Автор Тема: Поки дурні думкою багатіють, схоже , у нас ще один фронт з'явився  (Прочитано 2509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Понимаешь Ирпинь, иногда банан это просто банан. Не плоди сущности

не засівай, - то й плода не отримаєш.
п.с. досі не збагну про тутешніх нонконформістів: кабс, шарик, я, мажеста, .. хто п'ятий?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
не засівай, - то й плода не отримаєш.
п.с. досі не збагну про тутешніх нонконформістів: кабс, шарик, я, мажеста, .. хто п'ятий?
Ну технічно ЮАР мені закидає нонконформізм, але оскільки за мною таке дійсно трохи є, то я й не сперечаюся особливо  :gigi:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2364
  • Стать: Чоловіча
не засівай, - то й плода не отримаєш.
п.с. досі не збагну про тутешніх нонконформістів: кабс, шарик, я, мажеста, .. хто п'ятий?

оно хоть не заразное?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
не засівай, - то й плода не отримаєш.
п.с. досі не збагну про тутешніх нонконформістів: кабс, шарик, я, мажеста, .. хто п'ятий?

Та хз, а вас что, на калькуляторе считаю?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
До речі. Рейди так званих РДК і Свободи Кацапів, непоганий привід для Хуйла почати вторгнення з Півночі. Прикриваючись "защитой мірнава насілєнія рассіі, катороє падвіргаєтца набєгам с Сумской області, каторую ми ні присаїдінілі к сібє і до конца нє асвабаділі ат нацистав, кагда два года назад пашлі на діескалацію, послє абіщаній в Стамбулі Кієвской хунти". І багатьом в європах та і в Штатах це цілком зайде. Почнуть Кацапів ще й жертвою малювати.

От і Думай Те тепер хто і що робить і з якою метою.

"Хуйлу потрібний привід, так просто воно не атакує"(с)

Пиздець як шаріку мізки розрідило. І це прямо під час служби у ЗСУ. У солдатнв треба нахуй відбирати телефони, бо допельгангери таки деморалізують армію
ударними темпами.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Ну технічно ЮАР мені закидає нонконформізм, але оскільки за мною таке дійсно трохи є, то я й не сперечаюся особливо  :gigi:
ви кого це зараз покриваєте? не примазуйтесь, мадам.   :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
"Хуйлу потрібний привід, так просто воно не атакує"(с)

Пиздець як шаріку мізки розрідило. І це прямо під час служби у ЗСУ. У солдатнв треба нахуй відбирати телефони, бо допельгангери таки деморалізують армію
ударними темпами.


100%
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
плять
быдлановцыиди накуй с ветки на свои зеленые быдлановские диваны
колбасные стратеги бля

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
Оскільки хтось з якоюсь метою розганяє меседж, нібито орки штурмують Сумську область, і вже й до Києва наближуються, доведеться написати.

На даний час російські повстанці ведуть бої по визволенню Белгородської та Курської областей.

Будучи нездатними протидіяти їм, російські терористи наносять артилерійські та ракетно-бомбові удари по прикордонним селам та містам України, намагаються шукати місця розміщення наших захисників та ППО. Було кілька спроб підходу ДРГ. Чомусь вдарили по телевежам.

Оборона кордону України надійна, укріплення є і будуються нові, евакуація населення у прикордонні ведеться, хоч це і важко.

Це все.

Вибачте, що вийшло якось сухо, але як ще відповідати на істерику? Авжеж, тим, хто евакуювався з В.Писарівки, або чиє майно знищене агресором, від цього не легше, їм потрібно допомагати, але не істерикою.

І ще. Я не зовсім розумію, чому істерику розганяють люди, які Суми з двома "м" пишуть, та вважають, що Сумська область межує з Київською. Тобто насправді їм нецікаво, цілі інші.
https://www.facebook.com/share/atVTMUv4ieLdxoUA/

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
"На даний час російські повстанці ведуть бої по визволенню Белгородської та Курської областей.

Будучи нездатними протидіяти їм, російські терористи наносять артилерійські та ракетно-бомбові удари по прикордонним селам та містам України, намагаються шукати місця розміщення наших захисників та ППО. Було кілька спроб підходу ДРГ. Чомусь вдарили по телевежам."

Броня крєпка і танкі наші бистри.
По Сумській не знаю, як там ДРГ. По Чернігівській знаю про одну. Більшість знищили, меншість взяли в полон. Про наші втрати і їх співвідношення краще не буду. Інакше в декого нахуй зламається райдужна кортінка оточуючого світу. Хай краще милуються новенькими рядами "зубів дракона".

ПС: а ми й дійсно адін народ
 Що в Хуйлостані бабло пиздять неміряно на цих "зубках", що у нас. При цьому їх ефективність для сучасної техніки - нуль цілих, хуй десятих. Але ж як класно ними гризти бабло, виділене на фортифікацію, тут вони поза конкуренцією.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
"На даний час російські повстанці ведуть бої по визволенню Белгородської та Курської областей.

Будучи нездатними протидіяти їм, російські терористи наносять артилерійські та ракетно-бомбові удари по прикордонним селам та містам України, намагаються шукати місця розміщення наших захисників та ППО. Було кілька спроб підходу ДРГ. Чомусь вдарили по телевежам."

Броня крєпка і танкі наші бистри.
По Сумській не знаю, як там ДРГ. По Чернігівській знаю про одну. Більшість знищили, меншість взяли в полон. Про наші втрати і їх співвідношення краще не буду. Інакше в декого нахуй зламається райдужна кортінка оточуючого світу. Хай краще милуються новенькими рядами "зубів дракона".

ПС: а ми й дійсно адін народ
 Що в Хуйлостані бабло пиздять неміряно на цих "зубках", що у нас. При цьому їх ефективність для сучасної техніки - нуль цілих, хуй десятих. Але ж як класно ними гризти бабло, виділене на фортифікацію, тут вони поза конкуренцією.
Уся польова фортифікація, якщо з розумом, то річ вкрай дорога і ті зуби не найдорожче з неї

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
А тим часом кацапи виставляють блокпости з обмеженням вїзду в частину білгородчини
Цікава перша фаза приняття, що не контролюють територію... як було у нас з донбасом в 2014

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
там цікавіше стає, бо з'явилися ічкерійці. і це вже правильно.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
там цікавіше стає, бо з'явилися ічкерійці. і це вже правильно.

Что значит появились?
Они там были с самого начала

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Что значит появились?
Они там были с самого начала
можливо. але справа в іншому - вони заявили про національну складову двіжу. тобто боротьбу за незалежну іччкерію під своїм прапором і в цьому намалювалася логіка. логіка розпаду колоніальної російської імперії, на відміну від заяв рдк про боротьбу з "режимом".

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
можливо. але справа в іншому - вони заявили про національну складову двіжу. тобто боротьбу за незалежну іччкерію під своїм прапором і в цьому намалювалася логіка. логіка розпаду колоніальної російської імперії, на відміну від заяв рдк про боротьбу з "режимом".

Так там ще краще з самого початку було
Ще сибірці... сибірські нацменшини за ту ж незалежність сибірських народів
Загалом все вірно
Найоголовніше завдання не допустить війни протипутінських імперців проти бійців за незалежність і москви.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
От і перші бонуси
Групу армій Захід, що оперувала на Лимано-Купянському напрямі, розширили на весь білгородський фронт
Тому там, внєзапно, майже тихо останні дні
« Останнє редагування: Березня 20, 2024, 11:21:54 11:21 від jia »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Та в Херсоне тоже после их "выборов" чтото тихо.
Я так думаю что это как раз с выборами связано. Они сильно напрягались под них, вечно такое невозможно.
Сейчас возьмут передышку, быдлобы хорошо что бы наши не дали им передыху, но не с нашими союзничками такое счастье

Как сказал один американский друг Украины - нафига вам оружие если у вас еще люди не закончились

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
Так там ще краще з самого початку було
Ще сибірці... сибірські нацменшини за ту ж незалежність сибірських народів
Загалом все вірно
Найоголовніше завдання не допустить війни протипутінських імперців проти бійців за незалежність і москви.
Ну, Ірпінь має рацію в тому сенсі, що серед саме всяких РДК дійсно немає от прямо єдиності в цьому питанні. Тобто ічкерійці чітко за незалежність Ічкерії. Хтось з сибіру за незалежну Сибір. А хтось, умовно кажучи, за рсасєю бєз путєна під прапором без червоної частини. Я не дуже цікавлюся їхніми внутрішніми двіжухами, але принаймі кілька скрінів викладали на цей форум з РДКшного чату, де випливало що серед них єдиної позиції нема.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Ну, Ірпінь має рацію в тому сенсі, що серед саме всяких РДК дійсно немає от прямо єдиності в цьому питанні. Тобто ічкерійці чітко за незалежність Ічкерії. Хтось з сибіру за незалежну Сибір. А хтось, умовно кажучи, за рсасєю бєз путєна під прапором без червоної частини. Я не дуже цікавлюся їхніми внутрішніми двіжухами, але принаймі кілька скрінів викладали на цей форум з РДКшного чату, де випливало що серед них єдиної позиції нема.

Конечно нет. Более того, дето проскочило что недавно РДК с легионом Свобода России крупно поцапались. У них политически радикально противоположные взгляды. Легион как я понял это типа либералы, а РДК фашики. Вопрос в том что пока в РФ Путин им между собой и нам с ними делить нечего

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
Та в Херсоне тоже после их "выборов" чтото тихо.
Я так думаю что это как раз с выборами связано. Они сильно напрягались под них, вечно такое невозможно.
Сейчас возьмут передышку, быдлобы хорошо что бы наши не дали им передыху, но не с нашими союзничками такое счастье

Как сказал один американский друг Украины - нафига вам оружие если у вас еще люди не закончились

сказать что тихо трудно
он в Харьков прилетело
но спад активности есть
а может хуйло выдохся и после избрания на табуретку тоже устал от воны
тут законы психологии - усталость  от события наростает  адреналин напротив падает

это  животное не молодое все время поддерживать высокий градус события
да и кацапское быдло устает от новостей про войну

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
 Швидше, кацапи не видохлися, а переносять зусилля на інші напрямки

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Новомихайлівка - всьо.
А це дорога в тил нашому угрупуванню у Вугледарі.
Шотам рдк, марафон, сриський та ін.? :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
Новомихайлівка - всьо.
А це дорога в тил нашому угрупуванню у Вугледарі.
Шотам рдк, марафон, сриський та ін.? :smilie7:

это никому нынче неинтересно

важжнне что поляки за 20 сек не сбили мимолетную ракету

страна идиотов

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
у нас нема іншого виходу, як потроху відходити і ніякий Сирський тут нічим не зарадить

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Новомихайлівка - всьо.
А це дорога в тил нашому угрупуванню у Вугледарі.
Шотам рдк, марафон, сриський та ін.? :smilie7:

Великий Боневтіка не так давно заявляло, що ситуйовина на фронті значно покращилась та стабілізувалась.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
якось все затихло?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
якось все затихло?

 Кожен день такі зведення, це зранку:

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів.
 
▪️Хотінська громада: ворог бив з артилерії (САУ) (9 вибухів).
 
▪️Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи). 
 
▪️Великописарівська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.
 
▪️Середино-Будська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).
 
▪️Миропільська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).
 
▪️Краснопільська громада: ворог вдарив з артилерії (САУ) (9 вибухів).

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
я за новини рдк, сибіру, легіону та ічкерійців. зникли з інфопростору.
за сумську область я в курсі.