Автор Тема: Путін анонсував приватизацію російських енергетичних гігантів  (Прочитано 590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
У Росії розглядається можливість приватизації великих пакетів акцій найбільших державних енергокомпаній.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін перед учасниками інвестфоруму "Росія кличе".

Путін заявив, що розроблені раніше програми економічного росту вже не діють, тому що "змінилася загальна ситуація", в тому числі, неможливо спрогнозувати ціну на нафту.

"Але основних показників, я думаю, ми досягнемо", - заявив Путін.

За його словами, для цього в Росії можлива подальша приватизація держвласності, в тому числі, в енергетичній сфері.

"Будемо рухатися шляхом подальшої приватизації, в тому числі і держактивів. На 2015, 2016, 2017 роки у нас стоїть великий перелік. В моїх і статтях, і указах я говорив про те, що ми будемо займатися приватизацією. Але я виніс за дужки енергетичні наші компанії. А зараз ситуація змінюється, і я не впевнений, що ми повинні зберігати цю позицію", - заявив Путін.

"Більше того, ми зараз розглядаємо можливість виходу на ринок з великими пакетами наших найбільших енергетичних компаній, які знаходяться під контролем держави", - додав президент РФ.

За його словами, приватизація цих активів може відбутися "вже цього року".

"Те ж стосується і оборонних активів. Ми зараз уважно дивимось на те, як і які з них могли б бути акціоновані на ринку", - сказав Путін.

Як відомо, найбільшими держкорпораціями в Росії є газовий монополіст "Газпром" і нафтовий гігант "Роснефть".

Українська правда

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Это что? Предложение для запада, от которого трудно отказаться? ...Или манок? Морковка впереди осла?  Шуллер хутин вовсей своей красе...хочет продать свою дойную корову...Не верю
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2014, 01:59:39 13:59 від злата »

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Это что? Предложение для запада, от которого трудно отказаться? ...Или манок? Морковка впереди осла?  Шуллер хутин вовсей своей красе...хочет продать свою двойную корову...Не верю

На чем березовский в свое время погорел?
Контролировал менеджмент госпредприятий и все потоки, но смена власти и новые менеджеры закрыли доступ к кормушке...
Вот и думай...

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
такое впечатление что путин опять хочет всех переиграть но не пойму как ....
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Чупс

  • Гість
Не варто окремої теми, кину сюди.



Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Тут действительно непростой вопрос, кому они это продавать собрались. Ни один вменяемый человек туда не полезет. Кроме того у рашидов долгов перед китаем выше крыши, а значит китаю тоже не купит. И правда, зачем покупать. если оно уже и так почти твое. Значит остается продажа самим себе.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Да,может быть и так.
,,sanatorn _ 02.10.2014 14:54
Приватизация будет проводиться через "карманные предприятия" за счёт выведенных(украденных) денег "ПУТИНЫМ", а это колоссальные суммы. В условиях санкций эти деньги надо как-то легализовать чтобы завести в экономику. Схема не нова. Посмотрим кто будет приватизировать. Посмотрим на чистоту финансов "приватизаторов".

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тут действительно непростой вопрос, кому они это продавать собрались. Ни один вменяемый человек туда не полезет. Кроме того у рашидов долгов перед китаем выше крыши, а значит китаю тоже не купит. И правда, зачем покупать. если оно уже и так почти твое. Значит остается продажа самим себе.

Хранить родные, но очень пижженые, баксы в банковской системе Запада стремно.
Перевести куда-то -- практически бессмысленно.
А так и контроль получают прямой над компашками и проблема бабла отпадает.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Да,может быть и так.
,,sanatorn _ 02.10.2014 14:54
Приватизация будет проводиться через "карманные предприятия" за счёт выведенных(украденных) денег "ПУТИНЫМ", а это колоссальные суммы. В условиях санкций эти деньги надо как-то легализовать чтобы завести в экономику. Схема не нова. Посмотрим кто будет приватизировать. Посмотрим на чистоту финансов "приватизаторов".


т.е.

путин хочет вернуть свои личные бабаки в экономику через приватизацию ..

по сути из своего кармана - спасает страну??

....

ну как бы ....

не знаю ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Анекдот, для настроения: :smilie5:

- к концу года правительство России обещает стабилизировать рубль.
- а если получится - то и два.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
по сути из своего кармана - спасает страну??

Да щас.
Закинут денежку на спаде котировок, читай забесцень.
А опосля из бюджета сами же и выймут, оставив какие-то крохи, шоб не гавкали.
Только рассовывать уже будут по другому, чтобы меньше палиться.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Пукуми купят больше частей газпрома, чем уже имеют.  :super: Думаю, что этим способом старая гарда собирается на пенсию.
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2014, 02:12:40 14:12 від locomach »
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua