Автор Тема: Чи це той народ, який виходив на Майдан ? І чи був Майдан ?  (Прочитано 2200 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
придурошний стартпост. Навіть обговорювати нецікаво. Нехай це роблять штабні з обох боків

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Я вже багато разів тут казав, що на всіх виборах, починаючи з 2002 року я голосував тільки за представників БЮТ - Батьківщина ( виняток - тричі голосував за Ющенка в 2004 році) і про це не шкодував жодного разу. І політичною діяльністю партії Батьківщина, в цілому, не був розчарований ніколи.

Це я тут казав неодноразово, прямо й чесно, не приховуючись.

Якщо на наступних виборах бачитиму що предстаник Батьківщини не матиме шансів пройти, то голосуватиму за Свободівця, або за представника Правого Сектора.
А чому? От позиція Тимошенко у 2008 році у темі війни у Грузії ... невже подобається?

Юля тоді не висловлювала взагалі ніякої позиції..

Пиздиш, як гома: під час голосування за постанову про засудження агресії хуйлостану проти Грузії, вагіністи або утрималися, або голосували проти. Разом з піарасами, комуняками і вавою литвином. Якщо це не позиція, то що це? Це, по-вашому, сич називається?
  Про яке коли голосування йде мова? Якщо ти не пиздиш - то скинь лінк, що ти мав на увазі.

Хуяк:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260406&n_skl=6
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=259806&n_skl=6
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=259706&n_skl=6

Інтервенція Росії в Грузію була 5-8 серпня 2008 року. І сама Юля в той момент дійсно нічого офіційного тоді від себе як Прем"єра не висловлювала.
Після того пройшов майже місяць ( до початку вересня) коли відбулося те голосування. Не голосувала майже вся фракція БЮТ. Це було колективне фракційне рішення. Бо вже на той момент  в Грузії обстановка трохи нормалізувалась, а в Києві оьстановка ускладнилась ( внутрішня), бо цькування Ю. Тимошенко Ющенком і його собачкою Балогою дійшла апогею. І тоді саме Ющенко вимагав того голосування. Для чого, щоб Юля - Премїєру після того було б майже неможливо викинути з поставок газу Росукренерго, з якого годувався і сам Ющенко. Тоді ще прямого протистояння з Росією в України не було. А Прем"єру Тимошенко вирішувати господарські всі питання було необхідно. Та й так, з грудня 2007 р. по той же вересень 2008 року гавкання проти Прем"єра Тимошенко не припинялось майже ні дня.

Тому.

Наполягання Ющенка щодо того голосування було викликано не побратимськими почуттями до Грузії, а банальне бажання зробити все, щоб Ю. Тимошенко пізніше було б майже неможливо домовитись з Путіним про укладання прямого газового договору. Бо на той момент, Росукренерго це був той паразит, якого треба було відчепити від тіла України за будь яку ціну.
Що й було успішно зроблено в січні 2009 року. Тоді Ющенко мало не волосся в себе на сраці рвав, а захистити Фірташа не зміг.

Тобто.
всі події треба співставляти і аналізувати комплексно. А тоді робити узагальнення. І не котити бочку що "юлька продалась Путіну" Ющенко паскудств Україні наробив скільки, що всі інші Президенти до нього тільки нервово курять в сторонці.
.
Ось як тодішній лідер фракції БЮТ Іван Кириленко пояснив причин неучасті БЮТ в тому голосуванні:

http://www.pravda.com.ua/news/2008/09/2/3541437/

Ще раз кажу, інтервенція Росії була на початку, а події в ВР ( голосування за постанову про агресії Росії прти Грузії) на початку вересня. Всю сукупність подій треба розглядати і аналізувати в контексті всіх супутніх подій.
« Останнє редагування: Серпня 28, 2015, 02:53:13 02:53 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
+ попередній пост.

А ось як сама Ю. Тимошенко наступного дня пояснила причини неучасті голосування своєї фракції по Грузії :

"Дорогі співвітчизники! Вчора партія „Наша Україна” в односторонньому порядку вийшла з демократичної коаліції, а сьогодні зі спеціальним зверненням до народу виступив президент України В. Ющенко, який оголосив, що половина його фракції на чолі з ним все ж домоглася свого і зруйнувала демократичну коаліцію.

Причиною цього були названі дві обставини, перша - моя неправильна позиція щодо конфлікту в Грузії і друга - створення коаліції з Партією регіонів та комуністами.

Моя позиція щодо конфлікту в Грузії чітка, зрозуміла і однозначна, вона повністю співпадає з позицією Європейського Союзу з визнанням цілісності і суверенітету території Грузії. Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою.

Що ж стосується моєї коаліції і коаліції нашої політичної сили з Партією регіонів і комуністами, то я думаю, що всі люди добре пам’ятають, що не я підписувала меморандум про дружбу з Партією регіонів, не я підписувала з Януковичем, комуністами і Морозом Універсал національної єдності, не я вносила Януковича на посаду прем’єр-міністра та створювала широку коаліцію. Власне кажучи, не я призначала на посаду Секретаря РНБО одного з лідерів Партії регіонів Раїсу Богатирьову, створюючи на РНБО практично другий Уряд України.

Тому якщо вже говорити про зраду, треба мати добру пам’ять, щоб пригадати новітню історію України, або бодай Президенту свою власну біографію. Під яким би кутом і з якої точки зору ми не дивилися на сьогоднішні події, одне зрозуміло без пояснень.

На жаль, Президент України Ющенко вдруге за один президентський термін зруйнував і знищив демократичну коаліцію, а це надія України на європейський вибір та інші добрі надії, які мали люди. Вперше в 2005 р., коли я намагалась боротись із тотальною корупцією в його оточенні і вдруге це відбувається прямо зараз, прямо сьогодні, коли всі президентські сили Секретаріату Президента кинуто на вбивство демократичної коаліції в Україні.

Я думаю, що ви також слідкували за тим, що демократичну коаліцію і демократичний Уряд Президент почав нищити буквально з першого дня їх створення. Такого тиску, такої навали і агресії відносно Уряду, себе особисто, всієї команди, я не відчувала навіть в період найзапеклішої опозиційної діяльності. ..."


http://www.pravda.com.ua/articles/2008/09/3/3545506/

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Порох людина байдужа, безпринципна, брехлива ну і т.д. 
Дипломат?  :gigi: Хочеш, по пунктам "обвинувачення пройдемся, але у уряді азарова він працював над асоціацією з ЄС. Причому за рішенням опозиції (у тій час). Виконав роботу і пішов. Добре це чи погано? В залежності від мети людини буде оцінка. Але аж ніяк не можна за це назвати людину "байдужа, безпринципна, брехлива".
Да-да Юлю він брудом не поливав, повторюю ще раз. Та він ніколи й не воювавам з кимось відкрито й прямо. Завжди вмів "домовлятися".
Він дипломат за освітою і за суттю. Але "домовлятися" - це не воювати. То до чого тут виділене?
...Скоро Петя додомовляється до того, що від України відпаде половина....
Подивимось. Поки не схоже на це. Навпаки, Україна має підтримку у світі на відміну від Грузії 2008 року, що втратила "половину".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
А дай цитату. Цікаво що говорив чи говорить Порошенко про Тимошенко. Мені запам'яталось протилежне. Порошенко намагався не поливати опонентів навіть у передвиборчій кампанії.
А мені запам'яталось що слова Порошенка гроша ламаного не варті. Цитату давати?
Крутий поворот  :gigi: Давай.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою...
І як це назвати?
Це я хочу таки отримати пряму відповідь на запитання, -
(click to show/hide)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
... Порох людина байдужа, безпринципна, брехлива ну і т.д. 
Дипломат?  :gigi: Хочеш, по пунктам "обвинувачення пройдемся, але у уряді азарова він працював над асоціацією з ЄС. Причому за рішенням опозиції (у тій час). Виконав роботу і пішов. Добре це чи погано?

Погано однозначно. Бо будьякому політикові, хоч якось працювати в Уряді антиукраїнської донецької банди, навіть для Асоціації з ЄС - це величезний мінус, бо такий політик полюбому поставить і себе на рівень антиукр. донецької банди. Номальний політик, коли до влади дорвався Янукович, повинен був бути в постійній жорсткій опозиції до всіх янучар. Мати з ними справу - це або дурість, або боягузливе користолюбиве холуйство, щоб зберегти власний бізнес і не бути розкуроченим кланами Ахметова, Стоматолога й Іванющенка.
Саме це було реальною мотивацією роботи Порошенка в Уряді Азарава, а не фомальна робота на підготовку до асоціації з ЄС.
Дипломатична освіта й реноме Порошенка як політика, вдумленого, розсудливого і т.д. - це дурість, на яку завжди вівся простакуватий укр. лохторат.

І саме життя підтвердило - що з донецькими бандитами не можна було мати справ ніколи і ніяких. Бо Небесна Сотня за 3 дні, це не жарти, це вже не корупційні інгриги кучмівських чиновників.


В залежності від мети людини буде оцінка. Але аж ніяк не можна за це назвати людину "байдужа, безпринципна, брехлива".

Не в залежності від мети, а в залежності від результатів роботи, діяльності. В мене особисто давно була мета на Марс і на Юпітер злітати, - в зв"язку з цим прошу мене особисто розцінювати супер-позитивно і супер-похвально.
Адже так?


Да-да Юлю він брудом не поливав, повторюю ще раз. Та він ніколи й не воювавам з кимось відкрито й прямо. Завжди вмів "домовлятися".
Він дипломат за освітою і за суттю. Але "домовлятися" - це не воювати. То до чого тут виділене?

Бо він прийшов до влади, коли вже війна почалася, він добре бачив на що він йшов на війну збройну, а не на на війну дипломатичну. Війна збройна ( про Крим я вже навіть мовчу)почалася десь так в середині квітня 2014 р. Час зняти свою кандидатуру був, але не зняв, а брехливо обіцяв, що закінчить АТО за 3 години.

Знову нагадую, політик оцінюється не за тим, який вигляд мають задекларовані ним цілі, а за результатами діяльності на займаній посаді. 7 вересня вже виповниться 1 рік і три місяці, як Порошенко на посаді Президента. Результати - майже без позитиву.


...Скоро Петя додомовляється до того, що від України відпаде половина....
Подивимось.

А що дивитись? Ось після 31 серпня побачимо так багато, що ще більше ніж бачили досі.

Поки не схоже на це. Навпаки, Україна має підтримку у світі на відміну від Грузії 2008 року, що втратила "половину".
« Останнє редагування: Серпня 28, 2015, 11:13:53 11:13 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
... Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою...
І як це назвати?

Примітивна боягузлива демагогія пересічного бариги. Країна вже воює, вже вбиті й поранені, захоплені не малі території, Крим анексований зовсім, а він лицемірно заявляє про свою мирну позицію.
Що значить " не допускає втягування України в військові конфлікти ????? Він що ідіот? Та вже Україна була втягнута в реальний збройний військовий конфлікт, а він дурником прикидується.

Це я хочу таки отримати пряму відповідь на запитання, -
(click to show/hide)
« Останнє редагування: Серпня 28, 2015, 11:30:44 11:30 від Бумеранг »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Складно продиратися через твоє цитування, але спробую  :smilie2:
...
Не в залежності від мети, а в залежності від результатів роботи, діяльності. В мене особисто давно була мета на Марс і на Юпітер злітати, - в зв"язку з цим прошу мене особисто розцінювати супер-позитивно і супер-похвально.
Адже так?
Якщо твоя мета - побувати на Марсі, то навіщо ти пишеш щось про Порошенка? Я саме про мету людини, що робить оцінку. А Порошенка свою мету зазначив, якщо у тебе інша думка стосовно його мети, то ти її можеш зазначити. Що ти і робиш. Але чому саме "байдужа, безпринципна, брехлива" не доводиш.  :smilie3: Є у нього принципи, але вони тобі не до вподоби.  :smilie3:
Брехлива? Доведи. Байдужа? Зовсім незрозуміло. На Тимошенко з кулаками не кидається? Сучкою не називає? Ну, Ющенко не дипломат, а цей дипломат.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою...
І як це назвати?

