Автор Тема: Хто порадив Богомолець перейти у Шустера на узкій язик??  (Прочитано 3517 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Я  розчарований...яке жалюгідне хахляцтво і бажання сподобатися.. вона  втратила сьогодні  багато голосів і нічого не здобула

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Вона мого голосу вже не отримає. Хоча я її розглядав як реальну кандидатку для 1 туру.
If you are going through hell, keep going.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Я  розчарований...яке жалюгідне хахляцтво і бажання сподобатися.. вона  втратила сьогодні  багато голосів і нічого не здобула

Вона ще нічого не втратила, на мій погляд, вона ставить завдання більше працювати зі Сходом і Півднем, зшивати країну, і правильно робить...

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Я  розчарований...яке жалюгідне хахляцтво і бажання сподобатися.. вона  втратила сьогодні  багато голосів і нічого не здобула
+1

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
а для вас секрет что она русскоязычная?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Існування Шустер-шоу - це правдивий індикатор неготовності нашого суспільства і політиків виходити на інший рівень. На цивілізований рівень...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Я  розчарований...яке жалюгідне хахляцтво і бажання сподобатися.. вона  втратила сьогодні  багато голосів і нічого не здобула

Вона ще нічого не втратила, на мій погляд, вона ставить завдання більше працювати зі Сходом і Півднем, зшивати країну, і правильно робить...
Йя-йя... Сходу і Півдню, можна подумати, не пофіх якою мовою розмовляє Богомолець і хто вона така взагалі...

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Існування Шустер-шоу - це правдивий індикатор неготовності нашого суспільства і політиків виходити на інший рівень. На цивілізований рівень...  :smilie2:
40 років, друже Кет. З яких пройдено лише 20.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
а для вас секрет что она русскоязычная?


вона україномовна... акцент жахливий, відчувається  що  вона ігнорувала язик з 1991 року

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Безвідносно до мови, якою вона виступає, її спроби самоагітації у прямому ефірі, ще й у Шустера, виглядають справляють якесь сумне враження. Видно, що людина влізла не у свої болото і намагається грати в чужу гру на чужому полі і за чужими правилами. Цілком очевидно, що зубри великої політики, які живуть у цьому бруді, у цій грі її переможуть на раз-два. Це стратегічна помилка. При цьому вона лише втратить свою репутацію, створену її роботою на Майдані.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560


Йя-йя... Сходу і Півдню, можна подумати, не пофіх якою мовою розмовляє Богомолець і хто вона така взагалі...

Вона буде спілкуватися з виборцями різного уподобання, і вона єдина, яка може хоча би трохи, але змінити їхню думку щодо подій на  Майдані. І саме таким людям краще доносите свої думки звичною для них мовою. імхо.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Існування Шустер-шоу - це правдивий індикатор неготовності нашого суспільства і політиків виходити на інший рівень. На цивілізований рівень...  :smilie2:


+100500

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
На якому каналі йде програма?
АУМ

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Нє смотрю, но асуждаю
Підкажіть на якому каналі, будь ласка

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
На якому каналі йде програма?

УТ-1
ігнор Квант

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
а для вас секрет что она русскоязычная?


вона україномовна... акцент жахливий, відчувається  що  вона ігнорувала язик з 1991 року

Она абсолютно русскоязычная. Её мать, Е.О.Богомолец вообще никогда не признавала украинского языка. Отец, В.А.Березовский, тоже не признаёт. Не в этом дело.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837


Йя-йя... Сходу і Півдню, можна подумати, не пофіх якою мовою розмовляє Богомолець і хто вона така взагалі...

Вона буде спілкуватися з виборцями різного уподобання, і вона єдина, яка може хоча би трохи, але змінити їхню думку щодо подій на  Майдані. І саме таким людям краще доносите свої думки звичною для них мовою. імхо.
З тим я не сперечаюсь. Проблема в тому, що Схід і Південь СЛУХАТИ не хочуть жодного речення, в якому фігурує "Майдан". Хіба що з приставкою "фашисти".

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
Я  розчарований...яке жалюгідне хахляцтво і бажання сподобатися.. вона  втратила сьогодні  багато голосів і нічого не здобула
і вимова була погана...
так чутно акцент...
:(

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Вона буде спілкуватися з виборцями різного уподобання, і вона єдина, яка може хоча би трохи, але змінити їхню думку щодо подій на  Майдані. І саме таким людям краще доносите свої думки звичною для них мовою. імхо.

Не изменят они мнения. Не будут они никого слушать, признают только дела. А дела - это кнут или пряник. Причем кнут эффективнее. Порядок там, стабильность.

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
а для вас секрет что она русскоязычная?


вона україномовна... акцент жахливий, відчувається  що  вона ігнорувала язик з 1991 року

Она абсолютно русскоязычная. Её мать, Е.О.Богомолец вообще никогда не признавала украинского языка. Отец, В.А.Березовский, тоже не признаёт. Не в этом дело.

тоді в неї чудовіщний руський язьік. просто жахливий! беее... :smilie10:

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
а для вас секрет что она русскоязычная?


вона україномовна... акцент жахливий, відчувається  що  вона ігнорувала язик з 1991 року

нет, она русскоязычная. А когда говорит по-украински долго думает и подбирает неудачные слова-кальки

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
нет, она русскоязычная. А когда говорит по-украински долго думает и подбирает неудачные слова-кальки


звідки такі данні? 

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560

Не изменят они мнения. Не будут они никого слушать, признают только дела. А дела - это кнут или пряник. Причем кнут эффективнее. Порядок там, стабильность.

Думаю, что ВЫ неправы, есть, безусловно, абсолютно дубоголовые, на которых никакая информация не может подействовать, но есть и те, которые будут и слушать, и слышать - врача, который там был вс е это время и оказывал медпомощь обеим сторонам.
Это очень важное обстоятельство, чтобы ее таки выслушали.

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
нет, она русскоязычная. А когда говорит по-украински долго думает и подбирает неудачные слова-кальки


звідки такі данні?

от людей знающих ее семью. Кстати, украинскими патритами богомольцев тоже назвать очень трудно. Это такого булгаковского типажа киевляне.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча


Спілкувалась з нею декілька раз, родина справді російськомовна і в побуті українську не використовує. Якийсь з її чоловіків був українцем з діаспори - чи не він її трохи українізував. Але не в мові справа, там є більше темних плям, які не варто виносити на люди...

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что ВЫ неправы, есть, безусловно, абсолютно дубоголовые, на которых никакая информация не может подействовать, но есть и те, которые будут и слушать, и слышать - врача, который там был вс е это время и оказывал медпомощь обеим сторонам.
Это очень важное обстоятельство, чтобы ее таки выслушали.
Никогда они не слушали и слушать не будут. Это ошибочное мнение еще родом с наивного майдана 2004. Пора уже повзрослеть, иначе все потеряем опять. Нужно действовать и действовать эффективно без всяких сантиментов. Я не говорю про только про репрессии. Кроме них должны быть уступки. Это может сделать только власть, а не Богомолец. Для них это фашистка, ее слушать не будут. Но власть они на подсознательном уровне уважают, если это действительно Власть.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Техничка. Она на голоса и не рассчитывает.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184


Спілкувалась з нею декілька раз, родина справді російськомовна і в побуті українську не використовує. Якийсь з її чоловіків був українцем з діаспори - чи не він її трохи українізував. Але не в мові справа, там є більше темних плям, які не варто виносити на люди...

а що не так із темними плямами, бо тоді взагалі сумно, нема за кого голосувати
мову ще їй можу пробачити, ну то що подружка тої курви космонавта теж, а ще чим "порадуєте"?

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
а для вас секрет что она русскоязычная?


вона україномовна... акцент жахливий, відчувається  що  вона ігнорувала язик з 1991 року

Она абсолютно русскоязычная. Её мать, Е.О.Богомолец вообще никогда не признавала украинского языка. Отец, В.А.Березовский, тоже не признаёт. Не в этом дело.

тоді в неї чудовіщний руський язьік. просто жахливий! беее... :smilie10:

Это нечто новенькое... Я с ней со школьных лет знаком. В школе у неё всегда был прекрасный русский язык. После школы тоже.  :rotate: :rotate: :rotate: Вы меня заинтриговали. Нужно будет посмотреть Шустера в записи.