Автор Тема: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ  (Прочитано 1258 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #1 : Липня 23, 2014, 11:44:56 23:44 »
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?
Помилка.Совок у головах,поведінці,світосприйнчятті.А таке виводиться лише природнім шляхом-смертю носія.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #2 : Липня 23, 2014, 11:49:11 23:49 »
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?
Помилка.Совок у головах,поведінці,світосприйнчятті.А таке виводиться лише природнім шляхом-смертю носія.

мова саме про це. про смерть Раші у її сьогоднішньому вигляді.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #3 : Липня 23, 2014, 11:51:55 23:51 »
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?
Помилка.Совок у головах,поведінці,світосприйнчятті.А таке виводиться лише природнім шляхом-смертю носія.

мова саме про це. про смерть Раші у її сьогоднішньому вигляді.
Ви того не дочекаєтеся.Як і ваші діти.Знову-вигляд країни і створюють власне люди.А тут не одно покоління треба під косу пустити.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #4 : Липня 23, 2014, 11:53:54 23:53 »
все происходящее - это агония совка.
все эти резкие, хаотичные размахивания кулаками у Рашки являются ее предсмертными конвульсиями.
распад Рашки неминуем. даже если они сейчас траванут Путина и включат заднюю, все свалив на него, станут белыми и пушистыми - и это будет улучшением состояния Рашки перед ее скорой кончиной.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #5 : Липня 24, 2014, 12:01:24 00:01 »
Раша загнала себе в глухий кут. І виходу звідти вона шукати не буде. Вона буте гарчати, скиглити, завивати, і битися в конвульсіях і так і не зрозуміє, що з нею відбувається. Тому й виходу у неї нема.
Це новітній Каїн у вигляді цілої країни...
If you are going through hell, keep going.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #6 : Липня 24, 2014, 12:07:40 00:07 »
моє питання - саме про совок, як явище, яке звідки почалося - там має і загинути.

на сьогодні його уособлює Раша.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #7 : Липня 24, 2014, 12:10:08 00:10 »
прошу відписатися тих, хто відповів "ні". дайте аргументацію, будь-ласка.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #8 : Липня 24, 2014, 12:36:38 00:36 »
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?
Та не питання...
Але суттєва умова: "після закінчення цієї війни"

Питання закінчення совка - справа часу. питання закінчення війни - справа і часу і ціни.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #9 : Липня 24, 2014, 12:40:21 00:40 »
а в чому суттєвість цієї умови?

совок - існує.
війна - проти совка.
перемога - не значить, що військова. можлива просто перемога розуму в Раші..
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #10 : Липня 24, 2014, 12:51:30 00:51 »
Я чесно кажучи не визначився. Все залежить від того, хто міцніше викрутить яйця європі. Європа формально хоче виглядати демократичною і справедливою, але не хоче платити за україну навіть невелику ціну. Росії в сьогоднішньому становищі вигідно просто зачекати 2-3 місяці - показушні санкції не дуже припікають, а україна спустить все бабло на війну, і діло в шляпі. Головне не допускати крупних пройопів як з парєбріками чи боїнгом, бо європі зі скрипом приходиться робити вигляд, що тре посилювати санкції. Це така собі угода - росія сильно не розтраскує своє лайно і постачає газ, а європа обмежується діпконсьорнами.
  З другого боку американці. Їм важливо зберегти європу під своїм впливом і дати по рукам росії. Але якщо вони будуть діяти грубо(наприклад поставлять україні  літаки набиті суперсучасною зброєю або цілу танкову бригаду), то європа зразу скине маски, і не буде заморочуватися вдаванням із себе законників і демократів і ніяких санкцій можна не чекати(а можливо й на україну накладуть). Тому америка може лише ловити росію "за руку" на гарячому і мотивувати таким чином європу на ізоляцію росії.
  Чи розвалиться росія? "Знизу", тобто від народу - ні. Кремляді себе від цього убезпечили дуже добре. Перше кільце захисту - пропаганда. Тут ноу коментс. Друге кільце - відточена репресивна машина. Чорний воронок вночі, і голова чергового націонал-прєдателя летить в корзину під несамовиті завивання натовпу. Більше крові! Бо вроджена озлобленість і недовіра вінегрету з різних народів Росії не дадуть організуватися в ефективний спротив. Нікому не вір, плазуй перед сильним, лізь нагору по трупах слабких - ось їхнє кредо. Чи ви забули скільки людей було страчено за доносами їх сусідів? Та що вже говорити, якщо в цієї нації напівміфічний Павлік Морозов - герой! Тепер я розумію, що путін не боїться "революційного прикладу українців". Він боїться наближення заходу. Як неандерталець боїться більш сучасного кроманйонця. "Червоні" програЮть "Синім". Як економічно, так і ідеологічно чи культурно. Дивіться, цей вплив вже "корьожить" Росію - авто, тренди, стиль життя. Росія впирається зі всіх сил - релігійний фундаменталізм(взяли приклад з муслімів), духовние скрепи, пропаганда, закони про труси та інтернет. Але цей процес дуже важко зупинити. Польща - пішла, країни балтики - пішли. Куба, китай, навіть бананові республіки - всі вони вийшли з-під впливу. Навіть прощення багатомільярдних боргів не допомогло(а Росія "напрощала" на 130 млрд баксів). Прокладка між заходом та сходом стоншується. Україна в крові та ранах виривається з когтей старого устрою, а значить і Росії. Як вже вирвалася Грузія. Хто залишився? Білорусь? Лукашенко вже давно ходить по грані, вибиваючи собі все більші преференції за свою "прихильність". А путіну життєво необхідна така прокладка. Такий "червоносиній" простір, достатньо культурний, щоб захід не міг їх жорстко пресувати(вони-ж-майже-європа!), але і наполовину дикунський(вони-ж-братній-народ!), щоб не представляти загрози для росії. Це як лід і полум'я, мусить бути ізоляція, інакше вогонь розтопить лід.       
  Тому путін не буде вводити війська в східні регіони. Бо тоді кордон пройде між червоним і синім, і відмазки про мораль і братерство втратять силу. З одного боку будуть фашистські геї, з другого - кровожерливі дикуни. І хто виграє всім відомо. Але і європі потрібна така прокладка. Бо їм комфортно так як є. А США - ні. Бо вони за океаном.
Тому я думаю, що росія не розвалиться від бунту - просто якщо верхівці стане зовсім гаряче під санкціями, Путлера кокнуть, і на його місце прийде менш "дєрзкій" персонаж. Тому для росії можливі 2 варіанти:
Перший(лайтовий) - вона відступить і буде такою собі гігантською Білоруссю(невеликі санкції і невиїздний політикум). Через 10-20 років зміниться керівництво і можливо навіть почне рухатися до демократії.
Другий(хардовий, якщо відкусить донбас) - Руссо-КНДР. З ворогами народу, лагерями і православним чучхе. От тільки на кому вона буде випробовувати свої нові забавки?
Так що єдиний вихід для США - топити москалів в іх же лайні, трублячи про кожний їх злочин і брехню, тим самим змушуючи європу діяти.
Завжди ваш, адмірал очевидність.
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 01:46:00 01:46 від Cortex »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #11 : Липня 24, 2014, 01:03:29 01:03 »
Cortex, ти молодець.

але не оптиміст. наш єдиний вихід - це ми самі, а не Америка. хуйло злякався саме нас з тобою і ще сотень тисяч і мільйонів людей, які відчули себе вільними після саме МАЙДАНУ. цих людей мільйони в Росії. тому всі його кола репресій не працюють. схема, яка подіяла на Януковича - подіє і на Путіна.

не вірте рейтингам, що малюють кремлівські спецопитування. Путін вже пав після нашого Майдану. Просто люди, які це розуміють, ВВАЖАЮТЬ, що вони в меншості.  А це не так. 
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #12 : Липня 24, 2014, 01:36:38 01:36 »
Cortex, ти молодець.

але не оптиміст. наш єдиний вихід - це ми самі, а не Америка. хуйло злякався саме нас з тобою і ще сотень тисяч і мільйонів людей, які відчули себе вільними після саме МАЙДАНУ. цих людей мільйони в Росії. тому всі його кола репресій не працюють. схема, яка подіяла на Януковича - подіє і на Путіна.

не вірте рейтингам, що малюють кремлівські спецопитування. Путін вже пав після нашого Майдану. Просто люди, які це розуміють, ВВАЖАЮТЬ, що вони в меншості.  А це не так.
Щось мій пост вже розрісся неміряно. Може його в окрему тему винести?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #13 : Липня 24, 2014, 01:39:22 01:39 »
Cortex, ти молодець.

але не оптиміст. наш єдиний вихід - це ми самі, а не Америка. хуйло злякався саме нас з тобою і ще сотень тисяч і мільйонів людей, які відчули себе вільними після саме МАЙДАНУ. цих людей мільйони в Росії. тому всі його кола репресій не працюють. схема, яка подіяла на Януковича - подіє і на Путіна.

не вірте рейтингам, що малюють кремлівські спецопитування. Путін вже пав після нашого Майдану. Просто люди, які це розуміють, ВВАЖАЮТЬ, що вони в меншості.  А це не так.
Щось мій пост вже розрісся неміряно. Може його в окрему тему винести?

винось, звичайно. твоє право. але тут не читатимуть багато літер, тому максимально стисло.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #14 : Липня 24, 2014, 03:13:40 03:13 »
Так. Не можу сказати точно коли, але у мене в якийсь момент з`явилося відчуття що совок - все. Як всередині мене так і в людях навколо мене.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #15 : Липня 24, 2014, 03:39:32 03:39 »
По настоящему совок уйдет вместе с его носителями. Кто-то ж голосует за Симоненко регулярно????
Слава Богу молодежь его не знала. Нужно ждать смені поколений.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #16 : Липня 24, 2014, 05:03:58 05:03 »
В 2004-м сложно было поверить что Помаранчевая Революция обвалила совок без единого выстрела

совок, строившийся сотню лет на трупах и крови не мог закончиться тихо нежно без шума и пыли за пару месяцев

внимание на 5:00!:



Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #17 : Липня 24, 2014, 05:29:28 05:29 »
Все що треба було зробити після 2004-го це не бігати табуном за косатою шлюхою. Ну і  упороті пенси.... що б їм ця тисяча на похорон пійшла.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #18 : Липня 24, 2014, 05:37:18 05:37 »
совок жив, совок живе, совок буде жити ще довго, на жаль
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline транс

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #19 : Липня 24, 2014, 06:24:43 06:24 »
Я вже передчуваю кінець імперії людоїдів. совок має згинути остаточно саме у Рашці і саме після закінчення цієї війни.

Чи відчуваєш ТИ таке?

Дык, Украина тоже скопище совков. Чем больше человек националист, тем больше он совок. Взять к примеру известного ленинского стипендиата, а ныне известного деятеля культуры Лирника. Кто-то верит, что он сильно изменился?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи відчуваєте кінець совка? ОПИТУВАННЯ
« Reply #20 : Липня 24, 2014, 06:36:05 06:36 »
Дык, Украина тоже скопище совков. Чем больше человек националист, тем больше он совок. Взять к примеру известного ленинского стипендиата, а ныне известного деятеля культуры Лирника. Кто-то верит, что он сильно изменился?

 :weep: ненависть до націоналізму і націоналістів найперша ознака совка

P.S.
Лірник ніколи не був ленінським стипендіатом.
Це така сама легенда совків, як і жахи націоналізму.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!