Примітивна боягузлива демагогія пересічного бариги. Країна вже воює, вже вбиті й поранені, захоплені не малі території, Крим анексований зовсім, а він лицемірно заявляє про свою мирну позицію.
Що значить " не допускає втягування України в військові конфлікти ????? Він що ідіот? Та вже Україна була втягнута в реальний збройний військовий конфлікт, а він дурником прикидується.
...
А нічого, що це слова Тимошенко з твого допису? І стосуються саме війни у Грузії.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ця присутність була тоді, коли до цього ВЖЕ приєдналися й лідери багатьох європ. країн, коли декілька Президентів разом в літаку полетіли в тбілісі. А тоді, коли вже явно все йшло до війни, коли щодня осетини обстрілювали грузинські села, коли укр. дипломатія повинна була подати голос вже за декілька днів до 5 серпня ( дати вторгнення), то тоді і Огризко і Ющ - ні пари з вуст. Піднімати розголос треба було вже тоді і якнайшвидше. І не чекати коли Хуйло введе військові колони безпосередньо.
Пардон, до чого приєдналися? До Ющенка? Так, приєдналися. Ну і, наприклад я знала з відкритих джерел, у тому числі українських і переважно українських, про війну, що готує кремль проти Грузії. Україна підтримувала спроби Саакашвілі хоча б розбавити російських "миротворців" в Грузії. Інша сторона "конфлікту", як я розумію, не була згодна з цим. Саакашвілі голос подавав? Ти його чув? 
Нагадай поробиці цього моменту ( з датами).
Та ти сам цитував про "військові авантюри".

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Складно продиратися через твоє цитування, але спробую  :smilie2:
...
Не в залежності від мети, а в залежності від результатів роботи, діяльності. В мене особисто давно була мета на Марс і на Юпітер злітати, - в зв"язку з цим прошу мене особисто розцінювати супер-позитивно і супер-похвально.
Адже так?
Якщо твоя мета - побувати на Марсі, то навіщо ти пишеш щось про Порошенка? Я саме про мету людини, що робить оцінку. А Порошенка свою мету зазначив, якщо у тебе інша думка стосовно його мети, то ти її можеш зазначити. Що ти і робиш.

Ну ти ж розумієш, що про Марс я сказав жартома, тобто,  що власні плани і мрії будь-якої людини нічого не варті, а варті тільки конкретні результати якихось справ на якомусь поприщі. Тобто, я абсолютно не збираюсь оцінювати мрії й цілі будь-кого, Порошенка в т.ч. , оцінюю тільки конкретні результати справ.


 Але чому саме "байдужа, безпринципна, брехлива" не доводиш.

Байдужа - бо багато разів Порошенко міняв власну партійну приналежність, тобто ніякими політичними ідеями озадечений фактично не був, думав тільки про власний бізнес. Тому ж і безпринципна. Тимошенко, між іншим в своєму житті мала тільки єдину партійну приналежність, партія Батьківщина, в КПРС не була. Порошенко був і в КПРС.
Брехлива - доводів безліч. Одна тільки обіцянка завершити АТО за 3 години і т.д. Обіцянка " не дам втягнути Україну у воєнні конфлікти, коли в ту мить Україна вже була в повноцінній війні. Ну і т.д.

так зрозуміло ?


 :smilie3: Є у нього принципи, але вони тобі не до вподоби.  :smilie3:

Чесне слово нема в нього принципів, є тільки бізнес.
Брехлива? Доведи. Байдужа? Зовсім незрозуміло. ( вище довів)На Тимошенко з кулаками не кидається? Сучкою не називає? Ну, Ющенко не дипломат, а цей дипломат.

Кидання на Тимошенко з кулаками і називання її сучкою, мене особливо не хвилювало б. Тому що вважаю партії склоки нормальним явищем і ставлюсь до них з розумінням. Бо на те й політика. Але партійні склоки, а не обсирання Прем"єра Тимошенко чим займалися колись довгий час Ющенко і Балога.
Порівняно з Ющенком, Порошенко - дипломат, це правда, згоден. Але це не характерезує його всеосяжно і комплексо і як людину і як політика і як Державного Діяча.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
... Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою...
І як це назвати?

Примітивна боягузлива демагогія пересічного бариги. Країна вже воює, вже вбиті й поранені, захоплені не малі території, Крим анексований зовсім, а він лицемірно заявляє про свою мирну позицію.
Що значить " не допускає втягування України в військові конфлікти ????? Він що ідіот? Та вже Україна була втягнута в реальний збройний військовий конфлікт, а він дурником прикидується.
...
А нічого, що це слова Тимошенко з твого допису? І стосуються саме війни у Грузії.

Це мої ОСОБИСТІ ВЛАСНІ слова. Тимошенко тут ні при чому.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Ця присутність була тоді, коли до цього ВЖЕ приєдналися й лідери багатьох європ. країн,
 коли декілька Президентів разом в літаку полетіли в тбілісі. А тоді, коли вже явно все йшло до війни, коли щодня осетини обстрілювали грузинські села, коли укр. дипломатія повинна була подати голос вже за декілька днів до 5 серпня ( дати вторгнення), то тоді і Огризко і Ющ - ні пари з вуст. Піднімати розголос треба було вже тоді і якнайшвидше. І не чекати коли Хуйло введе військові колони безпосередньо.

Пардон, до чого приєдналися? До позиції України в питанні російської інтервенції в Грузію.

До Ющенка? Так, приєдналися. Ну і, наприклад я знала з відкритих джерел, у тому числі українських і переважно українських, про війну, що готує кремль проти Грузії. Україна підтримувала спроби Саакашвілі хоча б розбавити російських "миротворців" в Грузії. Інша сторона "конфлікту", як я розумію, не була згодна з цим. Саакашвілі голос подавав? Ти його чув? 

Що ти хочеш? Щоб я зараз почав ритися в інтернатах і відшуковувати заяви Сааакашвілі і грузинських дипломатів нарпередодні російського вторнгнення ? Чи що ?
Я за тими заявами не слідкував, Однак впевнений, що грузинська дипломатія і Міхо не мовчали, коли велися осетинами обстріли грузинських сіл.

Нагадай поробиці цього моменту ( з датами).
Та ти сам цитував про "військові авантюри".

Я тебе просив. Уточни, коли й що й мав на увазі , про які військові авнтюри йшлося.
Тоді я дам відповідь.



Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Ось це уточни, що малось на увазі

 Але як тоді назвати обвинувачення на адресу Ющенка з боку Батьківщини у загостренні стосунків з РФ?

Це було сказане тобою « : Сьогодні в 08:37:13 am

І вкажи дати і де це все було і про що йдеться ( йшлося).

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Байдужа - бо багато разів Порошенко міняв власну партійну приналежність, тобто ніякими політичними ідеями озадечений фактично не був, думав тільки про власний бізнес. Тому ж і безпринципна. Тимошенко, між іншим в своєму житті мала тільки єдину партійну приналежність, партія Батьківщина, в КПРС не була. Порошенко був і в КПРС.
Брехлива - доводів безліч. Одна тільки обіцянка завершити АТО за 3 години і т.д. Обіцянка " не дам втягнути Україну у воєнні конфлікти, коли в ту мить Україна вже була в повноцінній війні. Ну і т.д.

так зрозуміло ?
Та мені твоя позиція зрозуміла  :smilie5:, аргументи кульгають просто.
От з важливого, - АТО обіцяв закінчити за 2 тижня, і все до того йшло, але пряма та набагато потужніша за попередню участь армії РФ перетворила АТО на війну. Саме посилені дії російської армії не дали замкнути Донецьк у кільце. Зараз у нас повноцінна війна, а не АТО. Точніше - "припинення вогню" у війні. На засіданні РНБО прийняте рішення оголошувати військовий стан, якщо почнеться наступ, що посуне межу оборони, скажемо так. Ти цього не знав? Знав.
... Порівняно з Ющенком, Порошенко - дипломат, це правда, згоден. Але це не характерезує його всеосяжно і комплексо і як людину і як політика і як Державного Діяча.
Цей "державний діяч" з легкістю посунеться на наступних виборах. І це дуже важливо. З Тимошенко все не так, вона за суттю своєю диктатор, який може і не реалізуватися звичайно, але нічого для неї не має значення окрім влади. Вона вже це довела.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ось це уточни, що малось на увазі

 Але як тоді назвати обвинувачення на адресу Ющенка з боку Батьківщини у загостренні стосунків з РФ?

Це було сказане тобою « : Сьогодні в 08:37:13 am

І вкажи дати і де це все було і про що йдеться ( йшлося).
От це я мала на увазі, тут цитата -
"Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою."

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Байдужа - бо багато разів Порошенко міняв власну партійну приналежність, тобто ніякими політичними ідеями озадечений фактично не був, думав тільки про власний бізнес. Тому ж і безпринципна. Тимошенко, між іншим в своєму житті мала тільки єдину партійну приналежність, партія Батьківщина, в КПРС не була. Порошенко був і в КПРС.
Брехлива - доводів безліч. Одна тільки обіцянка завершити АТО за 3 години і т.д. Обіцянка " не дам втягнути Україну у воєнні конфлікти, коли в ту мить Україна вже була в повноцінній війні. Ну і т.д.

так зрозуміло ?
Та мені твоя позиція зрозуміла  :smilie5:, аргументи кульгають просто.

???????????
Ну ніфігасе.... А які ж ще аргументи треба ??????
То це так можна будь-чиї аргументи назвати кульгавими з будь-якого питання.


От з важливого, - АТО обіцяв закінчити за 2 тижня,

НО-но !!!!! не плутай і не переіначуй!!! За 2 години, а не за 2 тижні !!!!!

 і все до того йшло, але пряма та набагато потужніша за попередню участь армії РФ перетворила АТО на війну.
термінологія річ важлива. Але вже сама анексія Криму - це вже була війна а не АТО. Захоплення Слав"янська - це вже була війна. а не АТО ну і т.д.

Саме посилені дії російської армії не дали замкнути Донецьк у кільце. Зараз у нас повноцінна війна, а не АТО.

І в квітні 2014 вже теж була повноцінна війна , а не АТО.

Точніше - "припинення вогню" у війні. На засіданні РНБО прийняте рішення оголошувати військовий стан, якщо почнеться наступ, що посуне межу оборони, скажемо так. Ти цього не знав? Знав.
... Порівняно з Ющенком, Порошенко - дипломат, це правда, згоден. Але це не характерезує його всеосяжно і комплексо і як людину і як політика і як Державного Діяча.
Цей "державний діяч" з легкістю посунеться на наступних виборах.

Не заперечу, запроста. тільки тоді вже межі України будуть невідомо які.

 І це дуже важливо. З Тимошенко все не так, вона за суттю своєю диктатор, який може і не реалізуватися звичайно, але нічого для неї не має значення окрім влади. Вона вже це довела.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Ось це уточни, що малось на увазі

 Але як тоді назвати обвинувачення на адресу Ющенка з боку Батьківщини у загостренні стосунків з РФ?

Це було сказане тобою « : Сьогодні в 08:37:13 am

І вкажи дати і де це все було і про що йдеться ( йшлося).

А, тепер зрозумів. Це було сказано Ю. Тимошенко 3 вересня 2008 року. коли вона написала про причини, чому батьківщина відмовилась голосувати за визнання Росії агресором, щодо Грузії.

Вище. в цій гілці я ж про все це говорив, що всі політичні заяви треба сприймаи в загальному контексті поточних подій.
Цю заяву ВР треба було прийняти ще 5-6 серпня, скликавши позачергову сесію ВР. А не тоді, коли конфлікт вже стих і для РФ і Грузії ця заява вже не мала б ніякого значення.
От це я мала на увазі, тут цитата -
"Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри, вона і надалі буде залишатися саме такою."

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
чи мені одній здається шо смердить нафталіном та тліном? :at
Quo Vadis

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
А дай цитату. Цікаво що говорив чи говорить Порошенко про Тимошенко. Мені запам'яталось протилежне. Порошенко намагався не поливати опонентів навіть у передвиборчій кампанії.
А мені запам'яталось що слова Порошенка гроша ламаного не варті. Цитату давати?
Крутий поворот  :gigi: Давай.

Бери:
Обіцянки Петра Порошенка

https://www.youtube.com/watch?v=H5CA1SRs5MM

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
чи мені одній здається шо смердить нафталіном та тліном? :at

Може це тобі пазухою підійшло ? :smilie8:

Принюхайся до себе.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
та нє то тушку люлі витягли на білий світ :at
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
та нє то тушку люлі витягли на білий світ :at
:smiley15:
Свято наближаеться...
 :Tyapnycia: