Автор Тема: Очко Вольтера заграло-засмерділо... рюсськім духом  (Прочитано 677 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Дуже показово,як перефарбовуються підари від "барига" до "пєця памажі!!!"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023645.0

Цитувати
Я вовсе не думаю, что все так просто и наивно, что де Пеця хочет сорвать выборы военным положением.
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Що, маланець очкує ?  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Дуже показово,як перефарбовуються підари від "барига" до "пєця памажі!!!"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023645.0

Цитувати
Я вовсе не думаю, что все так просто и наивно, что де Пеця хочет сорвать выборы военным положением.
В мене теж склалось враження, що казльонина банда зараз намагається трохи дистанціюватсь від своїх кремлівських господарів. Симптоматично, що кілька днів тому Амід написав, що хоче потрапити на Томос, а його не пускають  :lol: (Правильно зроблять, якшо не пустять, нафіга там кацапоагенти?!)
Підозрюю, що репутація кремлівської підстилки почала зараз Казльоні сильно шкодити. Чи то американські гранти закриваються, чи то з токсичною упячкою ніхто в Україні не хоче не мати ніяких справ  :laugh:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Боїться, що бурятські 'апалчєнци' прийдуть в Запор ?  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Боїться, що бурятські 'апалчєнци' прийдуть в Запор ?  :weep:
Волька боїться, що його самого в Улан-Уде відправлять  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Цитато синочка главлікаря Запорізької психлікарні :weep:

Цитувати
Re: ЧУ! Рюсске духом завоняло!
Wolter
cьогодні в 10:28
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
bassarabia, cьогодні в 10:26
Пан Вольтер зупиніться!
Ще трохи таких думок і можна перетвориться в порохобота!
================================
Я Порошенка не люблю. Але я реаліст і ніколи не був зрадо...бом.
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Боїться, що бурятські 'апалчєнци' прийдуть в Запор ?  :weep:

Неужели соображать начал , что Йулька и приход к сену бурятских "АсвАбАдителей" это совершенно связанные между собой вещи?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Цитато синочка главлікаря Запорізької психлікарні :weep:

Цитувати
Re: ЧУ! Рюсске духом завоняло!
Wolter
cьогодні в 10:28
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
bassarabia, cьогодні в 10:26
Пан Вольтер зупиніться!
Ще трохи таких думок і можна перетвориться в порохобота!
================================
Я Порошенка не люблю. Але я реаліст і ніколи не був зрадо...бом.

А сфинктер у настоящего, эталонного флюгера, барыги, алкаша и зрадо*ба Вольтера...очень чувствительный....Как только в трюм попадает первая капелька воды...эта крыса самой первой начинает метаться в поисках выхода.

Так что... :laugh:  :smiley24:  :Prapor2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Боїться, що бурятські 'апалчєнци' прийдуть в Запор ?  :weep:

Неужели соображать начал , что Йулька и приход к сену бурятских "АсвАбАдителей" это совершенно связанные между собой вещи?

Именно соображать:smiley24:


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
то така уєба*ська тактика хуйлоботів

типу вчергове "примкнути" до Петра, але тільки для того, щоб потім з істериками і криками його обісрати і проклясти

тобто гра на слабку аудиторію- от ми ніби також себе пересилили і хочемо голосувати за Петра- але ж ні*уя, це вище наших сил, краще яйце собі чикнем

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
то така уєба*ська тактика хуйлоботів

типу вчергове "примкнути" до Петра, але тільки для того, щоб потім з істериками і криками його обісрати і проклясти

тобто гра на слабку аудиторію- от ми ніби також себе пересилили і хочемо голосувати за Петра- але ж ні*уя, це вище наших сил, краще яйце собі чикнем

Це точно. Маланець щосили намагається зобразити якогось 'колєблющєгося', типу вони б і щось хотіли, але Пєця 'нє подходіт'  :love: 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
то така уєба*ська тактика хуйлоботів

типу вчергове "примкнути" до Петра, але тільки для того, щоб потім з істериками і криками його обісрати і проклясти

тобто гра на слабку аудиторію- от ми ніби також себе пересилили і хочемо голосувати за Петра- але ж ні*уя, це вище наших сил, краще яйце собі чикнем

Це точно. Маланець щосили намагається зобразити якогось 'колєблющєгося', типу вони б і щось хотіли, але Пєця 'нє подходіт'  :love:

так, кацапи намагаються нейтралізувати тих, хто вагається, також і завдяки таким, блять, фільозофам


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
то така уєба*ська тактика хуйлоботів

типу вчергове "примкнути" до Петра, але тільки для того, щоб потім з істериками і криками його обісрати і проклясти

тобто гра на слабку аудиторію- от ми ніби також себе пересилили і хочемо голосувати за Петра- але ж ні*уя, це вище наших сил, краще яйце собі чикнем

от такий він ує*ан, цей фільозоф:

Голосуйте за Гриця,бо він единий,хто може реально стати Презом
Він по рейтингам як отой Зеленський. Ще трохи і він вийде в другий тур. Хоча за Юлю більше,у Гриценка є потужній електоральній резерв,де у другому турі там і  значна частина прихильників Садового проголосує, порошенківців,щоб Юля не перемогла, значна частина тих,хто за Кошулінського і ще багато кого. За Юлю навряд хто додасться.

 Тобто це реальний шанс.

 А будете голосувати за Порошенка у першому турі, то стане 100% Юля.   Ось вам і реальний розклад. Спробуйте заперечити. Все залежить від вас.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17237
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Вольт завжди був пристосуванець і брехун.
Лише два тижні тому він топив за бабцю, а сьогодні несподівано почав агітувати за Гриця.
Я вже мовчу про те, що великий патріот Вольтер торгує з москалями.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Согодні Волька хвалився своєю пенсією і який він крутий. Став пеніонером.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
то така уєба*ська тактика хуйлоботів

типу вчергове "примкнути" до Петра, але тільки для того, щоб потім з істериками і криками його обісрати і проклясти

тобто гра на слабку аудиторію- от ми ніби також себе пересилили і хочемо голосувати за Петра- але ж ні*уя, це вище наших сил, краще яйце собі чикнем

от такий він ує*ан, цей фільозоф:

Голосуйте за Гриця,бо він единий,хто може реально стати Презом
Він по рейтингам як отой Зеленський. Ще трохи і він вийде в другий тур. Хоча за Юлю більше,у Гриценка є потужній електоральній резерв,де у другому турі там і  значна частина прихильників Садового проголосує, порошенківців,щоб Юля не перемогла, значна частина тих,хто за Кошулінського і ще багато кого. За Юлю навряд хто додасться.

 Тобто це реальний шанс.

 А будете голосувати за Порошенка у першому турі, то стане 100% Юля.   Ось вам і реальний розклад. Спробуйте заперечити. Все залежить від вас.

З Волькою полемізувати - дурне діло, але ось цю тезу, що Грицацуй нас спасьот від Макаки, я чую не вперше, і напевно пора на неї відповісти.
Як на мене, "хрєн рєдькі нє слащє" (с). Жодної переваги Гриценко над Тимошенко не бачу. Обоє щось завивають про карррупцію, обидва ці політики обіцяють знизити ціну на газ власного видобутку, обоє підтримували прорив українського кордону грузинським гастрольором. Ні Вана, ні задньопрохідний палковнік не збираються захищати Україну від російської агресії. Можливо Юля дещо більш злодійкувата, ніж Гриценки, але Грицацуї більш московськопатріархатні, ніж Юлька. Тобто Юля працює на Кремль тому що її купили, теоретично можна припустити, що вона продасть і Путіна, якщо їй скажімо Вашингтон заплатить більше. А ось Гриценко і Мостова вірні Москві на ідеологічному рівні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17237
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Согодні Волька хвалився своєю пенсією і який він крутий. Став пеніонером.

Схоже теж десь бреше. Бо щоб пенсія була 5000, треба не поганий оклад і хоча б 40 років стажу.
Він пише що майже не працював, а потім відкрив свою фірму.
Тобто стажу у нього нема.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Согодні Волька хвалився своєю пенсією і який він крутий. Став пеніонером.

Схоже теж десь бреше. Бо щоб пенсія була 5000, треба не поганий оклад і хоча б 40 років стажу.
Він пише що майже не працював, а потім відкрив свою фірму.
Тобто стажу у нього нема.
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький