Сторінок:
Actions
  • #61 від div 23 Jul 2017
  • А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
    Йоханий Бабай - Коралева красоты.
     :moskali:

    Нє, це така собі Заліщук з квартирооптимістів, подружка Мусі і Сірожи, теж з медіапиздоти, теж депутанша від БПП по списку, теж нова квартирка з незрозумілими джерелами походження.

    До неї колеги завалились типу з інтерв'ю і застукали її з цим чорнявим хловцем. Хоч вона ніби одружена з якимось шведом, який зовсім не чорний  :smilie5:
    Вона наче була улюбленою людиною Сірожі Квартирного ще до діджейки.
    Квартиру купила ще раніше за Сірожу, причому оформила заднім числом, щоб до електронної декларації про доходи її не записувати. Коли афера розкрилась, вона заявила, що ту квартиру їй подарувала її гражданская жєна, але не Притула, а якийсь швед. Який щоправда і доходів таких не мав, щоб квартири дарувати, та й взагалі в Києві не живе, а наче зараз в Грузії. Коли журналісти захотіли Свєтачку Заліщук докладніше про шведа розпитати, то в її квартирі  наштовхнулись на цього молодого нєгра, який по шведськи ні бельмеса не розумвє  :weep:
    Ось такі вони, наші борцуни з корупцією  :lol:

    Понятно
    Тока мужик не негр. Скорее всего какойто араб
  • #62 від Бувалий 23 Jul 2017
  • Цитувати
    Вона наче була улюбленою людиною Сірожі Квартирного ще до діджейки.
    Квартиру купила ще раніше за Сірожу, причому оформила заднім числом, щоб до електронної декларації про доходи її не записувати. Коли афера розкрилась, вона заявила, що ту квартиру їй подарувала її гражданская жєна, але не Притула, а якийсь швед. Який щоправда і доходів таких не мав, щоб квартири дарувати, та й взагалі в Києві не живе, а наче зараз в Грузії. Коли журналісти захотіли Свєтачку Заліщук докладніше про шведа розпитати, то в її квартирі  наштовхнулись на цього молодого нєгра, який по шведськи ні бельмеса не розумвє  :weep:
    Ось такі вони, наші борцуни з корупцією  :lol:
    :smiley24:
    Голлiвуд вiдпочiвае.
    Борцы с коррупцией...
     :smilie7:
  • #63 від RG 23 Jul 2017
  • А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
    Йоханий Бабай - Коралева красоты.
     :moskali:

    Нє, це така собі Заліщук з квартирооптимістів, подружка Мусі і Сірожи, теж з медіапиздоти, теж депутанша від БПП по списку, теж нова квартирка з незрозумілими джерелами походження.

    До неї колеги завалились типу з інтерв'ю і застукали її з цим чорнявим хловцем. Хоч вона ніби одружена з якимось шведом, який зовсім не чорний  :smilie5:
    Вона наче була улюбленою людиною Сірожі Квартирного ще до діджейки.
    Квартиру купила ще раніше за Сірожу, причому оформила заднім числом, щоб до електронної декларації про доходи її не записувати. Коли афера розкрилась, вона заявила, що ту квартиру їй подарувала її гражданская жєна, але не Притула, а якийсь швед. Який щоправда і доходів таких не мав, щоб квартири дарувати, та й взагалі в Києві не живе, а наче зараз в Грузії. Коли журналісти захотіли Свєтачку Заліщук докладніше про шведа розпитати, то в її квартирі  наштовхнулись на цього молодого нєгра, який по шведськи ні бельмеса не розумвє  :weep:
    Ось такі вони, наші борцуни з корупцією  :lol:

    Понятно
    Тока мужик не негр. Скорее всего какойто араб

    Ну не швед з вікінгів, це 100%  :smilie5:
  • #64 від bоrderlander 23 Jul 2017
  • А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
    Йоханий Бабай - Коралева красоты.
     :moskali:

    Нє, це така собі Заліщук з квартирооптимістів, подружка Мусі і Сірожи, теж з медіапиздоти, теж депутанша від БПП по списку, теж нова квартирка з незрозумілими джерелами походження.

    До неї колеги завалились типу з інтерв'ю і застукали її з цим чорнявим хловцем. Хоч вона ніби одружена з якимось шведом, який зовсім не чорний  :smilie5:
    Вона наче була улюбленою людиною Сірожі Квартирного ще до діджейки.
    Квартиру купила ще раніше за Сірожу, причому оформила заднім числом, щоб до електронної декларації про доходи її не записувати. Коли афера розкрилась, вона заявила, що ту квартиру їй подарувала її гражданская жєна, але не Притула, а якийсь швед. Який щоправда і доходів таких не мав, щоб квартири дарувати, та й взагалі в Києві не живе, а наче зараз в Грузії. Коли журналісти захотіли Свєтачку Заліщук докладніше про шведа розпитати, то в її квартирі  наштовхнулись на цього молодого нєгра, який по шведськи ні бельмеса не розумвє  :weep:
    Ось такі вони, наші борцуни з корупцією  :lol:

    Понятно
    Тока мужик не негр. Скорее всего какойто араб
    Я вже не пригадую, з якої він країни. Але що африканець - то це точно.
  • #65 від Бувалий 23 Jul 2017
  • Я вже не пригадую, з якої він країни.
    Але що африканець - то це точно.
    Памятаете "Жмуркi" А. Балабанова?..
    Там було трое iдiотiв, один з яких - чорний, що весь час казав "Я - руськiй".
     :moskali:
  • #66 від RG 23 Jul 2017
  • Ло речі, напишіть узбекам, хто має таку можливість, щоби забанили мене назовсім.

    Або нехай дадуть доступ, щоби я сам зміг написати заявлєніє  :smilie7:
  • #67 від DiM 23 Jul 2017
  • Ло речі, напишіть узбекам, хто має таку можливість, щоби забанили мене назовсім.

    Або нехай дадуть доступ, щоби я сам зміг написати заявлєніє  :smilie7:

    Облиш, тиж вже нібито робив там такий демарш, навіть Вєні деяку гілку у спадок передавав :)
    Нащо тобі це знов?
    Просто забєй...
  • #68 від RG 23 Jul 2017
  • Ло речі, напишіть узбекам, хто має таку можливість, щоби забанили мене назовсім.

    Або нехай дадуть доступ, щоби я сам зміг написати заявлєніє  :smilie7:

    Облиш, тиж вже нібито робив там такий демарш, навіть Вєні деяку гілку у спадок передавав :)
    Нащо тобі це знов?
    Просто забєй...

    Та тоді якраз не був забаненим назовсім, щось там написав через якийсь час ну і пішло-поїхало по новій, знову втягнувся в цю херню   :fp2

    А зараз нехай відключать рубильник та й по всьому, а то в якісь там зусилля волі бавитись, ну його нахер   :smilie7:   
  • #69 від bоrderlander 24 Jul 2017
  • А на Григоришинській Правді бютораса Гонту забанили на довічний термін.
    Дивно, він там наче в фаворі був.
  • #70 від RG 24 Jul 2017
  • Дійсно. За що це його так суворо ?  :smilie11:

    Здається, що це православна(МП) там лютує.

    Колись скакала до мене, що я, мовляв, багато про Жульку пишу, вчора сама якісь теми про неї почала витягувати  :smilie11:   
  • #71 від bоrderlander 24 Jul 2017
  • Дійсно. За що це його так суворо ?  :smilie11:

    Здається, що це православна(МП) там лютує.

    Колись скакала до мене, що я, мовляв, багато про Жульку пишу, вчора сама якісь теми про неї почала витягувати  :smilie11:
    Може Притула дала команду зачистити форум?  Там бани зараз сипляться, як з року достатку.
    Якщо форум зачищають, то постає питання: чому?
  • #72 від RG 24 Jul 2017
  • Дійсно. За що це його так суворо ?  :smilie11:

    Здається, що це православна(МП) там лютує.

    Колись скакала до мене, що я, мовляв, багато про Жульку пишу, вчора сама якісь теми про неї почала витягувати  :smilie11:
    Може Притула дала команду зачистити форум?  Там бани зараз сипляться, як з року достатку.
    Якщо форум зачищають, то постає питання: чому?

    Важко сказати, це треба знати зсередини, які там 'указанія' поступають від кураторів.
  • #73 від svit 24 Jul 2017
  • Гонту по
    4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

    На жаль, недоступна тема.
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=974166.msg20082683#msg20082683
  • #74 від esk 24 Jul 2017
  • #75 від bоrderlander 24 Jul 2017

  • Думаю, що за цей пост недоляха-недокацапа Гонту Йожа сьогодні пробачить і амністує. В крайньому випадку - завтра. Термін бану скостять до тижня, ну може 10 днів дадуть.
    Трохи Гонта перестарався, але його пост абсолютно в тренді фупівської адміністрації. Люкстенебріс-тире-Дмснет регулярно такі постіи пише і це не заважає йому й далі залишатись модером Григоришинської Правди.
  • #76 від wind 24 Jul 2017

  • а з ким Притула ще не спала?
  • #77 від RG 24 Jul 2017
  • Вже визволяють там підляшка  :smilie5:

    Іпанатій ельгудер занив, що гонта хороший, а у всьому шоколадна влада винна. Православна(МП) сказала, що порєшаєт   :weep:

    Таки дійсно він там якийсь смотрящій, як хтось раніше казав. 

    Доповнено: хі-хі, аж 10 днів в результаті  :pooh_lol:
  • #78 від bоrderlander 24 Jul 2017
  • Вже визволяють там підляшка  :smilie5:

    Іпанатій ельгудер занив, що гонта хороший, а у всьому шоколадна влада винна. Православна(МП) сказала, що порєшаєт   :weep:

    Таки дійсно він там якийсь смотрящій, як хтось раніше казав. 

    Доповнено: хі-хі, аж 10 днів в результаті  :pooh_lol:
    Гонта колись хвастався, що в його жінки маєток на березі Балтики, там наче однієї землі на 30 млн. баксів. Турч написав з захопленням, що Гонта "сцуко багатий" і після того адміністрація Григоришинської Правди дуже пана Гонту заповажала  :weep:
  • #79 від bоrderlander 24 Jul 2017

  • Доповнено: хі-хі, аж 10 днів в результаті  :pooh_lol:
    А я мувілем!
     :lol:
    По обох пунктах вгадав! Бан переглянули сьогодні, дали десяточку  :lol:
  • #80 від RG 24 Jul 2017
  • Вже визволяють там підляшка  :smilie5:

    Іпанатій ельгудер занив, що гонта хороший, а у всьому шоколадна влада винна. Православна(МП) сказала, що порєшаєт   :weep:

    Таки дійсно він там якийсь смотрящій, як хтось раніше казав. 

    Доповнено: хі-хі, аж 10 днів в результаті  :pooh_lol:
    Гонта колись хвастався, що в його жінки маєток на березі Балтики, там наче однієї землі на 30 млн. баксів. Турч написав з захопленням, що Гонта "сцуко багатий" і після того адміністрація Григоришинської Правди дуже пана Гонту заповажала  :weep:

    Такий могутній землевласник, а про якісь нещасні пару моргів безперервно скиглить ( які, швидше всього, існують лише в його уяві) :weep:
  • #81 від Бувалий 25 Jul 2017
  • Наркомани мрiять про Швободу, а двi шмари-модераторши... нi як з дози не злiзуть.
     :smilie7:
  • #82 від RG 29 Jul 2017
  • Написав, щоб виписали мені довічний бан  :smilie7:
  • #83 від Бувалий 29 Jul 2017
  • Написав, щоб виписали мені довічний бан  :smilie7:
    Не все так просто.
    Так приемно розбанити, а коли прийдеш та викладеш одне речення - знову в бан.
    Отак вони й граються.
    Дитячий садок.
     :smilie7:
  • #84 від RG 29 Jul 2017
  • Взагалі-то, по заяві користувача, повинні давати довічне.

    Ну, побачимо. На разі ніякої реакції  :smilie7:

  • #85 від Бувалий 29 Jul 2017
  • Взагалі-то, по заяві користувача, повинні давати довічне.
    Ну, побачимо.
    На разі ніякої реакції  :smilie7:
    При всiй повазi... не будьте Ви таким наiвним.
    Не будуть отi двi шмари придiляти особисто Вам увагу.
    Таких як Ви... там тищi.
    Не чекайте чуда - на ФУПi чудес не бувае.
    Хiба що узбеки самi себе забанять - раз i назавжди.
     :smilie7:
  • #86 від RG 29 Jul 2017
  • Взагалі-то, по заяві користувача, повинні давати довічне.
    Ну, побачимо.
    На разі ніякої реакції  :smilie7:
    При всiй повазi... не будьте Ви таким наiвним.
    Не будуть отi двi шмари придiляти особисто Вам увагу.
    Таких як Ви... там тищi.
    Не чекайте чуда - на ФУПi чудес не бувае.
    Хiба що узбеки самi себе забанять - раз i назавжди.
     :smilie7:

    Ну, написати те, за що точно забанять назавжди, я завжди зможу  :smilie5:
  • #87 від Бувалий 29 Jul 2017
  • Ну, написати те, за що точно забанять назавжди, я завжди зможу  :smilie5:
    Дам добру пораду - вважайте (для себе) iх божевiльними (шизами).
    Свого часу я намагався просунутися в сайт (форум) Сценариста Ру - там було дуже цiкаво й теми не дублювалися.
    Але три Модера... виявилися рiдкими мудаками, котрi банили коли й кого завгодно.
    Навiть зайти не можна було - Приватний Хворум працював за своiми Правилами, якi, мiж тим, самi ж Модери й порушували.
     :smilie7:
  • #88 від RG 29 Jul 2017
  • Ну, написати те, за що точно забанять назавжди, я завжди зможу  :smilie5:
    Дам добру пораду - вважайте (для себе) iх божевiльними (шизами).
    Свого часу я намагався просунутися в сайт (форум) Сценариста Ру - там було дуже цiкаво й теми не дублювалися.
    Але три Модера... виявилися рiдкими мудаками, котрi банили коли й кого завгодно.
    Навiть зайти не можна було - Приватний Хворум працював за своiми Правилами, якi, мiж тим, самi ж Модери й порушували.
     :smilie7:

    Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
  • #89 від Бувалий 30 Jul 2017
  • Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
    Якщо вони збоченцi, чого туди лiзти?...
    Вони ж щоразу будуть Вас банити.
    Чи ви екстрамал - чекаете, що колись бан пройде й ви знову заскочете в iх болото?..
     :smilie7:
  • #90 від bоrderlander 30 Jul 2017
  • Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
    Якщо вони збоченцi, чого туди лiзти?...
    Вони ж щоразу будуть Вас банити.
    Чи ви екстрамал - чекаете, що колись бан пройде й ви знову заскочете в iх болото?..
     :smilie7:
    Власне причина реєстрації на ФУПі доволі очевидна - можливість спілкуватись з цікавими людьми, які там поки зо залишаються. З тими ж Гео, Вені-Віді, Стіві Джі, Комриком2008 та багатьма іншими.
    Нажаль Йожа зі своїми модерами цілеспрямовано перетворюють ФУП на гадюшик, переповнений кацапськими пропагандонами, з якого йдуть нормальні дописувачі.
Сторінок:
Actions