Автор Тема: Столкновение в США  (Прочитано 136003 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #270 : Червня 06, 2020, 03:08:41 15:08 »
именно
потому что писдобол и не смог защитит америку

про величие я уже молчу
Восстанния убийства только в демократических городах и штатах. Флойда убили в синюшнем миннеаполиесе вотчине коммунистки ихам  ну при чем тут Трамп??? Он даже войска ввести не может без согласия губеров. Кстати полицию выбиралм в минеаполисе те кто выбирал демократического мера. Можно с уверенностью заявлять что флойда по сути убили демркраты. Вот такой вот каламбур.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33272
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #271 : Червня 06, 2020, 03:33:31 15:33 »
Westnik, RG - какая то куриная слепота. Смотрю и вижу только то что нравится. Совершенно отсутсвует критическое мышление. 1 в 1 начпло 19 года и выборы зеленского - зомби смотрящие 1+1 и камлающие роттердаааам роттердаам

Дядя, установку на розділення в тих же Штатах ти відпрацьовуєш чітко. Деми vs респи, білі vs кольорові, міста vs глибинка і т. д.

Як не дивно, ольгіно абсолютно те саме робить в соцмережах.

Соупадєніє ?  :smilie11:   

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Столкновение в США
« Reply #272 : Червня 06, 2020, 03:34:53 15:34 »
Восстанния убийства только в демократических городах и штатах. Флойда убили в синюшнем миннеаполиесе вотчине коммунистки ихам  ну при чем тут Трамп??? Он даже войска ввести не может без согласия губеров. Кстати полицию выбиралм в минеаполисе те кто выбирал демократического мера. Можно с уверенностью заявлять что флойда по сути убили демркраты. Вот такой вот каламбур.

это уже итог
он больше о втором сроке думает
а надо работать
если бы он работал   и вел поскромнее себя америка бы это заметила


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #273 : Червня 06, 2020, 03:37:37 15:37 »
это уже итог
он больше о втором сроке думает
а надо работать
если бы он работал   и вел поскромнее себя америка бы это заметила
Ты вообще игнорируешь то что я говорю. Жаль вроде был вменяемый человек.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #274 : Червня 06, 2020, 04:24:12 16:24 »
Неможливо вважати людей які підтримують або співчувають звірів що грабують,махають червоними шматами і кричать що хочуть соціалізму українцями або просто  думаючими.Або такі самі соціалістичні тварини або  годуються в якомусь нонпрофіт
Комуно здохни

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #275 : Червня 06, 2020, 04:46:48 16:46 »
Дядя, установку на розділення в тих же Штатах ти відпрацьовуєш чітко. Деми vs респи, білі vs кольорові, міста vs глибинка і т. д.

Як не дивно, ольгіно абсолютно те саме робить в соцмережах.

Соупадєніє ?  :smilie11:   

Не думаю.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #276 : Червня 06, 2020, 04:58:57 16:58 »
Не думаю.
Все кто за Трампа дописывают из США, все кто против с Украины. Супадение? Не думаю...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #277 : Червня 06, 2020, 05:15:38 17:15 »
Все кто за Трампа дописывают из США, все кто против с Украины. Супадение? Не думаю...

Дядя, установку на розділення в тих же Штатах ти відпрацьовуєш чітко.

Деми vs респи,

білі vs кольорові,

міста vs глибинка і т. д.

Як не дивно, ольгіно абсолютно те саме робить в соцмережах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #278 : Червня 06, 2020, 05:31:32 17:31 »
Демократи та їхні активні прихильники у вигляді всіх цих антіфа та основних медія дуже успішно використовують тактику більшовиків, яку пропагував Саул Алінскі - постійно атакувати і звинувачувати ворога в тому, що робите ви самі.

ALI - сперечатися із форумними зебілами не має сенсу. Їх правда не цікавить.
If you are going through hell, keep going.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #279 : Червня 06, 2020, 05:37:32 17:37 »

Tucker
Комуно здохни

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Столкновение в США
« Reply #280 : Червня 06, 2020, 05:39:09 17:39 »
Ты вообще игнорируешь то что я говорю. Жаль вроде был вменяемый человек.

