдеться в роліку.
  • #18 від Сергiй SV 14 Sep 2014
  • народ, а с каких пор мнение врага перестало быть интересным? А-а-а-а наверное с тех самых как сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело

    Это не враги, это записные клоуны при враге.

    Гиркин такой вояка, что как жареным запахло, ударился в круизы по Соловкам...

    Жирик. Ну люди, которые с ним общались подальше от телекамеры, говорят, что такого спокойного, разумного и действительно понимающего человека, что как и почему, в том числе и с Хуйлом, еще поискать надо.

    Какой интерес представляют проф. поставленные концерты на камеру проф. актера-эпатажника?

    Правильно, никакого. В Думе и перед камерой они просто на заработках, причем проверенным за четверть века способом.


    Ни Гиркина, ни Жириновского, ни прочих дед-морозов никогда не смотрел и ничего не потерял. Не тратьте время.
  • #19 від Сергiй SV 14 Sep 2014
  • Пропоную робити попередження, а потім і банити за відео без бодай короткого викладу його змісту

    Про тинц без висера вже сто разів говорили.
    Безумовно це моветон, але ні разу не порушення правил.
    Тим більше що з заголовку теми зрозуміло про що йдеться в роліку.

    Вже не тільки я пропонував в правила додати пункт, що відео  без аннотації мінімум у три рядки є порушенням.

    Тоді хоча б ті, хто його тягнуть сюди, змушені будут самі переглянути.
  • #20 від Чупс 14 Sep 2014
  • Квант.

    1. Спасибо за видео.

    2. Ты дебил. Почему ты так поносишь наши батальйоны? Принёс видео врага, который говорит хорошее о наших бойцах, и в то же время поливаешь их дерьмом.

    Я этого не понимаю.

    • Чупс
  • #21 від Вампум 14 Sep 2014
  • давно треба вбити цього гандіна.
    що, власне, скоро, й станеться.
  • #22 від Чупс 14 Sep 2014
  • давно треба вбити цього гандіна.
    що, власне, скоро, й станеться.

    я хочу зрозуміти думку його. проблема не в тому щоб вбити. проблема в тому щоб зрозуміти.
    • Чупс
  • #23 від Бувалий 14 Sep 2014
  • Жирик. Ну люди, которые с ним общались подальше от телекамеры, говорят, что такого спокойного, разумного и действительно понимающего человека, что как и почему, в том числе и с Хуйлом, еще поискать надо.
    Жирика надо воспринимать как клоуна, которму пох.., какая перед ним аудитория.
    Оно уже давно чешет языком что попало.
    И, пока хуйлу этот "концерт" нравится, Жирик и дальше будет смешить народ.
    Тем более, что... он то себя больным не считает.
    Как, впрочем, и все шизы.
    А ведь недаром врачи говорят - нет здоровых людей - есть больные и необследованные. :smiley14:
  • #24 від Kvant 14 Sep 2014
  • народ, а с каких пор мнение врага перестало быть интересным? А-а-а-а наверное с тех самых как сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело

    Это не враги, это записные клоуны при враге.

    Гиркин такой вояка, что как жареным запахло, ударился в круизы по Соловкам...

    Жирик. Ну люди, которые с ним общались подальше от телекамеры, говорят, что такого спокойного, разумного и действительно понимающего человека, что как и почему, в том числе и с Хуйлом, еще поискать надо.

    Какой интерес представляют проф. поставленные концерты на камеру проф. актера-эпатажника?

    Правильно, никакого. В Думе и перед камерой они просто на заработках, причем проверенным за четверть века способом.


    Ни Гиркина, ни Жириновского, ни прочих дед-морозов никогда не смотрел и ничего не потерял. Не тратьте время.

    Як не як, а ворог. Головне в тому, що був харизматичним лідером війни і надавав їй "інтелегентності". Крім того, керував більше ніж 1000 боєвиків протягом кількох місяців. Проти нього ж навіть санкції ЄС ввів.
  • #25 від Askold 14 Sep 2014
  • Квант.

    1. Спасибо за видео.

    2. Ты дебил. Почему ты так поносишь наши батальйоны? Принёс видео врага, который говорит хорошее о наших бойцах, и в то же время поливаешь их дерьмом.

    Я этого не понимаю.

    Якщо твій друг буде мовчати що в тебе в носі видно козявку, чи що спина замащена білим, то він херовий друг.
    Краще союзник який тобі вказує на реаьлні недоліки, нехай і дещо нав'язилво чи надоїдливо, ніє ворог який намагається заліпити твої вуха і очі медом.
    Те що в когось дуже відмінне бачення, або він помічає ті недоліки які тобі здаються неважливими,але при цьому в нього ті самі цілі що і в тебе не робить його ворогом.
    Квант розуміє що треба робити саме так як він розповідає, і наводить аргументи.
    А що наводять ті хто з ним не згоден?
    Істерики і паніку?
    Наскільки правий Квант це дискусійне питання.
    Але те що він пише на порядки користніше ніж емоційне жування сопілв з цукром, або навпаки істерики та крики про злив і все пропало.
  • #26 від 14 Sep 2014
  • Якщо твій друг буде мовчати що в тебе в носі видно козявку, чи що спина замащена білим, то він херовий друг.
    Краще союзник який тобі вказує на реаьлні недоліки, нехай і дещо нав'язилво чи надоїдливо, ніє ворог який намагається заліпити твої вуха і очі медом.
    Те що в когось дуже відмінне бачення, або він помічає ті недоліки які тобі здаються неважливими,але при цьому в нього ті самі цілі що і в тебе не робить його ворогом.
    Квант розуміє що треба робити саме так як він розповідає, і наводить аргументи.
    А що наводять ті хто з ним не згоден?
    Істерики і паніку?
    Наскільки правий Квант це дискусійне питання.
    Але те що він пише на порядки користніше ніж емоційне жування сопілв з цукром, або навпаки істерики та крики про злив і все пропало.

    То я зрозумів. Ні ти, ні Дрейк не бачите в Кванті проблем. Ну то і фіг з вами.

    Може це й правильно, але чого він так вз'ївся на БТО?

    Чому супчеги бажають йому бану? Я не бажаю, але просто хочу знати його думку.
  • #27 від Kvant 14 Sep 2014
  • Квант.

    1. Спасибо за видео.

    2. Ты дебил. Почему ты так поносишь наши батальйоны? Принёс видео врага, который говорит хорошее о наших бойцах, и в то же время поливаешь их дерьмом.

    Я этого не понимаю.

    Я говорю лише про Семенченка і все, а мені уже навішали ярликів. Час батальйонів уже пройшов, не можуть вони протистояти регулярній армії кацапів. Тому нашим хлопцям пора в ЗСУ. Так само як пора було йти воювати хлопцям, які сиділи на Майдані та не хотіли їхати на АТО. В результаті Майдан змаргіналився і в людей "герої Майдану" почали викликати відразу. Те саме може чекати і батальйони.
  • #28 від Askold 14 Sep 2014
  • Пропоную робити попередження, а потім і банити за відео без бодай короткого викладу його змісту

    Про тинц без висера вже сто разів говорили.
    Безумовно це моветон, але ні разу не порушення правил.
    Тим більше що з заголовку теми зрозуміло про що йдеться в роліку.

    Вже не тільки я пропонував в правила додати пункт, що відео  без аннотації мінімум у три рядки є порушенням.

    Тоді хоча б ті, хто його тягнуть сюди, змушені будут самі переглянути.

    Та треба буде подумати над цим.
    Якщо не банити(бо нмд це переобор) то як мінімум можна зносити такі гілки.
    А що до пункта правил, то можете зробити подібну гілку в загальному форумі (потім після обговорення знесу в адміністративний) що би обговорити це питання.
  • #29 від Askold 14 Sep 2014
  • Якщо твій друг буде мовчати що в тебе в носі видно козявку, чи що спина замащена білим, то він херовий друг.
    Краще союзник який тобі вказує на реаьлні недоліки, нехай і дещо нав'язилво чи надоїдливо, ніє ворог який намагається заліпити твої вуха і очі медом.
    Те що в когось дуже відмінне бачення, або він помічає ті недоліки які тобі здаються неважливими,але при цьому в нього ті самі цілі що і в тебе не робить його ворогом.
    Квант розуміє що треба робити саме так як він розповідає, і наводить аргументи.
    А що наводять ті хто з ним не згоден?
    Істерики і паніку?
    Наскільки правий Квант це дискусійне питання.
    Але те що він пише на порядки користніше ніж емоційне жування сопілв з цукром, або навпаки істерики та крики про злив і все пропало.

    То я зрозумів. Ні ти, ні Дрейк не бачите в Кванті проблем. Ну то і фіг з вами.

    Може це й правильно, але чого він так вз'ївся на БТО?

    Чому супчеги бажають йому бану? Я не бажаю, але просто хочу знати його думку.

    Поперше далеко не всі супчики, навіть не половина.
    Просто ти чуєш самих крикливих та істеричних.
    А тих хто говорить спокійно і аргументовано, не так помітно.
  • #30 від Чупс 14 Sep 2014
  • Я говорю лише про Семенченка і все, а мені уже навішали ярликів. Час батальйонів уже пройшов, не можуть вони протистояти регулярній армії кацапів. Тому нашим хлопцям пора в ЗСУ. Так само як пора було йти воювати хлопцям, які сиділи на Майдані та не хотіли їхати на АТО. В результаті Майдан змаргіналився і в людей "герої Майдану" почали викликати відразу. Те саме може чекати і батальйони.

    Семенченко лише одна людина. Шо Семенченко, ну Семенченко. І шо треба зливати всю Нац. гвардію?


    Коротше кажучи. Втомився я все це розуміти. Дійте як вважаєте за потрібне.
    • Чупс
Сторінок:
Actions