Сторінок:
Actions
  • #2131 від Бувалий 11 Aug 2020
  • Группа, скрины из которой явыше, платная, эти фотки реклама, уже потрачено 1700 долл., там указано
    Вы юмор от заказа СН... можете отличить?..
    Где Вы там видите заказ на рекламу от СН?..
    Вы в курсе, что такой партии, как СН... в Природе нет...
    Все это - Шоу и относится к слайдам и пр. зелени... нужно, как к Цирку...
     :)
  • #2132 від Адам Жоржович 11 Aug 2020
  • Овоч ж вже був "хазяїн", нє? :alen
  • #2133 від ruthene 12 Aug 2020
  • Обслуговування держдачі Зеленського в Конча-Заспі обходиться в 3,5 млн, - Ар'єв. ДОКУМЕНТ

    На обслуговування державної дачі президента в Конча-Заспі з держбюджету витрачається 3,5 млн гривень на рік.
    Про це повідомив депутат від "ЄС" Володимир Ар'єв:

    "Когось це шокує, хтось скаже - я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці.

    Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-декларацією, має 5 квартир в Києві, розкішну віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії і кілька готельних номерів в Грузії, тепер живе ЗА ВАШ рахунок! Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовим мільйонерам Зеленським.

    Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 мільйони гривень. Причому, з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто, одразу, коли пообіцяв передати деждачі дітям.

    Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. А ви, шановні українці, після цього і далі слухайте, як нинішній президент розповідає вам, що нормально прожити можна і за мінімалку."


  • #2134 від polelis 13 Aug 2020


  • ж.ьідок смалить
  • #2135 від Geo 13 Aug 2020
  • В усіх негараздах зараз в Україні винні дві людини: Петро Порошенко і Ковід Пандемія.
  • #2136 від Адам Жоржович 13 Aug 2020
  • В усіх негараздах зараз в Україні винні дві людини: Петро Порошенко і Ковід Пандемія.

    .... але якби не Порошенко - ковід б подолали на раз-два.  :weep:
  • #2137 від Надин 13 Aug 2020
  • .... але якби не Порошенко - ковід б подолали на раз-два.  :weep:
    шЫрше надо смотреть - если б не Порошенко то и Ковид не появился бы, это кровавый барыга завел тот Ковид в Украине и никто другой
  • #2138 від coolzak 14 Aug 2020


  • ж.ьідок смалить
    то не фотошоп?
  • #2139 від Адам Жоржович 14 Aug 2020
  • то не фотошоп?

    Тілько капелюх і цигарка.
  • #2140 від ruthene 14 Aug 2020

  • .
  • #2141 від Бувалий 14 Aug 2020
  • Тернопiльска обл. рада бiльшiстю голосiв проголосувала за заборону не територii областi грального бiзнесу...
    https://vesti.ua/strana/ternopolskij-oblsovet-zapretil-igornyj-biznes-na-territorii-oblasti
    Захiдна Украiна показала Презу -  :fuck:
  • #2142 від RG 14 Aug 2020
  •  :smilie7:

  • #2143 від polelis 14 Aug 2020
  • Тілько капелюх і цигарка.

    ЗЕй персонаж настільки огидне створіння що і Фотошоп не потрібний.
    Видно в когось небайдужого свербіли руки.
  • #2144 від Надин 14 Aug 2020
  •  :fp :fp


    Victoria Maximenko
    · 2 год ·
     
    🐸 Тут наше шмаркате встречалось с выпускниками школ.
    Ну вы же понимаете, что я не могла пройти мимо и таки да - таки законспектировала первые 5 минут его выдающейся речи, тьфу.
    Ну и скрины вам сделала, как оно рожи корчило.
    Видео на странице ОПы.
    Можете сверять - слово в слово.

    ❝По перше я хотів вас привітати мені сподобалась ця ініціатива міністр запропонував зустрітися з найкращими не знаю навіть сказати спочатку думав сказати з найкращими дітьми зараз бачу перед собою дорослих вже людей найкращі випускники почитав скільки ви балів набрали пишаюсь дуже пишаюсь шо що у нас в Україні є такі дорослі не діти буду виправлятися усі но важливий ще момент еее... який я прочитав ііі... дуже радію цьому що Україна, я про це завжди кажу при всій повазі до нашої столиці ааа... кажу що Україна це не Київ я знаю що з Франківщини, Рівненщини, зі Львова, з Дніпра, Краматорськ це дуже круто що ви з усієї Українці такий стереотип що тільки в столицях він такий є у світі не тільки у пф...хрюк тільки в столицях найрозумніший я завжди був проти цього може через те що я сам з провінції з мого рідного міста Кривий Ріг і зараз мені здається ми бачимо результат. Я не знаю як ще умовити вас ну ми повинні це на державному рівні це робити щоб умовити вас нікуди не їхати з України.
    Жоден молодці точно найкращі це прекрасно, а далі вже ми повинні робити все щоб були умови щоб ви могли тут залишитись і знайти гарну роботу і не тільки ще раз кажу в Києві хоча можна в Києві❞ — разом із Viktoria Maximenko.

  • #2145 від irpin 14 Aug 2020
  • логопеда пізно. потрібен перекладач. як пізньому брєжнєву.
  • #2146 від Yuras Yuras 14 Aug 2020
  •  :smiley24:
  • #2147 від Адам Жоржович 15 Aug 2020
  • логопеда пізно. потрібен перекладач. як пізньому брєжнєву.

    Сняйпер потрібен.  :idea:  Маладой баєц.  :smilie7:
  • #2148 від Geo 15 Aug 2020
  • :fp :fp


    Victoria Maximenko
    · 2 год ·
     
    🐸 Тут наше шмаркате встречалось с выпускниками школ.
    Ну вы же понимаете, что я не могла пройти мимо и таки да - таки законспектировала первые 5 минут его выдающейся речи, тьфу.
    Ну и скрины вам сделала, как оно рожи корчило.
    Видео на странице ОПы.
    Можете сверять - слово в слово.

    ❝По перше я хотів вас привітати мені сподобалась ця ініціатива міністр запропонував зустрітися з найкращими не знаю навіть сказати спочатку думав сказати з найкращими дітьми зараз бачу перед собою дорослих вже людей найкращі випускники почитав скільки ви балів набрали пишаюсь дуже пишаюсь шо що у нас в Україні є такі дорослі не діти буду виправлятися усі но важливий ще момент еее... який я прочитав ііі... дуже радію цьому що Україна, я про це завжди кажу при всій повазі до нашої столиці ааа... кажу що Україна це не Київ я знаю що з Франківщини, Рівненщини, зі Львова, з Дніпра, Краматорськ це дуже круто що ви з усієї Українці такий стереотип що тільки в столицях він такий є у світі не тільки у пф...хрюк тільки в столицях найрозумніший я завжди був проти цього може через те що я сам з провінції з мого рідного міста Кривий Ріг і зараз мені здається ми бачимо результат. Я не знаю як ще умовити вас ну ми повинні це на державному рівні це робити щоб умовити вас нікуди не їхати з України.
    Жоден молодці точно найкращі це прекрасно, а далі вже ми повинні робити все щоб були умови щоб ви могли тут залишитись і знайти гарну роботу і не тільки ще раз кажу в Києві хоча можна в Києві❞ — разом із Viktoria Maximenko.

  • #2149 від Yuras Yuras 15 Aug 2020
  • #2150 від Надин 17 Aug 2020
  • пистетс....



    Obozrevatel.ua, [17.08.20 14:21]
    [ Photo ]
    ⚡️ Зеленський присвоїв звання Героя України Кузьмі Скрябіну: назвав його "воїном слова"

    Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв знаменитому музиканту Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну) звання Героя України. Він підписав указ (https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/zelenskij-prisvoiv-zvannya-geroya-ukraini-kuzmi-skryabinu-nazvav-jogo-voinom-slova.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription) в день народження Кузьми, 17 серпня. Артистові в 2020 році могло б виповниться 52 роки

  • #2151 від irpin 17 Aug 2020
  • шо цікаво, жодної пісні кузьми не пам'ятаю. старий. не розумію, може.
  • #2152 від RG 17 Aug 2020
  • Пригадую, що той Кузьма в 2004 топив за ригів, разом з Могілєвскою. Потім, правда, ніби перестав.

    Взагалі, як на хлопа з ЗУ, то він був ватнуватий  :smilie7:

     
  • #2153 від аматорка 17 Aug 2020
  • пистетс....



    Obozrevatel.ua, [17.08.20 14:21]
    [ Photo ]
    ⚡ Зеленський присвоїв звання Героя України Кузьмі Скрябіну: назвав його "воїном слова"

    Він хочь текст свого указу читав? «За визначні заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору». До чого тут «воїн»?
  • #2154 від Geo 17 Aug 2020
  • Пригадую, що той Кузьма в 2004 топив за ригів, разом з Могілєвскою. Потім, правда, ніби перестав.

    Взагалі, як на хлопа з ЗУ, то він був ватнуватий  :smilie7:

     

    Було таке.
  • #2155 від Бувалий 18 Aug 2020
  • ...
  • #2156 від Geo 18 Aug 2020
  • #2157 від RG 18 Aug 2020
  •  :smilie7:

  • #2158 від RG 18 Aug 2020
  •  :smilie1:

  • #2159 від Бувалий 18 Aug 2020
  • #2160 від Адам Жоржович 19 Aug 2020
  • Цитувати
    Отпущенный и потерпевший

    Если метеорит прилетит
    К нам из далёкого космоса
    Что сделает наш дебил
    Тут же поедет в отпуск

    У соседей в стране кипит
    Все с политикой остро
    Что сделает наш дебил
    Тут же поедет в отпуск

    Если в стране война
    Если с баблом непросто
    Что сделает наш дебил
    Тут же поедет в отпуск

    Но если Марс нападет
    На этот ебаный остров
    Что сделает наш дебил
    Поедет из отпуска в отпуск



    https://gorky-look.livejournal.com/346751.html
Сторінок:
Actions