Автор Тема: іпанутоє созданіє в мінрєгіонє радить менше пити і курити, щоб вистачало  (Прочитано 1912 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.
Про це заявила чиновниця з Мінрегіонбуду Наталія Хоцянівська в ході круглого столу у середу в Києві.
"Я за 9 місяців взяла статистичні дані по кількості витрат населення на спиртні напої, пиво і тютюнові вироби. Шановні, ми 43 мільярди гривень випили і викурили, а сплатили за комунальні послуги - 36 мільярдів. І розповідаємо про те, що у нас є підстави не платити за комунальні послуги", - заявила Хоцянівська.
За її словами, задекларовані доходи населення у 2014 році загалом склали 811 мільярдів гривень.
"Якщо це порівнювати з сумою нарахованих послуг, а це 39,5 мільярдів, то від отриманих доходів це становило лише 4,9%", - повідомила Хоцянівська.
Вона також пояснила, що існує великий розрив між офіційно задекларованими та реальними доходами населення.
Для ілюстрації вона навела дані, що при задекларованих показниках у 811 мільярдів доходів населення лише в роздрібній торгівлі українці витратили 903 мільярди.
"Є невідповідність, навіть порівнюючи тільки роздрібну торгівлю. А населення ж несе витрати і на медичне обслуговування, і на громадське харчування, і на транспорт. Тут виникає досить великий розрив між офіційними доходами і витратами",- додала Хоцянівська.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
 :gigi: Дурашка. Не там они деньги ищут, ой не там...

Offline slonyara

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 67
Правда вона така
« Reply #2 : Квітня 15, 2015, 02:12:23 14:12 »
Правда вона така, дратує гірше матюка.

Бо такі ми є. Хто багатший - потреблядь, хто бідніший - алканавт, хто нормальний - втік давно.

Всі надії на дітей.
Зкацапились, щоб вижити. Нове покоління відродить націю.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
зато против Ахметова не заведено ни одного уголовного дела, святой человек  :smilie5:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Вони праві. Каюсь, тиждень тому купив пляшку якогось американського пойла за 300 грн.  :weep: Але з іншої сторони я кинув палити. То не все так погано.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
а мені от дивно. Ніколи не палив. За останній рік, з відомих усім причин, скоротилися якось гуляння. Так, інколи дозволяю на святі випити чогось міцного, або не дуже. Але загалом це виходить в десятки разів менше ніж комуналка по квартирі. І так по всім моїм друзям.

То може не варто мене і моїх друзів рахувати разом з алкашами, які всі гроші пропивають і за комуналку не платять взагалі. Бо це якась середня температура по лікарні виходить.
... і хай Росія згине як держава

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
а мені от дивно. Ніколи не палив. За останній рік, з відомих усім причин, скоротилися якось гуляння. Так, інколи дозволяю на святі випити чогось міцного, або не дуже. Але загалом це виходить в десятки разів менше ніж комуналка по квартирі. І так по всім моїм друзям.

То може не варто мене і моїх друзів рахувати разом з алкашами, які всі гроші пропивають і за комуналку не платять взагалі. Бо це якась середня температура по лікарні виходить.
На самом деле эта ... женщина всех по себе меряет. :smilie9:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Аналитика в статье напоминает среднюю температуру по больнице.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Аналитика в статье напоминает среднюю температуру по больнице.
ну так, макроэкономика, же ж...  :gigi:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
а мені от дивно. Ніколи не палив. За останній рік, з відомих усім причин, скоротилися якось гуляння. Так, інколи дозволяю на святі випити чогось міцного, або не дуже. Але загалом це виходить в десятки разів менше ніж комуналка по квартирі. І так по всім моїм друзям.

То може не варто мене і моїх друзів рахувати разом з алкашами, які всі гроші пропивають і за комуналку не платять взагалі. Бо це якась середня температура по лікарні виходить.

Ваша правда, зараз народ гуляє в рази-рази менше. На пальцях однієї руки вистачити полічити такі власні гуляння, включи новий рік, проведений в дома.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
У Львові в кафешках дійсно народ просаджує вагони грошей, у будь-яку кризу всі забиті по вечорах. Інше питання, що це зовсім не обов"язково бухалово

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.


ЭТО РАЗНЫЕ ЛЮДИ БЛЯДЬ!  :smilie9:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
у меня мама 66 лет. 48 лет трудового стажа. одна запись в трудовой книжке - принята на посаду, дата такая-то. Записи об увольнении еще нет. Но, в мае появится, в связи  с "рехвормами"  ушасто-зубастого пидора.
Не пьет. Не курит. Пенсия 1000 гривен. Как ей сократить потребление винно-водочных и табачных изделий, чтобы платить по 4 гривны за кубометр?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.


ЭТО РАЗНЫЕ ЛЮДИ БЛЯДЬ!  :smilie9:
+100500

Offline far

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 76
 а если еще и хавку запретить покупать, то и коммуналку мона поднимать наконедз-то до экономичнообгрунтованого уровня блть

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
а мені от дивно. Ніколи не палив. За останній рік, з відомих усім причин, скоротилися якось гуляння. Так, інколи дозволяю на святі випити чогось міцного, або не дуже. Але загалом це виходить в десятки разів менше ніж комуналка по квартирі. І так по всім моїм друзям.

То може не варто мене і моїх друзів рахувати разом з алкашами, які всі гроші пропивають і за комуналку не платять взагалі. Бо це якась середня температура по лікарні виходить.

18 грн пачка сигарет, так що приблизно виходить на комуналку
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
а мені от дивно. Ніколи не палив. За останній рік, з відомих усім причин, скоротилися якось гуляння. Так, інколи дозволяю на святі випити чогось міцного, або не дуже. Але загалом це виходить в десятки разів менше ніж комуналка по квартирі. І так по всім моїм друзям.

То може не варто мене і моїх друзів рахувати разом з алкашами, які всі гроші пропивають і за комуналку не платять взагалі. Бо це якась середня температура по лікарні виходить.

підтримаю.

жирують ті, хто і раніше з жиру бісився.
а пенсіонери по селах давно самосад курять. самогон теж не кожен зараз собі може дозволити вигнати - цукор не дешевий (про горілку з магазину взагалі мовчу)....

тож, мабуть, кожен по собі міряє

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
у меня мама 66 лет. 48 лет трудового стажа. одна запись в трудовой книжке - принята на посаду, дата такая-то. Записи об увольнении еще нет. Но, в мае появится, в связи  с "рехвормами"  ушасто-зубастого пидора.
Не пьет. Не курит. Пенсия 1000 гривен. Как ей сократить потребление винно-водочных и табачных изделий, чтобы платить по 4 гривны за кубометр?

 а тим часом вчора отримав бланк на субсидію
достаньо заповнити і віддати куди треба
але у мене немає підстав
то я буду платити повну комуналку
але буду меньше пити :smilie5:
то був заклик для мене а не для вашої мами
зрозуміло?

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
у меня мама 66 лет. 48 лет трудового стажа. одна запись в трудовой книжке - принята на посаду, дата такая-то. Записи об увольнении еще нет. Но, в мае появится, в связи  с "рехвормами"  ушасто-зубастого пидора.
Не пьет. Не курит. Пенсия 1000 гривен. Как ей сократить потребление винно-водочных и табачных изделий, чтобы платить по 4 гривны за кубометр?

 а тим часом вчора отримав бланк на субсидію
достаньо заповнити і віддати куди треба
але у мене немає підстав
то я буду платити повну комуналку
але буду меньше пити :smilie5:
то був заклик для мене а не для вашої мами
зрозуміло?

Ну может чел на маму в том году кайен оформил и, соответственно, она не сможет на субсидию претендовать...
Я так понимаю ситуацию...

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.


ЭТО РАЗНЫЕ ЛЮДИ БЛЯДЬ!  :smilie9:

А що, кто бухает и смалит, те за коммуналку не платят  :smiley25: ???

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
у меня мама 66 лет. 48 лет трудового стажа. одна запись в трудовой книжке - принята на посаду, дата такая-то. Записи об увольнении еще нет. Но, в мае появится, в связи  с "рехвормами"  ушасто-зубастого пидора.
Не пьет. Не курит. Пенсия 1000 гривен. Как ей сократить потребление винно-водочных и табачных изделий, чтобы платить по 4 гривны за кубометр?

 а тим часом вчора отримав бланк на субсидію
достаньо заповнити і віддати куди треба
але у мене немає підстав
то я буду платити повну комуналку
але буду меньше пити :smilie5:
то був заклик для мене а не для вашої мами
зрозуміло?

Ну может чел на маму в том году кайен оформил и, соответственно, она не сможет на субсидию претендовать...
Я так понимаю ситуацию...

С субсидиями вообще попадалово - там надо декларировать доходы за 2014 год, а что в 2015 они меньше на 40% - никого не ипет... :(   

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
С субсидиями вообще попадалово - там надо декларировать доходы за 2014 год, а что в 2015 они меньше на 40% - никого не ипет... :(   

А как так получилось?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.


ЭТО РАЗНЫЕ ЛЮДИ БЛЯДЬ!  :smilie9:

А що, кто бухает и смалит, те за коммуналку не платят  :smiley25: ???

Ну не вдаваясь в статистику, предположительно половина не бухает и курит. А из тех кто пьет столько сколько говорит дама либо алкашня которая нихера не платит бо несчего и пьет какуюто бодягу либо богатые буратины которые пьют виски 50летней выдержки и курят кубинские сигары

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
на комуналку

Українці витрачають на спиртне та цигарки значно більше, ніж на оплату комунальних послуг.


ЭТО РАЗНЫЕ ЛЮДИ БЛЯДЬ!  :smilie9:

А що, кто бухает и смалит, те за коммуналку не платят  :smiley25: ???

Ну не вдаваясь в статистику, предположительно половина не бухает и курит. А из тех кто пьет столько сколько говорит дама либо алкашня которая нихера не платит бо несчего и пьет какуюто бодягу либо богатые буратины которые пьют виски 50летней выдержки и курят кубинские сигары

Ну с этим согласен :)