Сторінок:
Actions
  • #121 від ксeня 06 Jul 2018
  • Ксеня...

    Надін

    НЕ_БА_ЧУ. Ще раз кажу.

    Зараз мені вже складно лазити, я тільки на телефоні :(  Може ще хтось там зареєстрований, на нормальному компі, напишіть Надін в приват будь-ласка.
  • #122 від medved 07 Jul 2018
  • Написав Лєсі.
    До речі, якщо хтось має пропозиції, кого ще б було непогано запросити, то кидайте сюди. Я запрошую доволі безсистемно, побачу когось, кого було колись приємно читати, то й запрошую.

    Комарика не вистачає.

    Вона в неадекваті. І вже досить давно. Як приклад:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1009298.msg21344790#msg21344790


    Сперечатись із Вами я не буду, але власний погляд озвучу.

    Звісно, я не всі її погляди поділяю (як у гілці про котиків  :smilie1:, наприклад), проте, як на мене, дописи Комарика майже завжди напрочуд розумні і зважені. Мене вражає витримка, з якою вона сперечається із різного штибу зрадойобами, юльканавтами та ватою, причому завжди аргументовано. Як дописувач вона дуже цікава.

    Мєдвєдка - це долбойоб, йому не варто щось раціонально пояснювати

    "З сортиру чути огидливе пердiння. " (c)
  • #123 від bоrderlander 09 Jul 2018
  • Гео, велике прохання підтвердити реєстрацію Аборигенича (це наш Абориген з ФУПу)!
  • #124 від bоrderlander 10 Jul 2018
  • А зв'язку з баном більше не можу запрошувати людей з ФУПу.
    Хто там ще має таку можливість, звертайтесь до цікавих дописувачів через приват.
    Тих же Радника, GP та Kієвляніна було би корисно на СУП заманити, знакові фігури.
  • #125 від Аборигеныч 10 Jul 2018
  • Написал письма Донецким Комашкам и Аквариусу. Попробую найти других ...
  • #126 від Йожин з бажин 11 Jul 2018


  • Їду я раз шкодой 100 напрямом на Ораву!
    Дуже сильно ризикую - проїзжа скрізь Мораву.
    Там страшидло отакеє З болот виступає
    Жере збільше пражаків І зве себе Йожин.
    Йожин з бажин крадеться по жижі,
    Йожин з бажин до села все ближе,
    Йожин з бажин вже і зуби точе,
    Йожин з бажин душить рве і топче.
    На Йожина з бажин (Кому б на думку спало)
    діє лише порошок розсипаний з аероплану.
    Проїзджав сільску дорогу поблизу Візовіце
    За слив'янкой Голова розказав відомості:
    живого чи мертвого Йожина хто приведе -
    Тому доньку дам в дружину і колгоспа половину
    Йожин з бажин крадеться по жижі
    Йожин з бажин до села все ближе
    Йожин з бажин вже і зуби точе
    Йожин з бажин душить рве і топче.
    На Йожина з бажин (Кому б на думку спало)
    діє лише порошок розсипаний з аероплану.
    Голові тоді кажу -дай літак і часу
    Йожина я приведу - гачків в том не бачу.
    Голова тоді зрадів порошок й літак дав.
    Я йожина з літака порошком обсипав.
    Йожин з бажин в порошку геть білий,
    Йожин з бажин виповзає з жижі,
    Йожин з бажин, глянь - виліз на камень
    Йожин з бажин тут йому і "амен"
    Йожина догнав я, тримаю, йо-хо-хо
    На все своя ціна є-продам його в ZOO.

    Да-да :smilie5:
     :smiley15:
  • #127 від Йожин з бажин 11 Jul 2018
  • А чо на хазяина гонют он же вроде вменяемый был?

    давно це було
    манька зрадойобства його поглинула

    100%

    На пару з омєріканскім ікспердом все скидають Пєцю вже на наступний тиждень.

    І так третій рік   :weep:
    Ха-ха :smiley15:
    "омєріканскій іксперд" - это вообще ходячий анекдот. Человек-фэйк пустой как пионэрский барабан, а на него там молятся.
    Хотя это явление можно рассматривать как объективное мерило тупизма тамошник ватных "пейсателей".
  • #128 від Йожин з бажин 11 Jul 2018
  • Написал письма Донецким Комашкам и Аквариусу. Попробую найти других ...

    Приветствую, друже! :smiley15: :smiley15: :smiley15:
  • #129 від ксeня 11 Jul 2018
  •  :smiley15:

    А Надін так і не зареєструвалася?
  • #130 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Привет дорогие мои Йожин и Ксюша :smiley15: Донецкие Комашки, не могут пройти регистрацию, я им посоветовал свой опыт... Надеюсь получится. :smilie1:
  • #131 від ксeня 11 Jul 2018
  • Привет дорогие мои Йожин и Ксюша :smiley15: Донецкие Комашки, не могут пройти регистрацию, я им посоветовал свой опыт... Надеюсь получится. :smilie1:

     :smiley15:

    Ще би Надін підказати, вона теж не могла зареєструватися.
  • #132 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Ксюша, я попробую написать для Нади, как у меня получилось. Надеюсь она заходит на пуфик, увидит мое письмо.
  • #133 від ксeня 11 Jul 2018
  • Ксюша, я попробую написать для Нади, как у меня получилось. Надеюсь она заходит на пуфик, увидит мое письмо.

     :smiley15: дякую
  • #134 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Уважаемый Гео, активируйте Донецких Комашек. :smiley15: Они ждут!
  • #135 від Capitain Cubs 11 Jul 2018
  • Де ґенератори контенту? Я вас питаю. :bch:
  • #136 від RG 11 Jul 2018
  • А чо на хазяина гонют он же вроде вменяемый был?