я про демштаты все вижу
у Трампа всегда кто то другой виноват
то китайцы то демократы

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #281 : Червня 06, 2020, 05:44:41 17:44 »
я про демштаты все вижу
у Трампа всегда кто то другой виноват
то китайцы то демократы

А в чому винен Трамп особисто?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #282 : Червня 06, 2020, 05:45:47 17:45 »

Tucker

Dan Bongino
@dbongino
·
15m

When cultural and educational elites spend a generation telling kids what a shit country this is, they shouldn’t be surprised when those kids grow into adults eager to rip it to pieces.
None of this started last week or last year. The damage has been done over decades.
If you are going through hell, keep going.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #283 : Червня 06, 2020, 05:49:47 17:49 »
Не дали в свій час Маккартні почистити Америку мирно то тепер буде немирно.
Комуно здохни

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Столкновение в США
« Reply #284 : Червня 06, 2020, 05:58:28 17:58 »
я вижу отработанную кацапами технологию радикальной поляризации
уверен что кацапы финансируеют и антифа и крайне правых трампистов

если не финансируют то создают медиа поддержку


а про жидов за черными
можно вспомнить в контексте зятька трамповского :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #285 : Червня 06, 2020, 06:03:12 18:03 »
я про демштаты все вижу
у Трампа всегда кто то другой виноват
то китайцы то демократы
А у тебя всегда Трамп виноват нисмотря ни на что. Тупо не думаешь не аналищируешь повторяешь свои мантры. Тебе сказано - дем штат, дем мер -убили черного. Дем города лутинг и аосстания. Виноват трамп. Пиздец.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #286 : Червня 06, 2020, 06:07:45 18:07 »
Вся радикалізація відбувається на стороні демів.Респи не поправіли це деми йобнулись вліво.Все що їх стримує це друга поправка і зброя на руках.Тому так завзято пробують це відмінити.Проблеми почались в 60 коли відмінили обмеження на імміграцію кольорових  і другий фактор це дозволили лівакам банкувати в вузах .Решта приложилось.А те що коммі перебігли з компартій в зелені і антирасистські рухи відомо кожному хто має грам і більше сірої речовини в голові
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #287 : Червня 06, 2020, 06:20:54 18:20 »
Кстати в городе нью йорк дем мер дем губер владение оружием проблемы - вот и результат.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #288 : Червня 06, 2020, 06:21:41 18:21 »
Они не знают как устроен мир и хотят превратить штаты в украину - они понимают украину им это привычно.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #289 : Червня 06, 2020, 06:23:00 18:23 »

Я перестаю аргументировать с людьми которые говорят лозунгами . Давай факты будем обсуждать иначе до свидания.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Столкновение в США
« Reply #290 : Червня 06, 2020, 06:29:16 18:29 »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Столкновение в США
« Reply #291 : Червня 06, 2020, 07:13:58 19:13 »
Здавалося , після того, як рудий відкрито зпалився, вперто запрошуючи друга валодью в g7, вже найбільш затягнуті мали зрозуміти його місію

Але ні , мабуть рудий має публічно відспоктати в хуйла

Чи і цього буде недостатньо ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #292 : Червня 06, 2020, 07:28:39 19:28 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Столкновение в США
« Reply #293 : Червня 06, 2020, 07:31:44 19:31 »
Проблема не суто расова». Український боксер Редкач, який живе у США, не підтримує протестів
Сьогодні, 17:12

Іван Редкач, пересуваючись на автівці, цілком міг стати жертвою вандалів
Фото - Instagram Івана Редкача
Іван каже, що дивом не постраждав під час безчинств у його місті



Український боксер Іван Редкач, який мешкає в Каліфорнії, розповів про протести в США, які виникли після загибелі афроамериканця Джорджа Флойда.

«Проблема не суто расова. Вона ще, безсумнівно, соціально-економічна. Все починалося з мирних протестів, а потім переросло в погроми, підпали, мародерство. Суспільство помітно розділилося на тих, хто за це, і тих, хто проти.

Ми живемо в Каліфорнії, а це демократичний ліберальний штат. Я особисто багато чого не поділяю, особливо нав'язування мені і моїй родині певних правил. А тут божевільна молодь, і білі, і афроамериканці вирують. Наприклад, мої сусіди, білі хлопці від 20 до 22 років, пішли на ці мітинги виключно з метою нажитися, а вранці продавали награбоване. Офіс мого знайомого адвоката рознесли. І, до речі, тепер його ж співробітники, включаючи афроамериканців, без роботи, поки не відновлять офіс.



За себе і рідних були побоювання в перші три дні протестів. Поспішали забрати дитину з садка до комендантської години. Були чутні перестрілки в сусідніх районах. Було небезпечно їздити по вулицях, так як, наприклад, мені на зустрічну виїхав автомобіль і трощив всіх, я встиг ухилитися, хто був позаду мене – ні. А взагалі на сьогоднішній день це питання гостре. Якщо ти не поділяєш дії заколотників, ти ворог, якщо поділяєш, то ворог для інших. Я згоден з тим, що система повинна змінитися, але не згоден з тим, яким шляхом це робиться», - наводить слова Редкача Xsport. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/sport/news/problema-ne-suto-rasova-ukrajinskiy-bokser-redkach-yakiy-zhive-u-ssha-ne-pidtrimuje-protestiv-685335.html

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #294 : Червня 06, 2020, 07:37:40 19:37 »
Проблема не суто расова». Український боксер Редкач, який живе у США, не підтримує протестів
Сьогодні, 17:12

Іван Редкач, пересуваючись на автівці, цілком міг стати жертвою вандалів
Фото - Instagram Івана Редкача
Іван каже, що дивом не постраждав під час безчинств у його місті



Український боксер Іван Редкач, який мешкає в Каліфорнії, розповів про протести в США, які виникли після загибелі афроамериканця Джорджа Флойда.

«Проблема не суто расова. Вона ще, безсумнівно, соціально-економічна. Все починалося з мирних протестів, а потім переросло в погроми, підпали, мародерство. Суспільство помітно розділилося на тих, хто за це, і тих, хто проти.

Ми живемо в Каліфорнії, а це демократичний ліберальний штат. Я особисто багато чого не поділяю, особливо нав'язування мені і моїй родині певних правил. А тут божевільна молодь, і білі, і афроамериканці вирують. Наприклад, мої сусіди, білі хлопці від 20 до 22 років, пішли на ці мітинги виключно з метою нажитися, а вранці продавали награбоване. Офіс мого знайомого адвоката рознесли. І, до речі, тепер його ж співробітники, включаючи афроамериканців, без роботи, поки не відновлять офіс.



За себе і рідних були побоювання в перші три дні протестів. Поспішали забрати дитину з садка до комендантської години. Були чутні перестрілки в сусідніх районах. Було небезпечно їздити по вулицях, так як, наприклад, мені на зустрічну виїхав автомобіль і трощив всіх, я встиг ухилитися, хто був позаду мене – ні. А взагалі на сьогоднішній день це питання гостре. Якщо ти не поділяєш дії заколотників, ти ворог, якщо поділяєш, то ворог для інших. Я згоден з тим, що система повинна змінитися, але не згоден з тим, яким шляхом це робиться», - наводить слова Редкача Xsport. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/sport/news/problema-ne-suto-rasova-ukrajinskiy-bokser-redkach-yakiy-zhive-u-ssha-ne-pidtrimuje-protestiv-685335.html
Но они же голосовали за демократов и теперь не понимают последсьвий своего выбора?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #295 : Червня 06, 2020, 07:38:59 19:38 »
Кстати я соглашусь проблема не расовая . Куча белых детей с социалистическими взглядами.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Столкновение в США
« Reply #296 : Червня 06, 2020, 08:05:09 20:05 »
Но они же голосовали за демократов и теперь не понимают последсьвий своего выбора?
Наскільки я знаю, на Заході щодо самих себе не застосовується принцип колективної відповідальності

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
Re: Столкновение в США
« Reply #297 : Червня 06, 2020, 08:09:08 20:09 »

Ми живемо в Каліфорнії, а це демократичний ліберальний штат. Я особисто багато чого не поділяю, особливо нав'язування мені і моїй родині певних правил. А тут божевільна молодь, і білі, і афроамериканці вирують. Наприклад, мої сусіди, білі хлопці від 20 до 22 років, пішли на ці мітинги виключно з метою нажитися, а вранці продавали награбоване. Офіс мого знайомого адвоката рознесли. І, до речі, тепер його ж співробітники, включаючи афроамериканців, без роботи, поки не відновлять офіс.

Westworld - пограбування це теж шляхетний бізнес.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
Re: Столкновение в США
« Reply #298 : Червня 06, 2020, 08:11:07 20:11 »
Кстати я соглашусь проблема не расовая . Куча белых детей с социалистическими взглядами.

це вже Соціалістичні Штати Америки

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #299 : Червня 06, 2020, 08:24:23 20:24 »
Наскільки я знаю, на Заході щодо самих себе не застосовується принцип колективної відповідальності
Речь идет про индивидуальную ответсвенность