Сторінок:
Actions
  • #211 від Geo 30 Jul 2018
  • петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
    рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
    ахахахахаха :lol:

    Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.
  • #212 від Geo 30 Jul 2018
  • просто вважайте , що фуп тут

    а він тут насправді і є
    Дик я на ФУП уже роки 2-3 практично не дописував. Максимум два десятки повідомленнь за весь цей час. І ті, лишень коли на ФУПі відбувались якісь адміністративні зміни, і я по наївності своїй думав що вони можуть бути на краще. А після того як зрозумів, що там намагається побудувати власниця після свого феєричного повернення, місяць тому я звідти пішов, без будь-якого бажання вертатись коли-небудь. І якби пан Бордер не написав в цій гілці, то я мабуть і досі не знав би що я там забанений.  :gigi:

    А сумний смайл, це просто констатація факту, що я досить багато часу і якусь частину власної душі віддав форуму, який тепер перетворився незрозуміло на що. Де тепер відсутнє усяка логіка, де годі шукати правди і де одна людина вирішила що лише вона є носієм найвищої моралі на планеті, хоча геть на цю роль не заслуговує.

    Забий. АЮП - хазяйка. ФУП - приватна власніть, я к і УП. Вона мала повне право його продати під вибори юлькашні, вона його і продала. Там торгівля, як на базарі ще з Лєща йде...з "Сина Бога".

    Політика така у АЮП.

    Умєр Максім, да і *уй с нім. (с)
  • #213 від Аборигеныч 30 Jul 2018
  • просто вважайте , що фуп тут

    а він тут насправді і є
    Дик я на ФУП уже роки 2-3 практично не дописував. Максимум два десятки повідомленнь за весь цей час. І ті, лишень коли на ФУПі відбувались якісь адміністративні зміни, і я по наївності своїй думав що вони можуть бути на краще. А після того як зрозумів, що там намагається побудувати власниця після свого феєричного повернення, місяць тому я звідти пішов, без будь-якого бажання вертатись коли-небудь. І якби пан Бордер не написав в цій гілці, то я мабуть і досі не знав би що я там забанений.  :gigi:

    А сумний смайл, це просто констатація факту, що я досить багато часу і якусь частину власної душі віддав форуму, який тепер перетворився незрозуміло на що. Де тепер відсутнє усяка логіка, де годі шукати правди і де одна людина вирішила що лише вона є носієм найвищої моралі на планеті, хоча геть на цю роль не заслуговує.

    Так тебя, барыня закрыла за то, что здесь написал? :smilie10: :smilie10: :smilie10:
    Читает СУП или кто настучал?? Там есть такие доброжелатели.. Один марег кошмарег, чего стоит. Какое ипанутое  :fp
  • #214 від Слав 30 Jul 2018
  • По цій гілці вона його забанила
    Читає вона її
    Качмар не думаю що стучав
    Асмодей юльки або кацап отрижко
  • #215 від Geo 30 Jul 2018
  • По цій гілці вона його забанила
    Читає вона її
    Качмар не думаю що стучав
    Асмодей юльки або кацап отрижко

    Читає, не читає - монопєнісуально. На результат це вже не впливає.
  • #216 від WestNik 30 Jul 2018
  • мене не банить притула

    починаю себе підозрювати  :gigi:
  • #217 від Geo 30 Jul 2018
  • мене не банить притула

    починаю себе підозрювати  :gigi:

     :to_keep_order:
  • #218 від Capitain Cubs 30 Jul 2018
  • петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
    рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
    ахахахахаха :lol:

    Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

    Десь так.
    Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
    Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:
  • #219 від Geo 30 Jul 2018
  • петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
    рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
    ахахахахаха :lol:

    Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

    Десь так.
    Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
    Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:

    По - моему тоже у этого жулика башню от страха быть посаженным за все его "рога и копыта" по обналичке... сорвало...
  • #220 від черкащанка 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?
  • #221 від Слав 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    отрижко
    кацап з ольгіно
  • #222 від злата 30 Jul 2018
  • Такое время интересное.
    Каждый волей-неволей, вынужден определиться: на чьей он стороне.
    Настоящее переломное время.

    правда, мне сейчас всё интересно.
    Даже странно.
    Всё ,что в книжках читала, происходит наяву.
     :smilie1:
  • #223 від Capitain Cubs 30 Jul 2018
  • петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
    рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
    ахахахахаха :lol:

    Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

    Десь так.
    Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
    Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:

    По - моему тоже у этого жулика башню от страха быть посаженным за все его "рога и копыта" по обналичке... сорвало...

    Там всі терміни вийшли.
    Обнал - це накота, дуже сильна наркота.
    Це я не з чужих слів знаю :lol:
  • #224 від Geo 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    dronma
    dfsddds sasadf
    strouser

    Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.
  • #225 від Аборигеныч 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    dronma
    dfsddds sasadf
    strouser

    Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

    Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!
  • #226 від Veni-vidi 30 Jul 2018
  • Финикс опять херней страдает. Он неисправимый. В своей слепой ненависти к Пороху он собрал вокруг себя КОНЧЕННУЮ УКРАИНОФОБСКУЮ МЕРЗОТУ. Те ему апплодируют, а он и РАД СТАРАТЬСЯ.

    Как ему объяснить, что он ПОРЕТ ДАЛЕКО ИДУЩУЮ ХЕРНЮ..я не знаю...Это только с человеком надо часа три глубоко на все эти политические темы поговорить. Он не понимает, что он вытворяет.

    він все розуміє

    В такому випадку все дуже хрєново.

    Це так звані 'йопані правосєки' по моїй класифікації - 90%+ малолітніх долбойлбів та інфантильних переростків, ну і декілька відсотків кацапської консервації типу ташбаєвих та скоропадських-бичкових.

    Сподіваємось, що і правильної агентури там достатньо  :smilie7:

    зашел, чтобы плюсонуть)
    Маладца, дядьку RiG
  • #227 від Capitain Cubs 30 Jul 2018
  • Здорово Беньяміне!
    Де пропадаєш ховраше? Удмуртам контентент генериш? :weep:
  • #228 від черкащанка 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    dronma
    dfsddds sasadf
    strouser

    Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

    Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

    та ніякого вона дурака не валяє,
    відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
    Банальна воровка,
    спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
    потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
    Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
    Падаль вульгаріс.
  • #229 від Geo 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    отрижко
    кацап з ольгіно

    Хто такий "отрижко"?
  • #230 від pin2 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    dronma
    dfsddds sasadf
    strouser

    Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

    Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

    та ніякого вона дурака не валяє,
    відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
    Банальна воровка,
    спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
    потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
    Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
    Падаль вульгаріс.

    так
    я до останнього намагаюсь думати про людей краще, думаю, може щось не зрозумів, але де там..
    взагалі зараз вата щось активізувалась кругом, і в фб теж. може то на них томос так діє?
  • #231 від pin2 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    отрижко
    кацап з ольгіно
    рожко ))
    був такий ольгінець

    Хто такий "отрижко"?

    Рожко? Хм...не знаю такого.
  • #232 від Слав 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    отрижко
    кацап з ольгіно

    Хто такий "отрижко"?

    Дрона фредерік рожко і т.д
    Пара сотень нікі тут теж є
  • #233 від Geo 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    отрижко
    кацап з ольгіно

    Хто такий "отрижко"?

    Дрона фредерік рожко і т.д
    Пара сотень нікі тут теж є

    Не в курсе новых веяний в мэйнстриме УПячки. Извини...
  • #234 від черкащанка 30 Jul 2018
  • Вітаю!
    що за падло-стукач  на фупі fexmail?
    який його минулий нік?

    dronma
    dfsddds sasadf
    strouser

    Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

    Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

    та ніякого вона дурака не валяє,
    відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
    Банальна воровка,
    спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
    потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
    Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
    Падаль вульгаріс.

    так
    я до останнього намагаюсь думати про людей краще, думаю, може щось не зрозумів, але де там..
    взагалі зараз вата щось активізувалась кругом, і в фб теж. може то на них томос так діє?

    реваншу хотять
  • #235 від Аборигеныч 30 Jul 2018
  • Ахаха она мониторит эту ветку! :lol: Сегодня глянул в список. У меня был бан на месяц. Уже в николы. Кстати,  Ксюше вечный бан тоже поставила. :Razom:
  • #236 від Слав 30 Jul 2018
  • Ахаха она мониторит эту ветку! :lol: Сегодня глянул в список. У меня был бан на месяц. Уже в николы. Кстати,  Ксюше вечный бан тоже поставила. :Razom:

    я ж казав що вона читає цю гілку
  • #237 від Naza 30 Jul 2018
  • Та  що ви хочите від Фінікса? Він або долбойоб, або провокатор. Сподіваюсь перше, бо лише долбойоб сьогодні може віруваи у нацика Білецького та розповідати, як фронт держиться на правосєках, яких за його ж словами звідти вже давно вигнали разом із Азовом.к
    Тут ше ньюанс, "нєзгораємий" полюбляє накинути про контрактників в ЗСУ, як про заробітчан, але... коли мова зайшла про підвищення зарплатні...

    Хз. Мені  там не вбачався негативний контекст від нього.
  • #238 від термаміл 30 Jul 2018
  • А ви його знаєте з ФУПу?Ви хто?
  • #239 від Naza 30 Jul 2018
  • Я пробував вияснити про фенікса ,
    Він починав з роти шторм
    Брав попасну і лесечанськ з його слів
    В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
    Фенікса вони не пам'ятають

    Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
    І думаю що аеліт бреше , ну то таке


    Ось що я знаю

    А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
    Але я вже не вникав в це

    Скоріше за все це реальний чоловік атошник
    Якого використовують в темну

    Я так думаю

    Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.
    Десантник,  з Феніксом воював разом. Він в темі про взяття  Лисичанська про це писав. Наскільки я памятаю Фенікс за його БМп никався,  з рпг по бмп стрельнюли, невлучили але піхоту накрили. Фенікска жостко осколком ранило.
  • #240 від Capitain Cubs 30 Jul 2018
  • Хуясє, казльонушка абіччівая :weep:
Сторінок:
Actions