Сторінок:
Actions
  • #5161 від Yuras Yuras 02 Dec 2021
  • ебанулись отдельные индивидуумы которые боятся ковида. и подвержены телевизеру
    Коли ви будете від нього задихатися і прощатися з життям, то , якщо вже через голову не доходе, дійде через інші місця
  • #5162 від ruthene 02 Dec 2021
  • #5163 від Ali(UA) 02 Dec 2021
  • Коли ви будете від нього задихатися і прощатися з життям, то , якщо вже через голову не доходе, дійде через інші місця

    "Коли ви будете від нього задихатися і прощатися з життям"   от я й кажу- ібонулись. ти вколовся? піди бустер постав.
  • #5164 від Yuras Yuras 02 Dec 2021
  • "Коли ви будете від нього задихатися і прощатися з життям"   от я й кажу- ібонулись. ти вколовся? піди бустер постав.
    З понеділка від грипа, а після нового року вколю бустерну.
  • #5165 від ruthene 02 Dec 2021
  • worldometers.info

  • #5166 від jia 02 Dec 2021
  • worldometers.info


    Дивлюсь на Польщу і Німецію.
    Червоним написано - вакцини не працюють

    ЗІ. Всім стрімко вакцинуватись. Не вакцинованих на палю!
  • #5167 від Yuras Yuras 03 Dec 2021
  • Дивлюсь на Польщу і Німецію.
    Червоним написано - вакцини не працюють

    ЗІ. Всім стрімко вакцинуватись. Не вакцинованих на палю!
    Розмірковувати - не ваше. Зверніть увагу на ще дві країни переліку перші зверху, в лідерах якраз ті, де вакцинованих найменше. Потім подумайте, кого, крім поляків і німців, багато у Польщі з Німеччиною (підказка: там купа всіляких jia усілякого походження), потім ще раз почитайте статті про вакцинацію, хоч би ті, на які я тут посилання давав, можеж тоді коліщатка зі скрипом і запрацюють.
  • #5168 від Ali(UA) 04 Dec 2021
  • З понеділка від грипа, а після нового року вколю бустерну.
    молодець і хай вас інші люди не турбують. не лізьте в інше життя коліться собі на здоро'я
  • #5169 від Ali(UA) 04 Dec 2021

  • Австралія конц табор по утриманню людей.
    https://twitter.com/RedCollie1/status/1466608045941657605

  • #5170 від Yuras Yuras 04 Dec 2021
  • молодець і хай вас інші люди не турбують. не лізьте в інше життя коліться собі на здоро'я
    Хитрожопі люди якраз і турбують власною хитрожопістю і тупістю, бо вакцина нормально починає працювати, коли привиті всі.
  • #5171 від Ali(UA) 04 Dec 2021
  • Хитрожопі люди якраз і турбують власною хитрожопістю і тупістю, бо вакцина нормально починає працювати, коли привиті всі.
    брєд, вакцвновані розповсюджують ковід.
  • #5172 від Ali(UA) 04 Dec 2021


  • хєхє.. саус парк
  • #5173 від Yuras Yuras 04 Dec 2021
  • брєд, вакцвновані розповсюджують ковід.
    І як багато вакцинованих проти оспи її розповсюдили?
  • #5174 від Комашки 04 Dec 2021
  • І як багато вакцинованих проти оспи її розповсюдили?
    Ковід не оспа, до чого тут це.
  • #5175 від Yuras Yuras 04 Dec 2021
  • Ковід не оспа, до чого тут це.
    Оспу ж побороли вакцинацією? Побороли. А от Алі стверджує, що ні, ми - вакциновані від оспи, на думку Алі, до цих пір розповсюджуємо цю хворобу і на неї хворіє купа народу.
  • #5176 від ruthene 04 Dec 2021
  • Оспу ж побороли вакцинацією? Побороли. А от Алі стверджує, що ні, ми - вакциновані від оспи, на думку Алі, до цих пір розповсюджуємо цю хворобу і на неї хворіє купа народу.

    Звісна річ.
    Я написав Укі, що не маю бажання кожного разу гаяти свій час на спростовування антиваксевської пропаганди. Укі чомусь не реагує.

    Якщо Укі не хвилює, що тут пишуть антивакси, то чому я маю перейматися поширенням антиваксерівської пропаганди на його сайті? :smilie7:
  • #5177 від ruthene 04 Dec 2021
  • #5178 від Ostap.L 04 Dec 2021
  • начебто Омікрон за кілька місяців витіснить дельту, то вакцинація обнулиться бо новий штам ну зовсім інший. Чи вакциновані морально готові до такого облому?
  • #5179 від ruthene 04 Dec 2021
  • начебто Омікрон за кілька місяців витіснить дельту, то вакцинація обнулиться бо новий штам ну зовсім інший. Чи вакциновані морально готові до такого облому?

     :fp2

    Від штаму Омікрон не зафіксовано ще жодної смерті — ВООЗ
    4 грудня
    https://nv.ua/ukr/world/countries/shtam-koronavirusu-omikron-ne-viklikav-shche-zhodnoji-smerti-vooz-ostanni-novini-50200042.html

    Американська компанія Johnson & Johnson оголосила, що береться за створення нової вакцини проти штаму коронавірусу "Омікрон"
    https://censor.net/ua/n3302312

    У Єврокомісії заявили, що вакцину Pfizer мають адаптувати до нового штаму "омікрон"
    НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА 2021
    https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/28/7315537/
    Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що компанії Pfizer та BionTech мають адаптувати свою вакцину до нового штаму коронавірусу "омікрон" протягом 100 днів, якщо він буде стійким до існуючих вакцин
  • #5180 від ruthene 04 Dec 2021
  • Як і чому все більше країн схиляються до обов’язкової вакцинації — аналіз CNN

    https://nv.ua/ukr/world/countries/obov-yazkova-vakcinaciya-chomu-vse-bilshe-krajin-do-neji-shilyayetsya-oglyad-cnn-50199221.html
  • #5181 від Uki 04 Dec 2021
  • Для мене особисто дельта була останнім штамом, про який я взагалі думав............. далі за законами еволюції все піде на спад........ до корони можна ставитись просто як до якоїсь ОРВІ
  • #5182 від Бувалий 05 Dec 2021
  • Мошенники "раздают" деньги через фейковый портал "Дiя"...
    http://informator.ua/ru/vam-nachislena-pomoshch-covid-19-moshenniki-razdayut-dengi-cherez-feykovyy-portal-diya
  • #5183 від ruthene 05 Dec 2021
  • Із понеділка, 6 грудня, карантинні обмеження в Україні стають жорсткішими для невакцинованих - і в "жовтому", і в "червоному" регіонах

    Від завтра всім заборонено перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.
    https://censor.net/ua/n3303416

    "жовтий" сертифікат не буде чинним для роботи та відвідування громадських закладів на червоному рівні небезпеки, а на жовтому рівні його чинність скорочено вчетверо - до 30 днів.

    Правила для транспорту при жовтому та зеленому рівні однакові. Робота банків, АЗС, аптек, продовольчих магазинів не обмежується за умови дотримання протиепідемічних заходів.
  • #5184 від а баба галамага 05 Dec 2021
  • Від завтра всім заборонено перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.

     :fp2

    на жовтому рівні його чинність скорочено вчетверо - до 30 днів.

     :fp2
  • #5185 від Комашки 05 Dec 2021
  • Для мене особисто дельта була останнім штамом, про який я взагалі думав............. далі за законами еволюції все піде на спад........ до корони можна ставитись просто як до якоїсь ОРВІ
    А що за закони такі, можна докладніше? :)
    Бо раніше положняк ніби полягав у тому, що вакцинацією кількість носіїв зменшать, вірус матиме менше простору для подальших мутацій, відповідно не вімутує у більш вірулентну форму, відповідно ця форма не вимутує у летальну, відповідно не буде мільйонів швидких смертей.
    Потім виявилося що вакцина не заважає вірусу заражати та мутувати; вірус вирулив на більш вірулентний омікрон, й оце зʼясувалося що тепер він за законами неба та землі є нікчемним ОРВІ  :laugh:
  • #5186 від Dust 05 Dec 2021
  • Повторєніє - мать учєнія:

    "В нормальных условиях высоковирулентные штаммы вируса не отбираются. Высоковирулентный штамм убьет хозяина до того, как у вируса появится возможность передаться другим потенциальным хозяевам и реплицироваться. Таким образом, отбираются менее вирулентные штаммы. Эти штаммы достаточно вирулентны, чтобы вызвать симптомы, но не настолько, чтобы убить хозяина, что позволяет дальнейшую передачу вируса. Однако негерметичная вакцина изменяет это эволюционное давление и позволяет эволюционировать высоковирулентным штаммам. Неспособность вакцины предотвратить инфекцию и передачу вируса позволяет распространяться высоковирулентным штаммам среди вакцинированных цыплят. Вакцина повышает приспособленность более вирулентных штаммов."
  • #5187 від Комашки 05 Dec 2021
  • Повторєніє - мать учєнія:

    "В нормальных условиях высоковирулентные штаммы вируса не отбираются. Высоковирулентный штамм убьет хозяина до того, как у вируса появится возможность передаться другим потенциальным хозяевам и реплицироваться.
    Ну тобто серйозно плутається вірулентність з летальністю, чи як?.. :)
  • #5188 від Ali(UA) 05 Dec 2021
  • Для мене особисто дельта була останнім штамом, про який я взагалі думав............. далі за законами еволюції все піде на спад........ до корони можна ставитись просто як до якоїсь ОРВІ
    тобі треба було 2 роки щоб дійти до того  :fp2
  • #5189 від Dust 05 Dec 2021
  • Ну тобто серйозно плутається вірулентність з летальністю, чи як?.. :)

    Вірулентність
    Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

    Віруле́нтність (від лат. virulentus — «отруйний») — ступінь хвороботворності (патогенності) даного інфекційного агента (вірусу, бактерії або іншого мікроорганізму). На протилежність цьому поняттю є авірулентність — нездатність окремих штамів патогенних видів мікроорганізмів спричинити хворобу. Вірулентність реалізується через фактори патогенності збудника.

    Вірулентність залежить як від властивостей інфекційного агента, так і від сприйнятливості (чутливості) інфікованого організма. Про величину вірулентності судять за тяжкістю захворювань, які спричинюють віруси, бактерії або інші патогени, в експериментах на тваринах — за смертельною дозою інфекційного агента. Вірулентність визначається не тільки здатністю мікроорганізму потрапляти в організм сприйнятливої тварини, розмножуватися і поширюватися в ньому, але і тим, що мікроорганізми виробляють отруйні продукти життєдіяльності (часто це токсини). Вірулентність — не видова ознака мікрорганізму і може коливатися в широких межах у різних штамів. Зміна вірулентності може бути спричинена штучними діями, наприклад нагріванням, опромінюванням, хімічною обробкою тощо, які застосовують для отримання живих ослаблених вакцин. З цією ж метою багато разів пересівають інфекційний агент (наприклад, вірус вуличного сказу — через мозок кроликів, внаслідок чого вірулентність вірусу для людини знижується і він може бути використаний для вакцинації проти сказу).
  • #5190 від RG 05 Dec 2021
  • Для мене особисто дельта була останнім штамом, про який я взагалі думав............. далі за законами еволюції все піде на спад........ до корони можна ставитись просто як до якоїсь ОРВІ

    Увірував в Трампона ?  :fp2
Сторінок:
Actions