Автор Тема: Про минуле та майбутнє  (Прочитано 449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Про минуле та майбутнє
« : Березня 03, 2019, 03:21:06 15:21 »
3 березня... Вже п'ять років у цей день до мене приходять спогади... Я не знаю як їх правильно класифікувати - не можу точно підібрати слова, як і в той день 03.03.2014 не могла опанувати те, що відбувається... Не знала, що робити, дивлячись репортаж з-під ОДА... А там біснувався натовп з мордорськими прапорами, ломилися до будівлі, вимагали "референдуму"... Їх багато, - тих місцевих та "гостей" Одеси, а ми  - справжні Одесити - хто на роботі ( це ж понеділок), хто вдома... І що робити?
Починаю дзвонити сину, чоловіку, друзям... Що робити будемо? І як з'ясувалося не я одна у той час намагалася зв'язатися з однодумцями, вирішувала що треба діяти. Ми - Одесити, незалежно один від одного помчали до ОДА. Нас ставало все більше, і виявилося, що ватанів було вже не так багато - коли ви збилися у кутку біля входу ... На щастя і депутати проявили чи то здоровий глузд, чи то інстинкт самозбереження спрацював і ніяких постанов прийнято не було. Колю-тетріса турнули з голови ОДА... Триколорну ганчірку не дали причепити, а тії "борцуни" боялися навіть зрушити з місця. Тоді нам здавалося, що це кінець .. але то був тільки початок двох важких і страшних місяців в історії нашого міста, аж до 02.05.2014... хоча ні... Було ще третє і четверте травня...
Люди, я добре знаю, що я не блогер, не громадський діяч, що мене читає не так багато народу, але дуже прошу - згадайте через що ми пройшли, подумайте - невже ви хочете отримати знову колю-тетріса, який мутував у вову-термоса?
Спитайте себе і дайте собі чесну відповідь
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #1 : Березня 03, 2019, 04:14:43 16:14 »
Не хочу згадувати 2014.

Як на мене вату таким не проймьошь
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #2 : Березня 03, 2019, 04:22:08 16:22 »
Я знаю про, що ви... Я приїхав в тей день вже надвечір, коли все змістилося до проспекту Шевченка. А потім в мені була злоба, яка росла кожного дня коли їхав біля Кулікового поля. В мене є своя теорія. За 4 роки Яника-Костусєва українську частину Одеси нищили та буквально забивали ногами але це навчило нас спротиву, бути з зубами і кулаками. В Донецьку та Луганську таких просто не існувало. А ми були. І коли прийшло 2 травня то не було іллюзій - або вони нас і все, рюсський мір. Або ми їх ... Ще були гальма "першої крові" та коли вони вбили першими - все, вже все стало пох.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #3 : Березня 03, 2019, 05:57:16 17:57 »
Я знаю про, що ви... Я приїхав в тей день вже надвечір, коли все змістилося до проспекту Шевченка. А потім в мені була злоба, яка росла кожного дня коли їхав біля Кулікового поля. В мене є своя теорія. За 4 роки Яника-Костусєва українську частину Одеси нищили та буквально забивали ногами але це навчило нас спротиву, бути з зубами і кулаками. В Донецьку та Луганську таких просто не існувало. А ми були. І коли прийшло 2 травня то не було іллюзій - або вони нас і все, рюсський мір. Або ми їх ... Ще були гальма "першої крові" та коли вони вбили першими - все, вже все стало пох.
Были и в Луганске.
Но очень мало.
Когда из здания СБУ где сидели сепары (в городе было двоевластие) туда пошли "парламентеры", то там на защиту пришли молодые ребята, примерно, как на Майдан, с битами, в щитках.
Но менты зашли внутрь, и сказали, мы ничего делать не будем, это ж народ. А за спиной у ребят, которые были готовы стать перед ними, шептались уж совсем нехорошо.
Тех, кто по призыву, забыл его фамилию, узбек, сидел в плену в "здании СБУ", а потом погиб на Саур-могиле, пытались сделать группу в помощь милиции и поехали в Счастье на меновскую базу для подготовки - там же и сдали.В плен взяли только узбека, а остальные очень быстро уехали в основном, бо запахло кровью.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #4 : Березня 03, 2019, 10:53:11 22:53 »
у меня как то из памяти все стерлось вообще
вспоминаю и не могу вспомнить что было в это время и где я был

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #5 : Березня 03, 2019, 11:27:11 23:27 »
Были и в Луганске.
Но очень мало.
Когда из здания СБУ где сидели сепары (в городе было двоевластие) туда пошли "парламентеры", то там на защиту пришли молодые ребята, примерно, как на Майдан, с битами, в щитках.
Но менты зашли внутрь, и сказали, мы ничего делать не будем, это ж народ. А за спиной у ребят, которые были готовы стать перед ними, шептались уж совсем нехорошо.
Тех, кто по призыву, забыл его фамилию, узбек, сидел в плену в "здании СБУ", а потом погиб на Саур-могиле, пытались сделать группу в помощь милиции и поехали в Счастье на меновскую базу для подготовки - там же и сдали.В плен взяли только узбека, а остальные очень быстро уехали в основном, бо запахло кровью.
Юлдашев Темур

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Про минуле та майбутнє
« Reply #6 : Березня 04, 2019, 12:02:08 00:02 »
Юлдашев Темур
Да.
Есть такой грех: плохая память на фамилии.