Автор Тема: Шашки, вишиванка і дискваліфікація  (Прочитано 354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« : Липня 06, 2018, 06:56:07 18:56 »
Чемпіон світу та Європи з шашок, українець Юрій Анікєєв за допомогою Міжнародного спортивного суду в Лозанні (Швейцарія) відстояв своє право на свободу слова та домігся скасування трирічної дискваліфікації, накладеної Міжнародною федерацією шашок (IDF), правління якої розташоване в Санкт-Петербурзі (Росія).

І хоча остання офіційно так і не обґрунтувала причини свого рішення щодо українського спортсмена, лише пославшись на «порушення етичного кодексу федерації», неофіційно йшлося про його роздуми на тему розвитку шашок, «висловлювання про Путіна», а також те, що на змаганнях Анікєєв виступав у вишиванці. Як відбувався розгляд справи та у чому її важливість, український шашкіст розповів Радіо Свобода.

– Ми вільні люди і маємо право вільно висловлювати свої думки, але, на жаль, не всі вважають, що так можна. От, мабуть, очільникам IDF така моя волелюбність не сподобалась. Нічого крамольного я не казав. Просто розмірковував, яким чином можуть розвиватися ті чи інші види шашок. Писав я у соціальних мережах, у блозі.

Щодо висловлювань про Путіна. Якогось конкретного не було, хоча у соцмережах я робив репости на цю тему. Моя позиція очевидна: Україна єдина, Крим та Донбас – українські території, і все, що відбувається, – це агресія з боку Росії.

– Також вам закидали «надто часте носіння вишиванки на змаганнях». Коли саме ви розпочали її одягати на змагання та що вас підштовхнуло до цього? Чи є взагалі якісь вимоги до того, яким має бути одяг шашкістів під час гри?

– Вишиванку я одягнув вперше у Польщі під час Кубку світу у 2016 році. Пішла мода. Я вирішив: чому б і ні? Придбав її у Львові. Розумієте, в IDF нормально так і не обґрунтували, чому саме мене дискваліфікували. А у приватній бесіді вони сказали, мовляв, чому він у вишиванці на світлинах? Тобто залишається лише здогадуватися, що саме їм не сподобалося. Але висновок простий: не можна відсторонити людину від змагань за якісь власні думки та погляди. Будь-які. У Росії, мабуть, трішки інші уявлення про це. До того ж, якогось особливого дрес-коду для змагань шашкістів немає, головна вимога – одяг має бути охайним.

https://www.radiosvoboda.org/a/29338101.html
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26922
Re: Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« Reply #1 : Липня 06, 2018, 07:09:25 19:09 »
Уроды, что тут еще сказать. Но это не новость
Просто интересно как долго будут продолжаться "угрозы пальчиком"

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« Reply #2 : Липня 06, 2018, 07:13:37 19:13 »
 
Уроды, что тут еще сказать. Но это не новость
Просто интересно как долго будут продолжаться "угрозы пальчиком"
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« Reply #3 : Липня 06, 2018, 08:21:29 20:21 »
Хехе, а Гео десь писав, що спортсмени - космополіти  :weep:
Хоча з точки зору мокшів людина на прізвище Анікєєв у вишиванці - точно комополіт і зрадник :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« Reply #4 : Липня 06, 2018, 08:24:53 20:24 »
Хехе, а Гео десь писав, що спортсмени - космополіти  :weep:
Хоча з точки зору мокшів людина на прізвище Анікєєв у вишиванці - точно комополіт і зрадник :smilie7:

Кабс...в ШАШКАХ можно быть патриотом...В ШАХМАТАХ уже не выйдет...А уж в футбооолеееее..... - все космополиты....Бо там бабло на миллиарды идет, включая взятки ФИФА и УЕФА - самые коррупционные конторы мира.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Шашки, вишиванка і дискваліфікація
« Reply #5 : Липня 06, 2018, 08:25:38 20:25 »
А еще проще быть патриотом в игре в "Пекаря", "Квача" и "Квадрат"

ццццукко!  :Prapor2: