Автор Тема: Растолкуйте мне , о чем это речь??  (Прочитано 634 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Растолкуйте мне , о чем это речь??
« : Травня 30, 2014, 07:43:41 19:43 »
Сер З-М

6 мин. · отредактировано ·
.

Дмитрий Фирташ свободен. :lol:


Сегодня был в Москве встречался с Аркадием Ротенбергом, после чего улетел из РФ. Куда - не знаю, возможно уже в Киеве. :lol:

Можно бесконечно клеймить западные спец. службы за то, что дали выскользнуть мерзавцу из своих цепких лап, но помните - просто так такие проблемы рассосаться не могли, а значит у новой украинской власти появился достаточно мощный лоббист в кремлевских элитах.

И это хорошая новость, хотя и неожиданная для меня. Без лобби в Кремле Украине будет сложнее. Так уж сложилось, что реальными лоббистами каких-либо интересов в окружении узурпатора могут быть только подонки. Это командное клеймо
.

Все идет хорошо, для Вашей страны в целом
ігнор Квант

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #1 : Травня 30, 2014, 07:45:41 19:45 »
Перевиховали еурогейші  :gigi:

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #2 : Травня 30, 2014, 07:46:41 19:46 »
Каже, мериканці Фірташа випустили, але з якоюсь угодою, яку він (Сер) вважає корисною для України...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #3 : Травня 30, 2014, 07:52:14 19:52 »
Каже, мериканці Фірташа випустили, але з якоюсь угодою, яку він (Сер) вважає корисною для України...

это я прочла :smilie5:
но ничего не поняла :weep:
ігнор Квант

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #4 : Травня 30, 2014, 07:58:55 19:58 »
Каже, мериканці Фірташа випустили, але з якоюсь угодою, яку він (Сер) вважає корисною для України...

это я прочла :smilie5:
но ничего не поняла :weep:
ІМХО. В їхній системі координат наш-ваш стосуєсться не націй чи країн, а  - суто пацаньскє поняття про ваші-наші ФПГ. Ці вовчі зграї дбають про інтереси отари лише з кулірнаних мотивів.  :weep: :smilie3:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #5 : Травня 30, 2014, 08:05:36 20:05 »
Каже, мериканці Фірташа випустили, але з якоюсь угодою, яку він (Сер) вважає корисною для України...

это я прочла :smilie5:
но ничего не поняла :weep:
А там більше нічого й немає.

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #6 : Травня 30, 2014, 08:06:24 20:06 »
какая нам польза от газового мафиози  :smilie11:
нее...пусть забирают :smilie9:
вместе с родоначальниками  газовых коррупционных схем - тюлькой и пашей  :Ignor:

пысы: и х *ло  прицепом

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #7 : Травня 30, 2014, 08:07:23 20:07 »
Бізнесмен Дмитро Фірташ, затриманий у Австрії, радить Україні не поспішати сплачувати рахунки за газ, які їй виставив "Газпром".

Про це він розповів у інтерв'ю німецькій газеті Die Zeit. Фірташ радить уряду України поставити Росії свій ультиматум і вимагати звільнення від окупації Криму в обмін на гроші за газ.

"Я хотів би дати українському прем'єр-міністру пораду поставити Путіну свою умову: поверніть нам Крим, і ми оплатимо борг за газ. Якщо Росія перекриє вентиль, то автоматично відбере в себе прибутки в розмірі 300 мільярдів доларів на рік. Ми не проти платити. Але в нас відібрали територію. От якщо ви відберете в мене будинок, я що, повинен далі платити за світло й газ?", - пояснив свою позицію Фірташ. Він також розповів, що має свої підприємства в Криму, які через окупацію півострова переживають певні труднощі.

Самопроголошена влада не дозволяє платити працівникам зарплату в гривні. Фірташ розповів німецьким журналістам, що написав про цю проблему прем'єру України Арсенію Яценюку. Він також додав, що його кримські підприємства досі платять податки Україні, а не Росії.

Але Росія погрожує нам наслідками, якщо ми не зареєструємось в РФ. Ми розуміємо, про що йдеться. Своєму менеджеру я дав розпорядження готуватися", - сказав Фірташ.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Растолкуйте мне , о чем это речь??
« Reply #8 : Травня 30, 2014, 08:10:44 20:10 »
Бізнесмен Дмитро Фірташ, затриманий у Австрії, радить Україні не поспішати сплачувати рахунки за газ, які їй виставив "Газпром".


вот потому Джемилев и указывал а возможные сроки возвращения Крыма или 2-3 м-ца или 3 года ???
ігнор Квант