Автор Тема: Мій прогноз по Домбасу  (Прочитано 2468 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Мій прогноз по Домбасу
« : Травня 06, 2014, 09:37:42 09:37 »
Ситуація буде погіршуватися в плані того що кримінальні банди ще більше піднімуть голови
Де юре території залишаться за Києвом де факто Київ не буде їх контролювати
Далі почнеться великий ісход по іншим областям
Як на мене це ще не гірший варіант для України
Але найбільший плюс у тому що банди скоро почнуть віджимати все ригівське що там є.
Клоака яку сам створив Ахметов і його поплічники сама їх і зжере повністю. ..і це вже починається як ми бачимо по грабунках і викраденням людей.
Закономірний кінець проФФесіоналів - гопників

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #1 : Травня 06, 2014, 09:45:56 09:45 »
Я була стриманим оптимістом щодо розвитку подій на Донбасі, чесно вірячи в те, що населення в масі своїй просто пасивне і рано чи пізно зрозуміє, що їх оточують бандити. До вчорашнього дня. Вчора довелося поспілкуватись з колегою з Донецька, яку знаю дуже давно - розумна людина, родом десь з центральної України, лікар, півсвіту об'їздила - і вона  в істериці кричить, що Україна оголосила операцію про винищення населення Донбасу, що Правий сектор за кожним кутом, що вони всі загинуть, що вже тисячі жертв серед мирного населення і т.п. Стало страшно  :smilie2:

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #2 : Травня 06, 2014, 09:49:13 09:49 »
Я була стриманим оптимістом щодо розвитку подій на Донбасі, чесно вірячи в те, що населення в масі своїй просто пасивне і рано чи пізно зрозуміє, що їх оточують бандити. До вчорашнього дня. Вчора довелося поспілкуватись з колегою з Донецька, яку знаю дуже давно - розумна людина, родом десь з центральної України, лікар, півсвіту об'їздила - і вона  в істериці кричить, що Україна оголосила операцію про винищення населення Донбасу, що Правий сектор за кожним кутом, що вони всі загинуть, що вже тисячі жертв серед мирного населення і т.п. Стало страшно  :smilie2:

Скоро вона зрозуміє що помилятися. ..Але буде вже пізно

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #3 : Травня 06, 2014, 09:53:12 09:53 »
Увы, невменяемых там действительно очень много.
Это подтверждается моим богатым опытом общения с выходцами из Донбасса.
Причем, с вроде как образованными и неглупыми людьми.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #4 : Травня 06, 2014, 09:54:37 09:54 »
Ситуація буде погіршуватися в плані того що кримінальні банди ще більше піднімуть голови
Де юре території залишаться за Києвом де факто Київ не буде їх контролювати
Далі почнеться великий ісход по іншим областям
Як на мене це ще не гірший варіант для України
Але найбільший плюс у тому що банди скоро почнуть віджимати все ригівське що там є.
Клоака яку сам створив Ахметов і його поплічники сама їх і зжере повністю. ..і це вже починається як ми бачимо по грабунках і викраденням людей.
Закономірний кінець проФФесіоналів - гопників

Якщо продовжувати методичний відстріл бойовиків і гопників зі зброєю - ситуація може бути переламана.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #5 : Травня 06, 2014, 10:02:56 10:02 »
Я була стриманим оптимістом щодо розвитку подій на Донбасі, чесно вірячи в те, що населення в масі своїй просто пасивне і рано чи пізно зрозуміє, що їх оточують бандити. До вчорашнього дня. Вчора довелося поспілкуватись з колегою з Донецька, яку знаю дуже давно - розумна людина, родом десь з центральної України, лікар, півсвіту об'їздила - і вона  в істериці кричить, що Україна оголосила операцію про винищення населення Донбасу, що Правий сектор за кожним кутом, що вони всі загинуть, що вже тисячі жертв серед мирного населення і т.п. Стало страшно  :smilie2:
Це КісєльТВ, вплив якого посилюється самоіндукцією - мало того, що КісєльТВ створює абсолютно викривлену картину світу, так оточуючі під його впливом калічать світогляд навіть тих людей, хто його не дивиться. Нема нічого важливішого, ніж виключити КісєльТВ! Якщо телевишки неможливо захопити/контролювати - їх потрібно просто розбомбити! Ніякі політичні втрати від цього не йдуть в порівняння зі шкодою, яку приносить кремлівська пропаганда. Я дуже дивуюсь, що Київ цього ніяк не може зрозуміти :smilie2:.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #6 : Травня 06, 2014, 10:04:21 10:04 »
Отстреливать надо пропагандистов и организаторов, в первую очередь.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #7 : Травня 06, 2014, 10:05:28 10:05 »
.
« Останнє редагування: Травня 06, 2014, 10:10:09 10:10 від Ukraine »

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #8 : Травня 06, 2014, 10:09:27 10:09 »
Ситуація буде погіршуватися в плані того що кримінальні банди ще більше піднімуть голови
Де юре території залишаться за Києвом де факто Київ не буде їх контролювати
Далі почнеться великий ісход по іншим областям
Як на мене це ще не гірший варіант для України
Але найбільший плюс у тому що банди скоро почнуть віджимати все ригівське що там є.
Клоака яку сам створив Ахметов і його поплічники сама їх і зжере повністю. ..і це вже починається як ми бачимо по грабунках і викраденням людей.
Закономірний кінець проФФесіоналів - гопників

Якщо продовжувати методичний відстріл бойовиків і гопників зі зброєю - ситуація може бути переламана.


якби місцеві Риги цьому сприяли то так би і було....Але ми бачимо що вони зрозуміли що більше красти не зможуть... і дотувати їхніхто не буде...Тому вони будуть намагатися хоч там правити...і я чомусь упевнений що вони вже почали втрачати контроль
коли банди Добре озброяться вони прийдуть за статками ригів 


Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #9 : Травня 06, 2014, 10:18:01 10:18 »
В банкоматах Донбасса заканчиваются деньги

В Краматорске сегодня не ходит транспорт, заводы не работают...

все тільки починається
Велкам до пекла...безодня починає розверзатися
« Останнє редагування: Травня 06, 2014, 10:20:13 10:20 від Ukraine »

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #10 : Травня 06, 2014, 10:20:27 10:20 »
Я була стриманим оптимістом щодо розвитку подій на Донбасі, чесно вірячи в те, що населення в масі своїй просто пасивне і рано чи пізно зрозуміє, що їх оточують бандити. До вчорашнього дня. Вчора довелося поспілкуватись з колегою з Донецька, яку знаю дуже давно - розумна людина, родом десь з центральної України, лікар, півсвіту об'їздила - і вона  в істериці кричить, що Україна оголосила операцію про винищення населення Донбасу, що Правий сектор за кожним кутом, що вони всі загинуть, що вже тисячі жертв серед мирного населення і т.п. Стало страшно  :smilie2:
Це КісєльТВ, вплив якого посилюється самоіндукцією - мало того, що КісєльТВ створює абсолютно викривлену картину світу, так оточуючі під його впливом калічать світогляд навіть тих людей, хто його не дивиться. Нема нічого важливішого, ніж виключити КісєльТВ! Якщо телевишки неможливо захопити/контролювати - їх потрібно просто розбомбити! Ніякі політичні втрати від цього не йдуть в порівняння зі шкодою, яку приносить кремлівська пропаганда. Я дуже дивуюсь, що Київ цього ніяк не може зрозуміти :smilie2:.
Російське ТВ явно бавиться 25-им кадром для зомбування своїх глядачів.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #11 : Травня 06, 2014, 10:24:40 10:24 »
А пам'ятаєте байку про колючий дрот яким їх обнесе помаранчева влада ?
Це стає реальністю...Тільки влада це буде робити як вимушений крок

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #12 : Травня 06, 2014, 10:30:59 10:30 »
тут в донбассе много иждивенцев по сути...людей,не способных принимать самостоятельные решения по своей жизни.Кто самостоятельный,тот за украину.Кто всегда надеется на других (начальство,правительство)тот за патернализм.Это связано со структурой местной промышленности,где было много больших заводов и шахт с простым не очень конкурентным рабочим классом.Этих людей нужно просто занять сборкой,работой конкретной.Им нужен поводырь,а не свобода.Свобода для них равноценна смерти экономической.Такой человек не способен ею воспользоваться физически.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #13 : Травня 06, 2014, 10:31:05 10:31 »
якщо ми не втратимо всю Україну, то Донбас надовго стане нашою Палестиною...
ПР так довго гріла руки на вогні, що розпалювала там, що і згорить в ньому разом бізнесом та тисячами співгромадян...

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #14 : Травня 06, 2014, 10:32:56 10:32 »
причины бузы экономические страхи.тут люди очень меркантильны,приземлены. будет работа - будет порядок.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #15 : Травня 06, 2014, 10:36:46 10:36 »
причины бузы экономические страхи.тут люди очень меркантильны,приземлены. будет работа - будет порядок.

вже не буде ні роботи, ні інвестицій...
треба голову мати і розуміти, кого обираєш...

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #16 : Травня 06, 2014, 10:40:15 10:40 »
причины бузы экономические страхи.тут люди очень меркантильны,приземлены. будет работа - будет порядок.

вже не буде ні роботи, ні інвестицій...
треба голову мати і розуміти, кого обираєш...
люди защищали свой кусок хлеба,рыги правильно разыграли их страхи про закрытие заводов при вступлении в ЕС. Ждать простому человеку не за что.Запасов нет.Альтернативы нет.Просто смерть.А новая власть про экономические перстпективы не говорит НИ СЛОВА. значит они враги,ведущие к смерти. так думают эти люди.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #17 : Травня 06, 2014, 10:43:04 10:43 »
Російське ТВ явно бавиться 25-им кадром для зомбування своїх глядачів.

У мене така сама реакція була, коли обговорювали на роботі - сказала, що зразу видно, що там відключене українське ТБ. От вам і війна в епоху інформаційних технологій...

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #18 : Травня 06, 2014, 10:44:31 10:44 »
Донбаас Арена скоро станет стихійним ринком де будуть міняти речі на їжу

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #19 : Травня 06, 2014, 10:50:06 10:50 »
причины бузы экономические страхи.тут люди очень меркантильны,приземлены. будет работа - будет порядок.

вже не буде ні роботи, ні інвестицій...
треба голову мати і розуміти, кого обираєш...
люди защищали свой кусок хлеба,рыги правильно разыграли их страхи про закрытие заводов при вступлении в ЕС. Ждать простому человеку не за что.Запасов нет.Альтернативы нет.Просто смерть.А новая власть про экономические перстпективы не говорит НИ СЛОВА. значит они враги,ведущие к смерти. так думают эти люди.

"правильно розіграли" це якби було все ок...
але ще за овоча країна віддавала перевагу закупівлям російських товарів, а за умов війни ніхто не інвестуватиме у ці краї...
на Палестині багато прибуткових виробництв?
і у Донбасі закінчаться...
бо ми платимо у тричі більше не за українське вугілля, а за злагоду на землях України...
без зглагоди чи "на родинє в раше" кіна не буде...
дивно, що люди цього ще не наздогнали...

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #20 : Травня 06, 2014, 11:10:18 11:10 »
причины бузы экономические страхи.тут люди очень меркантильны,приземлены. будет работа - будет порядок.

вже не буде ні роботи, ні інвестицій...
треба голову мати і розуміти, кого обираєш...
люди защищали свой кусок хлеба,рыги правильно разыграли их страхи про закрытие заводов при вступлении в ЕС. Ждать простому человеку не за что.Запасов нет.Альтернативы нет.Просто смерть.А новая власть про экономические перстпективы не говорит НИ СЛОВА. значит они враги,ведущие к смерти. так думают эти люди.
Объективно, Россия давно проводит политику импортозамещения, сейчас она выходит на финишную прямую в этом смысле. Поэтому большинство заводов, работающих сейчас на Россию, обречены на утрату российского рынка - или немедленно (при сохранении конфронтации), или в ближайшем будущем - при вступлении Украины в ТС. Единственный способ "связать их судьбу с судьбой российской экономики" (кстати, не факт, что благоприятной) - это вход этих территорий в состав России, естественно, без права выхода. При этом нужно отдавать себе отчет, что вступление в Россию убьет некоторые отрасли (например, угледобычу) мнгновенно.

Как мне кажется, экономические перспективы Донбаса могут быть связаны с Юзовским месторождением сланцевого газа. Его разработка неизбежно потребует разнообразную инфраструктуру, что принесет очень большие инвестиции и даст много понятной "конвеерной" работы. При этом Россия еще долгие десятилетия будет совершенно не заинтересованной в развитии сланцевой газодобычи, поэтому все газовые выгоды Донбаса могут осуществится только при нахождения его в составе Украины.

Вот эту простую мысль нужно и доносить до жителей Донбаса. Но это, опять таки, невозможно без доминирования в ТВ-инфопространстве.

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #21 : Травня 06, 2014, 11:26:52 11:26 »

Объективно, Россия давно проводит политику импортозамещения, сейчас она выходит на финишную прямую в этом смысле. Поэтому большинство заводов, работающих сейчас на Россию, обречены на утрату российского рынка - или немедленно (при сохранении конфронтации), или в ближайшем будущем - при вступлении Украины в ТС. Единственный способ "связать их судьбу с судьбой российской экономики" (кстати, не факт, что благоприятной) - это вход этих территорий в состав России, естественно, без права выхода. При этом нужно отдавать себе отчет, что вступление в Россию убьет некоторые отрасли (например, угледобычу) мнгновенно.

Как мне кажется, экономические перспективы Донбаса могут быть связаны с Юзовским месторождением сланцевого газа. Его разработка неизбежно потребует разнообразную инфраструктуру, что принесет очень большие инвестиции и даст много понятной "конвеерной" работы. При этом Россия еще долгие десятилетия будет совершенно не заинтересованной в развитии сланцевой газодобычи, поэтому все газовые выгоды Донбаса могут осуществится только при нахождения его в составе Украины.

Вот эту простую мысль нужно и доносить до жителей Донбаса. Но это, опять таки, невозможно без доминирования в ТВ-инфопространстве.
да у Рината экспорт в россию 22% в европу =азию 33% ! только простой народ верит дураку януковичу,который ничего не производит кроме горя для донбасса.

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #22 : Травня 06, 2014, 11:28:29 11:28 »
Только внятная и активная позиция Ахметова могла бы сохранить донбасс.он молчит,ну и не всесильный понятно.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #23 : Травня 06, 2014, 12:00:35 12:00 »
Только внятная и активная позиция Ахметова могла бы сохранить донбасс.он молчит,ну и не всесильный понятно.
внятную и активную позицию Ахметова ты наблюдаешь сегодня  :laugh:

пипец до людей никак дойти не может, кто такой Ахметов  :weep:

не могут вкурить, что он всегда был шестеркой Кремля, начиная с момента когда рашинские спецы завалили Щербаня и Брагина  :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #24 : Травня 06, 2014, 07:44:51 19:44 »

В Луганске из автоматов Калашникова обстреляли дом Ландика
 

Дом Романа Ландика обстреляли из автоматов Калашникова. Преступники приехали на "Волге" и "Жигулях".

В Луганске стреляли в дом экс-депутата Луганского горсовета Романа Ландика*, сообщает отдел по связям с общественностью ГУМВД Украины в Луганской области, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на zn.ua.

 "В дежурную часть Ленинского райотдела милиции позвонил мужчина и сообщил о том, что на улице, на которой находится дом Романа Ландика, слышна стрельба. Работники следственно-оперативной группы, которые выехали на место происшествия, установили, что около восьми часов утра неизвестные на автомобилях ГАЗ- 31 "Волга" и ВАЗ- 2109 (без номерных знаков) подъехали к дому и открыли стрельбу в сторону дома. Потом они уехали с места происшествия", - рассказали в милиции.

 В сообщении отмечается, что на территории частного жилого дома, на поверхности помещения охраны есть следы пулевых отверстий. С места происшествия изъяты 63 гильзы и один патрон калибра 5,45 мм. Пострадавших нет.

Как сообщалось, в июле 2011 года в луганском ресторане "Баккара" Роман Ландик жестоко избил Марию Коршунову. Видеозапись инцидента вызвала огромный общественный резонанс в стране, и против Ландика возбудили уголовное дело по статье "хулиганство".

 В январе 2012 года суд приговорил Ландика к 3 годам лишения свободы с отсрочкой на 2 года. Его освободили из-под стражи в зале суда.
----


ну..почалось :smiley15:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій прогноз по Домбасу
« Reply #25 : Травня 06, 2014, 08:20:05 20:20 »
Якщо продовжувати методичний відстріл бойовиків і гопників зі зброєю - ситуація може бути переламана.

згоден, тоді через 50 років дончани будуть розповідати внукам як боролись з рашистами за Україну 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!