Сторінок:
Actions
  • #151 від majesty 25 Feb 2021
  • там кромє епштайна хватаєт гєроєв. ти взагалі шось понімаєш про шиати чи еі? я тобі список дав Укі не дасть збрехати.

    и трамп там один из ведущих клиентов
    та там по ипалу видно шо трамп педафил
  • #152 від Uki 25 Feb 2021
  • такєра дивися? давай я тобі пару роліков зкину і публічно обговоримо.

    У такера нема кредибілити...... Його вже офіційно названо брехуном...... З Белінгкетом такого ще не було...... Не зважаючи на море розслідувань на різні теми.....
  • #153 від majesty 25 Feb 2021
  • серьозно? не памятаєш? а мені знайомі розказували про антіфашизм що за януковіча булі.

    щас антифашисты это Навальный и белорусы
    ты реально болен
  • #154 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • У такера нема кредибілити...... Його вже офіційно названо брехуном...... З Белінгкетом такого ще не було...... Не зважаючи на море розслідувань на різні теми.....
    ооо, почалося... зручно влаштувався. а кредібіліті хто виписує? лєві сили?
  • #155 від Uki 25 Feb 2021
  • щас антифашисты это Навальный и белорусы
    ты реально болен

    Він мабуть мав на увазі ту кампанію де Юща хвошистом малювали....
  • #156 від Uki 25 Feb 2021
  • ооо, почалося... зручно влаштувався. а кредібіліті хто виписує? лєві сили?

    судді а також адвокати фокс нюз

    https://www.npr.org/2020/09/29/917747123/you-literally-cant-believe-the-facts-tucker-carlson-tells-you-so-say-fox-s-lawye
  • #157 від majesty 25 Feb 2021
  • Він мабуть мав на увазі ту кампанію де Юща хвошистом малювали....

    у меня есть мнение что он  в Украине и не жил никогда
    часто такую херню толкает
  • #158 від Uki 25 Feb 2021
  • у меня есть мнение что он  в Украине и не жил никогда
    часто такую херню толкает

    ти бачиш, він просто блокує те що не вписується в його світогляд..... Тупо не бачить..... Ситуація "тату, а де море".......
  • #159 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Він мабуть мав на увазі ту кампанію де Юща хвошистом малювали....
    нєт,єто біл 13-14 годі. кто не жіл в кієвє білі нє в курсє
  • #160 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • ти бачиш, він просто блокує те що не вписується в його світогляд..... Тупо не бачить..... Ситуація "тату, а де море".......
    я вам не заважаю? може ви хочете побуть на самоті, так тільки скажіть. я розумію що вам хлопці друг з другом комфортно.
  • #161 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • судді а також адвокати фокс нюз

    https://www.npr.org/2020/09/29/917747123/you-literally-cant-believe-the-facts-tucker-carlson-tells-you-so-say-fox-s-lawye
    опініон толкають усі журналісти , але я хочу тобі привести деякі його роліки. з деякими я не згоден
  • #162 від RG 25 Feb 2021
  • Так а шо ти пишеш..... Пишеш що якщо десь шось не так то відразу треба відключати рецептори і не дивитись туди ........
    Я так не вмію, я всюди дивлюсь..... Десь бачу лушпиння, десь зерна...... Там досить детально розписано як вони встановлювали аутентичність відео....... Поки що нічого не побачив, що свідчило б про фабрикування чи брехню..... Також не бачу смислу їм брехати на цю тему......... 
    Та і взагалі навіть її родичі та адвокати не заперечують її радикалізацію......

    Ну а ти продовжуй самоцензуру та самоблокування...... і продовжуй вважати це нєв'єбєнною свободою мислення  :weep:

    Я, конєшно, не хвашист, і навіть не сочувствующій, Але мені здається, що в Штатах вся ця нацистська символіка, зіги і проча фігня абсолютно не заборонені. Напевне, і сама  ідеологія не є криміналом сама по собі. Так що не зовсім зрозуміло, чому саме на цьому так сконцентрувались ?

    Дєвка та, судячи по хвотках, ще досить молода сцикуха. В такому віці індивідуумів тягне хайпувати на подібного роду атрибутику та фразеологію.

    Відповідно, одні бігають з краснимі знамьонамі з серпом-молотком, інші свастики з рунами на себе чіпляють. Херня це все.
  • #163 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • проблєма з фашізмом то як із рпсізмом - агресія лєвіх протів рабочого люду. тєрор. чуть шо - ті расіст. а єслі глубже - ті націст. і всьо, віноват. вспоміеаєм ссср і оьщжственноє мненіє. все правільно полярізованніє.
  • #164 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • насправді расізма нєма а фашізм то як з анєкдотом про грязь яку свині завжди знайдуть.
  • #165 від majesty 26 Feb 2021
  • Я, конєшно, не хвашист, і навіть не сочувствующій, Але мені здається, що в Штатах вся ця нацистська символіка, зіги і проча фігня абсолютно не заборонені. Напевне, і сама  ідеологія не є криміналом сама по собі. Так що не зовсім зрозуміло, чому саме на цьому так сконцентрувались ?

    Дєвка та, судячи по хвотках, ще досить молода сцикуха. В такому віці індивідуумів тягне хайпувати на подібного роду атрибутику та фразеологію.

    Відповідно, одні бігають з краснимі знамьонамі з серпом-молотком, інші свастики з рунами на себе чіпляють. Херня це все.
    100% херня
    и али либо накрученный кьюаноновец
    либо малолетка
    молодежь всегда экстримальна во взгдядах
  • #166 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • https://youtu.be/z9VEb6vWxFw

    антіфашісті встрєтілі януковіча в сумах 2013 год.
  • #167 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • https://www.zhitomir.info/news_83961.html

    антіфашісти 2011 год.
  • #168 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • #169 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • https://actualcomment.ru/ni_edinogo_shansa.html

    це вже згадування антіфашістов у кацапов. прімєнітельно к бєндєроффцам - фашістам.
  • #170 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • тєбє мало?
  • #171 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • 100% херня
    и али либо накрученный кьюаноновец
    либо малолетка
    молодежь всегда экстримальна во взгдядах
    ті вєріш в фашізм?
  • #172 від Адам Жоржович 26 Feb 2021
  • Ніхуяжсобі: аж цілий заколот вже?  :smilie10:
  • #173 від Uki 26 Feb 2021
  • Я, конєшно, не хвашист, і навіть не сочувствующій, Але мені здається, що в Штатах вся ця нацистська символіка, зіги і проча фігня абсолютно не заборонені. Напевне, і сама  ідеологія не є криміналом сама по собі. Так що не зовсім зрозуміло, чому саме на цьому так сконцентрувались ?

    Це не кримінал, це просто важлива інформація для розуміння мотивації заколотників...... 
    Плюс постійно намагаються намагаються це представити у якості театральної  постановки ліваків........
  • #174 від Uki 26 Feb 2021
  • Ніхуяжсобі: аж цілий заколот вже?  :smilie10:

    А як це називати? Рівалюция?
    Коли зимовий брали теж був не заколот?
  • #175 від Адам Жоржович 26 Feb 2021
  • А як це називати? Рівалюция?
    Коли зимовий брали теж був не заколот?

    Так само, як подвиги демократів влітку - riot.

    Для заколоту з метою захоплення влади потрібний план, засоби і така дрібничка, як реальна можливість її захоплення. Все що ми побачили (а відео на propublica.com - дохуя і трохи більше) -  це купка якихось єбланів, у котрі прорвалися до Капітолію і, як та собака, котра нарешті наздогнала автомобіль, не знали хулі далі з ним робити. Один посидів у кріслі Пєлосі, другий - котрий рогатий - зайшов до сенатської зали і коли коп, котрий там був, попередив, що це, мовляв, сакральне місце, мляво відповів що він в курсі і гадити не збирається - так подивиться і піде собі.  :shuffle: Ахуєнний заколот, бєспєзди. Ультраправі, "поведені на зброї"  заколотники, зайшли до Капітолію без жодної гвинтівки "захоплювати владу", потопталися по калідорам - і вийшли нахуй.  Саме так захоплюють владу, ога. :Tyapnycia:

    Чи в США влада автоматично переходить до того, хто поклав сраку у крісло спікера, як той єблан з Арканзасу?  :bpk: І якщо навіть хтось візьме у полон віце-президента, невже 300-міліонна країна з найсильнішою армією в світі "тутжє" здасться і визнає того своїм новим "царем"?  :Sho_za:  Воплі політичних шлюх і журнолоти - це святе, звичайно, але свою голову треба все-таки інколи вмикати.  :smilie8:

  • #176 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • Це не кримінал, це просто важлива інформація для розуміння мотивації заколотників...... 
    Плюс постійно намагаються намагаються це представити у якості театральної  постановки ліваків........
    тобто ти вважаєш респів нацистами расистами що хочуть познущатися над чорними?
    це твоя мотивація?
  • #177 від Uki 26 Feb 2021
  • тобто ти вважаєш респів нацистами расистами що хочуть познущатися над чорними?
    це твоя мотивація?

    А шо, то респи брали конгрес?
  • #178 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • А шо, то респи брали конгрес?
    а хто брав?
  • #179 від RG 26 Feb 2021
  • а хто брав?

    Он Жоржовіч вище написав - єблани  :)
  • #180 від Uki 26 Feb 2021
  • а хто брав?

    Ну так от і виясняємо поступово...... не знаю чо тебе так штирить від цього......
Сторінок:
Actions