Автор Тема: Юля на з'їзді своєї партії.  (Прочитано 684 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Юля на з'їзді своєї партії.
« : Вересня 14, 2014, 10:18:51 22:18 »

Чогось мені здається, що Ігор Луценко перейде до команди Найема-Лещенко.Цікаво, Юля заплутала пана Ігоря павутинням забов'язань? Лещенко по радіо казав, що йому не висували ніяких умов .

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #1 : Вересня 14, 2014, 10:25:59 22:25 »


,,У цей момент лідерка партії несподівано перервала свій виступ і запросила на сцену Ірину Довгань – жительку Ясинуватої, яка стала відома після фотографій, де видно, як її катують прибічники ДНР. Жінка вийшла на сцену під оплески і сказала лише кілька речень, ледь стримуючи сльози. :smilie2:
"Я розумію, що кияни мають боротися за свій Київ, львів'яни – за свій Львів, а я боролась за свою землю, - мовила пані Довгань. - І коли мене там били, мені було значно менше боляче, ніж боляче зараз, коли я бачу, що всі ці дрібниці, які я робила, були повністю марними. Тому що моя земля, скоріше за все, вже ніколи не буде мені належати".

Вона сказала, що їй соромно перед друзями з Донбасу, які залишилися на своїй землі і не розуміють, що їм робити далі і чому Україна, яку вони люблять, "хоче від них відгородитися і покинути їх". :smilie2:

Після цього пані Тимошенко пригорнула Ірину Довгань і пообіцяла, що Україна не покине Донбас. А тоді продовжила критикувати владу – за "слабкий формат" переговорів з Кремлем і за відтермінування дії Угоди про асоціацію з ЄС.

Пізніше Григорій Немиря, сьомий номер списку, назвав новини про відстрочку угоди з ЄС "непрозорим, незрозумілим тактичним реверансом".

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #2 : Вересня 14, 2014, 10:28:00 22:28 »
,,Запитання до влади

Дійшовши до складної теми співпраці з іншими партіями, лідерка "Батьківщини" сказала про необхідність об'єднання усіх політичних сил, "щоб ворог навіть не відчув нашої конкурентної боротьби під час виборів".

"Я зроблю неможливе для того, щоб допомогти діючому президенту",  :smilie9:- сказала вона і відразу уточнила, що її партія залишає за собою право ставити владі "чіткі і, може, іноді не дуже зручні запитання".

Сказавши це, пані Тимошенко взялася критикувати переговори Києва з Москвою, які, за її словами, можна проводити лише за участі західних посередників та з позиції сили. Вона також заявила, що мінські домовленості загрожують втратою частини території Донбасу і що Київ не мав погоджуватися на тамтешні вибори в місцеві органи влади.

"Наша команда вважає, що це практично означає передати владу в руки тим найманцям, які фінансуються окупантами і Кремлем", - сказала вона.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #3 : Вересня 14, 2014, 10:32:25 22:32 »
Юлія Тимошенко:

Серед пропозицій – сформувати "армію авторитетних і сильних людей", які б представляли інтереси України в інших країнах і формували там потрібну Києву громадську думку. "Треба не тільки працювати з політиками високого рівня, а й з народами кожної країни, щоб Російська Федерація, яка чинить агресію проти всього людства, не мала жодного шансу переломити в інформаційному просторі пропагандою і неправдою ставлення світу до героїчної боротьби України".

"Батьківщина" вустами своєї лідерки пропонує також поміняти в Україні очільників військових структур, ввести воєнний стан і запровадити в державі систему єдиного скоординованого керівництва, яке зосередиться в руках президента. Водночас пані Тимошенко закликає зробити Україну членом НАТО: "Позаблоковість і самотність – це постійна відкритість для будь-якого удару".

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #4 : Вересня 14, 2014, 10:34:43 22:34 »
Кому ТУТ потрібна та ваша пропагндонія мамки качанівської.З тим на дурдом чи хос фупоголік.там вам поаплодують екзальтовані сектанти.ІМНО

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #5 : Вересня 14, 2014, 10:40:08 22:40 »
Водночас пані Тимошенко закликає зробити Україну членом НАТО: "Позаблоковість і самотність – це постійна відкритість для будь-якого удару".

А чого ж не зробила? Мала ж шанс.

Чупс

  • Гість
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #6 : Вересня 14, 2014, 10:47:52 22:47 »
От з Довгань юля некрасиво вчинила... дуже некрасиво. Чи Довгань не розуміє сама, КУДИ лізе??

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #7 : Вересня 14, 2014, 10:52:59 22:52 »
Кому ТУТ потрібна та ваша пропагндонія мамки качанівської.З тим на дурдом чи хос фупоголік.там вам поаплодують екзальтовані сектанти.ІМНО
Маю право :smilie1: Читали на воротах? ,,Балачки про все. Не соромтеся говорити про що завгодно''.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #8 : Вересня 14, 2014, 10:54:49 22:54 »
Як же ж Ігор вляпався в це кубло...? :fp2

Чупс

  • Гість
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #9 : Вересня 14, 2014, 11:10:22 23:10 »
Ця сучка ще сказала, що першим номером у списку йде Надія Савченко. Ну яка тіки сволота ця курва бубліковая  :smiley23:

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #10 : Вересня 14, 2014, 11:16:48 23:16 »
От з Довгань юля некрасиво вчинила... дуже некрасиво. Чи Довгань не розуміє сама, КУДИ лізе??

Думаю, що не розуміє.
Але ВОНь, як завжди, використовує людей для своїх потреб.
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Чупс

  • Гість
Re: Юля на з'їзді своєї партії.
« Reply #11 : Вересня 14, 2014, 11:24:31 23:24 »
Але ВОНь, як завжди, використовує людей для своїх потреб.

Особливо щодо Савченко... ну це вже за межею цинізму.