Автор Тема: Наш народ воевал!  (Прочитано 5441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dori

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 21
Re: Наш народ воевал!
« Reply #90 : Травня 09, 2015, 09:32:41 21:32 »
Киев
Ну конечно Пеця не при делах

Блин, это ж сколько колорадских недоумков осталось еще. Повылазили.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #91 : Травня 09, 2015, 09:39:03 21:39 »
Дєди ваявалі, туди іх в качєль... А внукі гардяца. Совок невиліковний...
If you are going through hell, keep going.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Наш народ воевал!
« Reply #92 : Травня 09, 2015, 09:59:50 21:59 »
форумне побєдобєсіє продовжується))))))))))))

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #93 : Травня 09, 2015, 10:45:44 22:45 »
Тут пісня гарна  в тему

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #94 : Травня 09, 2015, 10:47:02 22:47 »
Кіно подивився . Не вразило  . Такі узагальнення як " НКВД обучало СС" притягнуті за вуха і мають ознаки пропаганди ( принцип " дисплейсмент " ) . Те що офіцери " Гестапо" були членамии політичного філіалу СС , не робить попереднє твердження правильним . Це як звинувачувати КПСС в тому що довгоносик поїв 100 гектарів буряків ( ну предсєдатєль колхоза ж члєн чи нє члєн ? )
По - друге , я мав наувазі тих людей які воювали ,а саме Ваффен- СС.


Немцы давным давно осознали, извинились и покаялись перед всем миром за свое нацистское прошлое. У рашистов же на покаяние даже намека нет, грезят о каком-то бредовом "величии", палача Сталина снова превозносят до небес.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #95 : Травня 09, 2015, 10:48:52 22:48 »
Канцлер послевоенной свободной Германии Вилии Брандт на коленях просит прощения

Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #96 : Травня 09, 2015, 10:58:25 22:58 »
Немцы давным давно осознали, извинились и покаялись перед всем миром за свое нацистское прошлое. У рашистов же на покаяние даже намека нет, грезят о каком-то бредовом "величии", палача Сталина снова превозносят до небес.

Зрозумійте мене правильно , я не прихильник націонал - соціалізму і ніколи ним не був і не буду . Тут раше філософські роздуми . Тому я й сказав що цивілізаційний вибір мій " був би " за німцями . Тому що тоді НІХТО не знав,  що націонал - соціалізм є зло . А от реальна здібність проаналізувати свої вчинки , мати мужність визнати свою неправоту і покаятись за злочини , всеж таки характеризує німецький народ з усіх кращих боків .
Крім того всі " звєрства фашістов" про які нам чухали по вухах в школі , в 90 % - пропагандистське фуфло .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #97 : Травня 09, 2015, 11:18:26 23:18 »
Немцы давным давно осознали, извинились и покаялись перед всем миром за свое нацистское прошлое. У рашистов же на покаяние даже намека нет, грезят о каком-то бредовом "величии", палача Сталина снова превозносят до небес.

Зрозумійте мене правильно , я не прихильник націонал - соціалізму і ніколи ним не був і не буду . Тут раше філософські роздуми . Тому я й сказав що цивілізаційний вибір мій " був би " за німцями . Тому що тоді НІХТО не знав,  що націонал - соціалізм є зло . А от реальна здібність проаналізувати свої вчинки , мати мужність визнати свою неправоту і покаятись за злочини , всеж таки характеризує німецький народ з усіх кращих боків .
Крім того всі " звєрства фашістов" про які нам чухали по вухах в школі , в 90 % - пропагандистське фуфло .

Тут я полностью согласна с вами. Более того большинство немцев понятия не имело, что евреев истребляют в концлагерях, а узнали обо всем только когда пришли американцы и газеты начали писать правду...
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #98 : Травня 10, 2015, 02:29:30 02:29 »
Начало распространения штундизма среди коренного населения Украины принято относить к 1859 году, когда к одной из пиетических групп, действовавших в районе г. Николаева присоединился житель деревни Основы Одесского уезда крестьянин Иван Федорович Онищенко, который стал первым активным проповедником данного учения среди украинцев.
Благодаря его усилиям, а также деятельности привлеченных им к проповеди крестьян Михаила Ратушного и Герасима Балабана в указанном населенном пункте была сформирована первая штундистская община, состоявшая из этнических украинцев. К 1867 году эта община насчитывала вместе с жителями соседних деревень (Игнатовки и Ряснополя) 35 семей.

ПС . Це історичне доповнення до " історії" про поліцая .
« Останнє редагування: Травня 10, 2015, 02:31:02 02:31 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #99 : Травня 10, 2015, 06:19:05 06:19 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Наш народ воевал!
« Reply #100 : Травня 10, 2015, 08:10:19 08:10 »
Киев
Ну конечно Пеця не при делах

Знов щось взбднув, а що - сам достоєвський не просцить собі хуя.  :fp2 Поясни зв'язок між чуваком на ім'я "Пеця" і фоточками, котрі ти запостив.  popcorn1

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #101 : Травня 10, 2015, 08:37:37 08:37 »
Опять в истерике казенной
Блюет фанфарами эфир,
И все мерзей воняет зоной
Всегосударственный сортир.
Непогребенные останки
Вновь скрыты сорною травой,
Но черно-рыжие портянки
Растянуты над мостовой.
Пир на крови, веселье в склепе,
От пафоса дрожащий гимн
Рабов, что отстояли цепи
И навязали их другим.
Флаг победившего насилья
Сжимает потная рука,
И зассанная блядь Россия(*)
Стоит у винного ларька.
Косая, грязная, бухая,
Стоит с портретом палача,
И сталинские вертухаи
Ползут, медальками бренча.
Герои СМЕРШа и ГУЛАГа,
Кровавым ставшие бичом,
Все так же славят вурдалака
И не раскаются ни в чем.
Лжи семиведерная клизма,
Тупого зла чертополох...
Вы - оправдание фашизма:
Любой ваш враг - не так уж плох!
Вам не отмыться, ветераны,
Не только СМЕРШа - всем подряд,
Кто снова чествует тирана:
Вы все - один заградотряд!
Кто сгинул вовремя в окопе -
Спас честь и совесть от беды,
А вы - катились по Европе
Страшней аттиловой орды!
Насильники и мародеры,
Бич матерей и дочерей,
А вслед орде - росли заборы
Все новых зон и лагерей...
Кто гнал и тупо шел на бойню,
Кто строил и хранил тюрьму -
Каких вы почестей достойны,
Тоскующие по ярму?!
Вы даже и в преддверье гроба
Не поумнели ни на грош,
И в вас кипит все та же злоба,
Когда развенчивают ложь,
И вы в угаре реваншизма
Вопите, требуя расправ...
Вы - оправдание фашизма:
Хотя бы в чем-то был он прав!
Как жаль, что пули промахнулись
В звездой помеченную грудь,
Как жаль, что вы тогда вернулись
И нас пытаетесь вернуть.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #102 : Травня 10, 2015, 08:40:14 08:40 »
Чем кровавей родина, тем надрывней слава,
Чем бездарней маршалы, тем пышней парад.
Выползла из логова ржавая держава,
Вызверилась бельмами крашеных наград.
 
Плещутся над площадью тухлые знамена,
Нищий ищет в ящике плесневелый хлеб,
Ложью лупят рупоры: “Вспомним поименно!”
Склеен-склепан с кляпами всенародный склеп.
 
Лбы разбиты дО крови от земных поклонов,
Мы такие грозные — знайте нашу прыть:
Мы своих угрохали тридцать миллионов!
Это достижение вам не перекрыть!
 
Крики заскорузлые застревают в глотках,
Тянет трупной сладостью с выжженных полей,
И бредут колодники в орденских колодках,
И в глазах надсмотрщиков плещется елей.
 
Думать не положено, да и неохота,
Пафос вместо памяти, дули вместо глаз,
Бантиками ленточки, глянцевые фото,
Куклы на веревочках, плюшевый экстаз.
 
Для раба хорошего — свежую солому,
Для его хозяина — пышный каравай.
А за свой родной барак пасть порвем любому,
Так, блин, и запомните! Вольно! Наливай!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #103 : Травня 10, 2015, 08:41:17 08:41 »
Ветераны надраили пряжки,
Кителя отряхнули от моли.
Ветераны надели медали,
Ордена со Звездой и фуражки,

Пиджаки со сверканьем регалий,
Что в Москве на парадах сияли,
И улыбчиво бронзовый Сталин,
Их приветствует в блеске медалей.

Те, кто освобождал Украину
Рядом с тем, кто служил в Намангане,
Кто охранником был в Магадане,
Кто стрелял ополчению в спину.

Кто за что воевал – неизвестно.
Кто здесь враг, кто союзник – неясно.
Разбираться сегодня напрасно
И, наверное, вряд ли уместно.

Кумача переливом знамёна.
День Победы в полвека длиною.
Их не маршал ведёт за собою,
А мэр города личной персоной.

Пенсионного срока молодки
Позабыли года и недуги -
В бой идут фронтовые подруги,
Лихо нả ухо сдвинув пилотки.

За шеренгой шеренга. И лица
Выражают: они победили!
С боем этот плацдарм захватили
Вдалеке от Имперской столицы.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #104 : Травня 10, 2015, 08:44:06 08:44 »
Позорный день девятомая

Страна рабов, не просыхая,
Восславит в раз очередной
Позорный день девятомая
Под сталинских курантов бой!

Стуча клюками, тля седая
Пройдёт как тень середь могил,
И вздрогнет туша вертухая -
В заградотряде он служил!

Краснопогонный пёс приходит
Вновь на блевотину свою -
Он за нос совесть свою водит,
Но той как видно - похую.

А тем костям, что не слежались,
Восстав из призраков времён,
Неведома слепая жалость
К отребью варварских племён!

Их месть отложена до срока
К убийцам красным в орденах,
Презрительным потомков оком,
Низвергнет память их во прах!

Страна рабов, не просыхая,
Восславит в раз очередной
Позорный день девятомая
Под сталинских курантов бой!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #105 : Травня 10, 2015, 08:46:45 08:46 »
«Девятомай»

Площадь вся в сивушном смраде
Разит от старперской толкотни
Водочки тяпнуть на параде,
Мчится орда патриотни.

И орут они как побухают:
«Мир спасли мы от беды!»,
И адским огнем полыхают
Мангалы их в виде звезды

Лежит  сталинист-недобиток
В блевотине с кучкой «наград»
По площади дико грохочет
Рухляди старой парад.

Кругом одни пьяные хари
Всюду мусор и вонь от мочи
Отмечают мутанты в угаре
Сталинистской триумф сволочни

Вызывает восторг у всей швали
Ужасные зверства скотов
Тех, кто в лагеря миллионы загнали,
Кто резали женщин, детей, стариков

Там где красная мразь побывала
Были смерть и страданья и плач
И правителем русского быдла
Всегда был иль тиран иль палач.

Красный праздник совковых уродов
Льет вино словно кровь через край
Будь же проклят в веках и навечно
Бесовской бренд «девятомай»!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #106 : Травня 10, 2015, 08:54:16 08:54 »
Банды недобитков из КГБ-ФСБ разгромила 8 мая потешную выставка «Мы победили», открывшуюся накануне в одной московской галерее.

В погроме чекистам помогала банда «Русские менты». Сейчас выставка закрыта для публики. Выставка насмехалась над русской ордой, недобитой в свое время свободной Европой. На фотографии с выставки несколько колорадских ленточных глистов изображены вылезающими из мясорубки, в жерло которой попали русские орки.

В сопроводительном тексте к выставке организаторы предлагали поразмышлять о том, что колорадская лента, портрет тов. Сралина, красная тряпка и слово «фашист» снова активно тиражируются и входят в повседневную реальность.

Организаторы напомнили, что т.н. «георгиевская лента» ворованная, она была наградной в РОА (Русской Освободительной Армии), военного союзника Германии. Они подчеркнули, что теперь ленту РОА привязывают на рюкзаки, собачек, мерседесы, и это стало расхожим — но это как раздавать генеральские погоны или звездочки героя недобитой России.

«Лента сегодня — маркировка провластно настроенных любителей «Первого канала», — отмечается в тексте. И далее указывается, что «победа» стала оправданием сталинского террора и что и сегодня итог этого дискурса — реставрация тоталитаризма с примесью мракобесного поповского фундаментализма.

http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2015/05/09/108952.shtml

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Наш народ воевал!
« Reply #107 : Травня 10, 2015, 06:03:43 18:03 »
(click to show/hide)

Яка красива байка! Понтони наводили із трупів українців?

Так, ваш народ воював. І переміг. І німців, і українців, і литвинів, і балтів, і мордву, і фіно-угрів... Садисти завжди, як правило, перемагають мирний люд.
Тепер, коли ваш народ затіяв чергову криваву війну проти мого, хочу нагадати: іноді трапляються винятки із правил.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Наш народ воевал!
« Reply #108 : Травня 10, 2015, 06:29:33 18:29 »
Да, я горжусь им, и горжусь еще сотнями тысяч наших людей. А тему создал что бы помянуть их. Все же какие мы разные...

Це тими сотнями, що служили у Вермахті? От цікаво, а ким ваші люди там служили? У німців же наче не було ні комісарів, ні заградатрядов. :smilie8: Невже всі були "експериментаторами" в концтаборах? Чи деякі ще пропагандистські плакатики продукували, у двох екземплярах: один з гітлерівським, другий зі сталінським фейсом?
О, а ще ж потрібні були соглядатаї у військах! Щоб слідкувати за розвитком процесу масового людського геноциду і вчасно коригувати його темпи та розвиток.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Наш народ воевал!
« Reply #109 : Травня 11, 2015, 12:46:02 00:46 »
На Донбассе есть и патриотично настроенные ветераны  :smiley24:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #110 : Травня 11, 2015, 04:12:50 04:12 »
Немцы давным давно осознали, извинились и покаялись перед всем миром за свое нацистское прошлое. У рашистов же на покаяние даже намека нет, грезят о каком-то бредовом "величии", палача Сталина снова превозносят до небес.

Зрозумійте мене правильно , я не прихильник націонал - соціалізму і ніколи ним не був і не буду . Тут раше філософські роздуми . Тому я й сказав що цивілізаційний вибір мій " був би " за німцями . Тому що тоді НІХТО не знав,  що націонал - соціалізм є зло . А от реальна здібність проаналізувати свої вчинки , мати мужність визнати свою неправоту і покаятись за злочини , всеж таки характеризує німецький народ з усіх кращих боків .
Крім того всі " звєрства фашістов" про які нам чухали по вухах в школі , в 90 % - пропагандистське фуфло .

Ну, німці як народ, звичайно, були на суттєво вищому культурному рівні, але при фюрері вони відверто займались хернею, особливо на міжнародній арені. Можна зрозуміти тих, хто пішов з ними на якесь співробітництво, попробувавши перед тим совдепії. Але вбачати в цьому певну мудрість я би не став.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #111 : Травня 11, 2015, 09:55:06 09:55 »
Ну, німці як народ, звичайно, були на суттєво вищому культурному рівні, але при фюрері вони відверто займались хернею, особливо на міжнародній арені. Можна зрозуміти тих, хто пішов з ними на якесь співробітництво, попробувавши перед тим совдепії. Але вбачати в цьому певну мудрість я би не став.

Будь-яке явище має свою інерцію , якщо так можна висловитись . Те що там " на міжнародній арені" витворяв Гебельс з Рібентропом , мало вплинуло на віковий темп життя посполитих німців . В Берлині в 1945 році , в ТРАВНІ , молочники продовжували розвозити бідончики з молоком і ставили під двері . Це свідоцтво людини є правдивим , тому що такої фігні він придумати не міг , бо це концептуально різнилося від всього , що ця людина бачила в своєму  попередньому житті .
Несприняття власті совєтов , скажімо в країнах Балтії , не базувалось на правильності чи неправильності ідеології і міжнародної політики . Воно базувалось на деталях щоденного життя і особистого досвіду . Так і тут . Я недаремно пригадав того штундіста . Насправді це трагедія певною мірою , людина будучи етнічним українцем народилась , як з'ясувалось , не в тій країні .
Всі спроби змінити оточуюче середовище на краще ( тверезість , порядність , праця , чесність ) потерпіли тотальне фіаско . Поліцаєм він став не з- за міжнародноії політики , а з- за цієї " інерційності " німецьких цінностей , на побутовому рівні на які навіть війна вплинула мало .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #112 : Травня 11, 2015, 01:25:13 13:25 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #113 : Травня 11, 2015, 01:37:42 13:37 »
Ну, німці як народ, звичайно, були на суттєво вищому культурному рівні, але при фюрері вони відверто займались хернею, особливо на міжнародній арені. Можна зрозуміти тих, хто пішов з ними на якесь співробітництво, попробувавши перед тим совдепії. Але вбачати в цьому певну мудрість я би не став.

Будь-яке явище має свою інерцію , якщо так можна висловитись . Те що там " на міжнародній арені" витворяв Гебельс з Рібентропом , мало вплинуло на віковий темп життя посполитих німців . В Берлині в 1945 році , в ТРАВНІ , молочники продовжували розвозити бідончики з молоком і ставили під двері . Це свідоцтво людини є правдивим , тому що такої фігні він придумати не міг , бо це концептуально різнилося від всього , що ця людина бачила в своєму  попередньому житті .
Несприняття власті совєтов , скажімо в країнах Балтії , не базувалось на правильності чи неправильності ідеології і міжнародної політики . Воно базувалось на деталях щоденного життя і особистого досвіду . Так і тут . Я недаремно пригадав того штундіста . Насправді це трагедія певною мірою , людина будучи етнічним українцем народилась , як з'ясувалось , не в тій країні .
Всі спроби змінити оточуюче середовище на краще ( тверезість , порядність , праця , чесність ) потерпіли тотальне фіаско . Поліцаєм він став не з- за міжнародноії політики , а з- за цієї " інерційності " німецьких цінностей , на побутовому рівні на які навіть війна вплинула мало .

Ну все таки ідеологія суттєво вплинула і на посполитих німецьких обивателів, накрутили їх добре. Та й прийшли вони явно не з метою пропагувати ті свої традиційні цінності.

Це досить подібно до того, як зараз Хуйло в останні роки кацапів 'возбуділ', які до того відносно тихо сиділи в своєму гівні, бухали собі  і злегка щось там бухтіли. А тепер он як понесло козлобородих. З німцями по суті було те саме, тільки в силу того, що народ там був дійсно культурніший та цивілізований, то й виглядало все дещо впорядкованіше.   

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #114 : Травня 11, 2015, 01:46:53 13:46 »
Ну, німці як народ, звичайно, були на суттєво вищому культурному рівні, але при фюрері вони відверто займались хернею, особливо на міжнародній арені. Можна зрозуміти тих, хто пішов з ними на якесь співробітництво, попробувавши перед тим совдепії. Але вбачати в цьому певну мудрість я би не став.

Будь-яке явище має свою інерцію , якщо так можна висловитись . Те що там " на міжнародній арені" витворяв Гебельс з Рібентропом , мало вплинуло на віковий темп життя посполитих німців . В Берлині в 1945 році , в ТРАВНІ , молочники продовжували розвозити бідончики з молоком і ставили під двері . Це свідоцтво людини є правдивим , тому що такої фігні він придумати не міг , бо це концептуально різнилося від всього , що ця людина бачила в своєму  попередньому житті .
Несприняття власті совєтов , скажімо в країнах Балтії , не базувалось на правильності чи неправильності ідеології і міжнародної політики . Воно базувалось на деталях щоденного життя і особистого досвіду . Так і тут . Я недаремно пригадав того штундіста . Насправді це трагедія певною мірою , людина будучи етнічним українцем народилась , як з'ясувалось , не в тій країні .
Всі спроби змінити оточуюче середовище на краще ( тверезість , порядність , праця , чесність ) потерпіли тотальне фіаско . Поліцаєм він став не з- за міжнародноії політики , а з- за цієї " інерційності " німецьких цінностей , на побутовому рівні на які навіть війна вплинула мало .

Ну все таки ідеологія суттєво вплинула і на посполитих німецьких обивателів, накрутили їх добре. Та й прийшли вони явно не з метою пропагувати ті свої традиційні цінності.

Це досить подібно до того, як зараз Хуйло в останні роки кацапів 'возбуділ', які до того відносно тихо сиділи в своєму гівні, бухали собі  і злегка щось там бухтіли. А тепер он як понесло козлобородих. З німцями по суті було те саме, тільки в силу того, що народ там був дійсно культурніший та цивілізований, то й виглядало все дещо впорядкованіше.

Именно так. Накрутить можно любой народ в принципе, и чем больше старых обид за прошлое, тем проще (реваншизм).
У россиян к этому добавляется еще и природняя лень, тщеславие и полное отсутсвие мозгов (вера всяким гадалкам, колдунам и пророкам вместо здравого смысла).
Prosperity is based on people and ideas

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #115 : Травня 11, 2015, 04:18:06 16:18 »
Ну, німці як народ, звичайно, були на суттєво вищому культурному рівні, але при фюрері вони відверто займались хернею, особливо на міжнародній арені. Можна зрозуміти тих, хто пішов з ними на якесь співробітництво, попробувавши перед тим совдепії. Але вбачати в цьому певну мудрість я би не став.

Будь-яке явище має свою інерцію , якщо так можна висловитись . Те що там " на міжнародній арені" витворяв Гебельс з Р8ібентропом , мало вплинуло на віковий темп життя посполитих німців . В Берлині в 1945 році , в ТРАВНІ , молочники продовжували розвозити бідончики з молоком і ставили під двері . Це свідоцтво людини є правдивим , тому що такої фігні він придумати не міг , бо це концептуально різнилося від всього , що ця людина бачила в своєму  попередньому житті .
Несприняття власті совєтов , скажімо в країнах Балтії , не базувалось на правильності чи неправильності ідеології і міжнародної політики . Воно базувалось на деталях щоденного життя і особистого досвіду . Так і тут . Я недаремно пригадав того штундіста . Насправді це трагедія певною мірою , людина будучи етнічним українцем народилась , як з'ясувалось , не в тій країні .
Всі спроби змінити оточуюче середовище на краще ( тверезість , порядність , праця , чесність ) потерпіли тотальне фіаско . Поліцаєм він став не з- за міжнародноії політики , а з- за цієї " інерційності " німецьких цінностей , на побутовому рівні на які навіть війна вплинула мало .

Ну все таки ідеологія суттєво вплинула і на посполитих німецьких обивателів, накрутили їх добре. Та й прийшли вони явно не з метою пропагувати ті свої традиційні цінності.

Це досить подібно до того, як зараз Хуйло в останні роки кацапів 'возбуділ', які до того відносно тихо сиділи в своєму гівні, бухали собі  і злегка щось там бухтіли. А тепер он як понесло козлобородих. З німцями по суті було те саме, тільки в силу того, що народ там був дійсно культурніший та цивілізований, то й виглядало все дещо впорядкованіше.

 :smiley24: