Автор Тема: Мы кого угодно в гроб загоним своим миролюбием  (Прочитано 1044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Даже фейковое перемирие не соблюдалось террористами и их хуйлоснабженцами  ни одного часа.

Или надо в понедельник денонсировать эту всю фигню, или опять повторится история с нашими военными, которых попросят месяца два посидеть под снарядами без права и возможности ответить.

Кому там собирались сегодня показывать выставку на Михайловской и покажут ли?


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Вы всё пропустили с выставкой - еще вчера Турчинов открыл.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Вы всё пропустили с выставкой - еще вчера Турчинов открыл.

Та открыл то да, а вроде анонсировали каких то глав государств и мид-ов туда привести сегодня?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Вы всё пропустили с выставкой - еще вчера Турчинов открыл.

Та открыл то да, а вроде анонсировали каких то глав государств и мид-ов туда привести сегодня?
ну, седни, например, Коморовски прилетает. может и приведут.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Більше непокоїть можливвість відведення важкої техники, в час коли ворог однозначно буде наступати.
Всі ці блядські ігри в миротворення, для розріджених толерастією та социалізмом європейських мізків, наносять дуже велику шкоду.

Offline Shipelik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
Більше непокоїть можливвість відведення важкої техники, в час коли ворог однозначно буде наступати.
Всі ці блядські ігри в миротворення, для розріджених толерастією та социалізмом європейських мізків, наносять дуже велику шкоду.
Думаю потому, что мы пока не готовы дать писты регулярным ВС параши.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Більше непокоїть можливвість відведення важкої техники, в час коли ворог однозначно буде наступати.
Всі ці блядські ігри в миротворення, для розріджених толерастією та социалізмом європейських мізків, наносять дуже велику шкоду.
Думаю потому, что мы пока не готовы дать писты регулярным ВС параши.

Ну і в чому тоді логіка відводу арти?  Щоб стати ще більш неспроможними перед хуйлятами?  Це просто залишити нашу піхоту в мясорубці..

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Вы всё пропустили с выставкой - еще вчера Турчинов открыл.

Та открыл то да, а вроде анонсировали каких то глав государств и мид-ов туда привести сегодня?

ты ходил?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792

Offline Shipelik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
Більше непокоїть можливвість відведення важкої техники, в час коли ворог однозначно буде наступати.
Всі ці блядські ігри в миротворення, для розріджених толерастією та социалізмом європейських мізків, наносять дуже велику шкоду.
Думаю потому, что мы пока не готовы дать писты регулярным ВС параши.

Ну і в чому тоді логіка відводу арти?  Щоб стати ще більш неспроможними перед хуйлятами?  Це просто залишити нашу піхоту в мясорубці..
Не думаю, что наши полные идиоты, хотя по Суар Могиле, Илловайску, Дубальцево есть вопросы.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
 Українська правда retweeted
 Svyatoslav Tsegolko ‏@STsegolko  6 хв.6 хвилин тому
Ознаки російської агресії проти України

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Щось  не дуже розумію хвилювання ТС, у мене склалось враження, що цю виставку саме для іноземних гостей і робили, а не для тих дітлахів, які там вчора з задоволенням лазили.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Мене непокоїть те, що ОБСЄ внаглу вимагає сказати де знаходиться наша арта, шляхи її відведення і кінечний пункт призначення. Враховуючи що там половина москалів - може їх нах послати?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Щось  не дуже розумію хвилювання ТС, у мене склалось враження, що цю виставку саме для іноземних гостей і робили, а не для тих дітлахів, які там вчора з задоволенням лазили.

Меня волнует, что экскурсия не будет иметь должных последствий.

А если ОБСЕ таки дадут, что они просят, то это уже будет вообще. Давайте еще хуйла в генштаб пригласим.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Хтось пояснить що взагалі відбувається?  :smilie10: :Sho_za::

1. Под Мариуполем боевики второй раз за день танками атакуют позиции украинских силовиков
http://www.unian.net/war/1047035-pod-mariupolem-boeviki-vtoroy-raz-za-den-tankami-atakuyut-voennyih-lyisenko.html

2. В воскресенье планируется начать отвод тяжелого вооружения. Об этом заявил пресс-секретарь АТО Андрей Лысенко на брифинге в воскресенье.
 http://www.unian.net/politics/1047027-segodnya-planiruetsya-nachalo-otvoda-tyajelogo-voorujeniya-lyisenko.html

Шозахуйня, іншими словами?


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46588
  • Never give in!
Відведення важкоі техніки теж повинно бути фейкове - щоб москалі думали, що іі відвели. Тоді вони полізуть, а іх і накриють. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Мене непокоїть те, що ОБСЄ внаглу вимагає сказати де знаходиться наша арта, шляхи її відведення і кінечний пункт призначення. Враховуючи що там половина москалів - може їх нах послати?

Давно пора ввічливо посилати.
А також в повний голос піднімати питанян співпраці співробітникив ОБСЄ з террористами, та їх звязків зі спецслужбами Росії.

Хоча може і дійсно, тупо гнати сцяними тряпками, та і все.
Не факт що вони тоді зможуть нашкодити ще більше, ніж шкодять зараз.
« Останнє редагування: Лютого 22, 2015, 03:14:53 15:14 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Відведення важкоі техніки теж повинно бути фейкове - щоб москалі думали, що іі відвели. Тоді вони полізуть, а іх і накриють. :smilie7:

І це треба, але тут дуже важливий режим сектертності.
З чим нажаль є певні проблеми.