Автор Тема: Це - пипець якийсь. читайте Україна, розділ форуму  (Прочитано 63263 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Аскольд
бери кнопку Модерства
 :smilie8:

Так тут Дерйк ніби модером.
Непоганий як на мене вибір.
Хоча звичайно краще коли модер мужик, але однозначно нехай бьуде толкова баба ніж такий модер як ТАГ.

речь тут намедни шла о нескольких модераторах - один не может сидеть постоянно здесь

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240

Offline mxm

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10701
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Аналогічна історія сталася і у нас - на Форумі Української правди. І ми так само великим гіртом прийшли на цей форум лише на кілька днів раніше за вас.
Ну ми не зовсім пішли. Просто стало неможливо говорити на найбільш актуальну тему.
А так ФЕР живе і процвітає, і мені здається, що більшість з нас його регулярно будуть відвідувати.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Ну ми не зовсім пішли. Просто стало неможливо говорити на найбільш актуальну тему.
А так ФЕР живе і процвітає, і мені здається, що більшість з нас його регулярно будуть відвідувати.

А ми зовсім піщли. Тому ФУП навряд чи вже буде процвітати. Але то таке - життя покаже.
Проблема модерації на цьому форумі нині тільки вирішується. Тому щось терпимо, а щось налаштовуємо і вдосконалюємо з колес. Витримки нам всім :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Да просто берите и пишите, без они, мы, и прочих слложностей,
Главное ни у кого ни каких резрешений не спрашивайте, а кто будет говротиь что он "Дед Советской Армии, и без пяти минут дембель", смело посылайте по известному адресу,

Аскольд, ти ніби маєш контакт з Чупсом? Він збирався тебе модером зробити. Зробив уже?

А так ось для чого мене сюда деякі товаріші настойчиво заманювали!!!
Я думав що з добрими намірами, а вони мене значить вирішили брудною роботою нагрузити.
Не зробив бо невідомо чи є він на форумі, певно зайнятий чисмось, сьогодні субота, можна лише здогадуватись чим в вечорі на вихідні люди зайняті. :)
То і я можу відкосити :)

Offline mxm

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10701
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Сделайте им русский интерфейс
===========
А вот это лишнее, я считаю. А то потом точно форумный "Крым" начнется.

Ну да, конечно. Язык знаешь, понимаешь, но пользоваться им нельзя. Непатриотично. Машины тоже украинские покупаешь и продукты тоже есть только незалежные?

Зачем покупать зависимые продукты и машины? Че за берд?
Не обращай внимания.
Это их "однозначный" как я понял.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
А може звернутись до адміна що би він зробив вам свій підфорум і ви оберете собі свого модера для того підфорума?
Якщо знайдуться бажаючі — в основному ми всі люди зайняті...
Але обговорюємо.
Повірте всі ці з вигляду милі люди навколо вас це справжні крокодили. :)
Ну так підемо звідси. І лишаться самі "крокодили".

Не беріть все так близько до сердця, форуму лише декілька днів.
Все це хвороби росту.
І ще памятайте що насправді ми всі так само біженці. :)
А ще я думаю що за декілька днів вже не буде ніяких ви і ми, буде просто форум.
На ДД так само колись злились ФУП і Обоз, досить класний форум получився. Правда протім прийшли юльки, приватизували форум, і все загадили. Але це вже зовсім інша історія.
Але форум такі вижив

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ну ми не зовсім пішли. Просто стало неможливо говорити на найбільш актуальну тему.
А так ФЕР живе і процвітає, і мені здається, що більшість з нас його регулярно будуть відвідувати.

А ми зовсім піщли. Тому ФУП навряд чи вже буде процвітати. Але то таке - життя покаже.
Проблема модерації на цьому форумі нині тільки вирішується. Тому щось терпимо, а щось налаштовуємо і вдосконалюємо з колес. Витримки нам всім :)

Та буде ФУП працювати чи ні, хіба нам не пофіг?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Аскольд
бери кнопку Модерства
 :smilie8:

Так тут Дерйк ніби модером.
Непоганий як на мене вибір.
Хоча звичайно краще коли модер мужик, але однозначно нехай бьуде толкова баба ніж такий модер як ТАГ.

речь тут намедни шла о нескольких модераторах - один не может сидеть постоянно здесь

Вже в курсі що до чого. :)
Що до того що модераторів має бути декілька, це правільно.
Одній людині буде неможливо з усім впоратись.
Та і одна голова добре а дві краще.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline mykola

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 449
То такий стиль обміну інформаціею. Стисло, по темі, бажано з пруфлінком. Прочитали, щось сказали (або і ні), взяли до уваги - тут нова порція. Як кому - мені подобається. Може і ви звикнете  :smilie3:

Можна і про кирлумирлу - аби у межах треду  :smilie7:

Offline mxm

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10701
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум
Звикли до того, що за слова потрібно відповідати.
А бігати по різним гілкам — замахаєшься притягувати до відповіді.
Нам навіть дві гілки на одну тему — занадто.
може їм про Карла Маркса написати ? :)
Якщо щось нове, та в тему... Зможеш?  :smilie1:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:

 :lol:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:


 :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:

 :lol:


-Куме , а ви знаєте .як москалі пиво називають ?
- Як?
-ПІво!
-От повбивав би...

Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:

 :lol:


-Куме , а ви знаєте .як москалі пиво називають ?
- Як?
-ПІво!
-От повбивав би...

Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850

по 1-2 речення :gigi:

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча



-Куме , а ви знаєте .як москалі пиво називають ?
- Як?
-ПІво!
-От повбивав би...

Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850
Закрытый тред или ветка *Украинская политика* имеет более 3,5 млн, просмотров. В день набегало по 200 страниц.

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
А ФЕРовцы не могут писать на общем СУПе?

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
А ФЕРовцы не могут писать на общем СУПе?

Не можуть? Реально цікава відповідь

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча
А ФЕРовцы не могут писать на общем СУПе?
Могут. Дайте время разобраться.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Могут. Дайте время разобраться.

ви не з hatanm ?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Liolik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 521
  • Стать: Жіноча
  • Україна, славне місто Львів
Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850
Теж мені, знайшов що за приклад брати.
Це ж підфорум "болтология", тобто майже чат.
путін - хуйло! лалала-лала-лалалаааа...

Offline marplik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • Стать: Жіноча
Та так нічо - нормальні люди  - лишень дивно що вони все в телеграфному режимі і в одній гілці
кожне повідомлення один рядок максимум

може їм про Карла Маркса написати ? :)

Прикинув як для них виглядає снадартний фупівський стиль, коли спочатку йде вісім єкранів цитат, а в кінці смайлик в якості відповіді.  :lol:

 :lol:


-Куме , а ви знаєте .як москалі пиво називають ?
- Як?
-ПІво!
-От повбивав би...

Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850
Про Попавшие в БК (расшифровывается Попавшие в Большой Каньон).
Этот тред - совсем не типичный для ФЭР, в своём роде, даже уникальный. Это тусовка для очень узкого круга людей, часто встречающихся в реале. Таки да, туда очень нелегко пробраться новичкам - да и просто незачем. На ФЭР достаточно других подфорумов, где можно общаться на любые темы. Только вот с Украиной и Крымом вышло так...

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча
Могут. Дайте время разобраться.

ви не з hatanm ?
Не, мы с ФЕРа. :shuffle: :gigi:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Зайшов до них на ФЕР . офігів . Гілочка , і якій кілька баб пише ні про що на 106 сторінок , має понад мільйон переглядів  .http://club443.ru/arc/index.php?s=0&showtopic=187460&st=4850
Теж мені, знайшов що за приклад брати.
Це ж підфорум "болтология", тобто майже чат.

От і на ФУПі ніхто не міг дати відповіді чим ФУП від чату вірізняється.
Принаймі по швидкості появи нових постів точно ні чим не відрізнявася.
Правда це було років чотире-п'ять тому.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Хех.. прикольно було бачити реакцію наших на "ввічливих гостей".. весь спектр, од погано стриманої ворожості (про дебіла, котрий запаскудив ту гілку, мови нема взагалі - тільки банхаммером по черепу і вєчний пакой), до збентеженої метушливої гостинності..
Нє, все класно, тільки якось по-дитячому трохи, бо ніхто не згадав головного принципу - якщо хочеш, щоб людям було затишно в новій компанії і вони швидше адаптувались - не треба загострювати увагу на них, якось підкреслювати статус, хоча б і з найкращих міркувань.
Залишмо в спокої гостей, і через який тиждень і не пізнаємо, хто тут де. Обживайтесь спокійно, люди добрі.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Непонятно, почему они пришли именно сюда. Если так уж угнетали на старом месте, собрались бы и сделали свой форум, бесплатные создаются на раз-два, и общались бы себе сколько влезет. Потом бы денег подсобирали и сделали что-нибудь посерьезнее, если уж так дорожат своим кругом общения. Подозрительно все это. Судя по общим настроениям в РоSSии не верю я в светлые порывы русской души. Пригревайте змею на груди, пригревайте. Сколько за пост им платят, интересно.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Непонятно, почему они пришли именно сюда. Если так уж угнетали на старом месте, собрались бы и сделали свой форум, бесплатные создаются на раз-два, и общались бы себе сколько влезет. Потом бы денег подсобирали и сделали что-нибудь посерьезнее, если уж так дорожат своим кругом общения. Подозрительно все это. Судя по общим настроениям в РоSSии не верю я в светлые порывы русской души. Пригревайте змею на груди, пригревайте. Сколько за пост им платят, интересно.

а вы с какой целью интересуетесь ?  :gigi: