Автор Тема: Гілка для срачів, спускання пару, з'ясування стосунків, тощо  (Прочитано 41778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Тільки мені здається, що ольгінки стало забагато на цьому форумі?  :gigi:
І що саме тут вимагається?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
І що саме тут вимагається?  :gigi:

Пффт .... як некрасиво, коли люди викручуються і eat crow, замість того, щоб просто прямо сказати -  I am sorry, I have f**d up!

Скучна, дєвушкі ...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Пффт .... як некрасиво, коли люди викручуються і eat crow, замість того, щоб просто прямо сказати -  I am sorry, I have f**d up!
Згоден. А тепер все ж таки бажано пояснити де ж вимога. Що саме вимагається. Від кого. І як взагалі вимога може бути виражена питальним реченням, та ще й риторичним.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Згоден. А тепер все ж таки бажано пояснити де ж вимога. Що саме вимагається. Від кого. І як взагалі вимога може бути виражена питальним реченням, та ще й риторичним.  :gigi:

Поміж крапельок намагаєшся пройти? а що ще може означати питання, чи не забагато когось на форумі?

Чи ти завжди так буквально і пишеш - забань! розпни! ату її!

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
а що ще може означати питання, чи не забагато когось на форумі?
Тобто це ще й питання до модератора?  :lol: Ну добре що хоч вже питання, а не вимога. Тепер залишилось визначити яким шизофренічним чином це риторичне питання стало питанням до модератора. Може там звертання якесь є, невидимими чорнилами написане?  :rotate:

Чи ти завжди так буквально і пишеш - забань! розпни! ату її!
Так, саме так я і пишу коли чогось хочу чи вимагаю. Я людина пряма і відверта. Розумію що у вас ольгінців інакше.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Тобто це ще й питання до модератора?  :lol: Ну добре що хоч вже питання, а не вимога. Тепер залишилось визначити яким шизофренічним чином це риторичне питання стало питанням до модератора. Може там звертання якесь є, невидимими чорнилами написане:rotate:
Так, саме так я і пишу коли чогось хочу чи вимагаю. Я людина пряма і відверта. Розумію що у вас ольгінців інакше.  :gigi:

Слово "імпліцитно" щось тобі говорить? там не до модератора, але в цілому суть зрозуміла.

У нас, "ольгінців", тобто нормальних людей, це означає завжди одне і те ж.

Ти ж сам написав, що це було риторичне питання. Риторичне питання є за фактом звертання і в даному випадку заклик та вимога забанити мене.

Крутити дупою чоловікам не личить. Це, звичайно, якщо ти дійсно чоловік, а не просто носій штанів з підштаниками.



Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Слово "імпліцитно" щось тобі говорить? там не до модератора, але в цілому суть зрозуміла.

У нас, "ольгінців", тобто нормальних людей, це означає завжди одне і те ж.

Ти ж сам написав, що це було риторичне питання. Риторичне питання є за фактом звертання і в даному випадку заклик та вимога забанити мене.

Крутити дупою чоловікам не личить. Це, звичайно, якщо ти дійсно чоловік, а не просто носій штанів з підштаниками.
Розумієте, якщо ви вчасно звернетесь до спеціаліста, та почнете медикаментозне лікування, то звичайно ви навряд чи вилікуєтесь, але симптоматика можливо стане кращою.  :gigi:
І "імпліцитного" в вашому житті стане набагато менше. "Імпліцитних" демів які стоять за qanon, "імпліцитних" антіфа які штурмували Капітолій, "імпліцитного" інтересу до вас зі сторони дописувачів різних форумів, які на вашу думку жити без вас не можуть, а також "імпліцитних" вимог до модератора щодо вашого забану.  :laugh:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Розумієте, якщо ви вчасно звернетесь до спеціаліста, та почнете медикаментозне лікування, то звичайно ви навряд чи вилікуєтесь, але симптоматика можливо стане кращою.  :gigi:
І "імпліцитного" в вашому житті стане набагато менше. "Імпліцитних" демів які стоять за qanon, "імпліцитних" антіфа які штурмували Капітолій, "імпліцитного" інтересу до вас зі сторони дописувачів різних форумів, які на вашу думку жити без вас не можуть, а також "імпліцитних" вимог до модератора щодо вашого забану.  :laugh:

Розумієте, люди, які використовують у спілкуванні слова типу "імпліцитно", зазвичай не потребують психіатричного лікування хоча б тому, що є high-functioning individuals i здатні вибудовувати логічні конструкти, щоб формулювати свої думки.

А от чому люди мають за звичку щось квакнути і потім "фраєр здав назад", типу я не я і хата не моя, може дійсно бути питанням до профільних спеціалістів.

Ваш демарш можна вичерпно описати одним специфічним словом, що починається на літеру "с". Але оскільки я не одна із фупівських матюкливих бабців, я скажу просто -  your efforts have been in vain :smiley14:.

І це правда, що за кюаноном стояли не стільки деми, скільки спецслужби США. І правда, що у штурмі Капітолію брали участь провокатори і агенти різних спецслужб. Як і правда, що я одна із найпопулярніших і найвідоміших юзерів фупу, та і в принципі тут. І дехто дійсно не може без мене віртуально жити, хехе  :laugh:. А Ви цього всього не вкурили, як і багато чого у цьому багатогранному житті (наприклад, що спецслужби рашки винищують українських воїнів).

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #398 : Серпня 17, 2021, 05:35:53 17:35 »
Ad Astra, для чого ви сперечаєтеся із цими імбецилами?   :smilie11: :smilie10: :smilie11:
Облиште. Це марна справа.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #399 : Серпня 17, 2021, 09:16:27 21:16 »
Ad Astra, для чого ви сперечаєтеся із цими імбецилами?   :smilie11: :smilie10: :smilie11:
Облиште. Це марна справа.  :smilie7:

Пороть скотт! (С) Бздарь, папін син, зіц-прєдсєдатєль фсбшних Пантєлєкомов і Саттрансов, плємєннIк єнарала ФСБ-дєпутата ГосДури, діючого агента ФСБ,  “Бздаря- чістого чорта”(Слав)

Взагалі-то я зайшла лише з метою відповісти дівчинці Фімі та медведці, які закликали мене повернутись на ФУП. Але побачивши це, місцеві почали домагатися і я тут залипла.

Ось уже намагаюсь відлипнути нний день. Інтернет-залежність  :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Мабуть треба вже вводити заборону на відповідь користувачам з інших форумів......
З іншого боку лише Ad Astra займається поширенням цього безглуздого флуду........  Може все таки їй нарешті обридне займатись цією невдячною справою та вона втамує свої фантомні страждання за ФУПом.....

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Мабуть треба вже вводити заборону на відповідь користувачам з інших форумів......
З іншого боку лише Ad Astra займається поширенням цього безглуздого флуду........  Може все таки їй нарешті обридне займатись цією невдячною справою та вона втамує свої фантомні страждання за ФУПом.....

Чому? це найцікавіше на цьому форумі для багатьох. Диви, як темка зашуршала.

But I get your drift. Ще вчора сказала собі - все, більш не буду дописувати.

Але я слабка жінка (С)  :smilie5: Обіцяю зробити над собою чергове зусилля і перестати через 15 хв  :rotate:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Може все таки їй нарешті обридне займатись цією невдячною справою та вона втамує свої фантомні страждання за ФУПом.....
Almost never describes the opposite of almost surely: an event that happens with probability zero happens almost never:gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Чому? це найцікавіше на цьому форумі для багатьох. Диви, як темка зашуршала.

But I get your drift. Ще вчора сказала собі - все, більш не буду дописувати.

Але я слабка жінка (С)  :smilie5: Обіцяю зробити над собою чергове зусилля і перестати через 15 хв  :rotate:

Та шкода спостерігати за цими безрезультатними потугами...... і все ж таки це флуд.......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Almost never describes the opposite of almost surely: an event that happens with probability zero happens almost never:gigi:

Якби ти цього дійсно хотів, то би ігнорував мене. Але ж ні і ти ніколи в цьому не признаєшся  :weep: Я найкраще, що сталося з вашим форумом за останні два тижні - ось як оживилися  :hot:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Та шкода спостерігати за цими безрезультатними потугами...... і все ж таки це флуд.......

Ну так це тема про флуд і особисті образи. Що, і  в ній флудити не можна?  :smilie10:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Якби ти цього дійсно хотів, то би ігнорував мене. Але ж ні і ти ніколи в цьому не признаєшся  :weep: Я найкраще, що сталося з вашим форумом за останні два тижні - ось як оживилися  :hot:


 :smiley24: :smilie5: 100%
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Якби ти цього дійсно хотів, то би ігнорував мене. Але ж ні і ти ніколи в цьому не признаєшся  :weep: Я найкраще, що сталося з вашим форумом за останні два тижні - ось як оживилися  :hot:
Я й не сперечаюсь. Забава "поприколюйся з фріка" хоч і стара як світ, але викликає шалений ажіотаж та зацікавленність.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я й не сперечаюсь. Забава "поприколюйся з фріка" хоч і стара як світ, але викликає шалений ажіотаж та зацікавленність.  :gigi:

I am happy to have provided this charitable contribution to humanity  :smilie5:

C You Next Time, if you know what I mean  :smiley25:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #409 : Серпня 17, 2021, 10:01:15 22:01 »
Хай обріже нігті (бо з таким не може друкувати, тобто виконувати свої обов"язки), вдягнеться у ділового костюма, перестане висолоплювати язик, кривлятися і хамити Джен Псакі. Тоді претензій не буде.

Виділене - брехня.

А ти - консєрвушка, яка займається пропагандою лівацтва на мінімум двох форумах. Тут тобі і без мене не подадуть  :weep:

Ти ще вказуєш кому як вдіватися в пародійному кліпі?
За собою дивись, а не іншим вказуй.

Йди приймай таблетки і на свою стандартну перерву на місяць, а то вже надоїла всім

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
C You Next Time, if you know what I mean  :smiley25:
C see
yoU
Next
Time
a polite way to call a bad female a cunt upon leaving her vicinity
-> Google translate
ввічливий спосіб назвати погану жінку піхвою при виході з її околиць (вежливый способ назвать плохую самку пиздой, покинув ее)
 :lol:

Найцікавіше що спочатку написала See, і лише потім виправила на "C", та і у "You" не ту букву апперкейснула. English в Лахті на Lower Intermediate лише пройшла?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ти ще вказуєш кому як вдіватися в пародійному кліпі?
За собою дивись, а не іншим вказуй.

Йди приймай таблетки і на свою стандартну перерву на місяць, а то вже надоїла всім

Ти диви, як розпатякалося, ізичне.

Тут - український форум.  Не "вдіватися", а "який носити одяг", "одягатися". Не "надоїла", а "набридла".

Ненавиджу кацапів, які працюють за мзду малую  :smilie9:. Але тішуся, що йому і на фупі натикали, where the sun don't shine.

Хоча, може саме цього йому і хотілося  :love:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
C see
yoU
Next
Time
a polite way to call a bad female a cunt upon leaving her vicinity
-> Google translate
ввічливий спосіб назвати погану жінку піхвою при виході з її околиць (вежливый способ назвать плохую самку пиздой, покинув ее)
 :lol:

Найцікавіше що спочатку написала See, і лише потім виправила на "C", та і у "You" не ту букву апперкейснула. English в Лахті на Lower Intermediate лише пройшла?  :gigi:

А ти слідкував ... ловив поглядом кожну літеру, що я друкувала   :rotate:.

Це був спеціальний трюк, свого роду натяк на те, щоб "красиві" зрозуміли, що фразу не обов"язково розуміти буквально  :smilie5:. Ти ось зразу просік, що тут сабака парилася  :smiley25:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Ти диви, як розпатякалося, ізичне.

Тут - український форум.  Не "вдіватися", а "який носити одяг", "одягатися". Не "надоїла", а "набридла".

Ненавиджу кацапів, які працюють за мзду малую  :smilie9:. Але тішуся, що йому і на фупі натикали, where the sun don't shine.

Хоча, може саме цього йому і хотілося  :love:.

Ненавижу кацапів, але всіх відкритих кацапських пропагандонів на ФУПі підтримую

В тебе до всіх твоїх хворіб, ще й когнітивний дисонанс зашкалює.

Колись зробили дослідження про людей які люблять виправляти граматику інших в інтернеті і зробили висновок, що це зазвичай тупі люди які хочуть здаватись розумними, але через свою обмеженість вони не можуть бачити чи осягнути цілої картини.
Ти якраз підпадаєш під цей опис, а твій Епік фейл з тим що ти думала що пародійний ролик - реальність, це підкреслює

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ненавижу кацапів, але всіх відкритих кацапських пропагандонів на ФУПі підтримую

В тебе до всіх твоїх хворіб, ще й когнітивний дисонанс зашкалює.

Колись зробили дослідження про людей які люблять виправляти граматику інших в інтернеті і зробили висновок, що це зазвичай тупі люди які хочуть здаватись розумними, але через свою обмеженість вони не можуть бачити чи осягнути цілої картини.
Ти якраз підпадаєш під цей опис, а твій Епік фейл з тим що ти думала що пародійний ролик - реальність, це підкреслює

Пластикова погрємушка затряслася. Ета музика будєт вєчной  :hot:

Здатність спілкуватися не суржиком, а літературною мовою - це ознака освіти та інтелекту. Це не обговорюється і у тебе з цим великі трабли.

Йди на фуп, сьогодні не подаю  :at.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #415 : Серпня 18, 2021, 06:45:22 18:45 »
Валькаблять!
Що ти доїбалась до форума!
Їди торгуй своїми саженцями, чи курячим лайном, чи що ви там ще продаєте.

 :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Пластикова погрємушка затряслася. Ета музика будєт вєчной  :hot:

Здатність спілкуватися не суржиком, а літературною мовою - це ознака освіти та інтелекту. Це не обговорюється і у тебе з цим великі трабли.

Йди на фуп, сьогодні не подаю  :at.

Ще раз поясню тупенькій,  виставляння себе кращою ніж інші це признак комплексу неповноцінності, який в тебе зашкалює.
А виправлення помилок в інтернеті, це признак не зовсім розвинутого мозку який не може опрацьовувати інформацію, якщо всі деталі не ідеальні. В твоєму віці це вже не лікується.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #417 : Серпня 18, 2021, 07:06:52 19:06 »
Валькаблять!
Що ти доїбалась до форума!
Їди торгуй своїми саженцями, чи курячим лайном, чи що ви там ще продаєте.

 :Ganba:

А ти пройди в неймовірну або на фейс тидищ, if you know what I mean  :smilie3:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ще раз поясню тупенькій,  виставляння себе кращою ніж інші це признак комплексу неповноцінності, який в тебе зашкалює.
А виправлення помилок в інтернеті, це признак не зовсім розвинутого мозку який не може опрацьовувати інформацію, якщо всі деталі не ідеальні. В твоєму віці це вже не лікується.

Бла-бла, униле. Навіть не читала і просто скажу - відповзай.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Бла-бла, униле. Навіть не читала і просто скажу - відповзай.
Ясно, що не читала ти з своїм обмеженим інтелектом це не осилиш.

Підсумую для тебе: тебе в дитинстві багато називали тупою і невдахою і що ти нічого не досягнеш в житі, і тепер твій комплекс неповноцінності пре звідусіль.

P S.: не забудь згадати свій PhD в наступному пості