Сторінок:
Actions
  • #301 від RG 01 Oct 2017
  • З тим Дончаніном взагалі все дуже мутно. Хлоп, який нібито не є анонімним, херачить собі спокійно з Лугандону вже понад 3 роки і типу йому все пофіг, нічого не боїться.

    Ти особисто віриш в таке ?
  • #302 від Nik02121971 01 Oct 2017
  • З тим Дончаніном взагалі все дуже мутно. Хлоп, який нібито не є анонімним, херачить собі спокійно з Лугандону вже понад 3 роки і типу йому все пофіг, нічого не боїться.

    Ти особисто віриш в таке ?

    в принципі вирахувати не складно, було б бажання

    але кому він нах потрібен
    якщо чесно, я ще не визначився

    хоча історія з сином наводить на певні думки про фейковість
    користувача
    або, що замість справжнього давно пишуть інші
  • #303 від bоrderlander 01 Oct 2017
  • і я до Вас
    хоча сам не зрозумів за що


    за те, що написав, що на окупованих територіях залишились одні дебіли

    Ти, виходить, святого хвупівського Дончянєна образив   :smilie5:
    Дончанін наче в контрах зі Свєтачкою Биковою, так що ІМХО не в ньому справа.
    Там швидше матюклива кацапка виняткової гімнистості Найтлі доноси строчить, вони зі Свєтою сестри по розуму.
  • #304 від Geo 01 Oct 2017
  • З тим Дончаніном взагалі все дуже мутно. Хлоп, який нібито не є анонімним, херачить собі спокійно з Лугандону вже понад 3 роки і типу йому все пофіг, нічого не боїться.

    Ти особисто віриш в таке ?

    +
  • #305 від RG 05 Oct 2017
  • Заглянув до удмуртоузбеків після довшої перерви. Скажу просто - піздєц крєпчаєт   :weep:

    Якісь дурнуваті натягнуті теми, в яких пару штатних пиздоболів намагаються зобразити бурління думок та битву світоглядів   :Ganba:   
  • #306 від svit 24 Oct 2017
  • #307 від bоrderlander 24 Oct 2017
  • https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=983175.0

    Чупа-чупс   4.1 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=983175.msg20398691#msg20398691   24.10.2017   23.12.2017 21:32

     :weep:
    Чупа правий в тому, що Григоришинська Правда стала повністю ворожим ресурсом.
    Нажаль дуже сумніваюсь, що СБУ її закриє. Цьому кроку завадять ІМХО кілька причин. Це і слабкість української влади, і наявність ворожої агентурм в рядах СБУ, це і покровителі квартирооптимістів на Заході, яким легше здати Україну Ху%лу, ніж визнати, що по власній дурості фінансували гебнявих агентів з американських грошей.
  • #308 від Feral Cat 24 Oct 2017
  • Та забийте ви болт на той ФУП. Він рівно ніхєра не вартий у порівнянні з тим, що роблять в Україні гебешні московські попи, продажні попсові звйозди, одноглазнікі із законтаченими (які тіпа прикрили, але в яких ...бані хахли так і сидять), я вже не кажу про чєрванєнак і мурєвих зі наташамі влащєнко.
    А ше Альона Бандарєнка не вилазить із москви.

    А ви - ФУП та ФУП...  :weep:
  • #309 від RG 25 Oct 2017
  • Та забийте ви болт на той ФУП. Він рівно ніхєра не вартий у порівнянні з тим, що роблять в Україні гебешні московські попи, продажні попсові звйозди, одноглазнікі із законтаченими (які тіпа прикрили, але в яких ...бані хахли так і сидять), я вже не кажу про чєрванєнак і мурєвих зі наташамі влащєнко.
    А ше Альона Бандарєнка не вилазить із москви.

    А ви - ФУП та ФУП...  :weep:

    Що, Іудушка, боїшся, що місце твого заробітку прикриють і тулиш тут про бондарєнок  :weep:
  • #310 від RG 28 Oct 2017
  • Заглянув до убогих вперше за кілька тижнів :weep:

    Профілапоть бабло шкаляє і робить свої провокативні підкацапні вкиди, любитель коали несе звичну похмільну зрадойобську маячню, ну і купа v-подібної шпани щось малозрозуміле белькоче, як мавпи у вольєрі.

    Піздєц форуму :fp2 
  • #311 від Бувалий 28 Oct 2017
  • Заглянув до убогих вперше за кілька тижнів :weep:
    Профілапоть бабло шкаляє і робить свої провокативні підкацапні вкиди, любитель коали несе звичну похмільну зрадойобську маячню, ну і купа v-подібної шпани щось малозрозуміле белькоче, як мавпи у вольєрі.
    Піздєц форуму :fp2
    :smiley24:
    Думав, Сайту...
     :smilie1:
  • #312 від RG 28 Oct 2017
  • Заглянув до убогих вперше за кілька тижнів :weep:
    Профілапоть бабло шкаляє і робить свої провокативні підкацапні вкиди, любитель коали несе звичну похмільну зрадойобську маячню, ну і купа v-подібної шпани щось малозрозуміле белькоче, як мавпи у вольєрі.
    Піздєц форуму :fp2
    :smiley24:
    Думав, Сайту...
     :smilie1:

    Та сайту вже давно піздєц :smilie5:
  • #313 від Бувалий 28 Oct 2017
  • Та сайту вже давно піздєц :smilie5:
    Та невже?..
    Начебто працюе.
    Хоча дiзайн та вертска -  :smiley23:
    Про Форум  -  не кажу
    Руки вiдiрвати треба тому, хто такий стиль ФУПа налаштував.
    Зiр падае на 5 хв. - не шрифт, а пiсок.
    На кого все це лайно разраховано?..
     :smilie7:
  • #314 від RG 28 Oct 2017
  • Та сайту вже давно піздєц :smilie5:
    Та невже?..
    Начебто працюе.
    Хоча дiзайн та вертска -  :smiley23:
    Про Форум  -  не кажу
    Руки вiдiрвати треба тому, хто такий стиль ФУПа налаштував.
    Зiр падае на 5 хв. - не шрифт, а пiсок.
    На кого все це лайно разраховано?..
     :smilie7:

    Я маю на увазі піздєц як нормальному ресурсу.

    А що воно там якось працює - так в нас навіть і Жулька колись теж типу працювала  :smilie5: 
  • #315 від Feral Cat 30 Oct 2017
  • Там у них ніби внук НКВДешника Слав головний наглядач.
    Це ж такий дикий зашквар, що далі нікуди - гебешного вибл..дка в головні вертухаї призначили. :lol: :lol:
  • #316 від RG 30 Oct 2017
  • Звідки інфа про внука нквдшника ?

    Чув якісь натяки від фупівських тягнипуксів, але їм довіри тим більше немає  :smilie7:
  • #317 від Feral Cat 31 Oct 2017
  • Слав не галичанин. Він з родини прибульців. Хто прибував туди після війни, всі добре знають - місіонери добра і українських традицій.  :smilie7:
    Його пovедінка і політичні симпатії чи коменти свідчать лише про те, що він саме з тих.

    А щодо ФУПу і УП - це ресурс, який після смерті його засновника перейшов під повний контроль ворога.
    Я на ФУПі був від початку його створення. Мене там банили назавжди разів із чотири. Останній раз це було десь після того як Лєщєнко написав про сина Бога. Я тоді написав щось таке їдке про ту його писанину. Тут же був бан.
    Слав тоді писав усе па-рускі, і я його кілька разів назвав гебешним чмом, якиm він і є.
    Багато всього тоді писалося, але мені тоді було ясно зрозуміло, що найпопулярніший інтернет ресурс перейшов у руки, ворога який ним користувався дуже професійно і розумно. Альона працює дуже творче треба сказати. В конторі такі кадри цінять. Тому вона має більше свободи в своїй грі, але мета її роботи стає очевидною, якщо придивитися більш уважно до матеріалів, які виходять в критичних для країни ситуцаіях.

    А щодо ФУПу - то лише присутність там Югенда і купи йому подібних говорять все.
    Вони там гарно розігрують типу бінарне протистояння ділячи все і всіх на прихильників і противників президента. Подібний поділ - типова тактика в інформайійній війні яку веде проти України хуйло.

    На жаль, постійні і настирливі намагання нав'язувати подібне бінарне протистояння на СУПі частково теж вдалися, що й призвело до його послаблення і того що багато людей звідси пішли, бо не належать до жодної із уявних (або ж створюваних штучно) категорій. Зрештою, ці інтернетні баталії не мають якогось реального впливу на політичне чи загалом суспільне життя в країні. Але треба також пам“ятати, що присутність у цих суперечках і дискусіях вимагають нервів, терпіння, послідовності та настирливості.

    Чупс зробив добру річ. Поки що цей форум тримається як український (у порівнянні з іншими), і хоч учасників у ньому значно поменшало, тим не менше СУП зберіг свій характер.
    Хотілося б щоб ми навчилися уникати особистих нападок, або ж не реагувати на них і не вступати в суперечки, які хтось із учасників настирливо прагне нав“язати, щоб знищити дискусію як таку.
  • #318 від Nik02121971 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ще одне ге сепарське
    дон-бас
    попросило уточнити критерії
    я дав
    4 критерії
    почитайте маразм в даунбасят

    Дон-бас
    cьогодні в 14:55
    IP/Host: 185.29.253.---
    Nik02121971, cьогодні в 14:43
    Розгорнути попередні цитати...
    елементарно

    1. проживання на окупованій території
    2. використання російської мови
    3. ми нє віноватиє, оні самі прішлі, а что мі моглі сдєлать? от Харков спасалі, Одесу вообще фанати спаслі, а у Шахтьра фанато нєт, нас нє спасалі
    4. коли наводиш уродам приклад м. Сватове - починаються гнилі відмазки тіпа банюкі мєсниє нє пустілі заєзжих, а нас бєднінькіх наші біндіти вмєстє с Ахмєто вєлікім бросілі


    від даунбаса
    тебе проф. Преображенский мозжечок осла пересадил?
    1. полный бред. вся миссия обсе - сепары?
    2. эйнштейн вживав дойчмову, мову наци. значит он и есть наци.
    3. фанаты шахтера и харькова совместно исполнили хит - птн-хло. но в твоей реальности их нет. В твоей реальности спецназ штурмовал именно Донецк, а не Харьков.
    4. таких "Сватово" по обе стороны "линии разграничения" десятки и сотни. Но не в Сватово проводили линию.
  • #319 від Nik02121971 31 Oct 2017
  • суки сепарські

    забули бій на Римарській у Харкові
    і
    дуже Сватове болить ,сотні і тисячі
    уроди і мудаки

    називайте ще міста, куди приїзджали озброєні терористи і звідки їх викинули нах
    місцеві чоловіки з мисливськими берданками

    а в Одесі взагалі ніхто не стріляв у проукраїнську ходу стоячи за спиною мусорів
    не було такого для сепаратюг

    уроди
  • #320 від svit 31 Oct 2017
  • ФУП - то веселий цирк  :smiley24:  :smilie5:
  • #321 від Feral Cat 31 Oct 2017
  • Не зовсім.
    То вороже кубло. А УП має понад 1 мільйон followers on Twitter.
  • #322 від RG 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

  • #323 від Nik02121971 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній
  • #324 від RG 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep: 
  • #325 від Nik02121971 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep:

    ніколи не приховував, що є членом партії
    і періодично створював гілки і чесно писав
    що ось це, офіційна позиція партії
    а в чому проблема?

    коли викладаю свою особисту точку зору, то
    теж чесно пишу, що це моя особиста точка зору
  • #326 від RG 31 Oct 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep:

    ніколи не приховував, що є членом партії
    і періодично створював гілки і чесно писав
    що ось це, офіційна позиція партії
    а в чому проблема?

    коли викладаю свою особисту точку зору, то
    теж чесно пишу, що це моя особиста точка зору

    Та проблема не в твоїй партійності. Проблема в нерозбірливості у використанні інформаційних майданчиків.

    Можеш ще на сторінці газети Красная Звєзда попробувати доносити партійну позицію. А чого, теж ресурс  :smilie7:   
  • #327 від Nik02121971 01 Nov 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep:

    ніколи не приховував, що є членом партії
    і періодично створював гілки і чесно писав
    що ось це, офіційна позиція партії
    а в чому проблема?

    коли викладаю свою особисту точку зору, то
    теж чесно пишу, що це моя особиста точка зору

    Та проблема не в твоїй партійності. Проблема в нерозбірливості у використанні інформаційних майданчиків.

    Можеш ще на сторінці газети Красная Звєзда попробувати доносити партійну позицію. А чого, теж ресурс  :smilie7:

    на Севінфо одна тема і 42 хв.
    у Новосибірську одна тема і 4 год.
    ну десь так на багатьох форумах та площадках

    на МК 2 дні.
  • #328 від RG 01 Nov 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep:

    ніколи не приховував, що є членом партії
    і періодично створював гілки і чесно писав
    що ось це, офіційна позиція партії
    а в чому проблема?

    коли викладаю свою особисту точку зору, то
    теж чесно пишу, що це моя особиста точка зору

    Та проблема не в твоїй партійності. Проблема в нерозбірливості у використанні інформаційних майданчиків.

    Можеш ще на сторінці газети Красная Звєзда попробувати доносити партійну позицію. А чого, теж ресурс  :smilie7:

    на Севінфо одна тема і 42 хв.
    у Новосибірську одна тема і 4 год.
    ну десь так на багатьох форумах та площадках

    на МК 2 дні.

    Дітвацтво   :smilie7:
  • #329 від RG 01 Nov 2017
  • Це типу як ті 'представники' від України на кацапських ТБ шоу в різних соловйових, тільки в інтернеті   :fp2
  • #330 від Nik02121971 01 Nov 2017
  • всім привіт

    я до Вас на місяця мінімум

    назвав Колібрі
    сукою сепарською

    ...

    Ну, тусуючись та дописуючи на підкацапному хвупі, ти в віртуальному просторі по суті, сам повністю підпадаєш під свій критерій 1, та певною мірою під 3 і 4    :smilie7:

    розумієте, шановний

    від того, що пишу на ФУПі задоволення нуль
    але треба доносити позицію і свою, і партії, і громадської організації

    а площадка розкручена медійно по повній

    Ось тут вас і підловлюють, партєйці  :weep:

    ніколи не приховував, що є членом партії
    і періодично створював гілки і чесно писав
    що ось це, офіційна позиція партії
    а в чому проблема?

    коли викладаю свою особисту точку зору, то
    теж чесно пишу, що це моя особиста точка зору

    Та проблема не в твоїй партійності. Проблема в нерозбірливості у використанні інформаційних майданчиків.

    Можеш ще на сторінці газети Красная Звєзда попробувати доносити партійну позицію. А чого, теж ресурс  :smilie7:

    на Севінфо одна тема і 42 хв.
    у Новосибірську одна тема і 4 год.
    ну десь так на багатьох форумах та площадках

    на МК 2 дні.

    Дітвацтво   :smilie7:

    а пан знає інші методи донести інформацію до активної частини суспільства
    не вкладаючи міліонів у телевізор та друк?
    писати і ще раз писати
    на всіх доступних плщадках
Сторінок:
Actions