Автор Тема: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!  (Прочитано 5384 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #60 : Грудня 03, 2014, 02:20:50 14:20 »
Друзья, заканчивайте этот прекрасный срачЪ: кроме админов и програмеров есть еще менеджеры. Они говорят что ВО - необходимо  :smilie7:

Я про что и говорю. Ну не то чтобы необходимо, но крайне желательно.

У нас на фирме работает парень, он без ВО, и он хороший программист, очень толковый юноша. Но я думаю, наличие диплома не сказалось бы негативно на его карме.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #61 : Грудня 03, 2014, 02:23:59 14:23 »
Бачу мій синуля "балдить" від цієї гілочки.  :smilie5:
Не відривається від неї...а я тут вже ні фіга не розумію...
Одне ясно, ВО таки потрібна, без відмазок.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #62 : Грудня 03, 2014, 02:24:31 14:24 »

Ну, мій теж КПІ має на увазі, безальтернативно. Ще лише точно не вирішив зі спеціальністю.

И правильно делает. Дело не только в качестве образования, а еще и в субкультуре.
В КПИ на ФИВТе к третьему курсу уже большинство студентов параллельно работает.
Глядя на других, тоже втянется. Хорошая среда и для профессионального роста, и для карьерного.

Единственный момент, тут уже упоминали. Для того, чтобы человек смог работать программистом недостаточно знаний, навыков, обязательно нужен алгоритмический склад ума и четкость мышления. Порядок в голове - порядок в коде. Если его нет, то это будет мучение и высоких результатов не добьется.

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #63 : Грудня 03, 2014, 02:28:45 14:28 »
Бачу мій синуля "балдить" від цієї гілочки.  :smilie5:
Не відривається від неї...а я тут вже ні фіга не розумію...
Одне ясно, ВО таки потрібна, без відмазок.

Та хай просто йде та вчиться, як кажуть, "знания за плечами не носить". Йому ж не ставлять вибору - або вишка, або програмування. Буде програмістом, і все. Буде ще й диплом на додачу - тим краще, а до того ж, якщо ми йдемо у Світ - ЄС - то там software engineering - це дисципліна ВУЗів.

Ну, й до того ж... інститут.. а дам дєвочкі... без цієї сторінки життя не можна ніяк  :shuffle:

А спитай в нього, це особисто мені цікаво - чому саме BSD?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #64 : Грудня 03, 2014, 02:31:00 14:31 »

Ну, мій теж КПІ має на увазі, безальтернативно. Ще лише точно не вирішив зі спеціальністю.

И правильно делает. Дело не только в качестве образования, а еще и в субкультуре.
В КПИ на ФИВТе к третьему курсу уже большинство студентов параллельно работает.
Глядя на других, тоже втянется. Хорошая среда и для профессионального роста, и для карьерного.

Единственный момент, тут уже упоминали. Для того, чтобы человек смог работать программистом недостаточно знаний, навыков, обязательно нужен алгоритмический склад ума и четкость мышления. Порядок в голове - порядок в коде. Если его нет, то это будет мучение и высоких результатов не добьется.
В принципі син цим відрізняється від своїх ровесників. Вчителі в школі про це мені не раз говорили.
Але, головне, що він живе тим програмуванням, щось там намагається вивчати самостійно.

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #65 : Грудня 03, 2014, 02:36:25 14:36 »
Увага !

З наступного року заочної освіти НЕ БУДЕ. То з проекту нового положення про вищу освіту.
Але то не відміняє необхідності ВИЩОЇ ОСВІТИ !
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #66 : Грудня 03, 2014, 02:42:11 14:42 »
Бачу мій синуля "балдить" від цієї гілочки.  :smilie5:
Не відривається від неї...а я тут вже ні фіга не розумію...
Одне ясно, ВО таки потрібна, без відмазок.

Та хай просто йде та вчиться, як кажуть, "знания за плечами не носить". Йому ж не ставлять вибору - або вишка, або програмування. Буде програмістом, і все. Буде ще й диплом на додачу - тим краще, а до того ж, якщо ми йдемо у Світ - ЄС - то там software engineering - це дисципліна ВУЗів.

Ну, й до того ж... інститут.. а дам дєвочкі... без цієї сторінки життя не можна ніяк  :shuffle:

А спитай в нього, це особисто мені цікаво - чому саме BSD?
Чупсе, син сам написав вам відповідь:

1. Linux - ядро, не операційна система. Ядро має дуже довгий код, також цей код зростає у геометричній прогресії. Чим більший код - тим  більше помилок у ньому.
2. BSD - сучасний unix, linux - ядро для GNU
3. Сама ліцензія BSD має переваги над GNU.
4. Linux - зоопарк дистрибутивів(у кожного своя команда розробників та найважливіше - своя філософія :) ), а  FreeBSD то одна.
5. Я люблю й Linux Debian за його швидкість, але на FreeBSD якось комфортніше, в особливості за його стабільність. (так Debian теж доволі-таки стабільний, але BSD стабільніше, вибачайте за можливий холівар)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #67 : Грудня 03, 2014, 02:45:54 14:45 »
Увага !

З наступного року заочної освіти НЕ БУДЕ. То з проекту нового положення про вищу освіту.
Але то не відміняє необхідності ВИЩОЇ ОСВІТИ !

О, дякую!  :smilie1:
Значить, одне питання вже відпало.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #68 : Грудня 03, 2014, 02:49:30 14:49 »
Бачу мій синуля "балдить" від цієї гілочки.  :smilie5:
Не відривається від неї...а я тут вже ні фіга не розумію...
Одне ясно, ВО таки потрібна, без відмазок.

Та хай просто йде та вчиться, як кажуть, "знания за плечами не носить". Йому ж не ставлять вибору - або вишка, або програмування. Буде програмістом, і все. Буде ще й диплом на додачу - тим краще, а до того ж, якщо ми йдемо у Світ - ЄС - то там software engineering - це дисципліна ВУЗів.

Ну, й до того ж... інститут.. а дам дєвочкі... без цієї сторінки життя не можна ніяк  :shuffle:

А спитай в нього, це особисто мені цікаво - чому саме BSD?
Чупсе, син сам написав вам відповідь:

1. Linux - ядро, не операційна система. Ядро має дуже довгий код, також цей код зростає у геометричній прогресії. Чим більший код - тим  більше помилок у ньому.
2. BSD - сучасний unix, linux - ядро для GNU
3. Сама ліцензія BSD має переваги над GNU.
4. Linux - зоопарк дистрибутивів(у кожного своя команда розробників та найважливіше - своя філософія :) ), а  FreeBSD то одна.
5. Я люблю й Linux Debian за його швидкість, але на FreeBSD якось комфортніше, в особливості за його стабільність. (так Debian теж доволі-таки стабільний, але BSD стабільніше, вибачайте за можливий холівар)


ну так а System. V іще стабільніше
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #69 : Грудня 03, 2014, 03:35:25 15:35 »
Что дает вышка:
1.Навык решать не интересные задачи (90% работы состоит именно из них)
2.Навык решать задачу в заданное время ( умение находить баланс между качеством работы и скоростью выполнения)
3.Нывык общения с идиотами (если в инете их можно банально затролить, то на работе нужно сделать так, чтобы они остались довольны и при этом сделали то, что тебе надо)
4.Навык работы с бюджетом ( время это теже деньги)
5.Навык быстро вникать в новые области, которые для тебя не профильные
6.Навык оценки рисков
7.Список можно продолжить.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #70 : Грудня 03, 2014, 03:39:57 15:39 »
Якщо йому закортить працювати за кордоном - вища освіта is a must!!!
If you are going through hell, keep going.

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #71 : Грудня 03, 2014, 03:53:09 15:53 »
Як людина, яка особисто знайома, мабуть, з півсотнею осіб, яки працюють в IT фірмах та універах за кордоном, можу запевнити - жоден з них не мав ніякого шансу піти цим шляхом без вищої освіти. Та це тут вже неодноразово підкреслювалося, нічого нового я тут не додам, тільки особисту статистику.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #72 : Грудня 03, 2014, 03:59:09 15:59 »
Для програмування вища освіта не потрібна, вона потрібна для знаходження роботи при досвіді менше 5 років. Якщо є досвід роботи більше 5 років, то вже дивляться на нього а не на освіту.
Далі дивлячить який вуз. Дуже часто були оголошення від ІТ фірм по типу "випускників такого-то університету просимо не звертатись..."
Вища освіта ні якому разі не гарантує присутність хоча б якихось знань після отримання диплому.
Якщо хоче стати програмістом, то поряд з всякими філософіями і політологіями з університету повинен самостійно вчитись програмуванню. Благо в неті є купа інформації.
Також раджу дивитись записи лекцій по пограмуванню з американських вузів. На ютубі є купа відео.
Відповідно коли на н-му курсі вони нарешті дойдуть до основ алгоритмів він таки зможе вчити ті алгоритми, а не думати як написати "Хело ворлд".

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #73 : Грудня 03, 2014, 04:16:47 16:16 »
Чупсе, син сам написав вам відповідь:

1. Linux - ядро, не операційна система. Ядро має дуже довгий код, також цей код зростає у геометричній прогресії. Чим більший код - тим  більше помилок у ньому.
2. BSD - сучасний unix, linux - ядро для GNU
3. Сама ліцензія BSD має переваги над GNU.
4. Linux - зоопарк дистрибутивів(у кожного своя команда розробників та найважливіше - своя філософія :) ), а  FreeBSD то одна.
5. Я люблю й Linux Debian за його швидкість, але на FreeBSD якось комфортніше, в особливості за його стабільність. (так Debian теж доволі-таки стабільний, але BSD стабільніше, вибачайте за можливий холівар)

Я зараз трохи хочу побути адвокатом диявола (https://ru.wikipedia.org/wiki/Адвокат_дьявола)

Тобто хочу стати на інший бік, і заперечити тези, що написав ваш син. Шкода, що зараз з нами нема Аскольда, він би виконав цю роль набагато краще за мене  :smilie7:

1. Так, лінукс - це ніяка, зовсім не операційна система, не існує у світі такой ОС як Linux. Linux був написаний студентом Гельсинксього університету Лінусом Торвальдсом як доказ власної здатності робити щось не так, як радять вчителі. Він вступив у дискусію з Ендрю Таненбаумом, який доводив, що операційна система має бути побудована на мікроядерній архітектурі. Натомість Торвальдс вважав, що ОС може працювати і на макроядрі - монолітному ядрі, яке включає у себе не лише базові функції системи, а й багато чого іншого, як драйвери файлових систем та драйвери пристроїв.

Цитата:

Цитувати
Автор «Minix», профессор Эндрю Таненбаум, неожиданно выступил с резкой критикой дизайна системы:

«Я по-прежнему считаю, что создавать монолитное ядро в 1991 году — фундаментальная ошибка. Скажите спасибо, что вы не мой студент: за такой дизайн я бы не поставил высокой оценки :-)» (из письма к Линусу Торвальдсу). Свой пост Таненбаум озаглавил «Линукс устарел»[5].

Кроме монолитного ядра, Таненбаум критиковал «Linux» за отсутствие переносимости. Таненбаум предсказывал, что процессоры 80x86 в недалёком будущем исчезнут, уступив место архитектуре RISC.

Але суспільство вирішило інакше - воно, а головним чином, студентьске середевище, сприйняло ядро Торвальдса як дуже революційну, дуже цікаву річ - тим більше, що Лінус виклав похідні коди ядра у відкритий доступ.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 04:19:39 16:19 від Чупс »

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #74 : Грудня 03, 2014, 04:25:04 16:25 »
Я вже писалося вище, вища освіта дає не знання, як такі, а метод добування і аналізу інформації, плюс методологію. Без цього можна бути дуже добрим ремісником. З ним теж. Але є шанс вибитися з ремісників кудись вище. І ще може так статися, що з часом захочеться все змінити, і податися у зовсім нову для себе галузь. З вищою освітою це буде зробити легше.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #75 : Грудня 03, 2014, 04:27:39 16:27 »
//Для програмування вища освіта не потрібна, вона потрібна для знаходження роботи при досвіді менше 5 років. Якщо є досвід роботи більше 5 років, то вже дивляться на нього а не на освіту.//

підписуюсь

Чупс

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #76 : Грудня 03, 2014, 04:30:08 16:30 »
2. На той час існувало багато питань до пропрієтарності коду UNIX - домінуючою на той час системи, власником якої була AT&T.

Зважаючи на те, що права на Юнікс належали цій компанії, багато розробників відмовлялися створювати програмне забезпечення для системи, яка є комерційною. Але у університеті Берклі викладачи та студенти розробили власну реалізацію цієї системи, яка була більш відкрита до доступна для розробників, і вона базувалася на UNIX AT&T. У цієї системи була переважна більшість власного коду, і були лише деякі запозичення з коду AT&T. Берклі вирішив створити власний дистрибутив системи, але така потужна компания, як AT&T не була зацыкавлена у поширенні своєї системи поза межами своїх ліцензій, тож вона подала у суд на Берклі. Суд тривав з 1992 по 1993 роки. За цей час ядро Торвальдса, яке було написане з чистого листа, вже встигло захопити певну частину ринку розробників, і лише у 1994 році Berkeley Software Distribution вирішила всі питання з AT&T. Вони випустили у 1994 році 4.4BSD, запизнившись всього лише на рік після виходу ядра Linux.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #77 : Грудня 03, 2014, 04:33:40 16:33 »
Таак, ця гілка стане "настольною книгою" для майбутнього програміста.  :smilie1:
Стільки цікавого, син дуже дякує.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #78 : Грудня 03, 2014, 04:37:34 16:37 »
Чуп, то швидше питання віри. Так системи які закриті і мають одного розробника по суті своїй більш стабільні. З іншої сторони GNU ліцензія дає людині свободу вибору, відповідно дуже часто заради свободи часто приходиться жертвувати стабільністю. Так що тут більше питання що людині, розробнику, адміну потрібна на даний момент більше, а не те яка система краща.

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #79 : Грудня 03, 2014, 04:42:34 16:42 »
Відкритисть та відсутнусть ліцензій на ядро Linux за цей рік встигли зробити свою справу - на ядро звернув увагу фонд Free Software Foundation, який очолював Річард Столмен.

Столменом на той час було зроблено дуже багато, фактично він і є автором того явища, що зараз зветься GNU/Linux (GNU - це акронім, який розшифровується як GNU’s Not UNIX)

Не вистачало лише працездатного ядра, і от тут і настав зоряний час Лінуса Торвальдса...

Тобто, фактично, ніякої операційної системи Лінукс - не існує взагалі. Є напрацювання Столмена, є програмне оточення, яке створено програмістами FSF, є стандарт Posix - Portable Operating System Interface for Unix, і є ядро Торвальдса. Лінукс - це міф. Але це працюючий міф. Чого б ми там не думали.

Відмінність BSD-систем - у тому, що це готові до роботи операційні системи, це не голе ядро, та написане невідомо ким програмне оточення, це досконалі, довершені системи.

Хостінг СУПа працює на FreeBSD  :smilie7:

« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 05:00:05 17:00 від Чупс »

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #80 : Грудня 03, 2014, 04:48:09 16:48 »
Ще забув питання ліцензій.

Sony PS, яка там остання версія не знаю - працює на.... так, так, панове, для вас це може бути дивом, але зветься вона - OrbitOS - це спеціально адаптована для компанії Sony версія FreeBSD 9.

MacOS X - ядро там на 70% - це ядро FreeBSD. Систему MacOS X створив один з авторів FreeBSD Джордан Хаббард.

Головна відмінність у ліцензіях BSD та GNU така: бери ядро BSD, пиши що хочешь, продавай кому хочешь, коди можеш не відкривати, можеш дописувати на свій смак що завгодно, і живи собі як хочеш.

Ліцензія GNU - ти взяв наш код, тож все, що ти написав, належить нам, усьому суспільству, і грошей за це ти хєр отримаєшь.

Саме тому Джобс просто взяв БСД, і так само Соні. І віделі ми в гробу ваш лінукс со склеянными ластами.



« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 04:54:20 16:54 від Чупс »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #81 : Грудня 03, 2014, 04:56:45 16:56 »
Чупсе, а картинки?!.. :ah
Це так сказати, ілюстрація?..

