Автор Тема: ШЗХня - тарифи на опалення ?  (Прочитано 3347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #60 : Листопада 18, 2019, 09:55:34 09:55 »
є , батареї від‘єднати від стояка(яке слово) й вставити в кожну по тену з терморегулятором. Вартість переробки до 1500грн. на квартиру...

А що вже знов дозволили вимикати опалення в окремих квартирах багатоповерхівок? Рік потому ще не можна було.  Це по-перше. А по-друге від"єднаю я батарею від стояка і що далі? Стояк так і залишиться теплим і ні хто не перестане мені присилати рахунки бо все що з лічильника на вході ділять між усіма квартирами.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #61 : Листопада 18, 2019, 10:45:24 10:45 »
Добре, що продукти не закуповують на цілий під‘їзд.
Короче, не партеся. Совок , так совок.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #62 : Листопада 18, 2019, 11:30:44 11:30 »
О, бачу тут запахло популізмом на грані флуду ))

Любі друзі, ви не проте думаєте! Ви повинні думати тільки про реформи!
Бо без них вас до Європи й на поріг не пустять  :gigi:

Тут політичний форум, де обговорюються високі матерії.
А ви тут обговорююте про якісь іржаві батареї  :laugh:
мало того, та ще й про ціни не калорії  :gigi:

А ви забули, за що недавно проголосували 73% українців? Вам підказать?

За те, щоб популізм випалювати розпеченим залізом!  :laugh: :lol:

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #63 : Листопада 18, 2019, 02:17:35 14:17 »
є , батареї від‘єднати від стояка(яке слово) й вставити в кожну по тену з терморегулятором. Вартість переробки до 1500грн. на квартиру...
а стояк винести за межі квартири і теплоізолювати, здається такі умови були. Якщо стояк іде між двух кімнат однієї квартири, то виводити треба на вулицю і врізати цей "винос" треба у сусідів зверху та знизу, вибиватися у них в стінах і виводити ззовні. Це реально?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15818
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #64 : Листопада 18, 2019, 02:34:49 14:34 »
а стояк винести за межі квартири і теплоізолювати, здається такі умови були. Якщо стояк іде між двух кімнат однієї квартири, то виводити треба на вулицю і врізати цей "винос" треба у сусідів зверху та знизу, вибиватися у них в стінах і виводити ззовні. Це реально?
Юрій не знає, що таке стояк у будинку.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #65 : Листопада 18, 2019, 04:51:14 16:51 »
а стояк винести за межі квартири і теплоізолювати, здається такі умови були. Якщо стояк іде між двух кімнат однієї квартири, то виводити треба на вулицю і врізати цей "винос" треба у сусідів зверху та знизу, вибиватися у них в стінах і виводити ззовні. Це реально?
шо ви причепились до стояка, хай собі буде, необхідно від‘єднатись від нього й оформити відмову від отоплення.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15818
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #66 : Листопада 18, 2019, 05:00:37 17:00 »
шо ви причепились до стояка, хай собі буде, необхідно від‘єднатись від нього й оформити відмову від отоплення.
Стояк - це відкрита ніша, яка йде з подвалу до останнього поверху. Там прокладені комунікації: водопровідні труби, опалення, каналізації. Проектом передбачено, що труби центрального опалення обігрівають подвал і стояк, внаслідок чого вможливлюється функціонування комунікацій взимку. Якщо відключити центральне опалення, то треба переробляти проект, монтувати утеплення і обігрів, у свою чергу це можливо за повної заміни комунікацій. Так зрозуміло? Тому ніхто ніяких дозволів надавати не буде.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #67 : Листопада 18, 2019, 08:06:45 20:06 »
Стояк - це відкрита ніша, яка йде з подвалу до останнього поверху. Там прокладені комунікації: водопровідні труби, опалення, каналізації. Проектом передбачено, що труби центрального опалення обігрівають подвал і стояк, внаслідок чого вможливлюється функціонування комунікацій взимку. Якщо відключити центральне опалення, то треба переробляти проект, монтувати утеплення і обігрів, у свою чергу це можливо за повної заміни комунікацій. Так зрозуміло? Тому ніхто ніяких дозволів надавати не буде.
Всі панельні і не панельні багатоповерхівки на Закарпатті з недавнього часу повністю відключені від центрального опалення. Кожне обістя має автономку. Всі лікарні, дитсадки, школи - автономне опалення. Область ціла!!! Взяли й припинили гріти повітря.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19124
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #68 : Листопада 18, 2019, 09:23:01 21:23 »
Стояк - це відкрита ніша, яка йде з подвалу до останнього поверху. Там прокладені комунікації: водопровідні труби, опалення, каналізації.

Мнеее, зхуялі вона "відкрита"? Ну може десь і відкрита, але я бачив тільки каналізаційні труби котрі проходять всередині туалетних кімнат і труби опалення, котрі проходять вертикально всередині квартир. Те ж з водою - труби проходять всередині ванних кімнат. В якому проекті все це винесено в окрему "відкриту нішу"?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #69 : Листопада 18, 2019, 10:01:09 22:01 »
Мнеее, зхуялі вона "відкрита"? Ну може десь і відкрита, але я бачив тільки каналізаційні труби котрі проходять всередині туалетних кімнат і труби опалення, котрі проходять вертикально всередині квартир. Те ж з водою - труби проходять всередині ванних кімнат. В якому проекті все це винесено в окрему "відкриту нішу"?

Та він в селі в мазанці живе...  :laugh: :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19124
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #70 : Листопада 18, 2019, 10:12:36 22:12 »
Та він в селі в мазанці живе...  :laugh: :laugh:

Я тільки що згадав, як я колись знімав хату у Празі в центрі - так там дійсно з туалету було віконце у вузький "колодязь", відкритий неба, по котрому проходили всілякі труби і дроти, але чи там йшла каналізація і вода, чи тільки газ - я вже не пам'ятаю.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26922
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #71 : Листопада 18, 2019, 10:26:51 22:26 »
Мнеее, зхуялі вона "відкрита"? Ну може десь і відкрита, але я бачив тільки каналізаційні труби котрі проходять всередині туалетних кімнат і труби опалення, котрі проходять вертикально всередині квартир. Те ж з водою - труби проходять всередині ванних кімнат. В якому проекті все це винесено в окрему "відкриту нішу"?

Та в любой хрущевке. То что население заделывает эти ниши чем попало это его лично творчество. По проекту там даже межэтажных перекрытий нет. Так к соседям снизу и сверху в ванную можно заглядывать  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15818
Re: ШЗХня - тарифи на опалення ?
« Reply #72 : Листопада 19, 2019, 06:58:03 06:58 »
Я тільки що згадав, як я колись знімав хату у Празі в центрі - так там дійсно з туалету було віконце у вузький "колодязь", відкритий неба, по котрому проходили всілякі труби і дроти, але чи там йшла каналізація і вода, чи тільки газ - я вже не пам'ятаю.
Газ завжди окремо. Недавно був в подвалі малосємєйкі, так там труби опалення через стояк йшли, як  у квартирах разводка -, не бачив. Стояки люди дійсно самі закривають або не закривають, проектно нічого не передбачено.