Сторінок:
Actions
  • #1201 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • 71,077 +1,924    +2,78%

    Сьогодні мусить бути 75
    Інакше ми подумаємо, що москалі нас не люблять і не поважають. Навіть фінансисти та ліберали
  • #1202 від Kikker 24 Aug 2015
  • Графік Долар/рубль за рік:


  • #1203 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • обитатели русского мира вынуждены работать буквально на износ )))  http://botsman-katsman.com/trololo/240-rabota-na-iznos-ili-vyzhivanie-v-russkom-mire.html

    у нас так само поки що. Підозрюю, що українців просто не було в рейтингу. Більше того, у нас поки навіть більшою мірою так само. Бо універсалізація призводить до зменшення спеціалізації ( вибачаюсь за тавтологію, але це - важливо ), продуктивності праці, доданої вартості. І  тут москалям до нас ще падати й падати
    П.С. Але вони через свою упоротість впадуть, тут немає сумнівів. Є лише побажання українцям одночасно самим підніматись на гору, не чекаючи, коли мимо вниз пролетить москаль
  • #1204 від convex 24 Aug 2015
  • обитатели русского мира вынуждены работать буквально на износ )))  http://botsman-katsman.com/trololo/240-rabota-na-iznos-ili-vyzhivanie-v-russkom-mire.html

    у нас так само поки що. Підозрюю, що українців просто не було в рейтингу. Більше того, у нас поки навіть більшою мірою так само. Бо універсалізація призводить до зменшення спеціалізації ( вибачаюсь за тавтологію, але це - важливо ), продуктивності праці, доданої вартості. І  тут москалям до нас ще падати й падати
    П.С. Але вони через свою упоротість впадуть, тут немає сумнівів. Є лише побажання українцям одночасно самим підніматись на гору, не чекаючи, коли мимо вниз пролетить москаль

    Ти, мабуть, не читав посилання, а тільки заголовок :) Бо там йшлося про те, що москалі охочіше зароблятимуть дупою, ніж руками і головою. На щастя, українці тут не конкуренти.
  • #1205 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • обитатели русского мира вынуждены работать буквально на износ )))  http://botsman-katsman.com/trololo/240-rabota-na-iznos-ili-vyzhivanie-v-russkom-mire.html

    у нас так само поки що. Підозрюю, що українців просто не було в рейтингу. Більше того, у нас поки навіть більшою мірою так само. Бо універсалізація призводить до зменшення спеціалізації ( вибачаюсь за тавтологію, але це - важливо ), продуктивності праці, доданої вартості. І  тут москалям до нас ще падати й падати
    П.С. Але вони через свою упоротість впадуть, тут немає сумнівів. Є лише побажання українцям одночасно самим підніматись на гору, не чекаючи, коли мимо вниз пролетить москаль

    Ти, мабуть, не читав посилання, а тільки заголовок :) Бо там йшлося про те, що москалі охочіше зароблятимуть дупою, ніж руками і головою. На щастя, українці тут не конкуренти.

    Ти правий. Я думав, в статті обговорюються нещодавнє дослідження, згідно якому більше всіх у Європі працюють росіяни та греки. Та й найменш ефективно
    А там дійсно про дупи. Перепрошую 
  • #1206 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Тим не менше, євро майже 82. І це ще навіть грудень місяць не прийшов- а вже новорічний подарунок кацапам, на День Незалежності України
    81,581 +2,931   
  • #1207 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • 81,650 +3,000    +3,81%
  • #1208 від Kpok 24 Aug 2015


  •  :laugh:
  • #1209 від Серг 24 Aug 2015
  • А барель тем временем уже меньше 43!
    42.94
  • #1210 від Sergius 24 Aug 2015
  • А барель тем временем уже меньше 43!
    42.94