    давно це було
    манька зрадойобства його поглинула

    100%

    На пару з омєріканскім ікспердом все скидають Пєцю вже на наступний тиждень.

    І так третій рік   :weep:
    Ха-ха :smiley15:
    "омєріканскій іксперд" - это вообще ходячий анекдот. Человек-фэйк пустой как пионэрский барабан, а на него там молятся.
    Хотя это явление можно рассматривать как объективное мерило тупизма тамошник ватных "пейсателей".

     :smiley15:
  • #137 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Дед силантий, со всей женской половиной форума посрался.  :weep: Писец, какое склочное существо. Мозг республиканской партии! :weep:
  • #138 від RG 11 Jul 2018
  • Дед силантий, со всей женской половиной форума посрался.  :weep: Писец, какое склочное существо. Мозг республиканской партии! :weep:

    Десь чув, що іксперд - це той підарас, який тут приїжджав 3-й майдан мутити в 15 році - Ташаєв його звати, чи Ташбаєв, щось таке.

    Це ніби кацапоконсерва в Штатах з декхан якихось азіатських, чомусь в українські  ліварюціонери його гебня відправила.   :moskali: 
  • #139 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Дед силантий, со всей женской половиной форума посрался.  :weep: Писец, какое склочное существо. Мозг республиканской партии! :weep:

    Десь чув, що іксперд - це той підарас, який тут приїжджав 3-й майдан мутити в 15 році - Ташаєв його звати, чи Ташбаєв, щось таке.

    Це ніби кацапоконсерва в Штатах з декхан якихось азіатських, чомусь в українські  ліварюціонери його гебня відправила.   :moskali:

    Его девчонки знатно порвали. Бегал, плевался, головка тряслась, ножки дергались... :weep: Наших панянок не проведешь! Они кацапню сердцем чуют. :laugh:
  • #140 від RG 11 Jul 2018
  • Дед силантий, со всей женской половиной форума посрался.  :weep: Писец, какое склочное существо. Мозг республиканской партии! :weep:

    Десь чув, що іксперд - це той підарас, який тут приїжджав 3-й майдан мутити в 15 році - Ташаєв його звати, чи Ташбаєв, щось таке.

    Це ніби кацапоконсерва в Штатах з декхан якихось азіатських, чомусь в українські  ліварюціонери його гебня відправила.   :moskali:

    Его девчонки знатно порвали. Бегал, плевался, головка тряслась, ножки дергались... :weep: Наших панянок не проведешь! Они кацапню сердцем чуют. :laugh:

    Смішно, що таїландський аграрій таким дундуком виявився  :fp2

    Чи його ікспєрду в підтанцьовку просто поставили, для легітимізації ? :smilie5:
  • #141 від Аборигеныч 11 Jul 2018
  • Дед силантий, со всей женской половиной форума посрался.  :weep: Писец, какое склочное существо. Мозг республиканской партии! :weep:

    Десь чув, що іксперд - це той підарас, який тут приїжджав 3-й майдан мутити в 15 році - Ташаєв його звати, чи Ташбаєв, щось таке.

    Це ніби кацапоконсерва в Штатах з декхан якихось азіатських, чомусь в українські  ліварюціонери його гебня відправила.   :moskali:

    Его девчонки знатно порвали. Бегал, плевался, головка тряслась, ножки дергались... :weep: Наших панянок не проведешь! Они кацапню сердцем чуют. :laugh:

    Смішно, що таїландський аграрій таким дундуком виявився  :fp2

    Чи його ікспєрду в підтанцьовку просто поставили, для легітимізації ? :smilie5:

    Про гнома колхозного, даже говорить не хочу. Он так жутко обосрался. Фу бля...
  • #142 від Geo 11 Jul 2018
  • Уважаемый Гео, активируйте Донецких Комашек. :smiley15: Они ждут!

    готово
  • #143 від Аборигеныч 12 Jul 2018
  • Написал подробное письмо для Надин. Надеюсь у нее тоже получится. :smilie1:
  • #144 від Надин 12 Jul 2018
  •  :super: :smiley15:

    всем доброго дня. надеюсь все получилось, бо я инструкцию Аборигена интуитивно сама придумала, зарегилась с другого ящика и под похожим ником, но висело и висело на одобрении, я поняла что мне не прорваться))). Спасибо что помните  :smiley15:

    Зы. админу форума: показывало, что ник Nadin типа есть/занят. В упор не помню регилась ли, если в далекие мохнатые времена основания СУПа и регилась, то тот ящик точно уже не активен, восстановить пароли/явки не могу. Если есть возможность, поменять мне ник на написание латиницей - я всегда везде единообразна, мне как-то непривычно по-другому)). Если нет такой возможности, то не критично.
  • #145 від Аборигеныч 12 Jul 2018
  • Ну слава Богу! :smiley15:
  • #146 від Надин 12 Jul 2018


  • сегодня день фотографа, заодно затестю "шестую кнопку"(ТМ)

    да, и не нашла как цитировать часть - подмогните, пожалуйста, советом.
  • #147 від Geo 12 Jul 2018
  • Цитировать часть можно только руками.  :be
  • #148 від Надин 12 Jul 2018
  • о, шестая кнопка фурыкает, уря!!!
  • #149 від Надин 12 Jul 2018
  • Цитировать часть можно только руками.  :be
    интуитивно я это предполагала, но хотелось бы как для бландинков - я выделяю и тыцаю кнопачЬку цитирования? **пошла тыкать**
  • #150 від Надин 12 Jul 2018
  • Цитировать часть можно только руками.  :be
    не получилось  :weep:
Сторінок:
Actions