Сторінок:
Actions
  • #661 від Outlander 09 Apr 2018
  • нахуй не посилав але тупі образи були
    Розумієш Слав, будь-яку свою "образу" в цій гілці я довів документально. Це не є образи, це є ствердження фактів, і ображатись на них, це як ображатись на дощ чи на вітер.

    Я назвав тебе брехуном? Ну так он вище в гілці багаточисельні докази твоєї брехні. Я написав що тебе неважко виставити дурником? Дик я витратив лише 10 хвилин щоб твоє пафосне "я ніколи не брешу про себе і взагалі я можу промовчати але точно не брешу" перетворилось на посміховисько. А єдине що ти можеш у відповідь це кацапський мат, посилання і хамство. Ти в цій гілці стартонув першим видавши менторським тоном абсолютно нецікаву мені пораду щодо того, що мені треба робити. І зауваж, що я навіть не відповів на це, куди тобі треба іти, я тільки вказав ту категорію людей, кому ти твої поради можеш адресувати, навіть якщо вони про них не просять. Тому трохи притримай коней. Ти в інтелігентому товаристві, це тобі не нинішня УПячка. Мати перетворюють тебе на москаля - так скоро доведеться самого себе в "ніколи" відправляти.  :gigi:
  • #662 від Слав 09 Apr 2018
  • нахуй не посилав але тупі образи були
    Розумієш Слав, будь-яку свою "образу" в цій гілці я довів документально. Це не є образи, це є ствердження фактів, і ображатись на них, це як ображатись на дощ чи на вітер.

    Я назвав тебе брехуном? Ну так он вище в гілці багаточисельні докази твоєї брехні. Я написав що тебе неважко виставити дурником? Дик я витратив лише 10 хвилин щоб твоє пафосне "я ніколи не брешу про себе і взагалі я можу промовчати але точно не брешу" перетворилось на посміховисько. А єдине що ти можеш у відповідь це кацапський мат, посилання і хамство. Ти в цій гілці стартонув першим видавши менторським тоном абсолютно нецікаву мені пораду щодо того, що мені треба робити. І зауваж, що я навіть не відповів на це, куди тобі треба іти, я тільки вказав ту категорію людей, кому ти твої поради можеш адресувати, навіть якщо вони про них не просять. Тому трохи притримай коней. Ти в інтелігентому товаристві, це тобі не нинішня УПячка. Мати перетворюють тебе на москаля - так скоро доведеться самого себе в "ніколи" відправляти.  :gigi:

    там всі факти фуфел я  буває в день срусь з десятком різних людей

    якби я банив за срач з мною то форумбув б пустий вже типу як суп .

    я хотів відновити форум і якраз одна з причин це можливість сратись спорити
    тому для мене це неможливо  впринципі
    там де нік  пише що гілку перекинув я .

    я і проти перекидання гілок

    опитування штук пять на фупі заводив щоб гілки перестали зносити
  • #663 від Слав 09 Apr 2018
  • так що то що ти потратив десять хвилин впусту .
  • #664 від WestNik 09 Apr 2018
  • Слав, в чому ти хочеш нас чи себе переконати ?

    що ми тут на супі недорозвинуті ?
  • #665 від Слав 09 Apr 2018
  • Слав, в чому ти хочеш нас чи себе переконати ?

    що ми тут на супі недорозвинуті ?

    ні в чому на форумі ніхто нікого в нівчому не переконав
    я просто займаюсь легким срачом . тут  і паралельно тролю вату на цугундері


    почитуючи гілку про санкції на фупі
  • #666 від Слав 09 Apr 2018
  • ще кстаті плюс
    обговорючи цю тему я згадую  події за цих три роки
  • #667 від medved 09 Apr 2018
  • Чєбур, що, наприклад, ось ця ватна куйня робе на прітулятніку, та ще й бикує там нє по-дєццкі?

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=24984
  • #668 від WestNik 09 Apr 2018
  • Слав, в чому ти хочеш нас чи себе переконати ?

    що ми тут на супі недорозвинуті ?

    ні в чому на форумі ніхто нікого в нівчому не переконав
    я просто займаюсь легким срачом . тут  і паралельно тролю вату на цугундері


    почитуючи гілку про санкції на фупі

    чудово, бажаю гарно позайматись "легким срачом"
  • #669 від Слав 09 Apr 2018
  • Чєбур, що, наприклад, ось ця ватна куйня робе на прітулятніку, та ще й бикує там нє по-дєццкі?

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=24984

    тисни доповідь

     я не модерую .

  • #670 від medved 09 Apr 2018
  • Чєбур, що, наприклад, ось ця ватна куйня робе на прітулятніку, та ще й бикує там нє по-дєццкі?

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=24984

    тисни доповідь

     я не модерую .


    Яка доповідь, Чєбур? Ти ж лічно забанив мене довічно у вересні 2014.
  • #671 від Слав 09 Apr 2018
  • Чєбур, що, наприклад, ось ця ватна куйня робе на прітулятніку, та ще й бикує там нє по-дєццкі?

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=24984

    тисни доповідь

     я не модерую .


    Яка доповідь, Чєбур? Ти ж лічно забанив мене довічно у вересні 2014.

    ебанись .  я не то що тебе забанив а ще й шпіцаків надавав .


     я дибілів не баню тільки вату .
  • #672 від medved 10 Apr 2018
  • Чєбур, що, наприклад, ось ця ватна куйня робе на прітулятніку, та ще й бикує там нє по-дєццкі?

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=24984

    тисни доповідь

     я не модерую .


    Яка доповідь, Чєбур? Ти ж лічно забанив мене довічно у вересні 2014.

    ебанись .  я не то що тебе забанив а ще й шпіцаків надавав .


     я дибілів не баню тільки вату .

    Ну ясєнхуй - сам себе не забаниш.
  • #673 від RG 17 Apr 2018
  • Таки УПячка, якщо казати про сам сайт УкрПравди з його фейками і заказухою  :fp2

    А ФУП, виходить, додаток до неї  :smilie7: 
  • #674 від WestNik 18 Apr 2018
  • 70% правди, 30% брехні

    Гебельс (с)
  • #675 від RG 21 Apr 2018
  • О, хвупівський олігархат підтягнувся  :smilie5:

    Що там чувати, люксембургські узбеки тримають позиції ?   :smilie7:
  • #676 від Geo 22 Apr 2018
  • Один человек доведет форум до психушки. Где форуму, соббббссссна, и место...

    это.... (фанфары)......его Величество....Інгредієнт

    Лютый звиздец.  Лютейший.  :lol:  :smiley24:  :smiley24: И банить не за что, что интересно. Персонаж - о*уенен!

    Это сферический пи*дец ФУПа в вакууме! Гайди До Байди - просто несмышленый троллик с соской...в сравнении с этим Гигантом Шизофрении!

    Ура! Я знал, что этим закончится. ФУП к этому шел.  :Hochu_pyva:
  • #677 від RG 22 Apr 2018
  • 'Да уж', чувак феєрить охеренно   :smilie5:

    Я якось пару абзаців його 'продукту' попробував прочитати, чуть мозок не зламав  :bpj:
  • #678 від div 22 Apr 2018
  • Один человек доведет форум до психушки. Где форуму, соббббссссна, и место...

    это.... (фанфары)......его Величество....Інгредієнт

    Лютый звиздец.  Лютейший.  :lol:  :smiley24:  :smiley24: И банить не за что, что интересно. Персонаж - о*уенен!

    Это сферический пи*дец ФУПа в вакууме! Гайди До Байди - просто несмышленый троллик с соской...в сравнении с этим Гигантом Шизофрении!

    Ура! Я знал, что этим закончится. ФУП к этому шел.  :Hochu_pyva:

    Я смотрю ты никак с иголки не соскочишь?  :smilie3:
  • #679 від Geo 22 Apr 2018
  • Резонерство

    Появляется многословием, но мышление теряет целенаправленность. Речь изобилует сложными логическими построениями, вычурными абстрактными понятиями, терминами, нередко употребляемыми без понимания их истинного значения. Если больной с обстоятельностью стремится максимально полно ответить на вопрос врача, то для пациентов с резонерством не важно, понял ли их собеседник. Им интересен сам процесс мышления, а не конечная мысль. Мышление же становится аморфным, лишенным четкого содержания. Обсуждая простейшие бытовые вопросы, больные затрудняются точно сформулировать предмет разговора, выражаются витиевато, рассматривают проблемы с точки зрения наиболее абстрактных наук (философии, этики, космологии, биофизики). Подобная склонность к пространным бесплодным философским рассуждениям часто сочетается с нелепыми абстрактными увлечениями (метафизической или философической интоксикацией). Резонерство формируется у больных шизофренией с длительно текущим процессом и отражает необратимые изменения в способе мышления больных.

    Шизофреническое (классическое) резонёрство

    Аффективно насыщено, есть потребность «что-то поведать миру». Склонность больного к выражению абстракции по отношению к мелкому объекту суждения; претенциозно-оценочная позиция. Особый пафос, особая лексика, особые обороты, особая позиция говорящего, особая пафосная интонация при «мелкотемье» в содержании монолога. Больные-резонёры склонны писать трактаты.

    Йес! Этот перец уничтожит всех бригадных фуповских троллей одним махом. А т.к. их там over 9000...результат будет ошеломляющий.  :gigi: Гыыыыыы....
  • #680 від Geo 22 Apr 2018
  • Один человек доведет форум до психушки. Где форуму, соббббссссна, и место...

    это.... (фанфары)......его Величество....Інгредієнт

    Лютый звиздец.  Лютейший.  :lol:  :smiley24:  :smiley24: И банить не за что, что интересно. Персонаж - о*уенен!

    Это сферический пи*дец ФУПа в вакууме! Гайди До Байди - просто несмышленый троллик с соской...в сравнении с этим Гигантом Шизофрении!

    Ура! Я знал, что этим закончится. ФУП к этому шел.  :Hochu_pyva:

    Я смотрю ты никак с иголки не соскочишь?  :smilie3:

    Я читаю и получаю кайф! Ра-два в день...захожу и....балдею! Честно! АдЪ! Я не злорадный, но злой и радуюсь.  :laugh:
  • #681 від Geo 22 Apr 2018
  • div...А хочешь откровенно?

    Я люто ненавижу зрадо*бов. Эти мрази убивают Украину. Убивают целенаправленно, подло, цинично. Я хочу смотреть, как они дохнут, и как они таки сдохнут. Поэтому и читаю.
  • #682 від div 22 Apr 2018
  • div...А хочешь откровенно?

    Я люто ненавижу зрадо*бов. Эти мрази убивают Украину. Убивают целенаправленно, подло, цинично. Я хочу смотреть, как они дохнут, и как они таки сдохнут. Поэтому и читаю.

     :Razom:  :smiley15:

    Но я отношусь к ним эмоционально холодно  :smilie7: как уже давно отпрепарированым глистам
  • #683 від Geo 22 Apr 2018
  • div...А хочешь откровенно?

    Я люто ненавижу зрадо*бов. Эти мрази убивают Украину. Убивают целенаправленно, подло, цинично. Я хочу смотреть, как они дохнут, и как они таки сдохнут. Поэтому и читаю.

     :Razom:  :smiley15:

    Но я отношусь к ним эмоционально холодно  :smilie7: как уже давно отпрепарированым глистам

    Я - нет. "Меняажтрисет" (с)

     :laugh:
  • #684 від Бувалий 22 Apr 2018
  • div...А хочешь откровенно?
    Я люто ненавижу зрадо*бов.
    Эти мрази убивают Украину.
    Убивают целенаправленно, подло, цинично.
    Я хочу смотреть, как они дохнут, и как они таки сдохнут.
    Поэтому и читаю.
    :smiley24:
  • #685 від RG 22 Apr 2018
  • Якщо об'єктивно, зрадойоби - це значно гірше від кацапні.

    Місцевий бурятосос фокс в рази менше шкідливий, ніж якесь фупівське чмо типу люксембургського чи хейнекена.

    Слав щось вчора скромно промовчав про справи на хвупі  :smilie7:     
  • #686 від div 22 Apr 2018
  • Якщо об'єктивно, зрадойоби - це значно гірше від кацапні.

    Місцевий бурятосос фокс в рази менше шкідливий, ніж якесь фупівське чмо типу люксембургського чи хейнекена.

    Слав щось вчора скромно промовчав про справи на хвупі  :smilie7:     

    Проблема не в том что они есть, а в том что их "дохуя"
    Что с этими совковыми блядями делать хез :(
  • #687 від RG 23 Apr 2018
  • Якщо об'єктивно, зрадойоби - це значно гірше від кацапні.

    Місцевий бурятосос фокс в рази менше шкідливий, ніж якесь фупівське чмо типу люксембургського чи хейнекена.

    Слав щось вчора скромно промовчав про справи на хвупі  :smilie7:     

    Проблема не в том что они есть, а в том что их "дохуя"
    Что с этими совковыми блядями делать хез :(

    Про дохуя - це просто так виглядає. Ти думаєш, той же масон просто так ніки собі додаткові херачить ?

    На тому ж хвупі активних не більше десятка буде. З врахуванням лівих акаунтів - десь 20-30. Ще разом десь до сотні від підробляючих зрадойобами з інших 'конфесій' - бютораси там різні з мудачуківцями + всілякі психічно неврівноважені типи.

    От і виглядає, що їх дохера навкруги  :smilie2:

           
  • #688 від WestNik 23 Apr 2018
  • Якщо об'єктивно, зрадойоби - це значно гірше від кацапні.

    Місцевий бурятосос фокс в рази менше шкідливий, ніж якесь фупівське чмо типу люксембургського чи хейнекена.

    Слав щось вчора скромно промовчав про справи на хвупі  :smilie7:     

    Проблема не в том что они есть, а в том что их "дохуя"
    Что с этими совковыми блядями делать хез :(

    Про дохуя - це просто так виглядає. Ти думаєш, той же масон просто так ніки собі додаткові херачить ?

    На тому ж хвупі активних не більше десятка буде. З врахуванням лівих акаунтів - десь 20-30. Ще разом десь до сотні від підробляючих зрадойобами з інших 'конфесій' - бютораси там різні з мудачуківцями + всілякі психічно неврівноважені типи.

    От і виглядає, що їх дохера навкруги  :smilie2:

         

    десь так

    ФУП , що б там хтось не говорив про "збитковість"- достатньо важливий для УП і відповідно, їх спонсорів, проект

  • #689 від Michigan 23 Apr 2018
  • Слав, то може відповіси хто мене банить спочатку по 4.7 - як ваша модераторська шобла це доводить?
    А потім по 4.1?
    Як воно, подобається "одностайність думок" - як у КПРС на ФУПі? Чи шокобляді - це й є нове "КПРС"?
    Судячі з того, що узбекська манда оголосила чергову "амністію" - притомні люди починають оминати ваш "форум узбекської правди" імені Льовочкіна.
  • #690 від Michigan 23 Apr 2018
  • div...А хочешь откровенно?

    Я люто ненавижу зрадо*бов. Эти мрази убивают Украину. Убивают целенаправленно, подло, цинично. Я хочу смотреть, как они дохнут, и как они таки сдохнут. Поэтому и читаю.
    Ну то як тобі нова "КПРС" - одностайність думок - шоко-риго-бляді "хто як не Петро?"? Подобаються?
    Ех, не 40 років доведеться совків через пустелю водити. З поціновувачам "карамельок" з свино-бото-ферми "Пєтькіно" це прийдеться робити значно довше.
    Якби не "зрадойоби" як ти їх називаєш, всі сиділи би зараз як миші під віником на другому терміні п-та Єнуковіджа та надрачували на триколор.
    Слав би вивчав нові кричалки "ярко нам сіяють зіронькі кремля" :smiley14:
Сторінок:
Actions