Автор Тема: WACO хто хоче обговорити  (Прочитано 1799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #30 : Березня 26, 2023, 11:41:10 23:41 »
зате показали  урок іншим. держава має право на насилля. невідомо шо було б якби уроку не надали. скільки б ще було таких сєкт.

Саме тому Трампа і треба садити за спробу державного перевороту 6-го січня, бо інакше наступний ідіот, таки зможе захопити владу і перетворить США на кацапстан.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #31 : Березня 26, 2023, 11:53:29 23:53 »
Ну, то таке. Говорити можна все, що завгодно, особливо після того, як вже натворили справ.

По факту, там народ сам не хотів виходити здаватись, їх ніби ніхто й не стримував силою. Пару людей вийшло, решта не погодилась.
так звісно їм голову задурили. зомбі мля. сєвєрна корєя в мініатюрі

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #32 : Березня 26, 2023, 11:54:11 23:54 »
Там все планування було не таке як треба з подібними сектами.... Їх по іншому треба було брати, просто не взяли до уваги деталі їх легенд та переконань
згоден трохи переборщили пацани.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #33 : Березня 26, 2023, 11:55:01 23:55 »
Это обычно среди сектантов

Ну, якби в вільному суспільстві мають право. Знову ж таки, в той час вважали, що там явне державне насильство було, з яким багато хто почав боротись теж насильницьким шляхом. А зараз в кіно багато що можна тулити.

Ну а з Рубі Рідж як тоді бути ? Там взагалі один мужик з сім'єю жив, про ніяку секту чи взагалі релігійні справи навіть не йшлось. Хлопа пізніше визнали по суті невинуватим, ще й компенсації по позовах виплатили. 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #34 : Березня 27, 2023, 12:23:54 00:23 »
Ну, якби в вільному суспільстві мають право. Знову ж таки, в той час вважали, що там явне державне насильство було, з яким багато хто почав боротись теж насильницьким шляхом. А зараз в кіно багато що можна тулити.

Ну а з Рубі Рідж як тоді бути ? Там взагалі один мужик з сім'єю жив, про ніяку секту чи взагалі релігійні справи навіть не йшлось. Хлопа пізніше визнали по суті невинуватим, ще й компенсації по позовах виплатили.

Я сути конкретных дел не знаю да и разбираться особо неохота, но насчет "имеют право" это не так
Оболваненные тоталитарными сектами являются по сути недееспособными. Это нечто типа наркомании. Сам ты можешь жрать что угодно , но не распространять и не подсаживать других.
Кроме того такие люди являются особо опасными при наличии у них оружия кторое кстати им должно быть запрещено иметь ввиду их явного психического нездоровья

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #35 : Березня 27, 2023, 03:24:28 03:24 »
Я сути конкретных дел не знаю да и разбираться особо неохота, но насчет "имеют право" это не так
Оболваненные тоталитарными сектами являются по сути недееспособными. Это нечто типа наркомании. Сам ты можешь жрать что угодно , но не распространять и не подсаживать других.
Кроме того такие люди являются особо опасными при наличии у них оружия кторое кстати им должно быть запрещено иметь ввиду их явного психического нездоровья
усі віруни таким чином є недієспроможні

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #36 : Березня 27, 2023, 06:43:38 06:43 »
Ви думаєте я просто так цю гілку завів??? :smilie10:

Під час суботнього передвиборчого заходу у Вако, штат Техас, у суботу Трамп стверджував, що ДеСантіс мав мало шансів стати губернатором Флориди без схвалення колишнього президента, причому Трамп вдався під виглядом ДеСантіса, який нібито благав його підтримати на праймеріз Республіканської партії штату в 2018 році.  .

 «Отже, він прийшов і дуже хотів [моєї підтримки]. Я сказав: «Ти не можеш виграти, чи не так? Як ти — [ти] можеш виграти?», — сказав Трамп, згадуючи нібито розмову з ДеСантісом.  «Сер, якщо ви підтримаєте мене, я виграю. Будь ласка, будь ласка, сер, підтримайте мене», — продовжив Трамп, відтворюючи благаючий плач.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #37 : Березня 27, 2023, 06:46:56 06:46 »
Демси генівльні політики... витягли дохлого трампа обтрусили його, дали йому рейтинг і виставили проти Сані....

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #38 : Березня 27, 2023, 07:22:53 07:22 »
Я сути конкретных дел не знаю да и разбираться особо неохота, но насчет "имеют право" это не так
Оболваненные тоталитарными сектами являются по сути недееспособными. Это нечто типа наркомании. Сам ты можешь жрать что угодно , но не распространять и не подсаживать других.
Кроме того такие люди являются особо опасными при наличии у них оружия кторое кстати им должно быть запрещено иметь ввиду их явного психического нездоровья

Так в нас, наприклад, 73% 'оболванєнних' і по суті недієспроможних   :weep:

І що з ними робити, закривати ? Та вони тебе самого швидше закриють   :fp2

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #39 : Березня 27, 2023, 01:58:22 13:58 »
Так в нас, наприклад, 73% 'оболванєнних' і по суті недієспроможних   :weep:

І що з ними робити, закривати ? Та вони тебе самого швидше закриють   :fp2

Ну я это писал в 19 ом, в момент охуевания. Поэтому я пессимист

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #40 : Березня 27, 2023, 01:59:25 13:59 »
усі віруни таким чином є недієспроможні

Я не психолог и чегото внятного по этой теме сказать не могу, но психологи явно разделяют обычные религии и тоталитарные секты

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #41 : Березня 27, 2023, 02:41:36 14:41 »
Я не психолог и чегото внятного по этой теме сказать не могу, но психологи явно разделяют обычные религии и тоталитарные секты

Проблема в тому що юридично розділити неможливо. Тому поки що ліквідувати секту можна лише, якщо вона систематично спричиняє скоєння злочинів

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #42 : Березня 28, 2023, 10:31:20 22:31 »
Это обычно среди сектантов
це ж не злочин
Що ви в більшості своїй заладили- секта, сектанти... Ярлики, що вже віддають звинуваченням лише тому, що люди не є парафіянами "канонічного" маскоффського патріархату?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #43 : Березня 28, 2023, 10:36:20 22:36 »
це ж не злочин
Що ви в більшості своїй заладили- секта, сектанти... Ярлики, що вже віддають звинуваченням лише тому, що люди не є парафіянами "канонічного" маскоффського патріархату?

С фигов это не злочин?
Любую тоталитарную секту можно успешно натянуть по статье мошенничество минимум. А большинство еще по букету другой уголовщины

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #44 : Березня 28, 2023, 10:47:29 22:47 »
Проблема в тому що юридично розділити неможливо. Тому поки що ліквідувати секту можна лише, якщо вона систематично спричиняє скоєння злочинів

На них наїхали не "за сєкту і єблю малалєток", а за технічні помилки при купівлі-продажу зброї. Якась хуйня типу "якщо у тебе є запчастини щоб теоретично зібрати кулемет, значить у тебе є кулемет" (constructive posession)*. І почали прямо з штурму замість спочатку "апагаваріть".


PS. Наскільки ці правила можуть бути йобнутими можна судити з реального документа ATF, котрий буквально каже, що шнурок з двома петлями на кінцях є кулеметом.  :fp Дійсно, якщо є напів-автоматична гвинтівка і у цієї гвинтівки є затворна ручка, котра рухається разом з затвором (як у АК, наприклад), то з допомогою шнурка її таки можна примусити хуярити чергами. Але маразм полягав у тому, що з 2004 по 2007 кулеметом офіційно вважалася не така гвинтівка з таким шнурком, а сам, блядь, шнурок.   :rotate:

PPS. Хазяйкє на замєтку:



*) На цю тему є радянський анекдот: прийшли до мужика менти, побачили в сараї самогонний апарат і почали шити справу "за самогоноварєніє". Мужик їм каже: "Я самогона не варю" - "Як не вариш, он в тебе апарат є!" -- "Ну тоді оформляйте мене ще й за згвалтування..." -- "Так ти ще й згвалтував когось?!!!" -- "Ні, але апарат маю".  :alen
« Останнє редагування: Березня 28, 2023, 10:55:52 22:55 від Адам Жоржович »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #45 : Березня 28, 2023, 11:05:13 23:05 »
С фигов это не злочин?
Любую тоталитарную секту можно успешно натянуть по статье мошенничество минимум. А большинство еще по букету другой уголовщины

Якщо є конкретно за що садити, то не питання. Проблема в тому, що всілякі 'сіловікі' - це часто теж мудили ще ті і діють відповідним чином.

А взагалі то так весь світ побудований, що є ті, хто заправляє і ті, ким заправляють. І будь-яка організована структура має риси тоталітаризму, нікуди від цього не подітись.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #46 : Березня 29, 2023, 12:09:13 00:09 »
Якщо є конкретно за що садити, то не питання. Проблема в тому, що всілякі 'сіловікі' - це часто теж мудили ще ті і діють відповідним чином.

А взагалі то так весь світ побудований, що є ті, хто заправляє і ті, ким заправляють. І будь-яка організована структура має риси тоталітаризму, нікуди від цього не подітись.

Понимаешь
Риси тоталитаризму и тоталитаризм это очень разные вещи

С моей, дилетантской, точки зрения в тоталитарных сектах глава оной рассматривается как Бог или как непосредственный представитель Бога.
В обычных религиях, или обычных сектах, такого нет
То что я пишу про уголовку то такие секты обычно создаются с весьма конкретными корыстными целями или, в худшем случае, как террористические организации.
"Прихожане" по факту находятся там в добровольном рабстве. Такое их состояние достигается с помощью манипуляций сознанием
Както доказательно с ними расправится очень трудно потому что пострадавшие категорически отказываются подавать иски. Даже через родственников их трудно оттуда вытащить. Часто психика этих "прихожан" оказывается повреждена необратимо

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #47 : Березня 30, 2023, 12:39:46 12:39 »
Демси генівльні політики... витягли дохлого трампа обтрусили його, дали йому рейтинг і виставили проти Сані....

Хочеш сказати, що ти працюєш на демократів?  :smilie10:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #48 : Березня 30, 2023, 06:05:56 18:05 »
Хочеш сказати, що ти працюєш на демократів?  :smilie10:

(click to show/hide)




Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #49 : Березня 31, 2023, 02:47:25 02:47 »
У трампанзів та кацапів сьогодні горе, велике жюрі присяжних проголосувало щоб винести звинувачення Трампу.  :smiley25: :super:
Сяде довбойоб на старості років на нари.  :smiley16:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #50 : Березня 31, 2023, 12:10:04 12:10 »
Интересно
А в Штатах трижды несудимые могут избираться в презы? Ну или в конгресс?

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: WACO хто хоче обговорити
« Reply #51 : Березня 31, 2023, 12:29:15 12:29 »
Интересно
А в Штатах трижды несудимые могут избираться в презы? Ну или в конгресс?

Кацапи вже дрочать на цю теми і доводять, що навіть якщо Трамп буде в тюрмі, то він має право обиратись на посалу Президента.