    Хренова. В том плане что у банков по всему миру куча кредитов под обеспечение нефти и активов нефтяных компаний. Запахло жареным.
  • #1211 від convex 24 Aug 2015
  • Кацапидла більшість часу втримують USD/RUB в межах до 70.790. Ніяк не настане повна паніка. Не дожену, це стійкість кацапоекономіки, КаМАЗи з ЗВР чи віра москалів у Раїссю?
  • #1212 від Tech 24 Aug 2015
  • Кацапидла більшість часу втримують USD/RUB в межах до 70.790. Ніяк не настане повна паніка. Не дожену, це стійкість кацапоекономіки, КаМАЗи з ЗВР чи віра москалів у Раїссю?
    Это вера ЕС в Путина, очень уж им выгодна дружба с ним. Они уже и так и сяк, не знают как Вову успокоить, акций Газпромовских Вова им насовал на шару, теперь они у него на крючке. А дали бы ему пендаля все б сразу и осыпалось.
  • #1213 від savitar 24 Aug 2015
  • Кацапидла більшість часу втримують USD/RUB в межах до 70.790. Ніяк не настане повна паніка. Не дожену, це стійкість кацапоекономіки, КаМАЗи з ЗВР чи віра москалів у Раїссю?
    Это вера ЕС в Путина, очень уж им выгодна дружба с ним. Они уже и так и сяк, не знают как Вову успокоить, акций Газпромовских Вова им насовал на шару, теперь они у него на крючке. А дали бы ему пендаля все б сразу и осыпалось.
    Не совсем так. Особенно седня. Те кто имел проекты с Россией, типа вложений басфа в северный поток - от тех акций сегодня и здыхиваются инвесторы. Очень невыгодна стала дружба с россией.
  • #1214 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • А барель тем временем уже меньше 43!
    42.94

    це амери почали торгувати
    Вітають Україну з Днем незалежності!
  • #1215 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Кацапидла більшість часу втримують USD/RUB в межах до 70.790. Ніяк не настане повна паніка. Не дожену, це стійкість кацапоекономіки, КаМАЗи з ЗВР чи віра москалів у Раїссю?

    Вони гадають, що їх на понт беруть і завтра все наладиться. А ще є певний часовий лаг між уцінкою Юралз і падінням Брент- здається, у два дні. Тобто, якщо Брент різко впав сьогодні, то через бюрократичні проволочки Юралз знецінеться післязавтра. І вже тоді , якщо така ж ціна Брент залишиться, бакс буде коштувати 75 і більше
  • #1216 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Кацапидла більшість часу втримують USD/RUB в межах до 70.790. Ніяк не настане повна паніка. Не дожену, це стійкість кацапоекономіки, КаМАЗи з ЗВР чи віра москалів у Раїссю?
    Это вера ЕС в Путина, очень уж им выгодна дружба с ним. Они уже и так и сяк, не знают как Вову успокоить, акций Газпромовских Вова им насовал на шару, теперь они у него на крючке. А дали бы ему пендаля все б сразу и осыпалось.

    Ви, ольгинці, всі трішки довбануті- не знаєте, яку вже пургу нести, аби вселити хоч трохи надії на щасливий кінець
    Не буде у вас щасливого кінця. Секвестр бюджету черговий вам загрожує в грудні- січні. На Ваше місце прийдуть ще дешевші та тупіші вахлаки, хоча куди вже тупіше
  • #1217 від Feral Cat 24 Aug 2015
  • Tech  не ольгінець. Він просто не вірить в усі ці мантри про многоходовочкі тривалістю в десятки чи сотні років.
    Так само і я не вірю у висмоктані з пальця теорії змов та великих шахівниць.

    Все значно простіше і вульгарніше..
  • #1218 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Tech  не ольгінець. Він просто не вірить в усі ці мантри про многоходовочкі тривалістю в десятки чи сотні років.
    Так само і я не вірю у висмоктані з пальця теорії змов та великих шахівниць.

    Все значно простіше і вульгарніше..

    а у що Ви вірити? В те, що варто Вам захотіти- й Ви одразу встанете з 400 кг в присіданні? А потренуватись хоча б років 2-3 не хочете
    Дитячий садок. Для інтелектуально дефективних дітей з пострадянськими травмами. Типа "Океанія завжди воювала з Євразією"
    Отже, "Росія завжди була, є й буде!" , "Росія - велика Держава!", "Росія- член ядерного клюбу!"- може, все ж таки, оце більше схоже на мантри, ватники?

    Все значно простіше й вульгарніше. Не лише Тек - ватан, але й Ви також. Бо ніякої принципової різниці між ватою та Вами, Теком, Ромою й аматоркою - НЕМАЄ

    П.С. Я- наполовину ( по матері ) росіянин, якщо що. Народився там і маю безліч друзів і родичів там. Отже, в сортах вати розбираюсь, як ніхто
  • #1219 від convex 24 Aug 2015
  • пацани з форуму ru.investing.com щось підозрюють:
    Цитувати
    Dmitriy Dmitriy 1 час назад
    Заметили тенденцию ....... нефть : -2,00 курс: 70,879 ...... нефть: -2,30 курс: 70,879........ нефть: -2,50 курс: 70, 879 ......))))))
  • #1220 від Kikker 24 Aug 2015
  • Міжнародний суд в Гаазі постановив, що Росія мусить виплатити Нідерландам компенсацію за завдану щкоду



    Росія мусить виплатити Нідерландам компенсацію за завдану шкоду у зв'язку з інцидентом із нідерландським судном  Arctic Sunrise в 2013 році. Росія порушила міжнародне право, коли захопила судно і арештувала тридцять людей, що були на борту. Це визначив Постійний Арбітражний Суд в Гаазі своїм рішенням в понеділок. 

    У вересні 2013 року Arctic Sunrise був затриманий Росією і від буксируваний до Мурманська. Акція росіян послідувала після протестів Грінпісу біля бурової платформи Газпрому в Баренцевому морі. Екіпаж Arctic Sunrise був затриманий за те, що росіяни назвали «піратством». Нідерланди подали скаргу до міжнародного морського трибуналу, який визначив, що корабель має бути повернутий, а екіпаж – відпущений. Росія відмовилася виконувати присуд, але згодом, при наближенні до ігор в Сочі, оголосила екіпажу амністію. Arctic Sunrise тишком віддали в літку 2014 року.

    http://www.nu.nl/buitenland/4112230/rusland-moet-nederland-compensatie-betalen-incident-arctic-sunrise.html
  • #1221 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • пацани з форуму ru.investing.com щось підозрюють:
    Цитувати
    Dmitriy Dmitriy 1 час назад
    Заметили тенденцию ....... нефть : -2,00 курс: 70,879 ...... нефть: -2,30 курс: 70,879........ нефть: -2,50 курс: 70, 879 ......))))))

    я гадаю, тут дві причини.
    1.  Часова затримка між ринковими змінами спотових цін на Брент і адміністративно встановленими цінами на Юралз, які прив'язані до цін на Брент- але позавчора

    2. Москалі підозрюють, що японці, британці та амери сьогодні навмисно ЗАНАДТО обвалили ціну нафти, щоб привітати Україну з Днем Незалежності, отже, завтра може бути зворотній процес- Брент і ВТІ подорожчають

    2. а. Бояться валити рубль, бо їх запідозрять, що вони - таємні прихильники України, які теж хочуть її привітати зі Святом
  • #1222 від Feral Cat 24 Aug 2015
  • Tech  не ольгінець. Він просто не вірить в усі ці мантри про многоходовочкі тривалістю в десятки чи сотні років.
    Так само і я не вірю у висмоктані з пальця теорії змов та великих шахівниць.

    Все значно простіше і вульгарніше..

    а у що Ви вірити? В те, що варто Вам захотіти- й Ви одразу встанете з 400 кг в присіданні? А потренуватись хоча б років 2-3 не хочете
    Дитячий садок. Для інтелектуально дефективних дітей з пострадянськими травмами. Типа "Океанія завжди воювала з Євразією"
    Отже, "Росія завжди була, є й буде!" , "Росія - велика Держава!", "Росія- член ядерного клюбу!"- може, все ж таки, оце більше схоже на мантри, ватники?

    Все значно простіше й вульгарніше. Не лише Тек - ватан, але й Ви також. Бо ніякої принципової різниці між ватою та Вами, Теком, Ромою й аматоркою - НЕМАЄ

    П.С. Я- наполовину ( по матері ) росіянин, якщо що. Народився там і маю безліч друзів і родичів там. Отже, в сортах вати розбираюсь, як ніхто

    Шановний Пане,

    Ваше походження мені до сраки.
    Я достатньо довго прожив в Україні і в США, щоб не вірити в усілякі дурниці, написані ріжними “аналітиками“ і “вчоними“ впродовж останніх десь так п“ятидесяти років. Хуйлостан (чи як ви його любовно називаєте - Росія) мене принципово не цікавить. Так само він не цікавить і решту світу, окрім тих, хто все ще ніяк не може позбутися комплексу меншого брата як і віри, в те, що Кремль у світі щось вирішує.

    Щодо українського сусплільства - його проблема в тому, що воно все ще в більшості не у змозі збагнути, що найлегший спосіб перемогти Москву - це вбити її у своїй свідомості. Просто вбити з усім, що із нею пов“язано.

    І тоді постане цілковито нова Україна...
  • #1223 від Feral Cat 24 Aug 2015
  • пацани з форуму ru.investing.com щось підозрюють:
    Цитувати
    Dmitriy Dmitriy 1 час назад
    Заметили тенденцию ....... нефть : -2,00 курс: 70,879 ...... нефть: -2,30 курс: 70,879........ нефть: -2,50 курс: 70, 879 ......))))))

    я гадаю, тут дві причини.
    1.  Часова затримка між ринковими змінами спотових цін на Брент і адміністративно встановленими цінами на Юралз, які прив'язані до цін на Брент- але позавчора

    2. Москалі підозрюють, що японці, британці та амери сьогодні навмисно ЗАНАДТО обвалили ціну нафти, щоб привітати Україну з Днем Незалежності, отже, завтра може бути зворотній процес- Брент і ВТІ подорожчають

    2. а. Бояться валити рубль, бо їх запідозрять, що вони - таємні прихильники України, які теж хочуть її привітати зі Святом

    Ага, і DOW JONES наїбнули на 1089 пунктів за раз щоб зробити українцям карашо.... :lol:
  • #1224 від convex 24 Aug 2015
  • Щоби ру-бля не валився (тобто валився повільніше від нафти), треба, щоб хтось продавав його за нижчою ціною.

    Моя версія:

    1) 30% - кацапи, які не можуть повірити, що встающая с колєн навернеться (підсвідомість, сформована пропагандою);

    2) 70% - інтервенції кацапо-ЦБ, який не може допустити, щоб САМЕ СЬОГОДНІ, В ДЕНЬ ХАХЛЯТСКОЙ НЄЗАЛЄЖНОСТІ, рупь ляг.

    Завтра - вже інша пісенька.
  • #1225 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Tech  не ольгінець. Він просто не вірить в усі ці мантри про многоходовочкі тривалістю в десятки чи сотні років.
    Так само і я не вірю у висмоктані з пальця теорії змов та великих шахівниць.

    Все значно простіше і вульгарніше..

    а у що Ви вірити? В те, що варто Вам захотіти- й Ви одразу встанете з 400 кг в присіданні? А потренуватись хоча б років 2-3 не хочете
    Дитячий садок. Для інтелектуально дефективних дітей з пострадянськими травмами. Типа "Океанія завжди воювала з Євразією"
    Отже, "Росія завжди була, є й буде!" , "Росія - велика Держава!", "Росія- член ядерного клюбу!"- може, все ж таки, оце більше схоже на мантри, ватники?

    Все значно простіше й вульгарніше. Не лише Тек - ватан, але й Ви також. Бо ніякої принципової різниці між ватою та Вами, Теком, Ромою й аматоркою - НЕМАЄ

    П.С. Я- наполовину ( по матері ) росіянин, якщо що. Народився там і маю безліч друзів і родичів там. Отже, в сортах вати розбираюсь, як ніхто

    Шановний Пане,

    Ваше походження мені до сраки.
    Я достатньо довго прожив в Україні і в США, щоб не вірити в усілякі дурниці, написані ріжними “аналітиками“ і “вчоними“ впродовж останніх десь так п“ятидесяти років. Хуйлостан (чи як ви його любовно називаєте - Росія) мене принципово не цікавить. Так само він не цікавить і решту світу, окрім тих, хто все ще ніяк не може позбутися комплексу меншого брата як і віри, в те, що Кремль у світі щось вирішує.

    Щодо українського сусплільства - його проблема в тому, що воно все ще в більшості не у змозі збагнути, що найлегший спосіб перемогти Москву - це вбити її у своїй свідомості. Просто вбити з усім, що із нею пов“язано.

    І тоді постане цілковито нова Україна...

    Тобто головне- повірити, що Ви зможете отак одразу, не тренуючись, взяти на груди тонну... Як коли Брюс Лі, за легендою, це собі навіяв
    Ні, шановний, головна проблема України- це безліч інфантильних придурків, що ставлять із себе волюнтаристів.
    Ні, ну я б ще зрозумів якихось свободівців, хоч самі вони заграють з місцевим електоратом Галичини, які ні разу не ніцшеанці .. Або "Правий Сектор"- хоч їх постійно тягне кудись або в кримінальні історії, або в СБУ.
    Я не розумію юльків. ЦІЛКОВИТО. Бо це взагалі є чистої води божевіллям- тупо повторяти установки партійної камарильї, у якої явно їде дах
  • #1226 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • Щоби ру-бля не валився (тобто валився повільніше від нафти), треба, щоб хтось продавав його за нижчою ціною.

    Моя версія:

    1) 30% - кацапи, які не можуть повірити, що встающая с колєн навернеться (підсвідомість, сформована пропагандою);

    2) 70% - інтервенції кацапо-ЦБ, який не може допустити, щоб САМЕ СЬОГОДНІ, В ДЕНЬ ХАХЛЯТСКОЙ НЄЗАЛЄЖНОСТІ, рупь ляг.

    Завтра - вже інша пісенька.

    ну десь так. Якщо коротко
  • #1227 від convex 24 Aug 2015
  •  70,215 +1,063    +1,54%  - це зараз (після 71,578).

    Щоб таке сталось само собою - "не думау" (с)

    Наш день незалежності Кацапстану дорого коштуватиме  :super:
  • #1228 від convex 24 Aug 2015
  • Цитувати
    Ничего себе ......... как идем )))) и не смейте думать, что ЦБ включился или еще какие-то небесные силы .....!!! Все идет строго по волнам и по цене нефти !!!!!

    Ги  :gigi:
  • #1229 від Sebastian Brant 24 Aug 2015
  • 70,215 +1,063    +1,54%  - це зараз (після 71,578).

    Щоб таке сталось само собою - "не думау" (с)

    Наш день незалежності Кацапстану дорого коштуватиме  :super:

    Гадаю, завтра ми станемо свідками двох загадкових у своїх інверсіях процесів- коли нафта трохи подорожчає, а рубль сильне впаде
  • #1230 від convex 24 Aug 2015




  • Кацапи ох..їли! Я розумію, що хароший понт дароже дєнєг, але...

     :moskali:
Сторінок:
Actions