Ще подумаю, чому син не відривається від гілочки...

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #82 : Грудня 03, 2014, 05:05:32 17:05 »
Чупсе, а картинки?!.. :ah
Це так сказати, ілюстрація?..

Ще подумаю, чому син не відривається від гілочки...

Це зветься тяни. Щось японське. От тут я привів BSD-тяни.

Ще такі є.







« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 05:08:17 17:08 від Чупс »

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #83 : Грудня 03, 2014, 05:08:18 17:08 »
(click to show/hide)
Важливо: це так "суворі одміни" розважаються. Тому що до того часу, як вони закінчать секс із мережами та "залізом", то нормальні дівчата вже сплять  :smilie5:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #84 : Грудня 03, 2014, 05:10:38 17:10 »
Нє, от не можливо...
Я в програмуванні чайник, цю гілку не можу читати, ні фіга не розумію.
Залишається лише картинки дивитись. І тут такі картинки... :consul
За облік морале сина вже теж хвилююсь... :smilie5:

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #85 : Грудня 03, 2014, 05:14:29 17:14 »
Нє, от не можливо...
Я в програмуванні чайник, цю гілку не можу читати, ні фіга не розумію.
Залишається лише картинки дивитись. І тут такі картинки... :consul
За облік морале сина вже теж хвилююсь... :smilie5:

Ну це така собі суб-культура. Програмісти - вони ж теж люди. І при чому переважно чоловіки, тому й розважаються коли є можливість. Бо тупо впертися в код - воно дуже, ну блін дуже-дуже цікаво, але інколи треба відпочивати.

О, знаєш що. Скажи синові, що треба створит дистрибутив БСД, але не такий як PC-BSD, а набагато кращий. В мене вже навіть є його назва. Дистр треба створити, аби переконати людство забути вінду і лінукс.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 05:16:19 17:16 від Чупс »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #86 : Грудня 03, 2014, 05:19:14 17:19 »
Програмісти взагалі своєрідні люди. В мене кум - програміст, поки звикла до його манери спілкування, прийшлось багато чому дивуватись.
А так як, я і дочка - гуманітарії, чоловік далекий від комп`ютера, то син-технар для мене інколи загадка...

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #87 : Грудня 03, 2014, 05:21:01 17:21 »
О, знаєш що. Скажи синові, що треба створит дистрибутив БСД, але не такий як PC-BSD, а набагато кращий. В мене вже навіть є його назва. Дистр треба створити, аби переконати людство забути вінду і лінукс.
Бгг, а в мене Mac, і шо? На біса мені той калічний Лінукс та інший БДСМ? - Кіно дивитись та інтернетом лазити? Це збочення :smilie7:

Чупс

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #88 : Грудня 03, 2014, 05:23:29 17:23 »
Програмісти взагалі своєрідні люди. В мене кум - програміст, поки звикла до його манери спілкування, прийшлось багато чому дивуватись.
А так як, я і дочка - гуманітарії, чоловік далекий від комп`ютера, то син-технар для мене інколи загадка...

Насправді у програмістів трохи інше сприйняття світу, але чутливе серце у них так само є. Але щоб його зрозуміти, там потрібен програмістський підхід.

Як сказав хтось, зараз погугулю - або ви будете тою частиню людства, яку контролюють компьютери, або ви будете тими, хто контролює компьютери. Твій син вибрав виключно правильний шлях.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #89 : Грудня 03, 2014, 05:26:43 17:26 »
1) навчити програмувати можна і абізяну, тут багато розуму не треба. найшвидший варіант навчитися -працюючи в колективі програмістів.

2) треба орієнтуватися щоб в 30-40 років переходити на керівні посади, програмити після 35 дуже не раджу.

3) чомусь забувають що програмісту в першу чергу потрібні навички комунікації з людьми.
  а) вміння набивати собі ціну.
  б) здатність відстоювати свої інтереси, щоб тобі на голову не сідали.
  в) щоб ти не дратував колег своїми тараканами.
  г) щоб міг уживатися в колективі.

ВНЗ (та гуртожиток) можуть стати у нагоді в цьому сенсі.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 05:30:33 17:30 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч